2.Carlos Zambrano

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό Hermann » Κυρ 03 Δεκ 2017, 02:15

Ισχύει ότι έδεσαν καλά αλλά πάει ο Σαμπράνο. Στον ΠΑΟΚ θα παίζουν όσοι θέλουν να παίζουν στον ΠΑΟΚ.

Θα βρεθεί ο επόμενος και όλα θα πάνε καλά.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό Tupac » Κυρ 03 Δεκ 2017, 08:43

Ο Ζαμπράνο έκανε όργια στη πόλη και αυτό το ξέρουμε αρκετοί. Δεν θα με πείραζε αν η εικόνα του δεν συνδυαζόταν με πρώην αθλητή. Μου απέδειξε πως δεν ήθελε.
Αυτά έγραψε δημοσιογράφος της πόλης μας.... Δεν ξέρω αμα ισχύουν...
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 03 Δεκ 2017, 08:50

Sera4 έγραψε:καθε μεταγραφικη περιοδο επικαλουμαστε τον κοντρερας...αν τον ειχαμε τωρα θα τον λεγαμε αδιαφορο και σταρχιδιστη...ο κοντρερας ο οποιος ειχε κρεμασει την ομαδα -ιδιως σε ντερμπυ- ουκ ολιγες φορες...

το διδυμο ζαμπρανο/βαρελα ηταν αποδεδειγμενα το καλυτερο της σουπερ λιγκ, εχοντας δεχτει και τα λιγοτερα γκολ και δειχνοντας εξαιρετικη ψυχραιμια σε δυσκολες καταστασεις...

αυριο ο πριγιο θα ειναι χασογκολης και περιπατητης....
μεθαυριο ο ρευ θα ειναι ολσεν νο2...
και παραμεθαυριο ο μαουριτσιο θα ειναι βελτιωμενη εκδοση του φωτακη...

και ολα αυτα για να μην παραδεχτουμε οτι αγωνιστικα η μπαλα εχει χαθει τελειως και οι υπευθυνοι του αγωνιστικου τμηματος θα επρεπε να δικαστουν για εγκληματα κατα της ποδοσφαιρικης λογικης...

αλλα να μου πεις τι ειχες ΠΑΟΚ μου τι ειχα παντα...

βαδιζουμε ολοταχως για αλλη μια χαμενη χρονια αυτο ειναι το μονο σιγουρο...

Το να συγκρινουμε τον κοντρερας με οποιον αμυντικο εχει ερθει απο τοτε το θεωρω ιεροσυλια.

Ναι και αυτος εκανε τις κουτσουκελες οταν αργουσε να πληρωθει,ειχε κακες στιγμες αλλα η ποιοτητα ηταν τεραστια και σιγουρα η ομαδα ηταν δουλεμενη στο αμυντικο κομματι.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27846
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 03 Δεκ 2017, 09:53

Tupac έγραψε:Ο Ζαμπράνο έκανε όργια στη πόλη και αυτό το ξέρουμε αρκετοί. Δεν θα με πείραζε αν η εικόνα του δεν συνδυαζόταν με πρώην αθλητή. Μου απέδειξε πως δεν ήθελε.
Αυτά έγραψε δημοσιογράφος της πόλης μας.... Δεν ξέρω αμα ισχύουν...


εχουν καταντησει τον ΠΑΟΚ παιχνιδι τσαμπιονσιπ μανατζερ στα χερια 25χρονου πιτσιρικα.
εγω λεω οτι το παιδι πινει, ξενυχταει, πηδαει κτλ κτλ. αυτα ρε μεγαλε δεν σε απασχολησαν οταν ποσταρες την φανελα με το 5 που θα ερθει σε λιγες μερες?
ερασιτεχνισμος ή στο τελος γεναρη η ομαδα θα ειναι αισθητα πιο φτηνη σε σχεση με το καλοκαιρι? θα φανει οταν τελειωσουν τα φυγε εσυ, ελα εσυ.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 03 Δεκ 2017, 10:20

Θα τον βγάλουν Οκοι κακο τωρα ξερουμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 03 Δεκ 2017, 11:00

kos έγραψε:
Tupac έγραψε:Ο Ζαμπράνο έκανε όργια στη πόλη και αυτό το ξέρουμε αρκετοί. Δεν θα με πείραζε αν η εικόνα του δεν συνδυαζόταν με πρώην αθλητή. Μου απέδειξε πως δεν ήθελε.
Αυτά έγραψε δημοσιογράφος της πόλης μας.... Δεν ξέρω αμα ισχύουν...


εχουν καταντησει τον ΠΑΟΚ παιχνιδι τσαμπιονσιπ μανατζερ στα χερια 25χρονου πιτσιρικα.
εγω λεω οτι το παιδι πινει, ξενυχταει, πηδαει κτλ κτλ. αυτα ρε μεγαλε δεν σε απασχολησαν οταν ποσταρες την φανελα με το 5 που θα ερθει σε λιγες μερες?
ερασιτεχνισμος ή στο τελος γεναρη η ομαδα θα ειναι αισθητα πιο φτηνη σε σχεση με το καλοκαιρι? θα φανει οταν τελειωσουν τα φυγε εσυ, ελα εσυ.

Ας παψουμε να τα ριχνουμε ολα στον υιο σαββιδη...
Σιγουρα αυτοι δινουν τις εντολες για σφιχτα ή χαλαρα λουρια αλλα κυριοι το προβλημα αυτο δεν υπαρχει μονο στον ΠΑΟΚ του σαββιδη.

Επισης και οταν δεν ασχολιοταν ο μικρος σαββιδης ο στοχ ηταν στουπι,ο κλαους αναστεναζε στο μαρκιζ και πολλα αλλα.

Υπαρχει και εσωτερικος κανονισμος.

Ολα βεβαια απο το κεφαλι ξεκινανε αλλα υπαρχουν κι αλλοι τυποι με ευθυνες.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27846
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 03 Δεκ 2017, 11:26

sourmenetes έγραψε:
Sera4 έγραψε:καθε μεταγραφικη περιοδο επικαλουμαστε τον κοντρερας...αν τον ειχαμε τωρα θα τον λεγαμε αδιαφορο και σταρχιδιστη...ο κοντρερας ο οποιος ειχε κρεμασει την ομαδα -ιδιως σε ντερμπυ- ουκ ολιγες φορες...

το διδυμο ζαμπρανο/βαρελα ηταν αποδεδειγμενα το καλυτερο της σουπερ λιγκ, εχοντας δεχτει και τα λιγοτερα γκολ και δειχνοντας εξαιρετικη ψυχραιμια σε δυσκολες καταστασεις...

αυριο ο πριγιο θα ειναι χασογκολης και περιπατητης....
μεθαυριο ο ρευ θα ειναι ολσεν νο2...
και παραμεθαυριο ο μαουριτσιο θα ειναι βελτιωμενη εκδοση του φωτακη...

και ολα αυτα για να μην παραδεχτουμε οτι αγωνιστικα η μπαλα εχει χαθει τελειως και οι υπευθυνοι του αγωνιστικου τμηματος θα επρεπε να δικαστουν για εγκληματα κατα της ποδοσφαιρικης λογικης...

αλλα να μου πεις τι ειχες ΠΑΟΚ μου τι ειχα παντα...

βαδιζουμε ολοταχως για αλλη μια χαμενη χρονια αυτο ειναι το μονο σιγουρο...

Το να συγκρινουμε τον κοντρερας με οποιον αμυντικο εχει ερθει απο τοτε το θεωρω ιεροσυλια.

Ναι και αυτος εκανε τις κουτσουκελες οταν αργουσε να πληρωθει,ειχε κακες στιγμες αλλα η ποιοτητα ηταν τεραστια και σιγουρα η ομαδα ηταν δουλεμενη στο αμυντικο κομματι.

Ο Κοντρέρας αν έπαιζε στον ΠΑΟΚ του σήμερα που παίζει 20 μέτρα πιο ψηλά από τον ΠΑΟΚ του Σάντος θα είχε τεράστιο πρόβλημα.

Ειχε παρα πολλά μειονεκτήματα ο Κοντρέρας απλά ήξερε πολύ μπάλα για αμυντικούς και αυτό μας έμεινε

Όσο για τον ζαμπρανο... παικταρα αλλά πρέπει να έχει σκοπό να πεθάνει για να πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα.
Αν το μόνο που τον ενδιέφερε ήταν να φύγει από την παγωμένη Ρωσία και να έρθει να κάνει ντόλτσε βίτα στην Θεσσαλονίκη... στο καλό και να μην μας γραφει.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Κυρ 03 Δεκ 2017, 12:14

Όπως και στην περίπτωση του αλήστου μνήμης Λούκας Πέρεζ
μην μπερδεύετε τα αγωνιστικά προσόντα ενός παίχτη με τη συνολική νοοτροπία του σαν αθλητή.

Ο Λουτσέσκου μπορεί να είναι ότι είναι για τον καθένα μας, αλλά χαζός δεν είναι, να κάνει στην άκρη τον κατά τεκμήριο καλύτερο αμυντικό του χωρίς σοβαρό λόγο. (τον οποίο δεν ξέρω)
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Κυρ 03 Δεκ 2017, 12:30

Εσυ αικανες ωργεια στι πώλη αλλά το δικό μας παιδί ειναι χαμαλις,που απιλυσε κιωλα και εκαναι κυαλες 10 δουλιαισ,δηλ τον εστειλαν να παρει τσιγαρα και αυτος εφερε σοκολατες,παγωτα και γλυφιτζουρια και αλλα 7 εκτός απο τσιγαρα :?
Πουστη χοντρε24
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 03 Δεκ 2017, 12:30

:lol:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Κυρ 03 Δεκ 2017, 12:39

Tupac έγραψε:Ο Ζαμπράνο έκανε όργια στη πόλη και αυτό το ξέρουμε αρκετοί. Δεν θα με πείραζε αν η εικόνα του δεν συνδυαζόταν με πρώην αθλητή. Μου απέδειξε πως δεν ήθελε.
Αυτά έγραψε δημοσιογράφος της πόλης μας.... Δεν ξέρω αμα ισχύουν...


Και να ισχύουν, δεν τα γράφεις στο και 5. Όταν έχει βγει ο παίκτης στη σέντρα, για να βγάλεις την εικόνα που θέλεις/θέλουν.
Τα γράφεις όταν γίνονται. Για όποιον τα κάνει. Τότε έχει νόημα, να πάρει πρέφα και ο παίκτης ότι θα τον καταπιούνε ζωντανό αν συνεχίσει να μαλακίζεται.
Τους Έλληνες ξενυχτάκηδες μια φορά δεν τους περιλάβανε. Α λα καρτ ευαισθησία.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Κυρ 03 Δεκ 2017, 12:49

Aυτο που υπερασπιζεστε τον ζαμπρανο, με ξεπερνα.
Λες και τον ξερατε απο χθες
Ξαναλεω. ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ τον διωξαν απο μια αστεια εθνικη περου και απο την μετρια καζαν
Το οτι τον πηραμε εμεις σε μεγαλη παρακμη με 1,5μυρια ειναι να απορεις
Κλασικος τουριστας, να δειτε που θα παει σε καμια κινα ή καταρ του χρονου
Ευτυχως λεω εγω που τον διωχνουν, αυτο σημαινει οτι καποιος νιωθει εκει μεσα και δεν βαζει σκετα συμβολαια να παιζουν
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Δευτ 04 Δεκ 2017, 07:54

θα μπορούσε ν αναγεννηθεί σ εμάς μια χαρά, έχει την κατάλληλη ποιότητα το πρωτάθλημα μας για να το κάνει, πως έκανε ο οικοδόμος στη κούλα στα 31 του?
Αλλά δεν φαίνεται να είχε όρεξη, ειδικά η αψυχολόγητη κόκκινη στο οακα λες και δε τρέχει τίποτα, λες και δεν ξέρει ότι είναι άμεσοι ανταγωνιστές, λες και δεν είδε καν τον βαθμ. πίνακα, λες και κανείς δε του πε ότι γι αυτά τα ματς τον πήραμε, παίζουμε με παίκτη παραπάνω, χάνουμε, και πάει και κάνει αυτό, στη κοσμάρα του εντελώς.
Να τον πάρω να κοστίζει ένα κάρο λεφτά για να είναι ο καλύτερος παίκτης με το Λεβαδειακό και τη Λάρισα?που πάλι με το χ φύγαμε?τι να το κάνω?
Θα καταλάβεις που ήρθες μεγάλε και ότι εδώ έχουμε στόχους...κι αν σ'αρέσει, αλλιώς στην ευχή της Παναγίας, διεκδίκησε θέση στο Περού απ τις αράβικες που θα καταλήξεις
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2486
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό White Ranger » Δευτ 04 Δεκ 2017, 08:40

Απλά αδιάφορος μέχρι εκεί που δεν πάει ο νους.
The White Ranger= Colors of PAOK
Άβαταρ μέλους
White Ranger
 
Δημοσιεύσεις: 534
Εγγραφή: Κυρ 12 Νοέμ 2017, 17:59

Re: 2.Carlos Zambrano

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 04 Δεκ 2017, 10:14

Κορδέλες και πίσω στο καζάνι! Και εκεί έχει ουισκια και βοτκες!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες