Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παιχτών

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Δευτ 18 Σεπ 2017, 14:53

Dimg4 έγραψε:στις απαιτησεις ποιου? σορυ δεν ειναι ειρωνικο αλλα οταν το 99% εχει γραμμενο το μπασκετ δεν δικαιουται απαιτησεις. Αυτοι οι 500 πιστοι ναι δικαιουνται
Θεωρώ τον εαυτό μου μέσα σε αυτούς του 500, οπότε... Στις δικές μου ελπίδες
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Σεπ 2017, 15:06

BigBaby έγραψε:Φιλικα προετοιμασιας χωρις το βασικο σου 5αρι....με τραυματια τον Κρουμπαλι και χωρις Χαραλαμποπουλο....με τον Τρις να εχει μπει 4 μερες πριν και παιζουμε πολυ καλο μπασκετ και παραλιγο να παρουμε την 2η διοργανωση που συμμετειχαμε...
Ειχα αμφιβολιες για τον κοουτς αλλα απο τον τροπο που παιζει αυτη η ομαδα μου δινει μονο θετικα.
Πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια η ομαδα θα εχει 12αδα με ετοιμους παικτες.
Για να δουμε που μπορει να φτασει....ελπιζω σε F4 του Τσου Λου


Δεν ξερω γιατι αλλα μου βγαζει μια τρομερη θετικη προοπτικη ο νεος προπονητης. Αλλος ΠΑΟΚ αλλοι παικτες αναβαθμισμενη ποιοτητα. Ο κοσμος θα κανει το εξτρα σκαλοπατι φετος αν στηριξει
Dimg4
 

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Σεπ 2017, 15:07

Chuck Norris έγραψε:
Dimg4 έγραψε:στις απαιτησεις ποιου? σορυ δεν ειναι ειρωνικο αλλα οταν το 99% εχει γραμμενο το μπασκετ δεν δικαιουται απαιτησεις. Αυτοι οι 500 πιστοι ναι δικαιουνται
Θεωρώ τον εαυτό μου μέσα σε αυτούς του 500, οπότε... Στις δικές μου ελπίδες


To respect μου αδερφε, εγω δεν μπορω να ερχομαι γηπεδο συχνα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων αλλα το διαρκειας μου το εχω, απλα παει κολλητος μου με την αρραβωνιαστικια του οποτε δε μπορω.
Dimg4
 

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 18 Σεπ 2017, 15:11

Τα χίλια εισιτήρια που λείπουν κάθε αγωνιστική, μάλλον είναι στα... καράβια!...
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 18 Σεπ 2017, 15:13

BigBaby έγραψε:Φιλικα προετοιμασιας χωρις το βασικο σου 5αρι....με τραυματια τον Κρουμπαλι και χωρις Χαραλαμποπουλο....με τον Τρις να εχει μπει 4 μερες πριν και παιζουμε πολυ καλο μπασκετ και παραλιγο να παρουμε την 2η διοργανωση που συμμετειχαμε...
Ειχα αμφιβολιες για τον κοουτς αλλα απο τον τροπο που παιζει αυτη η ομαδα μου δινει μονο θετικα.
Πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια η ομαδα θα εχει 12αδα με ετοιμους παικτες.
Για να δουμε που μπορει να φτασει....ελπιζω σε F4 του Τσου Λου

Παπαθεοδωρου > Μαρκόπουλος
Και θα το δείτε.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29908
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 18 Σεπ 2017, 15:24

Μετά από πολλά χρόνια έχει κινηθεί το ενδιαφέρον μου για να παρακολουθήσω αγώνες της ομάδας μπάσκετ. Κάτι φαίνεται να κινείται, ένας νέος αέρας. Έχουν έρθει ενδιαφέροντες, νομίζω, παίχτες. Βέβαια, ακόμα είναι τρομερά νωρίς για υποψία καν συμπερασμάτων αλλά μου αρέσει μέχρι στιγμής αυτό που έχω δει. Που είναι και το βασικό κίνητρο για να ξαναπαρακολουθήσω πιο στενά μπασκετικό ΠΑΟΚ μετά από πολλά πολλά πολλά χρόνια.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 18 Σεπ 2017, 16:06

εγώ σκέφτομαι ότι αυτόν τον δουλευατά και σεβάσμιο γέροντα, τον Σούλη, τον αδικεί αυτή η σύγκριση.
Τον έχουμε συνδεδεμένο με τις πρόσφατες χρονιές μόνο, της ανέχειας.
Αν είχε ο Σούλης μεγαλύτερο μπάτζετ δεν θα ήταν καλύτεροι και οι παίκτες και η ομάδα του;
γιατί πότε είχε ο Σούλης καλό μπάτζετ (πχ Μαρούσι) και δεν πέτυχε;
τέλος πάντων έπρεπε να φύγει ο προπονητής για να παρθούν πιο μοντέρνοι κι αθλητικοί παίκτες;;
από πάνω του δεν υπήρχε Πρόεδρος , Τεχνικός Διευθυντής , Μάνατζερ κτλ;; (όλο το παρεάκι)

ΟΚ, είναι μεγάλος , έχει κάποια κολλήματα, όμως ΔΕΝ είχε τις ευκαιρίες που έχει τώρα ο νέος κόουτς.

Εστω κι έτσι, ελπίζουμε με τη νέα κατάσταση η ομάδα να πάει όσο πιο καλά γίνεται.

Τέλος, εγώ προσωπικά πάω Παλατάκι για τον ΠΑΟΚ. Ούτε με πονάν τα μάτια με τους διάφορους Γκρέι που πέρασαν , ούτε ξενερώνω όταν χάνουμε πολλούς αγώνες . απλά φεύγω στενοχωρημένος άλλη μια φορά. και τι έγινε;; ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ.
και δυστυχώς μου φαίνεται πολύ ανώριμο να ακούω συνοπαδούς ότι δεν πάνε για το κακό θέαμα, θα πάνε αν η ομάδα δείχνει θέαμα , αν κερδίζει κτλ. Κι έχω μια ερώτηση: με Gregory Monroe προ μερικών ετών, έρχονταν αυτοί οι συνοπαδοί για το θέαμα;; τότε πως γίνεται ρε φούστη μου και είμαστε πάντα οι ίδιοι 500;!

και ρε παιδιά, έστω ότι η ομάδα είναι κακή. να την δώσουμε μία να πάει παρακάτω, ή να στηρίξουμε; να σωθούν τα προσχήματα;;
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Σεπ 2017, 16:32

100% μαζι σου. Ο τεραστιος Σουλης ειναι ο πιο αδικημενος προπονητης που εχει περασει. Εγω πιστευω πως αν ειχε κανει το βημα και πηγαινε στον γκει, θα εβγαζε μυρια και θα τους εκανε ομαδαρα με το υλικο που εχουν. Αλλα χαιρομαι που δεν πηγε και μας εδωσε αυτην τη μαγκικη χαρα.
Dimg4
 

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 18 Σεπ 2017, 17:07

Οι 2 κυριότεροι λόγοι μικρής προσέλευσης είναι η αέναη εδώ και 15 χρόνια κυριαρχία βάζελου και γαύρου (που πηγάζει από τα μη συγκρίσιμα οικονομικά μεγέθη) με το ενδιαφέρον να περιορίζεται στη διεκδίκηση της 3ης θέσης και το γεγονός ότι δεν έχουμε πολυπληθές μπασκετικό κοινό σαν ΠΑΟΚ (δυστυχώς). Τώρα φέτος θα υπάρχει σίγουρα μια αύξηση γιατί έγινε καλύτερος προγραμματισμός σε σχέση με τα προηγούμενα 2 χρόνια, αλλά όχι κάτι θεαματικό.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1380
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Δευτ 18 Σεπ 2017, 17:16

Πολλά νέα πρόσωπα που έχουν δώσει μια νέα πνοή στην ομάδα , προσωπικά βλέπω το κλίμα να βελτιώνεται και ελπίζω η προσπάθεια αυτή που γίνεται φέτος να αποδώσει και στο παρκέ ωστέ ο λαός που έρχεται να γουστάρει, ώστε να έχει και συνέχεια !
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Δευτ 18 Σεπ 2017, 18:12

Ψαχνομουν να βρω κανα live λινκ για το χθεσινο αλλα @@.

Ας ελπισουμε απο το τουρνουα στην Τουρκια να εχουμε εικονα.

Απο οτι φαινεται ειναι πολυ θετικα τα πρωτα στοιχεια.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Δευτ 18 Σεπ 2017, 18:20

Δεν υπήρχαν καθόλου λινκ για το τουρνουά στην γερμανία, για Τουρκία αναμένουμε. . .
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Δευτ 18 Σεπ 2017, 19:35

Ευχάριστα νέα , η ΚΑΕ λέει θα υπάρξει live streaming

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Σεπ 2017, 23:56

Ρε αυτός Π.Α.Ο.Κ. είναι;;

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 19 Σεπ 2017, 00:02

ο αδερφός του που σκοτώθηκε με μηχανή ήταν στην 4 στους μαχιμους της κερκίδας το είχε πει παλιότερα ο ζήσης
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης