ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Ότι έχει σχέση με Multimedia που αφορούν τον ΠΑΟΚ μας...

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 11 Ιουν 2011, 02:54

http://www.facebook.com/pages/%CE%91%CF ... 9184099814

Απείλησα κι εγώ το Ζήση Βρύζα

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό IKARIA_4 » Σάβ 11 Ιουν 2011, 05:05

Ενταξει, παιζει να ειμαι η οικτρη μειοψηφια που δεν εχει φου-μπου εκ πεπειθησεως, αλλα αυτο ειναι ενας σοβαρος λογος για να φτιαξω! :lol: :lol: :lol:
IKARIA_4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 17:21
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό vagbak4 » Σάβ 18 Ιουν 2011, 20:02

Aδέρφια εδώ και λιγότερο απο 1 μήνα έχω φτιάξει το δικό μου μπλόγκ οσοι μπορείτε διαδώστε το σε όσα αδέρφια μπορείτε!! και αν θέλετε συμμετέχετε στο τσατ και κάντε σχόλια στιs ειδήσειs γιατί ώρεs ώρεs νοιώθω οτι δεν τα βλέπει κανείs. H διέυθυνση του μπλόγκ είναι http://tostekimass.blogspot.com/
vagbak4
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 14:38
Τοποθεσία: ATHINA

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Κυρ 19 Ιουν 2011, 14:29

Παίδες έχω κάνει και εγώ δύο μπλογκ και τα λειτουργώ με την κοπέλα μου και πιστεύω πως είναι καλά! το πρώτο έχει σχέση φυσικά με την Παοκάρα μας και το δεύτερο είναι πιο πολιτικοποιημένο! Αν και θέλει λίγη δουλίτσα! Παρακαλώ δείτε τα και πείτε μου την γνώμη σας!

http://paokrevolution1926.blogspot.com/

http://adesmeutos.blogspot.com/


:pano:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό Besuch » Πέμ 23 Ιουν 2011, 15:28

http://www.paokeisai.com

" Ο συμπολίτης ηρακλής λοιπόν μέσα σε μια νύχτα θα επανέλθει στην πρώτη κατηγορία και όχι μόνο αυτό αλλά θα μηδενιστούν τα χρέη του..
Θα μου πείτε και εσύ τι πρόβλημα έχεις?Κανένα απολύτως..Μαγκιά του που μέσα από αυτό το παραθυράκι πάει κόντρα στις αποφάσεις κάποιων που μόνο δίκαιες δεν μπορούν να χαρακτηριστούν.Ίσα ίσα που τους παραδέχομαι στον Ηρακλή.
Όχι απλά δεν του κάναν ζημιά αλλά μεγάλο καλό αποδεικνύεται τελικά με τις τελευταίες εξελίξεις.
Χωρίς χρέη,πρώτη εθνική και πρόεδρο τον Μάκαρο να δείτε που θα γίνει η δεύτερη δύναμη στην πόλη αγωνιστικά.

Και αναρωτιέμαι εγώ,εμείς δηλαδή με τόσα χρέη που μας λένε ότι είναι δυσβάστακτα πως δεν έχουμε σκεφτεί κάτι τέτοιο??
Έλα εδώ κύριε Μάκη Ψωμιάδη.Πάρε τον ΠΑΟΚ,πρόεδρος σε μια τεράστια ομάδα που από ότι φαίνεται το έχεις καψούρα να είσαι.Εδώ πήγες στον ηρακλή που είναι πολύ μικρότερο μέγεθος.Συγχώνευση ΠΑΟΚ Καβάλας δηλαδή με πρόεδρο τον Ψωμιάδη.
Αυτομάτως σβήνονται τα χρέη και δεν πρέπει να παρακαλάμε τον κάθε υπουργό.
Είναι μικρή δουλεία αυτό?Σε μια νύχτα να κερδίσεις 20-25 εκατομύρια ευρώ?
Είναι δυνατόν να μην το έχει σκεφτεί κανένας?

Πιστεύω ότι απλά κανένας δεν θέλει να μετακινηθεί και να χάσει την θέση του από την προεδρία του ΠΑΟΚ.Είναι γλυκιά η καρέκλα του προέδρου στην λαοφιλέστερη ομάδα της Μακεδονίας.

Και δεν μπορούσαν να το κάνουν μόνο με τον Ψωμιάδη αυτό αλλά με πολλές μικρομεσαίες ομάδες της πρώτης εθνικής που δεν έχουν κόσμο και δεν θα αντιδράσουν και πολλοί αν διαλυθεί το σωματίο τους.
Απλά ο Ψωμιάδης είναι και ένας άνθρωπος που έχει τις ικανότητες να ηγηθεί σε μια ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ.Οπότε ήταν και μια ευκαιρία."


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Λυπαμαι που υπαρχουν συνοπαδοι μου που σκεφτονται ετσι!! Και δεν εστιαζω μονο στο θεμα του να εχω προεδρο το Μακαρο και να ξερω οτι στηνει παιχνιδια της αρρωστιας μου για να τα κονομαει αυτος...οσο για αυτο, ειδικα με τα οσα συμβαινουν απο χθες με τις συλληψεις κανει το αρθρο ακομα πιο ατοπο! Αλλα ακομα και για την Προοδευτικη να μιλουσε περι συγχωνευσης το βρισκω (και θελω να πιστευω οτι το ιδιο κ η συντριπτικοτατη πλειοψηφια των ΠΑΟΚτσηδων) απαραδεκτο σαν σκεψη...Ουτε τα γελοια παραθυρακια του ελληνικου κρατους θελω να χρησιμοποιησω και πολυ περισσοτερο να εκμεταλλευτω καποια συμφωνια κατω απο το τραπεζι με τον καθε Ψωμιαδη/Σπανο και να απορροφησω μια ομαδα που για καποιον κοσμο (εστω και λιγο να ειναι) η για καποια πολη εκφραζει κατι και σιγουρα δημιουργει ασχημες εντυπωσεις και συμπεριφορα "νταβατζη"!
Πολλω δε μαλλον οταν ο ΠΑΟΚ απο μονος του εχει μια τεραστια Ιστορια που δεν θα επιτρεπαμε να σπιλωθει ουτε να λοιδωρηθει με το να γινουμε αποδεκτες ειρωνικων σχολιων απο αντιπαλους του στυλ "παιζουμε με την ΚαβαλαΠΑΟΚ". Οχι φιλε μου...ο ΠΑΟΚ δεν ειναι αυτο που νομιζεις και εχεις το θρασσος να εκφραζεις...
Στο συγκεκριμενο θεμα αλλωστε εχουμε τοποθετηθει καυστικα στο παρελθον ως συνδεσμοι οταν ειχαν ξανακουστει κατι τετοια επι Γουμενου...αυτα ειναι για αλλους που δεν εκφραζουν τιποτα απολυτως και οχι για τον ΠΑΟΚ και την Ιστορια του!
Οσο για το θεμα της καρεκλας, το να λεμε οτι η νυν διοικηση ειναι προσκολλημενη στην καρεκλα ειναι τοσο μα τοσο αστειο που δεν μπαινω στον κοπο να απαντησω σε σχολια επιπεδου σουπερ3 η ραπτοπουλου!
Θελω να πιστευω οτι το αρθρο δεν εκφραζει παρα μονο τον υπογραφοντα.
ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ...ΕΣΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗΣ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΟΔΩΡΗ ΜΟΥ...
SUPER4
Besuch
 
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: Κυρ 31 Μάιος 2009, 01:21

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Πέμ 23 Ιουν 2011, 15:37

Πάντως το twitter δεν έχει καμμία σχεση με Facebook που δεν είχα ποτε το σιχαίνομαι.

ΠΑΟΚτσάκια παρα πάρα πολλά στο twitter και ενημερώνεσε μπαμ.

Θα με βρείτε σαν @jlagadas....είμαστε πολλά ΠΑΟΚΙΑ....και έχω κάνει και follow το PAOKMANIA sto twitter για οργανωθείτε....υπάρχει και #paok hashtag....!!
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό vagbak4 » Πέμ 23 Ιουν 2011, 15:43

Aδέρφια επειδή έψαξα και δεν βρήκα πουθενά θέμα στο φόρουμ για τιs γυναίκεs στέλνω το λίνκ με ποιέs ομάδεs κληρώθηκαν τα κορίτσια μαs σήμερα το μεσημέρι http://tostekimass.blogspot.com/2011/06/e.html
vagbak4
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 14:38
Τοποθεσία: ATHINA

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό Besuch » Πέμ 23 Ιουν 2011, 15:49

viewtopic.php?f=94&t=4626&start=120

...ΒΑΛΤΟ ΕΔΩ ΑΔΕΡΦΕ.
ΟΙ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ...ΕΣΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗΣ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΟΔΩΡΗ ΜΟΥ...
SUPER4
Besuch
 
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: Κυρ 31 Μάιος 2009, 01:21

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό vagbak4 » Πέμ 23 Ιουν 2011, 15:53

Αδερφέ ευχαριστώ να είσαι καλά!!
vagbak4
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 14:38
Τοποθεσία: ATHINA

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό vouts_charis » Δευτ 22 Αύγ 2011, 00:14

Τελευταία επεξεργασία από Equalizer και Δευτ 22 Αύγ 2011, 14:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Διόρθωση του link
...ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ,ΨΗΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ....
Άβαταρ μέλους
vouts_charis
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Τρί 25 Μάιος 2010, 23:37

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Δευτ 22 Αύγ 2011, 13:54

Καλο το blogaκι για τον Βιερίνια... :nairepaok:
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 06 Δεκ 2011, 04:41

Αφού ΠΑΟΚ είσαι, μπες στο PAOKbook!
Όλοι οι ασπρόμαυροι οπαδοί εδώ!

Οι οπαδοί του δικέφαλου του Βορρά βρίσκονται πάντα ένα βήμα μπροστά. Έτσι, ο Ζούκεμπεργκ δεν τους λέει τίποτα μιας και δημιούργησαν τη δική τους διαδικτυακή κοινότητα. Paokbook, λοιπόν, όπου όλα τα καρντάσια έχουν κάτι κοινό: την αγάπη τους για την ομάδα.

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://news.youropia.gr/post.php?id=55239
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό ARMY » Κυρ 09 Δεκ 2012, 00:22

Εικόνα
Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τετ 19 Ιουν 2013, 02:18

Γκάλοπ του γκαζέτα για τις οπαδικές προτιμήσεις σε Ελλάδα, παγκόσμια και στα μεγαλύτερα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Νομίζω πρέπει να έχεις λογαριασμό facebook κτλ για να ψηφίσεις. Στην 3η θέση μέχρι στιγμής με μεγάλη απόσταση όμως από γαυροβάζελο και 4η την κούλα με καμιά 1500 ψήφους πίσω. Τα ίδια ισχύουν και στο μπάσκετ.

www.gazzetta.gr
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: ΠΑΟΚ & blogs-facebook-twitter κλπ

Δημοσίευσηαπό Polis4 » Τετ 06 Νοέμ 2013, 20:34

ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ!

http://www.antiafieroma.info/osfp/gay_index.htm
Άβαταρ μέλους
Polis4
 
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιούλ 2008, 20:52

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Multimedia

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες