ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Προμηθέας

Petteway
2
11%
Χρυσικόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Krubally
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κόνιαρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Καρράς
1
5%
Μαργαρίτης
15
79%
Ζάρας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κατσίβελης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Jackson
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Goss
1
5%
Jones
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 19

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Τετ 06 Ιουν 2018, 23:05

Εικόνα
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 06 Ιουν 2018, 23:08

ABOLEYTOI έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Πέρα από τον Tairran, είχαμε και τις δύο σερί τάπες του αρχηγού, στον ίδιο παίκτη, στην ίδια φάση!!.


σε εκείνη τη φάση χειροκροτούσαμε όρθιοι τον αρχηγό και πραγματικά ανατρίχιασα. Ένιωσα ότι δεν ήταν επιβράβευση για τη φάση, αλλά για τη γενική του προσφορά, για το ήθος για την αξία του, για όλα. Μεγάλος παίχτης, ευτυχώς τον έφερε η μοίρα του στο δρόμο μας και δε μιλάω μόνο μπασκετικά.

Για εμπορικούς λόγους μας συμφέρει η σειρά να κλείσει στο παλατάκι αν και όπως είδα την ομάδα, φάνηκε να μας αποχαιρετούν, σκούπα τον προμηθέα και πάμε για μπάνια. Ότι είναι να γίνει ας γίνει, χόρτασα με το σημερινό, αυτό έχει αξία.

ΥΓ ποιος έπαιξε 8,5 λεπτά λιγότερο από τον Καρρά; Γιατί καλές οι δηλώσεις, αλλά οι πράξεις φωνάζουν πιο δυνατά.


Κι εγώ σηκώθηκα όρθιος να χειροκροτήσω.
Γι'αυτό ο Π.Α.Ο.Κ. διαφέρει σαν οικογένεια από όλες τις άλλες Π.Α.Ε., Κ.Α.Ε., Α.Σ. κτλ... Διότι έχουμε την τιμή να αγαπάνε την ομάδα μας άνθρωποι όπως ο Παντακίδης, ο Μαργαρίτης, ο Μαλεζάς, ο Τσόχλας, ο Χαραλαμπίδης, ο Σούλης Μαρκόπουλος, ο Vieirinha...

Υπάρχουν βέβαια περιπτώσεις για κόκκινη κάρτα, που φερθήκαμε πούστικα σε παίκτες και ανθρώπους, αλλά αυτό είναι για topic άλλου αθλήματος.

Όσον αφορά το ΥΓ...έλειψε σε κανέναν ο Χαρλαμπόπουλας; Πήρε χαμπάρι κανείς ότι δεν έπαιξε; Αν σας έλεγα ότι έπαιξε 5 λεπτά, θα με πιστεύατε;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Τετ 06 Ιουν 2018, 23:08

Ακόμα μια τρομερή φετινή εμφάνιση από την ομάδα! Ξεπατώσαμε τον προμηθέα ο οποίος βέβαια έχεις τις απουσίες του... Τρομερός Τζον Μαργαρίτης , δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια πόσο εκτιμάω και σέβομαι αυτόν τον παίκτη! Τζον Κονιαρής επιτέλους γεμάτος αυτοπεποίθεση σήμερα , έκανε μεγάλο παιχνίδι. Πάμε για την σκούπα στην Πάτρα , αν και να ομολογήσω δεν θα με χάλαγε να ξαναπάω μια τελευταία φορά ακόμα παλατάκι.

Υ.Γ Δίκαια η "τιμωρία" στον Χαραλαμπόπουλο να μην παίξει , ας πάει του χρόνου σε κάποια άλλη ομάδα να δείξει το ταλέντο του
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Πέμ 07 Ιουν 2018, 00:21

Chuck Norris έγραψε:Ακόμα μια τρομερή φετινή εμφάνιση από την ομάδα! Ξεπατώσαμε τον προμηθέα ο οποίος βέβαια έχεις τις απουσίες του... Τρομερός Τζον Μαργαρίτης , δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια πόσο εκτιμάω και σέβομαι αυτόν τον παίκτη! Τζον Κονιαρής επιτέλους γεμάτος αυτοπεποίθεση σήμερα , έκανε μεγάλο παιχνίδι. Πάμε για την σκούπα στην Πάτρα , αν και να ομολογήσω δεν θα με χάλαγε να ξαναπάω μια τελευταία φορά ακόμα παλατάκι.

Υ.Γ Δίκαια η "τιμωρία" στον Χαραλαμπόπουλο να μην παίξει , ας πάει του χρόνου σε κάποια άλλη ομάδα να δείξει το ταλέντο του

Για να φορτωθούμε το ανευρο,άνοστο,ξενέρωτο πράσινο ταλέντο δώσαμε άκυρο στον καψουρη με την παρτη μας Janis...Με τις υγείες μας.Φαντάζομαι μόνο που θα μπορούσαμε να φτάσουμε Ευρώπη αν ειχαμε Goss,Petteway,Jackson απο την αρχή και Clanton,Peiners αντί Κρουμπαλι-Χαραλαμποπουλου
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 07 Ιουν 2018, 00:23

06:30 η διπλή τάπα του Μαργαρίτη

Θέλω να πάω για ύπνο, δεν μπορώ να το δω όλο τώρα και να ψάχνω...αλλά ειλικρινά, ψάξτε τα δύο καρφώματα του Χρυσικόπουλου!!





Η 4η περίοδος:




Και το ήδη πολυσυζητημένο κάρφωμα...ακούστε απλά τι έγινε:

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό hellrider » Πέμ 07 Ιουν 2018, 06:27

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΑΣ!
Εδειξε τεραστια ασεβεια απεναντι στον κοσμο που πηγε να δει ματς και γενικως απεναντι στον ΠΑΟΚ!
Πολυ καλα "του την ειπε" ο δικος μας κοουτς "Εμεις σεβαστηκαμε τον κοσμο,τον εαυτο μας και τον αντιπαλο".
Ποιος εισαι εσυ ρε Γιατρα που συμπεριφερεσαι ετσι; Επειδη ειχες (αρκετα) προβληματα παιζεις μονο με τα 15χρονα;
Και παιρνεις και ειρωνικο υφακι στην ακρη του παγκου και στυλ "εγω σας εχω γραμμενους".
Κι εμεις εχει τυχει να παιξουμε με πολλες απουσιες αλλα δεν κατεβασαμε την εφηβικη ομαδα και ουτε καμια αλλη ομαδα το εχει κανει.
Αιντε γελοιε που απο τα ερασιτεχνικα σε μια νυχτα το παιζεις και προπονηταρας.
Ο Γιατρας χθες ηταν αυτο που λεμε "εκανε κι η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο"!

Απο την αλλη ο Παπαθεοδωρου και οι παικτες καλα εκαναν και αντιμετωπισαν το παιχνιδι σοβαρα δεν τους λυπηθηκαν και τους ξεπατωσαν.

Το Σαββατο θα ειμαστε εκει να πανηγυρισουμε με την ομαδα μας την σκουπα.
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 07 Ιουν 2018, 08:06

Ποιος Γι@τρ@ς τώρα μωρέ...
τώρα μμμμωωωωρρρρέέέέ? :?

Χθες, αν και ομολογουμένως άργησα λίγο,
μόλις τον πρόσθεσα στην συλλογή μου... :shock:

Εικόνα
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 07 Ιουν 2018, 08:33

Tolaros έγραψε:
back in black έγραψε:Δεν ξέρω πως ακριβώς να χαρακτηρίσω την περίπτωση του Μαργαρίτη, πιο πολύτιμος; πιο τίμιος; πιο τι τέλος πάντων; Ένας Παίκτης με το Π κεφαλάιο, που παρότι δεν είναι το αστέρι δίνει πάντα για την ομάδα ότι παραπάνω μπορεί. Πραγματικό πρότυπο.


ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ.

Πράγματι... :pano:
ΠΡΟΤΥΠΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ...
Ό,τι καλό και να πει κανείς γι αυτόν τον παλίκαρο,
όλο και κάτι θα του ξεφύγει απ το "πακέτο" που διαθέτει...

Με την απλότητα-ομαδικότητα του παιχνιδιού του,
την σεμνότητα του αλτρουϊστικού χαρακτήρα του,
το πολύ χρήσιμο, μπασκετικά κι όχι μόνο, μυαλό του
και το ασίγαστο πάθος του, όποτε κληθεί να βοηθήσει,
ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΞΙΑ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!!! :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 07 Ιουν 2018, 09:20

Βιντεάκι με τα καρφώματα του ΠΑΟΚ: https://inpaok.com/455463/etsi-karfoni-o-paok-video/
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 07 Ιουν 2018, 15:48

goran 64 έγραψε:Ποιος Γι@τρ@ς τώρα μωρέ...
τώρα μμμμωωωωρρρρέέέέ? :?

Χθες, αν και ομολογουμένως άργησα λίγο,
μόλις τον πρόσθεσα στην συλλογή μου... :shock:

Εικόνα


Pokemon go με το δικο σου τηλεφωνο? Μας δουλευεις?
>:)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 07 Ιουν 2018, 20:30

Είχα μαζί την ταμπλέτα χθες... :o
:idea: Όχι για τα κουνούπια... :roll:
Εκείνη απ το ποίημα, ξέρεις... :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 07 Ιουν 2018, 20:56

Χαχαχαχαχα
Εξελιξεις.....
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 08 Ιουν 2018, 12:51

Χεχεχε...λέτε να το φαγε? :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Παρ 08 Ιουν 2018, 13:29

Να' ταν ο Μάνι θα μπορούσε κατά λάθος. Τώρα ο Κατ δύσκολο να ξεγελαστεί :mrgreen:
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πατρών 100-61 MVP, σχόλια & παραλειπόμε

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 08 Ιουν 2018, 13:56

Δεν είναι το ίδιο πρόσωπο με δύο nicknames αυτοί? :?
Έτσι νόμιζα... :roll: :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες