Riesen Ludwigsburg - Π.Α.Ο.Κ. 103-70 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

Re: Riesen Ludwigsburg - Π.Α.Ο.Κ. 10/10 21:00 (NS2)

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 11 Οκτ 2017, 14:51

buffalobill4 έγραψε: με τις μεχρι τωρα εμφανισεις μας, δε βλεπω τον τροπο που μπορουμε να κερδισουμε οποιαδηποτε ομαδα.


ό,τι καλύτερο διάβασα, έχω ακριβώς την ίδια άποψη και συνεπώς τα ίδια συναισθήματα (επί της ουσίας στα παπάκια μου και το κύπελλο και το τσουλου, με ενδιαφέρει να παρουσιάσω γρήγορα κάτι γιατί...).
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Riesen Ludwigsburg - Π.Α.Ο.Κ. 103-70 Σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό P.A.O.K AGAINST ALL » Τετ 11 Οκτ 2017, 15:34

Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια μπιλ..
3 επίσημο αγώνας Τρίτη ήττα ..και μάλιστα κάθε ήττα ξεχωριστή διοργάνωση..πολυ κακο ξεκίνημα.. βασικά τραγικό ξεκίνημα και άντε ήττες θα κάνεις, είναι μέσα στο πρόγραμμα..αλλα αυτά εδώ είναι τραγικά πράγματα.. τα ίδια και τα ίδια λαθοι σε κάθε παιχνίδι.. Έτσι δεν γίνετε δουλειά όμως.. διαφορές να ξεφεύγουν τόσο πολύ και να μην τρέχει καστανο..παιδικη χαρά.. Ο καθένας ότι γουστάρει..τρΑγωδια..
Συγχαρητήρια σε όλα τα Π.Α.Ο.ΚΤΣΑΚΙΑ που έκαναν πολύ καλή κερκίδα.. Εμείς μαζί για μια ζωή ΑΕΤΕ ΑΈΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ..
P.A.O.K AGAINST ALL
 
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2016, 15:55

Re: Riesen Ludwigsburg - Π.Α.Ο.Κ. 103-70 Σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 11 Οκτ 2017, 23:29

το ανησυχητικό είναι ότι όταν κατρακυλάμε, πάμε σφαίρα.
Στα δύο τελευταία με προμηθέα και με Γερμανούς φάγαμε 20 και 30 πόντους διαφορά αντίστοιχα σε 2 δεκάλεπτα!

Δεν έχουμε δηλαδή τον μηχανισμό (που νομίζω ο Σούλης είχε) να συγκρατούμε τη χασούρα όταν ο αντίπαλος μας παίρνει φαλάγγι.
Θα μου πεις να μη μας παίρνουν φαλάγγι οι αντίπαλοι, όταν όμως συμβαίνει, που συμβαίνει και θα ξαναγίνει (Κυριακή κοντή γιορτή) δεν έχεις ένα φρένο, κάτι, ώστε να δώσεις στην ομάδα να ανέβει ένα λόφο και όχι ένα βουνο.

Επίσης αν περιμένουμε να δούμε νίκες για να αρχίσουν οι παίχτες να χαίρονται το παιχνίδι και να αποδίδουν, ε δε θα δούμε νίκες ποτέ. Κρίμα γιατί τα φιλικά με έπεισαν ότι μπορούμε και με διαφορετική συνταγή.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Riesen Ludwigsburg - Π.Α.Ο.Κ. 103-70 Σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Οκτ 2017, 02:20

Κακό ξεκίνημα στην Ευρώπη, ένας ακόμη κάκιστος αγώνας και 0/3 σε επίσημους αγώνες.

MVP Ο ΛΑΟΣ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης