1. Kevin Dillard

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 22:23

Τραγικος . Μεγαλη απογοητευση.Αντε μπας και σφιξουν οι....
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 15:53

Giati ebgale anakoinosi i kae??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 16:27

Ανακοίνωση της ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Η προσπάθεια ορισμένων να διεκδικήσουν με ενυπόγραφα ή ανυπόγραφα κείμενα και αναφορές το πρώτο βραβείο μυθιστορήματος, χρησιμοποιώντας ασύστολα ψεύδη, θα μας έβρισκε παγερά αδιάφορους, εάν δεν επρόκειτο για μία προσπάθεια που έχει σαν προφανή στόχο να πλήξει τον ΠΑΟΚ.

Αν και δεν θα έπρεπε να ασχοληθούμε με σενάρια επιστημονικής φαντασίας, διευκρινίζουμε προς πάσα κατεύθυνση, ότι η απόφαση της ομάδας μας να προχωρήσει στη λύση της συνεργασίας της με τον Kevin Dillard, πάρθηκε αποκλειστικά και μόνο για αγωνιστικούς λόγους. Όλα τα υπόλοιπα είναι από ψευδή μέχρι και ύποπτα.

Τα τελευταία δημοσιεύματα μάλιστα ήρθαν να προστεθούν σε μία σειρά αναληθειών που έχουν γεμίσει το διαδίκτυο και τα social media, προφανώς για να εξυπηρετήσουν σκοπούν πολύ μακρινούς από τα συμφέροντα του ΠΑΟΚ.

Για τον λόγο αυτό καλούμε τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ, να διαχωρίσουν τον δικαιολογημένο προβληματισμό τους για τα ατυχή αποτελέσματα της ομάδας, από τα κατευθυνόμενα σχόλια και την προσπάθεια χειραγώγησής τους από όσους με δόλιο τρόπο θέλουν να δημιουργήσουν μία έκρυθμη κατάσταση.

KAE ΠΑΟΚ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 16:28

Φαντάζομαι ότι αναφέρονται σε σχόλια και δημοσιεύματα περί χρήσης ντόπας ή/και άλλων ουσιών από τον KD...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό flash4 » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 16:47

Tον διώχνουν για αγωνιστικούς λόγους ενώ ο προπονητής τον κρατούσε στο παρκέ τουλάχιστον 35 λεπτά σε κάθε ματς. Ο παίκτης έχει στοιχεία αλλά έπρεπε να τον χρησιμοποιεί με διαφορετικό τρόπο. Σπασμωδική κίνηση μπας και καλύψουμε τα προβλήματα μας αλλά τίποτα δε μπορεί να κρυφτεί...
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 17:00

Ζαντός έγραψε:Φαντάζομαι ότι αναφέρονται σε σχόλια και δημοσιεύματα περί χρήσης ντόπας ή/και άλλων ουσιών από τον KD...



Τελικά έξω έπεσα...έμαθα τώρα για γαυραρδ που έγραψαν για διαπληκτισμό στη προπόνηση..αυτά διαψεύδει η ανακοίνωση.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 17:07

Ζαντός έγραψε:Φαντάζομαι ότι αναφέρονται σε σχόλια και δημοσιεύματα περί χρήσης ντόπας ή/και άλλων ουσιών από τον KD...
Κάποιοι έγραψαν ότι πλακωθηκε στα αποδυτήρια και έπαιξε μπουνιές με τον Παπαθεοδωρου. Από την στιγμή που η καε τα διαψεύδει κατηγορηματικά όλα αυτά δεν χρειάζεται να ασχολούμαστε με τέτοιες παπαριες.

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 20:42

O δεδας τα βγάλε για να μπορέσει να μας κερδίσει και στην Τουρκία για να κάνει μια νίκη ο ανθρωπος. 61 πόντους διαφορά σε 4 μέρες έφαγε...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 1. Kevin Dillard

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 04 Νοέμ 2017, 20:46

Τουρίστας ολκής,αν έπαιρνε μαζί του και τον άλλο τουρίστα που κάθεται στον πάγκο όλα θα ήταν καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες