1. Kevin Dillard

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 06 Οκτ 2017, 19:03

Βρε κλάιν αν πίνει το παιδί.
Το θέμα είναι η τιμωρία και ότι μπορεί να τον στερηθούμε για μήνες.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15430
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 06 Οκτ 2017, 19:12

Πφφφφφφφφφφφ...Πείτε τα ρε παίδες γιατί εγώ βαριέμαι... :geek:
Αφήστε που υπάρχει πάντα και το αρχικό "αν ισχύει", που δεν βλέπουν κάποιοι... :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 06 Οκτ 2017, 19:20

Καλο στην ζωη μας και στα παντελονια μας ειναι να μιλαμε ευθεως οταν απανταμε σε καποιον.
Dimg4
 

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 06 Οκτ 2017, 19:34

Κι όχι μόνο στα λόγια αλλά και στα έργα...
Επίσης τίμιο και παντελονάτο είναι να μην εκμεταλλευόμαστε κάποιες ειδικές συνθήκες, τις οποίες μάλιστα εμείς οι ίδιοι έχουμε υποσχεθεί να υπάρχουν, αθετώντας τον λόγο μας...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 06 Οκτ 2017, 19:57

:lol: :lol: :lol: :lol: report report
Dimg4
 

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 06 Οκτ 2017, 20:06

Ρε παιδια , τόσο ωραία ήμασταν τον τελευταίο καιρό που δεν ασχολιόταν ο ένας με τον άλλο , γιατι να το χαλάσετε τωρα...
Δεν σβήνω τίποτα, αλλά μην το συνεχίζετε...
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 06 Οκτ 2017, 20:07

Διαβασε προσεκτικα την κλασικη τακτικη που εξασκει εδω και πολυ καιρο. Δεν μου απανταει ευθεως αλλα πλαγιως ετσι ωστε μολις απαντησω θα πεταξει το "μα μας ειπαν να μην ασχολουμαστε"....
Dimg4
 

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 06 Οκτ 2017, 20:30

Τα είδα όλα , δεν υπαρχει λόγος να το συνεχίσετε , παρασκευή βράδυ είναι ...κρίμα είναι....
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:06

ΦΤΑΝΕΙ ΓΑΜΩΤΟ!!!! Και στους δυο σας το λέω. Σας πάω και τους δύο, για διαφορετικούς λόγους τον καθένα, αλλά αν ξαναγίνει και το δω, θα σας αποβάλλω (μόνο από εδώ) για έναν μήνα. Δε πα να κοιμάστε μετά με φανέλα Τσόχλα...



Legalise it.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Hermann » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:13

sdna:

Ακυρος ο συναγερμός για τρεις ντοπέ στην Α1 μπάσκετ!

Οι φήμες μοιάζουν σαν επιδημία πολλές φορές. Οι «ένοχοι» φωτογραφήθηκαν δημόσια, με τη μόνη διαφορά ότι δεν ήταν ένοχοι.

Το SDNA - πιστό στους κανόνες δεοντολογίας ειδικά σε τέτοια ζητήματα ηθικής τάξης που αφορούν αθλητές - έπραξε το αυτονόητο πριν δημοσιεύσει οτιδήποτε: Επικοινώνησε με όλους τους αρμόδιους φορείς, από την ομοσπονδία ως τις ομάδες, τους παίκτες και η απάντηση ήταν κατηγορηματική: Κανένας παίκτης δεν έχει βρεθεί θετικός σε έλεγχο ντόπινγκ, πόσο μάλλον τρεις όπως αναπαράχθηκε.

Η φήμη έκανε λόγο για τρεις Αμερικανούς αθλητές που είχαν καπνίσει... κάτι βαρύ αλλά όπως αποδείχθηκε ήταν απλά μια λανθασμένη πληροφορία που εξαπλώθηκε σαν ιός. Κανένας θεριακλής δεν βρέθηκε.

Η ΕΟΚ δεν είχε την παραμικρή ενημέρωση καθώς το ΕΣΚΑΝ πάντα ενημερώνει χωρίς την παραμικρή καθυστέρηση. Το διεθνές πρωτόκολλο είναι τέτοιο που δεν αφήνει περιθώρια για κωλυσιεργίες και έχει συμβεί στο παρελθόν να ενημερώνονται ελληνικές ομάδες ανήμερα ευρωπαϊκών αγώνων.

Οι ΚΑΕ δεν είχαν την παραμικρή ενημέρωση και έμαθαν από το διαδίκτυο ότι... κάτι συμβαίνει. Οι παίκτες και οι ατζέντηδες τους υπέστησαν σοκ, όμως κατόπιν επικοινωνίας με τους αρμόδιους φορείς ενημερώθηκαν άπαντες ότι ο συναγερμός κηρύσσεται άκυρος καθώς από το ΕΣΚΑΝ διέρρευσε ότι δεν υπάρχει κανένα θετικό δείγμα!

Είναι χαρακτηριστικό μάλιστα ότι οι δυο από τους τρεις υποτιθέμενους θεριακλήδες θα αγωνιστούν κανονικά στην πρεμιέρα ενώ και ο τρίτος θα ήταν κανονικά στη σύνθεση της ομάδας του αν δεν αντιμετώπιζε σοβαρό θέμα υγείας.

Παράλληλα, για το θέμα ενημερώθηκαν και οι κρατικοί φορείς του αθλητισμού που σκέφτονται την αντίδραση τους προκειμένου να προλάβουν παρόμοιες φήμες στο μέλλον που αφήνουν σκιές σε αθλητές αλλά και εν γένει στο άθλημα και στη διοργάνωση...


Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:20

Μόλις το διάβασα και μπήκε και κεντρική...


Ουφ, θα πω εγώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Hermann » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:23

Ουφ φαντάζομαι θα πούμε όλοι. :P
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:32

Ουφ θα πω κ εγω αλλα αυτοι που το εβγαλαν δεν πρεπει να εχουν καποιες συνεπειες?
Δηλαδη τι πεταμε μια μπαρουφα και μαλιστα χοντρη και ολα καλα στην πουδρα?
Τεσπα τωρα τι ψαχνεις θα μου πειτε...
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6625
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:32

Ε το φλωρο τελικά.
Φύγε μας ντροπιάζεις
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5526
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 06 Οκτ 2017, 22:34

:lol: :lol: :lol: :lol:

Εύχομαι να κάνεις πλάκα, βέβαια...

painkiller4 έγραψε:Ουφ θα πω κ εγω αλλα αυτοι που το εβγαλαν δεν πρεπει να εχουν καποιες συνεπειες?
Δηλαδη τι πεταμε μια μπαρουφα και μαλιστα χοντρη και ολα καλα στην πουδρα?
Τεσπα τωρα τι ψαχνεις θα μου πειτε...



Ε στο τέλος λέει ότι ίσως αντιδράσουν οι αρμόδιοι φορείς...κανένας ΕΣΚΑΝ κτλ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες