ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώ

Δημοσίευσηαπό P.A.O.K AGAINST ALL » Κυρ 08 Οκτ 2017, 16:32

2η ήττα στα καπάκια με κακο μπάσκετ και παλι..αυτη την φορα στην εδρα μας για πρεμιερα πρωταθληματος απο τον προμηθεα..παλι τα ίδια λαθοι ..δεν ξέρω τι φαινόταν στην τηλεόραση αλλά στο γήπεδο φαινόταν ότι δεν παίζουμε μπάσκετ..παιζαμε κάτι σαν μπάσκετ..απογνωση από τον πάγκο.. κάποιοι παίκτες θα έπρεπε να αποτελούν παρελθόν και όχι να ανανεώνονται.. φύγανε και κάτι γαλλικά στον κόουτς στο τέλος.. Από κόσμο οι ίδιοι πάλι συν κάτι παραπανω..δεν ξέρω τι να πω..ειμαστε ντεφορμέ Ακόμα δεν ξεκινηδαμε;το θεμα ειναι οτι δεν κανουμε καποια βασικα πραγματα καθολου..παμε παρακατω συνέχεια στην Ευρώπη και πάμε να πάρουμε την νίκη και να ξεκινήσει να ρολαρει η ομαδα..γιατι έρχονται δύσκολα..
P.A.O.K AGAINST ALL
 
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2016, 15:55

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 08 Οκτ 2017, 17:02

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώ

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Κυρ 08 Οκτ 2017, 18:06

Δεν ξερω τι να πω.... αλλο ηταν το μπασκετ που βλεπαμε καποτε.... βγαζαμε και ταλεντα.... ρεντζιας γιανουλης μπαλογιανης μαμαντζιολας.... υπομονη τι να πω....

Στάλθηκε από το SM-J110H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώ

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Δευτ 09 Οκτ 2017, 22:04

Ο Ισοβίτης τα γράφει πολύ ωραία. Το καλοκαίρι οι προσδοκίες για την ομάδα ανέβηκαν υπερβολικά. ΟΚ, αυτό δεν είναι δικαιολογία για τον πονόματο-πονόδοντο της πρεμιέρας (στο -21 πήγα βόλτα να γαμοσταυρίσω με την ησυχία μου) αλλά πολύς κόσμος φάνηκε να πέφτει από τα σύννεφα. Η ομάδα δεν έχει μεγαλομέτοχο, ο Σαββίδης δεν είναι θείος Δραχμούλης και δεν υπάρχει άτομο πρόθυμο να... "διαφημιστεί" μέσω της ΚΑΕ ΠΑΟΚ όπως έχουν οι κάτω. Θα πάμε καλύτερα αλλά δεν θα δούμε κάτι ριζικά διαφορετικό σε σχέση με τις άλλες χρονιές.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 10 Οκτ 2017, 09:38

Εχουμε παιχνιδι σημερα αντε.Ολα εγω θα σας τα λεω?

ΥΓ Ζαντεεεε
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας 73-79 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τρί 10 Οκτ 2017, 11:54

Τέλος από δω
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης