ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα, 03/03, 16:30, ΕΡΤ παρ/μετ.

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 03 Μαρ 2018, 17:22

Δεν παίζουμε καλα αλλα προς το παρον κερδαμε
Αν σοβαρευτούμε λιγο δεν θα εχουμε προβλημα
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα, 03/03, 16:30, ΕΡΤ παρ/μετ.

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 03 Μαρ 2018, 18:24

Τι ψολαρμενισμα ειναι αυτο ρε;
Μας δουλεύουν
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα, 03/03, 16:30, ΕΡΤ παρ/μετ.

Δημοσίευσηαπό kostas_crustpunk » Σάβ 03 Μαρ 2018, 18:26

Αδικαιολόγητος αριθμός λαθών.. 7 δεύτερα ακόμα
Against all
Άβαταρ μέλους
kostas_crustpunk
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευτ 26 Φεβ 2018, 10:18
Τοποθεσία: Φινλανδία

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα, 03/03, 16:30, ΕΡΤ παρ/μετ.

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 03 Μαρ 2018, 18:28

Κακη εμφάνιση η ομάδα χωρίς ρυθμό σίγουρα επηρεασμένη από την διακοπή του πρωταθλήματος.
Κρατάμε μόνο την νίκη και προχωράμε.
Την Τρίτη τα σπουδαία.
ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 03 Μαρ 2018, 18:29

Αίμα σταξανε τα ματια μας αλλα τουλάχιστον κερδισαμε
Την Τρίτη να δουμε
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα, 03/03, 16:30, ΕΡΤ παρ/μετ.

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 03 Μαρ 2018, 18:29

Τελικο σκορ 58-54 ..
Τα "παραθυρα" και η διακοπή μας χάλασαν ..
Ελπίζω την Τρίτη να παίξουμε σοβαρά!
:pano: :pano: :pano:
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 03 Μαρ 2018, 19:54

Ευτυχώς κερδίσαμε. Να υπάρχει ένας ελάχιστος λόγος να μνημονεύεται μπασκετικά η σημερινή ημερομηνία. :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 03 Μαρ 2018, 20:18

Ξύπνησα αργά σήμερα, κατά τις 3 το μεσημέρι...ούτε έτοιμη είχα τη μετάδοση, ούτε τίποτα.. Έμεινα σπίτι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 03 Μαρ 2018, 20:42

Συγχαρητήρια σε όλους για την νίκη αν και δύσκολη... :pano:


Υ.Γ. Τελικά ευτυχώς που προτίμησα το handball-άκι και χόρτασα θέαμα... :mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 03 Μαρ 2018, 22:05

Ευτυχως δε μπορεσαμε να παμε λόγω υποχρεώσεων , ευτυχώς δε το ειδαμε για τον ίδιο λόγο, ευτυχώς καναμε το κακό παιχνίδι σήμερα. Θα χρειαστει υπομονή φετος. Θα χουμε σκαμπανεβασματα
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Σάβ 03 Μαρ 2018, 23:33

Οσο μπορεσα να δω λογω της γαμωμεταδοσης της Ερτ που δεν εβαζε τοσο τον ΠΑΟΚ οσο το Λαυριο και την Φαρο πονεσαν τα ματια μου.... κακες επιθεσεις...πολλα λαθη....πολυ μουρμουρα μεταξυ των παικτων...
Πολλα ελευθερα σουτ αστοχα και αρκετες χαμενες βολες....παλι καλα δεν το πληρωσαμε.
Προφανως το μυαλο τους ηταν στο παιχνιδι με την Καρσιγιακα....
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 03 Μαρ 2018, 23:52

Στος κερκίδες ηταν και ο Ιβαν! Αν σκαμπάζει κάτι από μπάσκετ ή αν αντιληφθηκε ότι με το ζόρι νικησαμε τον ουραγό ή αν του είπε κάτι ο Μπάνε ίσως κάνει κάποια κίνηση!
Αλλά με το μυαλο του στις αποφάσεις της Δευτέρας απορώ πως βρέθηκε στο Παλατάκι..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 04 Μαρ 2018, 11:50

Χάλια εμφανιση και χαλια ματς....κρατάμε την νικη και προχωραμε!
BlackmagicPaok, προσωπικα δεν θελω καμια αναμιξη σαββιδη......προτιμω την αξιοπρεπη,αγνη και αυτονομη πορεια μας στο μπασκετ.....δεν θελω την βρωμια του ποδοσφαιρου ουτε πρωταθλητισμο.....δεν θελω δικαστηρια και πρωταθληματα να παιζονται στα χαρτια......προτιμω να ειμαι τριτοτεταρτος με την αξια μου κι ας με αδικουν......εκει που υπαρχουν μπασκετανθρωποι που δοξασαν την ομαδα μας και τρεχουν την ομαδα οπως μπορουν και με απολυτη αξιοπρεπεια......ο λαος του ΠΑΟΚ με την ομαδα μπασκετ ειχε την ευκαιρια να την κανει εντελως δικη του με την συμμετοχη του και να κανει ΟΛΗ την ευρωπη να παραμιλα που στην ελλαδα θα ειχε φτιαχτει μια δευτερη ατλετικο μπιλμπαο.....δεν το εκανε καθως απο οτι φαινεται και ο λαος του ΠΑΟΚ προτιμα να ακολουθει ιδιοκτητες και λαμογια.....η αποψη μου ειναι στο διαολο οι ιδιοκτητες και τα λαμογια......αυτο που εχει καταφερει ο ΠΑΟΚ στο μπασκετ δεν υπαρχει στην ιστορια του ελληνικου επαγγελματικου αθλητισμου.......10 χρονια με διοικηση πρωτοδικειου και οχι απλως αντεξε αλλα και ξεχρεωσε(με σημαντικη βοηθεια του σαββιδη ειναι αληθεια ως προς τα χρεη προς το δημοσιο) και οχι απλως δεν κινδυνευσε να πεσει κατηγορια ΑΛΛΑ ηταν και τριτοτεταρτος.....ενα μικρο ΘΑΥΜΑ που καμια αλλη ομαδα δεν εχει κανει ουτε θα μπορουσε!
Και ναι εγω που ανηκω στην γενια που ειχε μαθει σε τιτλους σε ελλαδα και ευρωπη προτιμω η ομαδα που με εκανε ΠΑΟΚ(οπως χιλιαδες αλλους) να ειναι τριτοτεταρτη και ΚΑΘΑΡΗ παρα να εχει εναν μαφιοζο φραγκατο και να κυλιστει στο βουρκο του πρωταθλητισμου και να γινει ενα με τα γουρουνια προκειμενου να παρει πρωταθλημα!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 04 Μαρ 2018, 17:05

Hellrider το ποστ εγκρίθηκε τώρα, ζητώ συγγνώμη για χιλιοστή φορά εκ μέρους της mod team.............


Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ-Τρίκαλα 58-54 Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 04 Μαρ 2018, 18:41

συνοπαδέ hellrider ΟΚ μπορείς να έχεις την άποψή σου και γίνεται σεβαστή, αλλά με σοκάρει το πόσο μακρυά από την αλήθεια έχεις πάει...
μαφιόζος ο Ιβαν;; από που κι ως που;; που δεν ήταν καθαρός μέχρι τώρα;; μη τρως τον παπά των ΜΜΕ που ανήκουν στις 10 οικογένειες της χαβούζας που κυβερνάν τη χώρα τόσες δεκαετίες και ο τύπος τους χάλασε τη σούπα...

Επίσης, αν αναλάβει και βάλει κανα δυο μυριάκια να διεκδικήσεις Ευρωπαικό, σε χαλάει;; εγώ δεν σου λέω να φτιάξει μπάτζετ 12 μύρια και να γίνεις γαυροβάζελος, ούτε να πιάσεις τα κόζια και να έχεις ευνοικά τα κοράκια...
αλλά ΕΝΑΝ γαμοποδοσφαιριστή λιγότερο από τους 22 που πληρώνει (μερικούς να κάθονται...) και θα έχεις αξιοπρεπή ομάδα και δεν θα διασύρεσαι στα κωλοχώρια, που σε κάθε τυρί δώσαμε χαμόγελο πάλι...
Ομάδα με Λέβινγκστον να τρέμει όλη η Ευρώπη δεν περιμένω ξανά, ομάδα όμως που θα μπαίνει στο Λαύριο και θα έχουν χάσει οι άλλοι από την προθέρμανση την ονειρεύομαι, την περιμένω, αν μπορώ κιόλας την απαιτώ!
με κόουτς ατσίδα, με μαύρους φωτιά, με ταλεντάκια Έλληνες (κάθε Κόνιαρη, Λούντζη, Μποχωρίδη κτλ. να σφάζεται να παίξει σε μας)... με τα πάντα όλα. Ναι και αυτούς τους ξεχασμένους τους συνδέσμους που είναι εξαφανισμένοι από το Παλατάκι...(αν και αν γίνει ντόρος γύρω από το μπάσκετ θα εμφανιστούν από μόνοι τους...).
Τέλος, πάρτε ένα σἐντερ, από 2.08 και πάνω, αθλητικό, rim protector. Χτες.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες