15. Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 16 Αύγ 2017, 19:41

john4serres έγραψε:Καλωσόρισες και σιδερένιος.


:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 16 Αύγ 2017, 20:59

Δεν ήμουν υπέρ της απόκτησης σου με δανεισμό εφοσον ομως διοίκηση και προπονητής βλέπουν κάτι που εγώ αδυνατώ να δω σου εύχομαι ολόψυχα φέτος να κάνεις την καλύτερη σεζόν της καριέρας σου και του χρόνου κατευθείανNBA. ...
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Αύγ 2017, 21:00

Ιάσονα, δεν χρειάζεται post δύο φορές..μία φορά αρκεί, το θέμα είναι να το δούμε εμείς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 16 Αύγ 2017, 21:23

Εικόνα
Σεζον 2008-09 χορηγος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ η Vivartia (η Δελτα) του Βγενοπουλου μετοχου τοτε της ΠΑΕ παναθηναικος.
Τοτε ηταν μαγκας ο Ζαγορ που εσωσε την ομαδα με τα λεφτα του βγενο ενω ο Μπανε εγραψε μαυρη σελιδα. :?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 16 Αύγ 2017, 21:25

Ζαντός έγραψε:Ιάσονα, δεν χρειάζεται post δύο φορές..μία φορά αρκεί, το θέμα είναι να το δούμε εμείς.

Κατα λαθος αδελφέ χαχαχα
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2541
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό tad » Τετ 16 Αύγ 2017, 21:43

Καλώς όρισες παιχτρονι ... ελπίζω να κανεις την χρονια της ζωής σου και μαζί με όλα τα αλλα παιδιά, Έλληνες και ξένους να βγάλετε γούστα για τον μεγάλο μπασκετικό ΠΑΟΚ ...

Διαφωνώ κάθετα με τις αντιδράσεις και ιδίως με σχόλια του τύπου μαύρη σελίδα που ανέφερε ο αδερφός Σερα.

Μαύρη σελίδα για τον σύλλογο ειναι όλη αυτή η περίοδος απαξίωσης του τμήματος απο τον καρεκλάκια ΠΑΟΚΤΣΗ ... το οτι ήρθε ένας 20χρονος να βοηθήσει όσο μπορεί ειναι ενα λογικό επακόλουθο αφού το τμήμα δεν εχει καμία στήριξη απο πουθενά πέρα απο Σαββιδη και καλή διαχείριση του Μπανε. Ίσα ίσα τόσα χρονια εχουν κρατήσει το τμήμα σε υψηλό επίπεδο αξιοπρέπειας ...
εάν ο κόσμος στήριζε έστω και λιγο τότε οχι μόνο δεν θα γίνονταν τέτοιες κινησεις αλλα ο κάθε Χαραλαμπόπουλος θα ανήκε ήδη στον σύλλογο ...

Μην σκούζουμε λοιπόν γιατι ειναι σκέτη ειρωνεία να σχολιάζουμε κάτι που το έχουμε απαξιώσει μόνοι μας ... λιγο πραγματική στήριξη δεν βλάπτει ...

Μακάρι να πανε όλα καλα γιατι η φετινή ομαδα μου αρεσει πολυ ... με έναν καλο ακόμη περιφερειακό πιστεύω οτι θα κάνουμε την καλύτερη ομαδα των τελευταίων ετών ... και χωρις τραυματισμούς ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 17 Αύγ 2017, 09:59

κατ5
σσσσ
τι πραγματα ειναι αυτα που λες;

εμεις ειμαστε τωρα πνιγμενοι στην ντροπη μας.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29909
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 17 Αύγ 2017, 10:20

δηλαδη θα επρεπε να ντραπω εγω επειδη επιασα κοτσο το βγενοπουλο??δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο πραγματικα παιδια...

φανταστειτε οτι ο γαυρος εχει τον χ ρετσο στις ακαδημιες του...ταλενταρα για την ηλικια του χωρις παραστατσεις απο επαγγελματικο ποδοσφαιρο...και μου τον δινει δανεικο εναν χρονο χωρις οψιον και τιποτα να τον δουλεχω και να του τον γυρισω πισω...

σκεφτειτε την αντιδραση μετα υπο καθεστως οποιασδηποτε διοικησης...τοσο απλα...


υγ tad εχω πολλες αμφιβολιες σε πολλα απο αυτα που γραφεις κυριως ως προς το κομματι της διαχειρισης για την οποια δεν ειχαμε ποτε καμια ενημερωση απο την καε ΠΑΟΚ...

αγωνιστικα ο ΠΑΟΚ δεν χρειαζεται κανεναν χαραλαμποπουλο για να διεκδικησει τους ανυπαρκτους στοχους του...ειναι κριμα να αυτοπυροβολειται χωρις λογο...

το ξαναγραφω οτι και με τζαμπα εισοδο ο μπασκετικος ΠΑΟΚ δεν θα μαζεψει κοσμο...αυτο ειναι κατι που θα πρεπει να συζητηθει στις ταξεις ολου του οργανισμου για να βρεθει τι εχει γινει ολα αυτα τα χρονια και φτασαμε σε τετοιο σημειο...

τελος παντων ειναι μια τεραστια συζητηση η ολη ιστορια που δεν ξερω ανα θα οδηγησει και καπου στο τελος...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 17 Αύγ 2017, 10:24

Άλλο ποδόσφαιρο, άλλο μπάσκετ. Δείτε παίκτες και συμβόλαια που έχουν οι γαυροβάζελοι στο μπάσκετ.
Το ίδιο είναι;

Και κάτι άλλο, αν είναι επιθυμία του προπονητή ο Χαραλαμπόπουλος;
Ο κόσμος θα πρέπει να τα ακούσει;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29909
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 17 Αύγ 2017, 10:36

Σερα και παικτες δανεικους πηρες μαζι με τη χορηγια (χαραλαμπιδης Τορκελε και ταλεντακι τσιγκα) Τα γραψε κι ο Μανι.Και εκεινο το βαζελο τον ειχες αντιπαλο ,τον χτυπαγες,τον μπασκετικο μονο με θαυμα.Τωρα αμα ψαχνουμε λεπτομεριες θα βρουμε διαφορες η ουσια ομως...Τες πα ο καθεις την αποψη του.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 17 Αύγ 2017, 10:44

καταραμενε πηρα παιχτες δανεικους με δυνατοτητα να τους κρατησω ομως...στο χερι μου ηταν αν ηθελα...δεν παριστανα σε καμια των περιπτωσεων το φυτωριο του βαζελου...εκει ειναι ολη η ουσια του συγκεκριμενου δανεισμου...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 17 Αύγ 2017, 10:47

Ρε συ Σεραφειμ αστο ρε φιλε,ο καθεις την αποψη του που λεει και ο Καταραμενος.
Αντε και του χρονου τον Λουτζη να εχει και με κατι να ασχολειται για το καλο του ελληνικου μπασκετ ο Παπαθεωδορου στις προπονησεις.
Ρε τι ζουμε.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Αιτωλος » Πέμ 17 Αύγ 2017, 11:21

Νομίζω σε κανένα μας δεν αρέσουν οι δανεικοί από γαυροβαζελους.. Πρέπει όμως να συνειδητοποιήσουμε ότι δεν μπορούμε να τους κοντράρουμε αυτή την στιγμή και το μπάσκετ δεν είναι όπως το ποδόσφαιρο που μπορείς να πρωταγωνιστεις και με χειρότερη ποιοτικά ομάδα. Και βέβαια ο κόσμος το ξέρει και γι'αυτό δεν πάει τόσο στο μπάσκετ. Φανταστείτε να είχαν αυτοί στο ποδόσφαιρο τις ενδεκάδες της Μπάρτσα και της Ρεάλ και να παλεύουν κάθε χρόνο για το τσ.λ. και εμείς ροστερ Λάρισας Ατρόμητου αστερα Πανιωνίου κτλ. Και επαναλαμβάνω ότι στο ποδόσφαιρο μπορείς να το παλέψεις και με αρκετά χειρότερο ροστερ..
ΚΑΙ ΌΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΆΝΩ ΘΈΛΩ ΤΟ ΔΙΚΈΦΑΛΟ ΣΤΟΝ ΤΆΦΟ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ
Άβαταρ μέλους
Αιτωλος
 
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Τετ 22 Ιαν 2014, 16:45

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Πέμ 17 Αύγ 2017, 12:55

Ναι αλλά το θέμα είναι αυτό που είπε ο Sera. Ο μπασκετικός ΠΑΟΚ δεν έχει στόχους! Ούτε Ευρωλίγκα θα βγει, ούτε δυάδα θα χτυπήσει. Άντε να μη βγούμε 5οι, να περάσουμε το σκουλίκι και να βγούμε 4οι. Για αυτό γίνεται η ιστορία? Στο ποδόσφαιρο που αναφέρεστε έχει τεράστια διαφορά πχ αντί για 5ος να βγεις 6ος.
Αξίζει που γίναμε φυτώριο του βάζελου για αυτό? Γιατί αυτό είμαστε, ας μη δουλευόμαστε μεταξύ μας τουλάχιστον, όταν έχεις 0% προοπτική να αποκτήσεις τον παίκτη. Ξενέρα και ντροπή(άντε όχι για όλους αλλά για πολλούς από μας) για το τίποτα.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5567
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 17 Αύγ 2017, 13:15

Θέλετε μια αλήθεια.... Αν ο παίκτης μπορούσε να επιλέξει, δηλαδή ο ΠΑΟΚ και ο κάθε γαβροβαζελος του δινανε το ίδιο περίπου συμβόλαιο θα επέλεγε μάλλον ΠΑΟΚ. Γιατί εδώ θα είχε μεγαλύτερη συμμετοχή αλλά μικρότερη προβολή, ενώ στους άλλους το ακριβώς αντίθετο. Στις ηλικίες αυτές η συμμετοχή βαραινει περισσότερο.
Άρα και αυτός χαίρεται για τον δανεισμό και έχει τεράστιο κίνητρο
Εμένα αυτό μου αρκεί
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες