Stoiximan.gr Basket League

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 15 Μάιος 2018, 14:31

Δεν ειμαι εγω ο νομοθετης.
Το 1ο λεει την μεγαλυτερη διαφορα ποντων στα μεταξυ τους.
Το 2ο αν ηταν η προσθεση θα αναιρουνταν αυτοματως το 1ο γιατι αν κανεις την προσθεση ενω υπαρχει ιση διαφορα στα 2 παιχνιδια θα εχεις παντα ισο αθροισμα.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 15 Μάιος 2018, 15:24

Το ξέρω ότι δεν είσαι εσύ ρε Μάχη ο νομοθέτης, ο οποίος αν γράφει κανονισμούς κατανοητούς μόνο από δικαστές με γουνάκια, ή μαθηματικούς, δια της ατόπου απαγωγής, ε τότε, δεν πα να γα...ργαλήσει τα ποδάρια του ξέρω γω? :P
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τετ 16 Μάιος 2018, 00:12

"Στην σημερινή έκτακτη συνεδρίαση του Δ.Σ. του ΕΣΑΚΕ για την επικύρωση της βαθμολογίας της κανονικής διάρκειας της Basket League υπήρχε τεταμένο κλίμα.
Μπορεί η άποψη του Προμηθέα για την τελική κατάταξη Λαυρίου και Κύμης να μην βρήκε ανταπόκριση στην σημερινή συνεδρίαση (μόνον ο Πανιώνιος στην ουσία στήριξε την «ένσταση» της πατρινής ομάδας), όμως οι υπεύθυνοι της στατιστικής της Λίγκας ανέφεραν ότι το σκεπτικό που είχαν οι «Προμηθείς» για το ποιος δηλαδή θα πρέπει να πάρει την 6η και ποιος την 7η θέση στην κανονική σεζόν, δεν ήταν λάθος και ότι η διατύπωση των κριτηρίων ισοβαθμίας δεν ήταν απόλυτα ξεκάθαρη. (!!!!!!!!!!!) :o :o
Δυστυχώς, όμως, μάλλον η πλειοψηφία των ομάδων των πλέι-οφ ήθελε να ξεμπερδεύει με όλα αυτά ... "
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Μάιος 2018, 05:44

Καλά έκαναν και ήθελαν να ξεμπερδεύουν, διότι ΠΣΚ θα δουλεύω και αν έβαζαν αγώνα στο Παλατάκι το Σαββατοκύριακο, θα κατέβαινα κάτω και θα έπαιρνα κεφάλια!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 16 Μάιος 2018, 09:13

αυτοί μλκ αν τους βάλεις να διαβάσουν το theory of everything θα ψηφίσουν αν ισχύουν οι ισχυρισμοί του Hawking. ΞΕΦΤΙΛΑ, αγράμματοι μου θέλετε και διοργάνωση λίγκας τρομάρα σας.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Μάιος 2018, 00:13

0:39... Βήματα Σπανούλη και 2-0 ο γαύρος..




Ξεφτιλισμένοι, απαγορεύεται να μην είναι γαύρος vs βάζελος ο τελικός, ε;;;;;;;;; :twisted: :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Ιουν 2018, 07:34

Πρωταθλητής ο βάζελος...
Κουβεντιάστε το αν θέλετε, αλλιώς θα κλειδωθεί το topic μέχρι το βράδυ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 18 Ιουν 2018, 07:52

συγχαρητήρια στον Βασίλη Χαραλαμπόπουλο, πήραμε και εμείς λίγη χαρά λόγω αυτού.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 18 Ιουν 2018, 08:22

Εναν Τζέιμς να φέρουμε και το πήραμε. :roll:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Stoiximan.gr Basket League

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 18 Ιουν 2018, 09:27

ο κολοσσός τον έφερε πάντως.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης