Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του καλαθοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2017/18...

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 04 Οκτ 2017, 22:37

Δεν έπαιξε ο Κόνιαρης, με αποτέλεσμα ο Ντίλαρντ να φορτωθεί όλη την δημιουργία και την περιφερειακή άμυνα. Κουράστηκε ο Ντίλαρντ, σχόλασε το πανηγύρι. Με Κόνιαρη μέσα, ο Ντίλαρντ θα έγραφε 20+ πόντους και θα το παίρναμε το ματσάκι.

Στον άσσο ο Τσόχλας δεν κάνει ούτε για 5 λεπτά. Μια φορά βγήκε έξω μόνος του, μία σκουντούφλησε στους αντιπάλους, 2-3 φορές δεν εκδηλώσαμε ούτε επίθεση,

Βέβαια όλα αυτά για το γόητρο και μόνο. Αντί να αποκλειστούμε εμείς στα ημιτελικά, θα αποκλειστεί ο ρούλης. Να χαμε να λέγαμε.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό dtown » Τετ 04 Οκτ 2017, 22:45

Για αυτο πηραμε τον Τρις που υποτιθεται οτι ειναι κομπο γκαρντ,να βοηθησει τον Ντιλαρντ στη δημιουργια,στο κατεβασμα.Τωρα βεβαια αυτος ο παικτης ετσι οπως τον εχω δει ως τωρα δημιουργια δεν εχει καθολου,ουτε αμυνα παιζει,το μονο που μενει ειναι να προσφερει καποιους ποντους στις καλες του μερες με ατομικες προσπαθειες.Στις κακες του οπως η σημερινη απλα θα περνα απαρατηρητος με 3 στο 10 σουτ..Να με συμπαθατε αλλα απο την πρωτη στιγμη δεν μου γεμισε το ματι αυτος και δεν γινεται οι αλλοι να φερνουν 2 μερες πριν το ματς παιχτη(Μπελ) που ειναι καθοριστικοτατος και εμεις να ψαζνουμε ολον το καλοκαιρι και να καταληγουμε σε αυτον.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 04 Οκτ 2017, 23:16

palok έγραψε:μεγάλη η τσαπού. τη φάγαμε, δε μας άρεσε, συνεχίζουμε.

PS: ολο το ματς σε αυτό που φωνάζω με τη χρησιμοποίηση του ντιλαρντ στον ασσο. ε είναι άσσος αφού μου το πανε.

Ρε συ Μπάνε χωρίς τον Κόνιαρη παίζαμε.
Και επειδή το έχεις πει,έκατσα και είδα όλα τα φιλικά.
Οπότε ήταν μαζί ο Κόνιαρης με τον ντιλλαρντ στο 70% κατέβαζε ο Κόνιαρης.
Όπως προσπάθησαν να κάνουν κάνα δυο φορές σήμερα με τον τρις, αλλά το παιδί είναι πολύ μακριά από ασσο έστω και μόνο για το κατέβασμα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 04 Οκτ 2017, 23:48

Δεν μπορω να σχολιασω τον αγωνα...για ενα και μονο λογο.
Αν τα κορακια σφυριζαν σωστα θα κερδιζαμε στο παιχνιδι.
Οι δικες μας επαφες δινοταν ολες (και καποια φαουλ που δεν ηταν)....
Ματωναμε να παρουμε επιθετικο γιατι οι παικτες μας κυριολεκτικα ετρωγαν ξυλο κατω απ τις
2 ρακετες....αντιθετα τα κορακια εδιναν αμυντικα φαουλ σ μας οταν οι παικτες μας προσπαθουσαν
να κανουν το ιδιο.
Ξεκιναει το παιχνιδι και βλεπεις τις προθεσεις μια διαιτητικης τριαδας....5 φαουλ σε 3 λεπτα.
Κλεισαμε το 1ο δεκαλεπτο με 9 φαουλ αν δεν κανω λαθος.
Οταν η διαφορα ξεφευγε ξεκινησαν να σφυριζουν αλλα και παλι οταν η διαφορα κατεβηκε 2-3
φορες κατω απο 10 ποντους ξεκινησαν παλι να αφηνουν το αντιαθλητικο παιχνιδι του σκουληκιου.

Το να κρινουμε τοσο νωρις την ομαδα και τον καθε παικτη ξεχωριστα ειναι αδικο.
Μεγαλη ατυχια να παιζουμε χωρις Κονιαρη καθως ειναι ο καλυτερος περιφερειακος μας αμυντικος.
Οι παικτες που πηρε το ληκι τις τελευταιες ημερες μπορει να επαιξαν καλα σ αυτο το παιχνιδι αλλα
να πατωσουν στα επομενα....εχουμε δει απειρα τετοια παραδειγματα με παικτες που για 2-3 παιχνιδια
πετανε (γιατι προφανως δεν μπορεις να τους αντιμετωπισεις αν δεν εχεις δει τι play βγαζει η καθε ομαδα
πανω σε καθε παικτη) εκτος και αν μπορεσεις και το κοψεις κατα την διαρκεια του αγωνα (οπως καναμε
με τον ψηλο τους που στο 2ο ημιχρονο δεν εκανε τπτ).
Δουλεια αρκετη χαμηλα την σπυριαρα και παμε να κανουμε ωραια πραγματα στην Ευρωπη.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Πέμ 05 Οκτ 2017, 01:33

Συμφωνώ σε όλα... Και μη μου πείτε ήταν σφυρίγματα έδρας... Για άλλη μια φορά τραγική διαιτησία και στο μπάσκετ... ΚΟΜΠΛΕΞ με τον ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ!!!

Φέτος την πιστεύω την ομάδα και θέλει στήριξη... Δεν θα την έχει βέβαια όσο θα θέλαμε πολλοί αλλά τέσπα...

Οι χυδαιότητες των ερπετών απλά για άλλη μια φορά δείχνει το πόσο γαύροι είναι... Ο Ιβάν Σαββίδης θα μεριμνήσει και γι'αυτό το θέμα να είστε σίγουροι... Θα σας ενημερώσουν με κάθε λεπτομέρεια οι γριές... Ξέρουν αυτοί θα μάθετε και εσείς...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 05 Οκτ 2017, 07:10

desperando έγραψε:
palok έγραψε:μεγάλη η τσαπού. τη φάγαμε, δε μας άρεσε, συνεχίζουμε.

PS: ολο το ματς σε αυτό που φωνάζω με τη χρησιμοποίηση του ντιλαρντ στον ασσο. ε είναι άσσος αφού μου το πανε.

Ρε συ Μπάνε χωρίς τον Κόνιαρη παίζαμε.
Και επειδή το έχεις πει,έκατσα και είδα όλα τα φιλικά.
Οπότε ήταν μαζί ο Κόνιαρης με τον ντιλλαρντ στο 70% κατέβαζε ο Κόνιαρης.
Όπως προσπάθησαν να κάνουν κάνα δυο φορές σήμερα με τον τρις, αλλά το παιδί είναι πολύ μακριά από ασσο έστω και μόνο για το κατέβασμα


ευχαριστώ για το bane :D
συνεπώς το βασικό μας σχήμα ΛΕΣ οτι είναι Κόνιαρης στον άσσο (στο 70% του χρόνου) και Ντίλαρντ στο 2. Και μετά πήραμε δεύτερο αμερικανό για να πάει (σχεδόν αποκλειστικά) στο 2 και να παίζει τον υπόλοιπο χρόνο μαζί του ο ντίλαρντ στον άσσο αυτή τη φορά? ή πάλι ο κόνιαρης? :?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό flash4 » Πέμ 05 Οκτ 2017, 11:10

Όταν είπα για πρόβλημα στο 2 εννοούσα για καθαρό sg , ο dillard μου άρεσε αρκετά οργανωτικά (οκ έκανε κάποια λάθη) και φαίνεται να είναι combo guard. Από τους Ζάρα, Τρις μόνο ο πρώτος φαίνεται να έχει κάπως καλό σουτ και αυτός ανάλογα με τις μέρες του. Ελπίζω να διαψευσθώ για τον Τρις. Γενικά μου αρέσει η ομάδα πάντως απλά πέσαμε σε κακή συγκυρία χθες.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό dtown » Πέμ 05 Οκτ 2017, 11:47

καθε ομαδα πλεον πρεπει να εχει 4 χειριστες.Το τι ειναι 1 η 2 ειναι καπως θολο πλεον.Για παραδειγμα ο Στρελνιεκς του γαυρου τι ειναι,ασσος η δυο?Κατι αναμεσα στα δυο,το θεμα ειναι να μπορει να κατεβασει την μπαλα και να δημιουργει σε εναν ικανοποιητικο βαθμο.Τετοιους χειριστες γκαρντ εμεις υποτιθεται οτι εχουμε 4.Ντιλαρντ,Κονιαρης,Τσοχλας,Τρις..Χτες μας ελειπε ο ενας απο αυτους.Ε,ειχαμε αλλους 3.Οταν οι δυο απο αυτους ειναι ανυπαρκτοι(Τσοχλας,Τρις) τι ψαχνουμε.Αυτες οι δυο επιλογες αποδεικνυονται αστοχες.Δλδ καλος χρυσος ο Τσοχλας,αλλα αν δεν μπορει να προσφερει τιποτα σε τετοια παιχνιδια τι τον ανανεωσαμε στα 34 του,για τα ματς με τον Κοροιβο στο Παλατακι?
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 04/10 19:00 (PAOKmania Web Radio - ΕΡΤ)

Δημοσίευσηαπό maceio » Πέμ 05 Οκτ 2017, 12:43

Dimg4 έγραψε:
Παλαιολόγος έγραψε:εχει μεν δυο απουσιες αλλα γι αυτο διωξανε τον σουλη και καναν το περηφανο deal με τον γιαννακοπουλο για να τρωνε εικοσαρα απο τον χρεωκοπημενο αρη;


ειχαν δικιο για σενα οτι μπαινεις σε ηττες για να φυτιλιαζεις


ΓΙΑΤΙ ΑΔΙΚΟ ΕΧΕΙ??
ουτε οι αρτειανοι δεν περιμεναν τετοια επιτυχια!!
ομοιγενεια-δεσιμο(προπονητης)- χαλια
ριμπαουντ -επαιρνε ο φλιωνης πως λεγονταν απο δυο μαυρους δικους μας -χαλια
ευστοχια - καπου στο 4ο 33% στα διποντα!!! ακομη και λευ απ χαναμε
ο αρης δεν μπορουσε να σταυρωσει καλαθι -εκανε αιρμπολ και εμεις δεν μπορουσαμε να μειωσουμε!!!
τραγικοι - χωρις να σημαινει και τιποτα ο αποκλεισμος αλλα διαφορα μπατζετ δεν φανηκε
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 05 Οκτ 2017, 12:57

Ποιος ειπε οτι εχουμε μεγαλυτερο μπατζετ;το οτι ειναι ετοιμοι για φουντο δε σημαινει οτι εχουν μικρο μπατζετ.
Ειπαμε εφτιαξαν ομαδα φερνοντας 2 ξενους τη τελευταια στιγμη για να μας κερδισουν,αν εχαναν θα το διαλυανε την επομενη μερα.
Μπορει σε ενα μηνα απο τωρα να σκορπισουν,αυτη τη στιγμη που μιλαμε εχουν μπατζετ μεγαλυτερο απο το δικο μας.
Δε το ειδα το ματς,το εγραψα αλλα καποιος μου σφυριξε το αποτελεσμα και δεν ειχα ορεξη να το δω μετα.
Για μενα ηταν φυσιολογικη ηττα,με δεδομενα τις πολλες μαζεμενες δικες μας στραβες το τελέυταιο διαστημα,το αβανταζ της εδρας του αντιπαλου και το κερασακι τον Τομι τον Σχινα,δε περιμενα κατι διαφορετικο,το ειχα γραψει κιολας.
Αντε τωρα μας εμεινε η ευρωπη,ελπιζω να δουμε καλα παιχνιδια και να κανουμε μια καλη πορεια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 05 Οκτ 2017, 13:09

Οκ χάσαμε, σε κανέναν δεν άρεσε προφανώς.
Και δεν πέσαμε και "ηρωικά", η αλήθεια είναι πως δεν μπήκαμε ποτέ στον αγώνα και η διαφορά των 7 πόντων δεν δείχνει και την εικόνα του αγώνα.
Στενάχωρο να έχεις πάρει ένα σωρό νέους παίκτες και να προσπαθείς να κάνεις παιχνίδι ακόμα με τον Τσόχλα.

Ήταν πάντως πρώτο ματς της χρονιάς και ήταν ειδικών συνθηκών. Πολύ πιθανό οι ξένοι να μην περίμεναν τέτοιες συνθήκες (σκληρό παιχνίδι, εχθρική έδρα). Πολύ πιθανό να μην δώσαμε το βάρος που πρέπει στον αγώνα, δεδομένου πως και να προκρινόμασταν δεν έγινε και τίποτα.

Οκ, ας μην πάρουμε το κύπελλο φέτος. Έτσι κι αλλιώς θα έπρεπε να τύχουμε με την ΑΕΚ στο παλατάκι για να λέμε ότι έχουμε ένα 30% για τελικό.

Ας μην προδικάσουμε τη φετινή χρονιά και ομάδα από τον πρώτο αγώνα, κι ας ήταν κάκιστος. Κι ας μην βγάλουμε συμπεράσματα για τους νέους παίκτες όταν ο μόνος επίσημος αγώνας που τους έχουμε δει είναι μέσα στο Παλέ.
Ελπίζω (δεν ξέρω) πως το Σάββατο θα δούμε άλλον ΠΑΟΚ και τα πράγματα θα αρχίσουν να παίρνουν τον δρόμο τους.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15450
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 05 Οκτ 2017, 13:57

Λοιπον λιγο πιο ψυχραιμα σημερα.

Η ηττα ειναι ηττα οπως κι αν ερθει αυτη. Αλλα η ομαδα οπως αναφερθηκε και παραπανω δεν μπηκε ποτε στο παιχνιδι και αυτο ηταν που με πειραξε πιο πολυ εμενα προσωπικα. Δεν μπηκανε τα σουτ τα οποια δεν ηταν και τραβηγμενα τα περισσοτερα αλλα απο εκει και περα δεν εδειξε η ομαδα να ξερει και να θελει να παιξει κατι στην επιθεση.

Λιγες συνεργασιες, κατι αναμενομενο αφου η αμυνα τους ηταν καλα διαβασμενη πανω στον Ντιλαρντ, οποιος βεβαια κουραστηκε μη εχοντας βοηθειες απο Τρις, Τσοχλα. Η απωλεια του Κονιαρη προφανως φανηκε αλλα οταν και αυτοι οι δυο ειναι τοσο κακοι, δυσκολα τα πραγματα.

Μου αρεσε που πηρε τα σουτ ο Τζοουνς, αφου δεν τα επαιρνε κι αλλος, δεν μπηκανε αλλα θα μπουνε. Εδειξε τουλαχιστον λιγο θρασσος και ηταν και ο πρωτος σκορερ αν δεν κανω λαθος. Δεν θα πω οτι ηταν καλος αλλα προσπαθησε.

Ειναι νωρις εννοειται και ειμαι σιγουρος οτι η ομαδα θα ειναι πολυ καλυτερη στη συνεχεια. Για να συμβει βεβαια αυτο πρεπει ο Τρις να παιξει λιγο μπασκετ διαφορετικα πρεπει να παμε σε αλλαγη, πρεπει ο Κλασεν να τροφοδοτηθει πιο πολυ, να δουμε τι μπορει να κανει κοντα στο καλαθι, δεν το ειδαμε σχεδον καθολου χθες.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 05 Οκτ 2017, 14:20

άκουγα μια ωραία συζήτηση (παντελώς τυχαία μέσα στο αμάξι γιατί ΔΕΝ ακούω ράδιο) στο σπορτ24 νομίζω για το ευρωμπάσκετ και οτι το μπασκετ παει εντελως στα γκαρντσ (με μια πολύ ωραία συζήτηση για την ανάγκη του κοντού να εκτελεί με φλότερ- πέραν από το midrange μετά το Pick) και οτι δεν υπαρχει ποστ παιχνιδι πλέον. Και ο συριγος ελεγε εγω τα λεγα στον πατερα μου από το 11. εγώ πάλι νομίζω τα λεγα πιο πρίν και από τον μικρό συρίγο. Εϊναι αδύνατο να υπάρχουν μπασκετικοί στην Ελλάδα (ινδιανάπολις πο λέει και ο hoopfellas) που δεν τα αντιλαμβανονται αυτα ακόμα εν ετει 2017. Οπότε ναι, Dillard 40' στον άσσο.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό P.A.O.K AGAINST ALL » Πέμ 05 Οκτ 2017, 16:02

Πολύ κακη η εμφάνιση..χαθηκε ακόμα ένας ημιτελικός που θα πηγαίναμε και ίσως τελικος..πολυ κακη ομάδα Την δεδομένη στιγμή σύμφωνα με αυτά που μας παρουσιαζαν..εγω προσωπικά δεν είδα κάτι στα ριμπάουντ,στο αμυντικό κομματι,χαμένα λειαπ από κάτω, λαθοι ,πολύ αστοχία.. λίγα πλει..δηλαδη όλος ο Π.Α.Ο.Κ στηρίζετε στον κονιαρη;Και ήταν τόσο μεγάλη απουσία;..καμια βοήθεια από τον πάγκο..η διαφορά ξέφευγε και όταν προσπαθούσαμε να το γυρίσουμε με κάποιες ατομικές ικανότητες στην τρυκιμια του σκουληκιού,εμείς γινόμασταν χειρότεροι τρυκιμιες..
Βασικά περίμενα να δω περισσότερα πράγματα για μια ομάδα που δουλεύει εδώ και αρκετό καιρό μαζί και Ναι περίμενα την νίκη για προχωρήσουμε φέτος στο κύπελλο..εγω αντιθέτως είδα μια ομάδα ανέτοιμη για ένα παιχνίδι τόσο σημαντικό.. τα περί έδρας (ας μην το συζητήσουμε καλύτερα)γιατί αν δεν ήξεραν οι παίκτες σε τί έδρα θα παίζαν, είναι ευθύνη προπονητή,και διοικήσεις..δεν ξέρω περίμενα περισσότερα ..Οπως και να έχει χάθηκε ένας στόχος, πάμε παρακάτω ελπίζοντας να ήταν ένα κακό παιχνίδι και ότι η ομάδα θα στρώσει σε πρωτάθλημα και Ευρώπη

ΣΚΟΥΛΉΚΙΑ ΡΌΜΠΕΣ
ΚΡΥΦΤΌ ΣΤΙΣ ΚΑΡΝΤΑΡΟΜΠΕΣ..
P.A.O.K AGAINST ALL
 
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2016, 15:55

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 70-63 Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνα

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 05 Οκτ 2017, 16:43

palok έγραψε:
desperando έγραψε:
palok έγραψε:μεγάλη η τσαπού. τη φάγαμε, δε μας άρεσε, συνεχίζουμε.

PS: ολο το ματς σε αυτό που φωνάζω με τη χρησιμοποίηση του ντιλαρντ στον ασσο. ε είναι άσσος αφού μου το πανε.

Ρε συ Μπάνε χωρίς τον Κόνιαρη παίζαμε.
Και επειδή το έχεις πει,έκατσα και είδα όλα τα φιλικά.
Οπότε ήταν μαζί ο Κόνιαρης με τον ντιλλαρντ στο 70% κατέβαζε ο Κόνιαρης.
Όπως προσπάθησαν να κάνουν κάνα δυο φορές σήμερα με τον τρις, αλλά το παιδί είναι πολύ μακριά από ασσο έστω και μόνο για το κατέβασμα


ευχαριστώ για το bane :D
συνεπώς το βασικό μας σχήμα ΛΕΣ οτι είναι Κόνιαρης στον άσσο (στο 70% του χρόνου) και Ντίλαρντ στο 2. Και μετά πήραμε δεύτερο αμερικανό για να πάει (σχεδόν αποκλειστικά) στο 2 και να παίζει τον υπόλοιπο χρόνο μαζί του ο ντίλαρντ στον άσσο αυτή τη φορά? ή πάλι ο κόνιαρης? :?

Γι αυτό σε είχα ρωτήσει αν βγαίνει ομάδα με τρεις παίκτες να παίρνουν τα 72-75 λεπτά των δύο θέσεων στα γκαρτ.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σεζόν 2017-2018

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες