Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Ότι έχει σχέση με Multimedia που αφορούν τον ΠΑΟΚ μας...

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 21 Απρ 2016, 01:13

goran απο τι φαίνεται ο Καμμένος σου ξέφυγε ήταν και αυτός δίπλα στον Ιβάν έστω και για λίγο.
Δεν έχει και μεγάλη σημασία αλλά δεν μου αρέσει να αμφισβητούν αυτα που βλεπουν τα μάτια μου.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 21 Απρ 2016, 01:14

Sera4 έγραψε:τον καφε ρε μ@λακα που οταν εκανε το καλο συμβολαιο με τον ΠΑΟΚ το εριξε στα μπαρακια και εκανε προσφυγη να παει στο γαυρο με την πρωτη ευκαιρια και τον κατσαμπη που εβγαζε ολο το κομπλεξ του οταν πηγε στη γρια...

αι σιχτηρ δεν κρατηθηκα βραδιατικα μερα που ειναι...


Έλα ρε συ Σεραφείμ ανήμερα των γενεθλίων μας!!! Μην μένεις μόνο στα αρνητικά που ήταν ελάχιστα μπροστά στα τόσα θετικά!!! Για όνομα του Θεού δηλαδή, όχι και σήμερα ρε παλίκαρε κι αύριο μέρα είναι!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 21 Απρ 2016, 01:15

obanebane έγραψε:goran απο τι φαίνεται ο Καμμένος σου ξέφυγε ήταν και αυτός δίπλα στον Ιβάν έστω και για λίγο.
Δεν έχει και μεγάλη σημασία αλλά δεν μου αρέσει να αμφισβητούν αυτα που βλεπουν τα μάτια μου.


Sorry φίλος αλλά προσωπικά δεν τον είδα καθόλου και το είδα ολόκληρο...Ίσως όμως και να χεις δίκαιο... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 21 Απρ 2016, 01:59

Goran που να ερχόταν και σαλπι με τον κατσιαμπη και τον καφέ τρελάθηκαν κάποιοι φαντάσου με τον σαλπι τι σεντόνια θα είχαμε :):)

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 21 Απρ 2016, 02:04

Κι εγώ τρελάθηκα με τον στόκο, τον αρχιτάγαρο τον Κατσιαμπή...Και τον φραπέ επίσης, που τον έναν χρόνο έτρωγε πούστικα και ατιμώρητα μπουνιές στο πουστοτήγ@νο και τον επόμενο προσκήνυσε υπογράφοντας στους πουστόγαυρους, κάνοντας προσφυγή σε μας και ακολουθώντας τον "πρίγκηπα της στιασπού", δεν λέω...Αλλά ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΤΟΝ ΣΑΛΠΙ, ειδικά μπροστά σ αυτούς τους δύο, το λέω ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!! :oops:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 21 Απρ 2016, 02:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 21 Απρ 2016, 02:07

goran 64 έγραψε:Εκείνο το όρθιο βόιδι τον Κ@τσι@μπή, τι θέλανε και τον βγάλανε απ τους πρώτους μάλιστα;;;

Επειδή το 2001 που έφυγε δήλωσε την μεγαλύτερη μ@λ@κία που υπήρχε πηγαίνοντας στις γριές;...:

" Ήρθα σε μία πολύ μεγάλη ομάδα για να πάρω τίτλους!!!";;; Και από τότε πήρε τα @@ μου!!!

Βρε άιντε ουστ από δω, βόδαρε, ε βόδαρε, που κάλεσαν εσένα κι όχι τον Σάλπι... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 21 Απρ 2016, 02:23

eorptol έγραψε:Goran που να ερχόταν και σαλπι με τον κατσιαμπη και τον καφέ τρελάθηκαν κάποιοι φαντάσου με τον σαλπι τι σεντόνια θα είχαμε :):)

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



το σωσε :lol:
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Πέμ 21 Απρ 2016, 08:03

Και τα οσκαρ να διοργάνωνε ο ιβαν πάλι κάποιοι θα βγάζατε μιρλα ,βρε ουστ
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 21 Απρ 2016, 08:24

Δίπλα στον Σαββίδη ήταν ο Καμένος 100%.

Goran δεν τον είδες,μάλλον γιατί φόρεσε gilly suit σε κάποια φάση.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 21 Απρ 2016, 08:26

Ως τι παρευρέθη εκεί; Ως φίλος του ΠΑΟΚ;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89893
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Πέμ 21 Απρ 2016, 08:26

ace79grpaok έγραψε:Και τα οσκαρ να διοργάνωνε ο ιβαν πάλι κάποιοι θα βγάζατε μιρλα ,βρε ουστ

Ωραια εκδηλωση εις αλλα δεν ηταν ΠΑΟΚ. Δεν ειναι κραξιμο. Προσωπικα στα 100 θα ηθελα να δω την τρελα και την καυλα που ειδα στα 80. Εκει που ολοι παραμιλουσανε για τον ΠΑΟΚτση
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 21 Απρ 2016, 08:37

Συμφωνώ μονο να μην είμαστε στα ίδια οικονομικά χάλια εκείνης της εποχής που δεν ξέραμε τι μας ξημερωνε την επόμενη μέρα

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 21 Απρ 2016, 09:14

Odi έγραψε:Δίπλα στον Σαββίδη ήταν ο Καμένος 100%.

Goran δεν τον είδες,μάλλον γιατί φόρεσε gilly suit σε κάποια φάση.


Αριστερά του ο Καμμενος και δεξιά του η Κόλλια(χωρίς να είμαι σίγουρος).
Φανταστείτε πίσω τι πολιτικαντες είχε. Έδειξε Τζιτζι και κάποιους άλλους.

Αλήτες ρουφιανοι πολιτικοί
Ο ΠΑΟΚ δεν είναι δικό σας μαγαζί
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29881
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 21 Απρ 2016, 09:26

Σε πληρη συγχυση ο λαος. Δεν κινειται ο ΠΑΟΚ και δεν εχει δικο του ερεισμα μεστην βουλη ειναι ανυπαρκτος ο σαββιδης. Κατεβαζει δικα του ατομα σε εκλογες, το λαμογιο θελει να κανει μπιζνες μεσω ΠΑΟΚ. θελει προπονητικο κεντρο ο καος κ ανακαινισεις τουμπας αλλα δεν το επιτρεπει ο νομος που θελει αλλαγες, ππυ σαι ρε πολυλογα σαββιδη που ειναι η δυναμη σπυ. Φτιαχνει τα κονε του με πολιτικους, ρε το λαμογιο. Ο ΠΑΟΚ δεν ειναι δικο τους μαγαζι. Νταξει παιδια το πιασαμε το νοημα. Win win κατασταση. Οτι κ να γινει παντα θα εχετε δικιο.


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3854
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 21 Απρ 2016, 10:24

Παίδες η εκδήλωση ήταν θέμα πρεστίζ και οι καλεσμένοι πολιτικοί ήταν εκεί για να πιάσουν κάποια νοήματα.Μην το ξεφτιλίζετε όμως..
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Multimedia

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης