Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 79-91, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP ΣΕΖΟΝ 2017-2018

Terran Petteway
1
9%
Λίνος Χρυσικόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ousman Krubally
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αντώνης Κόνιαρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θοδωρής Καρράς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Απόλλων Τσόχλας
1
9%
Βαγγέλης Μαργαρίτης
2
18%
Θοδωρής Ζάρας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δημήτρης Κατσίβελης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Darnell Jackson
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Phil Goss
7
64%
Lucky Jones
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 11

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 79-91, Σχόλια & Παραλειπόμεν

Δημοσίευσηαπό tzoker » Κυρ 10 Ιουν 2018, 13:46

Νομιζω τον αδικειτε λιγο τον Χαραλαμποπουλο.Περα απο τη σωστη λαθος κινηση δανεισμου του, ο παικτης βοηθησε οσο μπορουσε και δν δημιουργησε ποτε προβλημα.
Μετα απο μια πετυχημενη χρονια, κανοντας ολοι οι παικτες υπεροπροσπαθεια, μονο ενας μου αφησε μια γλυκοπικρη γευση.
Αυτος ειναι ο Λινος ο Χρυσικοπουλος.Καθε φορα που βλεπω αυτο το παιδι τρελαινομαι, γιατι δεν εφτασε να ειναι στην ελιτ της Ευρωπης.Τετοια στοιχεια, τετοια σωματοδομη, τετοιες προσδοκιες κριμα. Δεν ξερω τι εφταιξε, αλλα κατι εφταιξε και φταιει παντως .Παντα θα ελπιζω για την μεγαλη εξελιξη.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 79-91, Σχόλια & Παραλειπόμεν

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Ιουν 2018, 13:50

Η φετινή χρονιά έπρεπε να τον πεισμώσει τον Λίνο, λόγω επιλογής Χαραλαμπόπουλου στο 4 με προοπτική να γίνει βασικός, αντί του ιδίου που έχει και συμβόλαιο.
Αυτά που έκανε στον προηγούμενο αγώνα (Προμηθέας στο Παλατάκι) ήταν ένα μεγάλο δείγμα. Είναι σαν να λέει "όποτε θέλω σας γαμάω, αλλά βαριέμαι και λίγο μωρέ".

Μπορεί ο βλάκας. Μπορεί. Από το μπάσκετ θα έκανε πλούσια μέχρι και τα εγγόνια του...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 79-91, Σχόλια & Παραλειπόμεν

Δημοσίευσηαπό tzoker » Κυρ 10 Ιουν 2018, 14:11

Ε ναι, δλδ βλεπω αυτο το καρφωμα που κανει 2 φορες με το Προμηθεα στο παλατακι και λες, αντε αγορι αφου το εχεις.
Εχει 2 μετρα χερι, ειναι περιπου 2,08,αλμα καλο και επισης τριποντο αρκετα αξιολογο για 3-4αρι.
Δλδ αν το πιστεψει θα βαζει 20αρες μερο ορο σε καθε ματς.Αν και τωρα τελευταια για καποιο λογο το ξεχνουσε ο Παπαθεοδωρου.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 79-91, Σχόλια & Παραλειπόμεν

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Κυρ 10 Ιουν 2018, 14:28

Ένα συμβόλαιο απο τα 3 "φαντάσματα" αριστερά μπακ που έχουμε να δωρίσει ο Ιβάν στο μπασκετακι μας πιστεύω θα καταφέρουμε να κρατήσουμε τον κορμό(Λίνος-Κονιαρης-Goss-Petteway-Μαργαρίτης-Jones-Κατσιβελης) και να "χτίσουμε"πάνω σε αυτόν
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4989
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Προμηθέας Πατρών - Π.Α.Ο.Κ. 79-91, Σχόλια & Παραλειπόμεν

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Ιουν 2018, 07:32

Αυλαία αγωνιστικής σεζόν!

MVP της χρονιάς (με 7 ψήφους..) ο Phil Goss!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες