βάζελος - Π.Α.Ο.Κ. 84-67 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: βάζελος - Π.Α.Ο.Κ. 84-67 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:24

Αν ψάξετε εκεί στα "βάθη" αυτού του topic :P (σελίδα 1) θα το ανακαλύψετε το post-προφητεία μου...
Σας τα πα χθες λοιπόν, πριν το ματσάκι, ότι θα χουμε ριπίτ?
Σας ευχήθηκα καλά κουράγια σε όσους καθίσετε να το δείτε?
Δεν σας τα εξηγάω καλά, εδώ και μήνες μάλιστα, λέγοντας ότι το φόρτε του παπαλούτσου δεν είναι οι δηλώσεις?

Ε μάθετε σπυριάρα από τον ........................................... Μr. Clerasil... :lol: :lol: :opaokara:

Υ.Γ. Τελικά, εκ του αποτελέσματος κρίνοντας, πολύ σοφά επέλεξα χθες να πάω στο handball-άκι...
Ωραίο θέαμα, άνετη νίκη της Π.Α.Ο.Κ.άρας και επιπλέον και -1 χάπι για την πίεση...Κομπλέ... :D

Υ.Γ.2... Κατ, μην μαλώνεις τους νεαρούς, θα χαθούν μέχρι κι αυτοί... :roll:
Στο volley θα σε πάρω με διαρκείας, εκεί που είμαι "an other class" οπαδού... :?
Βλέπεις είναι η θέση τέτοια, που με δείχνει συνέχεια η κάμερα και δεν φωνάζω, κάνω τον κουλτουριάρη... :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες