Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Φεβ 2018, 20:48

Το παιχνίδι χάθηκε πολλές φορές, ενώ πολλές φορές μπορούσαμε να το είχαμε πάρει. Τα ατομικά λάθη πιστεύω ότι κόστισαν, σε συνδυασμό με τη συνήθη τακτική του προπονητή, που αφήνει στον πάγκο παίκτες για 15'.


Μοιραίος ο Χαραλαμπόπουλος. Τέτοιο λάθος ούτε σε επίπεδο ΕΚΑΣΘ. Ο άλλος του έκρυψε τον ήλιο, ο Goss (και όχι κανένας Καλλές) είναι ΜΟΝΟΣ, ΞΕΜΑΡΚΑΡΙΣΤΟΣ τρία μέτρα μακριά, έξω από το τρίποντο, έτοιμος να το μπουμπουνίσει...και ο ξανθός πετάει τη μπάλα στα χέρια του αντιπάλου.
Εκεί σκίζεις πτυχία.

Εντάξει, δεν περίμενα clutch buzzer-beater από τον Χαραλαμπόπουλο...αλλά ρε γαμώτο...ΔΙΠΛΑ ΗΤΑΝ!!!!!!!!!!!!




proedros έγραψε:Τραγική ομάδα, τραγικός προπονητής, καταφέρατε να γράψετε άλλη μια μαύρη σελίδα στην ιστορία του μπασκετικού ΠΑΟΚ...Χαραλαμπόπουλε αν νομίζεις πως εσύ υπάρχει περίπτωση να παίξεις στον ΠΑΟ , είσαι πολύ γελασμένος...Ούτε έξω από το ΟΑΚΑ δεν περνάς....Άλλη μια χρονιά χάθηκε με τα τερτίπια της διοίκησης να μην κάνει ενίσχυση μιας και λέει "δεν βαριέσαι στα play - off θα πάρουμε πάικτη" λες και θα το χρειαστούμε όταν θα παίζουμε με τον Ολυμπιακό...Έχετε χάσει από Τρίκαλα, Κύμη και Φάρο...Το μόνο που μένει τώρα είναι να χάσετε από τον Πανιώνιο για να δέσει η τετράδα και φυσικά από τον τραγικό Άρη που θα παίζει το ματς της χρονιάς...



Συνιστώ ψυχραιμία.
Ο χαρακτηρισμός προς το τέλος διεγράφη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:06

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:10

Βλεπω μετα απο ηττες επεστρεψαν οι γνωστοι αγνωστοι που μπαινουν για να κραξουν.
Δεν σας κανει τη χαρη το ποδοσφαιρο και ηρθατε να ξεσπασετε εδω??

Στα του αγωνα ακομη μια κλοπη του κοπου της ομαδας απο τα κορακια.
Φαουλ του Μακ Φαντεν στον Χρυσικοπουλο που δεν δινεται....φαουλ?? που δινουν
στον Γκος (δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που εδωσαν φαουλ) και τεχνικη ποινη
και 5ο φαουλ του Λινου. Τελειο εκτελεσμενο εγκλημα απ την τριαδα...μπραβο τους.
Η αστοχια επαιξε σημαντικο ρολο...ο Παπ παλι εκανε εγκληματα (αφησε στον παγκο
και τον ξεχασε για πολυ μεγαλο διαστημα τον Κονιαρη που ηταν πραγματικα φανταστικος
σημερα και επεμεινε στον Κατσιβελη πολυ).
Μεγαλη η απουσια του Κρουμπαλι που φανηκε στα ριμπαουντ.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tzoker » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:19

Να ρωτησω. ο Τσοχλας για ποιο λογο δεν παιζει καθολου?
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:23

BigBaby έγραψε:Βλεπω μετα απο ηττες επεστρεψαν οι γνωστοι αγνωστοι που μπαινουν για να κραξουν.
Δεν σας κανει τη χαρη το ποδοσφαιρο και ηρθατε να ξεσπασετε εδω??

Στα του αγωνα ακομη μια κλοπη του κοπου της ομαδας απο τα κορακια.
Φαουλ του Μακ Φαντεν στον Χρυσικοπουλο που δεν δινεται....φαουλ?? που δινουν
στον Γκος (δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που εδωσαν φαουλ) και τεχνικη ποινη
και 5ο φαουλ του Λινου. Τελειο εκτελεσμενο εγκλημα απ την τριαδα...μπραβο τους.
Η αστοχια επαιξε σημαντικο ρολο...ο Παπ παλι εκανε εγκληματα (αφησε στον παγκο
και τον ξεχασε για πολυ μεγαλο διαστημα τον Κονιαρη που ηταν πραγματικα φανταστικος
σημερα και επεμεινε στον Κατσιβελη πολυ).
Μεγαλη η απουσια του Κρουμπαλι που φανηκε στα ριμπαουντ.


Μετά την φάση με τον Λίνο σταμάτησα να βλέπω και άρχισα να παίζω με τον πιτσιρικά μου...ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΡΩΜΟΚΟΡΑΚΙΑ... ΕΛΕΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η΄ΚΑΝΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ EUROLEAGUE...ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΝΑΝ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:25

tzoker έγραψε:Να ρωτησω. ο Τσοχλας για ποιο λογο δεν παιζει καθολου?



Αντί τίνος; Δεν έχει το σουτ (3ποντο και lay-up) του Goss, τη σπιρτάδα και το μαρκάρισμα του Κόνιαρη και δεν είναι Κατσίβελης...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stelyk » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:35

:shock: :o
Απομυθοποιηση?
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:37

Κρίμα, 4η σερί ήττα μας αφήνει πίσω. Πρέπει να ανακάμψουμε κάπως.
Δεν χρειάζεται να φέρνουμε την καταστροφή πάντως, δεν είναι ότι μείναμε πίσω στον στόχο της κατάκτησης του πρωταθλήματος.
Παιχνίδι το παιχνίδι και στο τέλος κάνουμε ταμείο.

ΠΑΟΚ :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:40

Στην ομάδα πρέπει να θυμηθούν ότι στο Champions League δεν παίζουμε επειδή έχουμε όμορφη φανέλα, αλλά επειδή τερματίζουμε στη πρώτη 5άδα, μετά το πέρας των playoffs... ο 6ος δεν πάει Ευρώπη. Αν από φέτος σκοτώσουν την επόμενη χρονιά, τη βάψαμε.

Εκτός κι αν δεν πάμε Ευρώπη, πέσει το budget, αδειάσει το γήπεδο και σκάσει από το πουθενά ο Σαββίδης να φέρει όραμα.


Βαθμολογία αναλυτικά.

Εικόνα


stelyk έγραψε::shock: :o
Απομυθοποιηση?


Πρέπει να αντιμετωπίσουμε τη σκληρή πραγματικότητα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Πέμ 15 Φεβ 2018, 21:50

1ον Για οσους κραζουν.....εκει μεσα εχασε χαλαρα το λαυριο με 13 και η αεκ νικησε στο τελος με 2 ποντους απο αυτοκτονια της κυμης που εχασε στο τελος 3 βολες και 1 τριποντο!
2ον Ο χαραλαμποπουλος οχι απλα δεν κανει για τον βαζελο αλλα ουτε και για εμας.Ο χειροτερος παικτης μας αυτη τη στιγμη.
3ον Ενω καταφεραμε να περιορισουμε μακφαντεν και μακγκι ειμασταν πολυ αστοχοι στην επιθεση με γκος και χαραλαμποπουλο και καναμε και μερικα πολυ φτηνα λαθη!
4ον Τα κορακια "μας τον ακουμπησαν" λιγο αλλα ΕΜΕΙΣ φταιμε που χασαμε διαφορα 8 ποντων μεσα σε 2 λεπτα(απο το 33' στο 35').
5ον Νομιζω οτι ο κοουτς εκανε καποια λαθη σημερα....επεμεινε πολυ στον γκος οταν εδειχνε οτι δεν ηταν στην μερα του(ενω ο ζαρας ειχε δειξει καλα στοιχεια στην επιθεση),στον χαραλαμποπουλο(αλλα δεν ειχε επιλογες χωρις κρουμπαλι και με τον χρυσικοπουλο φορτωμενο απο νωρις με 3 φαουλ) και ΚΥΡΙΩΣ με τον κατσιβελη(οταν δεν τραβαει καθολου οπως σημερα πρεπει να βαζει τον απολλωνα της καρδιας μας).
6ον Φανηκε ακομη μια φορα η γυμνια μας στην θεση 5.Μας εχουν παρει χαμπαρι ΟΛΟΙ!
7ον Ο ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ λες και με διαβασε στο ημιχρονο και τα εβαλε μαζεμενα στο δευτερο και επι της ουσιας απαντησε και στον φιλο που ειχε απαντησει στο δικο μου σχολιο.
8ον Συμφωνω με Ζαντος οτι κατι πρεπει να γινει με τον Τέλη.......τρωμε πολλες τεχνικες ποινες εξαιτιας του! Γενικα πολλες φορες ο παγκος μεταφερει νευρικοτητα και στους παικτες!
9ον Η ομαδα εχασε την 4αδα για την κανονικη διαρκεια.....τουλαχιστον να παλεψει για την 6αδα και απο κει και περα οτι κανει στα πλει οφ......βεβαια χεστηκε η φοραδα αν θα βγουμε 4οι,5οι ή 7οι!
10ον Δεν θα παψω να λεω πως πληρωνουμε πολυ τα 2 μεγαλα λαθη του μαρκοπουλου....που εδιωξε τον σαλουστρο και που δεν πηρε τον γιαννοπουλο οταν μας προταθηκε πριν παει στο ρεθυμνο!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Πέμ 15 Φεβ 2018, 22:27

Κρίμα γιατί διεκδικήσαμε την νίκη μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.
Άκουγα στο τέλος ραδιοφωνο (ΕΡΑ σπορ). Ο σπίκερ είπε για καθαρη φάση (χωρίς φαουλ) στο λει-απ του Λινου.. Αν όμως υπήρχε φαουλ καθόρισε το τελικό αποτέλεσμα.
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3621
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 15/02/2018 6:15μ.μ. ΕΡΤ1/ΕΡΤHD

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 15 Φεβ 2018, 23:00

kataramenos5 έγραψε:Εγω πινω να ξεχασω :(


Τωρα καταλαβαινεις palok?

Και το γμτο ειναι οτι το ξερεις.Το καταλαβαινεις ,χανεις την αρχη (παει το γουρι) κι υστερα πρεπει να φυγεις λογω υποχρεωσεων .Γυρνας κι ελπιζεις γιατι το γυρισαμε αλλα το βλεπεις... ασχετα αν δε θες να το παραδεχθεις.Τα κορακια κοντρα, εμεις οτι να ναι κι οταν βλεπεις τη μπαλα να φευγει μεσα απ τα χερια του Λακη ,εισαι πλεον σιγουρος.Παλι το ιδιο τελος θα δεις,το ξερεις, το χεις δει χιλιαδες φορες.Τα κλεινεις ολα και φευγεις εξω ,να σε χτυπησει ο αερας μπας και συνερθεις.Μαθαινεις τ αποτελεσμα που επειβεβαιωνει αυτο που ηδη ηξερες.Ακομα μια μερα ΠΑΟΚ τελειωσε.Μαζευεις τη πικρα σου και συνεχιζεις.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tzoker » Πέμ 15 Φεβ 2018, 23:42

Ζαντός έγραψε:
tzoker έγραψε:Να ρωτησω. ο Τσοχλας για ποιο λογο δεν παιζει καθολου?



Αντί τίνος; Δεν έχει το σουτ (3ποντο και lay-up) του Goss, τη σπιρτάδα και το μαρκάρισμα του Κόνιαρη και δεν είναι Κατσίβελης...


Καταρχήν στη θέση του Ζαρα αλλα και για να απελευθερωσει Γκος, ακόμα και Κονιαρη που έχει το καλύτερο σουτ στην ομαδα.
Επισης στο τελευταίο λεπτό ο Κονιαρης και ο Κατσιβελης δεν είναι να παίζουν, δεν αντεχουν τη πίεση.
Τεσπα μια ήττα χωρις ουσια.Τπτ δεν αλλάζει, μονο οτι παιζουμε μεσα στον Αρη σύντομα και αν χάσουμε μας φτανουν τα ερείπια
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 15/02/2018 6:15μ.μ. ΕΡΤ1/ΕΡΤHD

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 16 Φεβ 2018, 08:05

kataramenos5 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Εγω πινω να ξεχασω :(


Τωρα καταλαβαινεις palok?

Και το γμτο ειναι οτι το ξερεις.Το καταλαβαινεις ,χανεις την αρχη (παει το γουρι) κι υστερα πρεπει να φυγεις λογω υποχρεωσεων .Γυρνας κι ελπιζεις γιατι το γυρισαμε αλλα το βλεπεις... ασχετα αν δε θες να το παραδεχθεις.Τα κορακια κοντρα, εμεις οτι να ναι κι οταν βλεπεις τη μπαλα να φευγει μεσα απ τα χερια του Λακη ,εισαι πλεον σιγουρος.Παλι το ιδιο τελος θα δεις,το ξερεις, το χεις δει χιλιαδες φορες.Τα κλεινεις ολα και φευγεις εξω ,να σε χτυπησει ο αερας μπας και συνερθεις.Μαθαινεις τ αποτελεσμα που επειβεβαιωνει αυτο που ηδη ηξερες.Ακομα μια μερα ΠΑΟΚ τελειωσε.Μαζευεις τη πικρα σου και συνεχιζεις.

Πίκρα... :(

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύμη - ΠΑΟΚ 88-85 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 16 Φεβ 2018, 08:26

tzoker έγραψε:
Ζαντός έγραψε:
tzoker έγραψε:Να ρωτησω. ο Τσοχλας για ποιο λογο δεν παιζει καθολου?



Αντί τίνος; Δεν έχει το σουτ (3ποντο και lay-up) του Goss, τη σπιρτάδα και το μαρκάρισμα του Κόνιαρη και δεν είναι Κατσίβελης...


Καταρχήν στη θέση του Ζαρα αλλα και για να απελευθερωσει Γκος, ακόμα και Κονιαρη που έχει το καλύτερο σουτ στην ομαδα.
Επισης στο τελευταίο λεπτό ο Κονιαρης και ο Κατσιβελης δεν είναι να παίζουν, δεν αντεχουν τη πίεση.
Τεσπα μια ήττα χωρις ουσια.Τπτ δεν αλλάζει, μονο οτι παιζουμε μεσα στον Αρη σύντομα και αν χάσουμε μας φτανουν τα ερείπια


Εγώ συμφωνώ μαζί σου, ο Tsochlator έχει τη ψυχραιμία να μπουμπουνίσει το 3ποντο όταν καίει η μπάλα, αλλά...ό,τι πει ο κόουτς.

Καλά, αν χάσουμε και από τον Άρη...είμαστε άξιοι της μοίρας μας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης