Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Ότι έχει σχέση με Multimedia που αφορούν τον ΠΑΟΚ μας...

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 21 Απρ 2016, 20:29

εμενα με κανει εντυπωση που εν ετει 2016 υπαρχει κοσμος που ακουει ραδιοφωνο και δη αθλητικα
ή διαβαζει εφημεριδες

το βρισκω αρκετα ρομαντικο κ παλαιομοδιτικο
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 21 Απρ 2016, 20:35

Κατ'εμέ το ραδιόφωνο έχει ιδιαίτερη γοητεία σαν μέσο. Τώρα τα αθλητικά ραδιόφωνα είναι γτπκ, ανεξαρτήτως πόλης εκπομπής. Προσωπικά, ακούω αρκετά συχνά μουσικούλα στο ραδιόφωνο. Εφημερίδες δε διάβαζα ποτέ. Κανένα ΠΑΟΚτσή κι αυτό όχι ιδιαίτερα τακτικά.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό tzelas » Πέμ 21 Απρ 2016, 20:54

MANIAKOS έγραψε:Επειδή δεν είδα καθόλου υπαρχει ολόκληρη η εκδήλωση πουθενα ;


Bέβαια υπάρχει και μάλιστα στο παρόν τόπικ. Δίνω λινκ ;)

tzelas έγραψε:Η εκδήλωση των 90 χρόνων live στο στο PAOKtv:




Ετοίμασε το απαραίτητο περιβάλλλον και απλά προσπέρασε τα κενά με την αναμονή καθώς το 5ωρο του βίντεο είναι πλασματικό. :D
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 21 Απρ 2016, 21:20

navigator11 έγραψε:Κατ'εμέ το ραδιόφωνο έχει ιδιαίτερη γοητεία σαν μέσο. Τώρα τα αθλητικά ραδιόφωνα είναι γτπκ, ανεξαρτήτως πόλης εκπομπής. Προσωπικά, ακούω αρκετά συχνά μουσικούλα στο ραδιόφωνο. Εφημερίδες δε διάβαζα ποτέ. Κανένα ΠΑΟΚτσή κι αυτό όχι ιδιαίτερα τακτικά.



και τα δυο μαζι με την τηλεοραση ειναι μεσα ολοκληρωτικης επιβολης κουλτουρας,αποψεων των λιγων,μιας εποχης που εγω προσωπικα θελω να ξεχασω

τωρα με το δικτυο οι επιλογες ειναι σαφως περισσοτερες ενω ο διαλογος ,η συζητηση και η κριτικη εφικτη και αγγιζει οριζοντια το κοινο

εχασαν την δυναμη αυτα τα μεσα να επιβαλλουν την ατζεντα τους
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 22 Απρ 2016, 01:08

Ξεκίνησα να βλέπω τη τελετή, χθες είδα μόνο τα τύμπανα και τον μαλλιά κιθαρίστα στην αρχή... Έχω δει ελάχιστα πράγματα, δεν ξέρω τι έγινε, τι ειπώθηκε..
Τα παρακάτω γράφονται καθώς βλέπω..

**SPOILERS FOLLOWING**


Ο Μαυρίδης τραγικός παρουσιαστής, δεν ξέρω τι κάνει αλλού, δεν τον έχω δει.. Μιλάει δυνατά ενώ έχει μικρόφωνο... Άσε που ούτε αυτός ούτε η διπλανή νιώθουν όσα λένε, διαβασμένα όλα απ'έξω και "άντε να τα πούμε, να πάμε για ποτό".. Τι είδαν τα κοριτσάκια επάνω του και τρελαίνονται;;

Φοβερό το μίνι-ντοκιμαντέρ...μεγάλη κουβέντα ξεστόμισε ο Τζαντζαράς(!): "Όσο ωφελήθηκε ο Π.Α.Ο.Κ. από ηρωικές αποτυχίες, ωφελήθηκε..το μόνο που απομένει είναι οι ηρωικές επιτυχίες..."
Ωραίος και ο πιτσιρικάς που θέλει ένα πρωτάθλημα (στο ποδόσφαιρο θα εννοεί...) μέχρι να φύγει ο μπαμπάς του! :mrgreen:

Μετά έκαναν κοιλιά.."θυμάσαι" το ένα, "θυμάσαι" το άλλο, και ΟΛΑ τα έβλεπαν από μέσα...

Οι βραβεύσεις οργανώθηκαν κάκιστα, καθόλου δηλώσεις από τους βραβευμένους, ούτε από όσους έδωσαν τα βραβεία..
Ο Κούδας μετά αγανάκτησε, ζήτησε μικρόφωνο..! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Γεια σου παπά, γαμώ τον Μπειραιά!! Εντάξει, δηλωσάρες κι αυτός μετά!!

Κατσιαμπής;; :shock: WTF;; Γριέντζω δεν είναι αυτός;;




:o Συγκλονιστικός Μπουντούρης! "Τη πρώτη μέρα που φόρεσα τη φανέλα, ήταν άσπρη... Αφού την έβγαλα, ήταν ματωμένη (δείχνει μπροστά).. Και λέω τι έγινε;; Μετά κατάλαβα, και τώρα το καταλαβαίνω καλύτερα...ότι ήταν ο Δικέφαλος που τότε προσπαθούσε να μπει μες στη καρδιά μου και από τότε δεν έχει βγει ποτέ!!!!" :pano:

Ωραίος και ο Μπαλογιάννης..

Πολύ σωστές και οι δηλώσεις Κατσαρή!!

Οι παρουσιαστές όσο πάνε και το χάνουν.. :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :lol: Με Παντακίδη το γάμησαν και ψόφησε! :mrgreen: Είπαν και τον Ανδρέου νυν έφορο..


A o Τσαλόπουλος! :mrgreen:


Αριστοτέλης Μπιτσιάνης έφορος του τμήματος πυγμαχίας;;; :shock:


Ο Γαλατσόπουλος είναι πολύ Π.Α.Ο.Κ. και φαίνεται...έπρεπε να τον βλέπατε στο Π.Α.Ο.Κ. - γαύρος στο volley...

Εικόνα


Όπα!! Ωραίο το volley γυναικών...!!

Οι ποδοσφαίρου γιατί βγήκαν όλοι;;;; Δεν ντράπηκαν! Έβαλαν και κουστουμάκια...από κλαρινογαμπροί, ντύθηκαν γαμπροί! Ρε δεν τραβάτε τις γραβάτες σας να 'ούμε... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Παιδίιιιιιι μου!!! "Με τον Ολυμπιακό που...τηγανίσαμε το γαύρο!" :D :D :D :D :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 22 Απρ 2016, 01:47

Εσενα το προβλημα σου ειναι γιατι γουστάρουν τα κοριτσάκια τον μαυριδη?
Έτσι γιατί είναι ΠΑΟΚ.
Επίσης το παιδί πρέπει να το καταλάβετε ότι δεν είναι παρουσιαστής.Ένα τρελό ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ είναι που σε όποιο σημείο της γης πάτησε πρώτα μίλησε για τον ΠΑΟΚ.Και καλά έκαναν και τον επέλεξαν να είναι ο παρουσιαστής της γιορτής.
Για τον Γιώργο το χθεσινό ήταν κάτι που θα το διηγείται και στα δισέγγονα του.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ 22 Απρ 2016, 03:51

ενταξει αυτο λεμε δεν ειναι παρουσιαστης :) δεν επρεπε να τον βαλουν εκει
και η κοπελια επισης
επαγγελματικα δεν ηταν; αν δεν πληρωθηκαν οκ πασο.

παντως ειναι πικρα να μην ξερεις απ εξω τα κειμενα,δεν ειναι και πυρηνικη φυσικη πια και ηξερες ποτε θα παρουσιασεις,το πολυ πολυ να βλεπεις κειμενο καμια φορα.
εδω παιδακια εχουν κατεβατα οταν λενε τον Αγιο Βασιλη ή τον κολοκοτρωνη και τα λενε νερο
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 22 Απρ 2016, 09:41

RoMaN έγραψε:
Ο Μαυρίδης τραγικός παρουσιαστής, δεν ξέρω τι κάνει αλλού, δεν τον έχω δει.. Μιλάει δυνατά ενώ έχει μικρόφωνο... Άσε που ούτε αυτός ούτε η διπλανή νιώθουν όσα λένε, διαβασμένα όλα απ'έξω και "άντε να τα πούμε, να πάμε για ποτό".. Τι είδαν τα κοριτσάκια επάνω του και τρελαίνονται;;


1. Δεν ειναι παρουσιαστης ο ανθρωπος. Απλα βρισκεται σε εκπομπη της τηλεορασης , χωρις ιδιαιτερα χαρακτηριστικα σκηνοθεσιας-πως να κινειται πως να μιλαει κτλ κτλ, οποιος εχει δει την εκπομπη ξερει.
Επίσης δεν παιζει ρολο που ειναι ΠΑΟΚ ; Δεν ειναι κανενα παιδαρελι, ειναι 37-38 και πριν 20 χρονια κατεβαινε εκδρομες στην Αθηνα για τον ΠΑΟΚ. Αυτά τα λιγα, εγω πιστευω ηταν καλη η επιλογη του , καλύτερα αυτός παρά ενας καλος παρουσιαστης που να μην νιωθει απο ΠΑΟΚ.

2. Εδώ η αλλη στο βιντεακι , ειπε οτι το αξεχαστο παιχνιδι για αυτην ηταν το 4-1 με την Μπρόντμπι. WTF ?
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 22 Απρ 2016, 09:47

«ΠΑΟΚ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ» ανέφερε χαρακτηριστικά ο γνωστός παρουσιαστής, που ζήτησε αντί αμοιβής, τα χρήματα που προορίζονταν γι΄ αυτόν να δοθούν στον σύλλογο "Λάμψη", που βοηθάει παιδιά που προσβλήθηκαν από νεοπλασματική ασθένεια.

Μπράβο στον Μαυρίδη.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Απρ 2016, 09:49

Να βάζανε τον Αυτιά...και......................Π.Α.Ο.Κ.τσής και.....................κανονικός παρουσιαστής... :roll:

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

......................άσχετα αν από Π.Α.Ο.Κ. είναι καραάσχετος...Στην Ελλάδα ό,τι δηλώσεις είσαι...αφού!!! :(



Υ.Γ. Δεν ξέρω βέβαια πως τα πάει από........................................................................D.N.A.!!! :P

Y.Γ. 2...Μπράβο στον Μαυρίδη κι από μένα γι αυτό που αναφέρει ο @ Odi...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 22 Απρ 2016, 10:22

ρε ξεκολλάαατττεε ρεεεεε με το ΠΑΟΚτσάκι το Μαυρίδη.

Αν έχω ένα παράπονο, είναι ότι όταν αναφερόταν στους συνδέσμους ανα τον κόσμο δεν είπε για την...Κένυα... :) :) :)

Όσο για τον κορίτσαρο που ήταν στην εκδήλωση, το ότι δεν ξέρει τα πάντα και κάνει τα λαθάκια της στα περι ΠΑΟΚτσίδικης ιστορίας, οκ, γυναίκα είναι. Τι θέλετε δλδ; να σας πει τι είναι και το οφσαϊντ; :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Απρ 2016, 10:37

:lol: :lol:
:lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 22 Απρ 2016, 11:05

τον μαυριδη θα τον ηθελα στον λευκο πυργο...πιστευω σιχαθηκε και τον εαυτο του τον ιδιο ντυμενο σαν πιγκουινο...και 37 χρονια θεσσαλονικη δε νομιζω να ειχε ξαναδει ποτε το μεγαρο εσωτερικα 8-)

χιλια μπραβο για την κινηση του με τα λεφτα δεν πιστευα ποτε ετσι και αλλιως οτι θα μπορουσε να παρει λεφτα απο το συλλογο...ο μαυριδης ειναι ο πιο αξιος "τηλεοπτικος" (πελον) πρεσβευτης του ΠΑΟΚ και καμια κακη κουβεντα δεν πρεπει να λεγεται γι αυτον...

απο εκει και περα σε μια τετοια εκδηλωση η μονη που νομιζω οτι θα μπορουσε να σταθει σαν παρουσιαση και λογω εμπειριας θα ηταν η ποπη τσαπανιδου...εχει και την καταλληλη ευφραδεια λογου που χρειαζεται για τετοιες εκδηλωσεις ενω θα ταιριαζε και σε ενα τετοιο κλιμα γιορτης :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 22 Απρ 2016, 11:33

ελα, πες το, γουσταρεις Milfαρα... :D :lol: :P

:opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Videos του ΠΑΟΚ (internet, tv, κλπ)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 22 Απρ 2016, 11:50

ε τωρα αμα τυγχανει να ειναι και ομορφογυναικα τι να κανουμε ρε γκεο?? :lol: :lol:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Multimedia

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες