19. Δημήτρης Κατσίβελης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Ιουν 2018, 19:12

Ο Κατσίβελης για το μέλλον του!

Για το αν περίμενε ότι η ομάδα θα τερμάτιζε στην 3η θέση, παρά το πολλά προβλήματα:

«Από την αρχή της χρονιάς θέσαμε σαν στόχο να παίξουμε όσο καλύτερα για να τερματίσουμε όσο πιο ψηλά γίνεται. Ήταν βέβαια αφύσικό με βάση όπως ξεκίνησε η χρονιά, αλλά ήμουν αισιόδοξος, επειδή δουλεύαμε με τον σωστό τρόπο και ανταμειφθήκαμε για αυτό στο τέλος της χρονιάς.»

Για το τι υπάρχει στον ΠΑΟΚ, το οποίο τον κάνει να ξεχωρίζει:

«Ο ΠΑΟΚ είναι ένα μεγάλο σωματείο, η δουλεία που γίνεται και ο τρόπος που λειτουργεί η ομάδα είναι σε υψηλό επίπεδο. Γενικά από την διοίκηση μέχρι και τον τελευταίο εργαζόμενο υπάρχει μεγάλος επαγγελματισμός.»

Πώς ο ΠΑΟΚ θα κάνει ένα βήμα παραπάνω του χρόνου:

«Πιστεύω ότι η φετινή χρονιά μπορεί να αποτελεί ένα δείγμα για το πώς θα πρέπει να δουλεύει η ομάδα, για να πετύχει περισσότερα. Ήταν σημαντικό ότι το ελληνικό στοιχείο έδεσε με τους ξένους που ήρθαν στην ομάδα. Αυτό που χρειάζεται είναι ένα πλάνο και φυσικά στήριξη και από την ομάδα και από τον κόσμο.»

Για το μέλλον του στην ομάδα:

«Είναι νωρίς ακόμα, δεν έχει γίνει καμία συζήτηση, δεν το έχω σκεφτεί καν. Στις επόμενες μέρες θα υπάρξουν συζητήσεις και τότε θα είναι και το τοπίο πιο καθαρό».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τετ 13 Ιουν 2018, 02:13

Κανονικό πόιντ, με + και - αλλά κατά τη γνώμη μου με πολύ θετικό πρόσημο. Μακάρι να τον κρατήσουνε.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3106
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 13 Ιουν 2018, 06:38

Θα προτιμούσα Αμερικανό στη θέση του.. Πολύ άνευρος είναι, έχει κι αυτό το μπλαζέ υφάκι..!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 13 Ιουν 2018, 08:49

φέρτε μιλιένοβις στη θέση του.

καλός ήταν σε γενικές γραμμές, εννοείται οτι βοήθησε. Σε κάποια ματς πολύ, σε κάποια ήταν κακός αλλά ΟΚ έχει αυτό το ατού που παίζει άμυνα και ξέρει τη θέση του στο γήπεδο οπότε είναι σημαντικός παίκτης δεν το συζητάω. Ωστόσο θές ΚΑΙ αμερικανό γκαρντ διεμβολιστή οπωσδήποτε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Ιουν 2018, 02:40

Ο διεθνής γκαρντ πάει Προμηθέα...

Δεν θα με λείψει.

Το video με τα highlights του Τσόχλα είναι πολύ πιο εντυπωσιακό.


Αύριο λουκέτο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 28 Ιουν 2018, 07:31

Γεια
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 28 Ιουν 2018, 09:07

Μια χαρά ήταν. Δεν νιώθω καθόλου σίγουρος ότι θα φέρουν καλύτερο... :(
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Πέμ 28 Ιουν 2018, 09:12

Μας παίρνει ο Προμηθέας παίκτη;;; Χμμμ... Ενδιαφέρον...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 28 Ιουν 2018, 09:14

Στο καλό, καλή τύχη κι ευχαριστούμε...Όπως ισχύει και για όποιον άλλον προτιμάει κάτι άλλο από Π.Α.Ο.Κ.!!!! :ugeek:
Ελπίζω να τον αντικαταστήσουμε με κανένα Αμερικανάκι της προκοπής... :? 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 28 Ιουν 2018, 10:36

Ωραία,άνοιξε ο δρόμος για Αθηναίου
Στο καλό.
Καλός αμυντικός αλλά μέχρι εκεί
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Πέμ 28 Ιουν 2018, 10:51

Και ο Αθηναίου δεν πηγε στον Προμηθεα;
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό hellrider » Πέμ 28 Ιουν 2018, 11:36

Πρόβλημα...κι αν πουλήσουν και τον κονιαρη τότε θα γίνει τεράστιο!
Goran 64 δεν μπορείς να εχεις 12 αμερικανάκια.......και οι Έλληνες σου κάνουν την διαφορά για να μην είσαι στις τελευταίες ομάδες .......εμείς διαφημίζουμε ότι φτιάχνουμε ελληνικό κορμό και μπλα μπλα μπλα και οι αντίπαλοι μας παίρνουν Έλληνες...η αεκ τον γιαννοπουλο(α ρε Μαρκοπουλε, α ρε Μαρκοπουλε) και ο προμηθεας κασελακη και κατσιβελη.....ο προμηθέας φτιάχνει ισχυρό ελληνικό κορμό με 3 πρώην δικούς μας(κασελακη,κατσιβελη και σαλουστρο) συν έναν που τον θέλαμε κι εμείς αλλά προτίμησε τον προμηθέα (γκικας)!

Μονο αθηναιου υπάρχει από αξιόλογες λύσεις σε Έλληνες γκαρντ αλλά νομίζω ότι μπορούμε να τον πάρουμε για λόγους οικονομικούς.......οπότε μένουν κάτι παπαντωνιου,σακελαριου,μουρτος,μουρατος,διπλαρος,μιλιντιγιεβιτς.....τέλος.
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 29 Ιουν 2018, 09:37

hellrider έγραψε:Πρόβλημα...κι αν πουλήσουν και τον κονιαρη τότε θα γίνει τεράστιο!

Goran 64 δεν μπορείς να έχεις 12 αμερικανάκια.......

Ελπίζω ότι ο Κόνιαρης θα μείνει και δεν θα πουληθεί, παραμένοντας πιστοί στο πλάνο του ελληνικού κορμού...

12 αμερικανάκια όχι φυσικά, δεν γίνεται λόγω κανονισμού, αλλά 6 μπορείς να έχεις άνετα, κατά την άποψη μου...
Πέρσι όμως είχαμε μόνο 5 θυμάμαι και όπως εκτιμώ προσωπικά, ένας ακόμα δεν "χαλάει" την "μαγιά" των Ελλήνων!
+1 λοιπόν για αντι-Κατσίβελης, αφού, όπως συμφωνούμε, δεν υπάρχουν αξιόλογοι Έλληνες στην θέση του, bingo! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 29 Ιουν 2018, 12:02

υστ, ποτέ ξανά στον ΠΑΟΚ, ποτέ. ούτε απ όξω.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 19. Δημήτρης Κατσίβελης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 29 Ιουν 2018, 13:59

Και μ'αυτό το όμορφο μήνυμα του palok, κλειδώνει το topic! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης