20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό val4 » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 20:42

goran 64 έγραψε:Για να ανοίξει η σφραγισμένη άμυνα της κούλας...Κάπως έτσι...
Εικόνα :D :opaokara: :opaokara:

Αδερφε Γκόραν ελπίζω να εννοεις με την ανάποδη να το χρησιμοποιήσουμε το ανοιχτήρι!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Δικέφαλε μεγάλωσα και άλλαξαν πολλά...
Άβαταρ μέλους
val4
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Παρ 12 Σεπ 2014, 21:04
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 20:48

πρωταθλητη Ευρωπης ηρθε η ωρα να παρεις την ομαδα πανω σου... σκιστους την κυριακη... :opaokara:
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 02 Νοέμ 2017, 21:07

Πολύ όμορφες στιγμές... Μπράβο για την πολύ καλή ιδέα.... Με τις συνεντεύξεις με ΠΑΟΚτσακια

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 03 Νοέμ 2017, 08:23

Εγω θελω να πω Μπραβο για εμφανίσεις μονο

Κ καλον ειναι να σταματήσουν τα πολλα λογια κα ν αρχίσουν τα διπλα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 11:00

Πες τα ρε ΜΑΝΙ... :evil:
Από σκηνοθετικές ιδέες για εξωαγωνιστικές "παραστάσεις θεάτρου" καλά τα πάνε μερικοί εκεί στην Π.Α.Ε., ενώ άλλος είναι ο βασικότερος ρόλος τους, στον οποίο δεν βλέπω να ανταπεξέρχονται και πολύ πολύ...Φεεεέτααα!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΜΑΣ, καλό θα ναι, πρώτα & κύρια, να σκυλιάζουν μέσα στο γήπεδο, μειώνοντας την "ηθοποιία" απ έξω, ώστε ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 11:37

Το αγωνιστικό είναι το ποιο σημαντικό, αλλά και αυτά είναι σημαντικά σε μια μεγάλη ομάδα, τώρα κρίνουμε αυτήν την κίνηση αν είναι καλή η όχι.... Εννοείται ότι το αγωνιστικό είναι πάνω από όλα.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 11:54

Ο καθένας με τις προσεγγίσεις του και με τις προτεραιότητες του...Ξαναλέω τα ίδια που έλεγα κι από πρόπερσι...

Η δική μου προσέγγιση λοιπόν είναι ότι μεγάλη ομάδα δεν γίνεσαι με το ψευτοmarketing και την ψευτοδιαφήμιση, αλλά με σωστό στρατηγικό σχεδιασμό, άρτια οργάνωση μέσα και έξω απ το γήπεδο και φυσικά δράσεις κι όχι λόγια!

Αν ήμασταν πρώτοι με 5-6 βαθμούς διαφορά απ τον δεύτερο, πάρα πολύ σωστά θα μου φαίνονταν όλα αυτά, όμως...
Θαρρώ ότι εμείς βιαζόμαστε να φτάσουμε στο Ψ και το Ω δίχως να χουμε κάνει προηγουμένως τα Δ, Ε, Ζ, κ.ο.κ.!!!!
Το timing, στον κάθε σχεδιασμό, παίζει πρώτιστο ρόλο...Δίχως βέβαια να διεκδικώ και το αλάθητο του Πάπα... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:23

Αλλη η δουλεια του marketing, αλλη του αγωνιστικου τμηματος.

Μακαρι το αγωνιστικο να ειχε κανει τα αλματα προοδου που εχουμε κανει στο marketing....
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:39

Γκοραν έχεις άδικο σε αυτό που γράφεις. Τέτοιες κινήσεις στην εποχή της εικόνας και του διαδικτύου, γεννούν νέους οπαδούς και δη με τον αντρε έναν πρωταθλητή ευρωπης, αγαπημένο της κερκίδας και συμπαίκτης του κριστιανο και και και... Όπως και ή βοήθεια που δίνει ή παε σε όλες αυτές τις οικογένειες που αντιμετωπίζουν σοβαρά προβλήματα. Είναι δράσεις μιας σωστά οργανωμένης εταιρείας. Το αγωνιστικό κατά τη γνώμη μου είναι ένα τσακ στο να απογειωθεί και αυτό. Φέτος έγινε με το κύπελλο, θα συνεχίσει με το πρωτάθλημα
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:40

xrisitsapa έγραψε:Αλλη η δουλεια του marketing, αλλη του αγωνιστικου τμηματος.

Μακαρι το αγωνιστικο να ειχε κανει τα αλματα προοδου που εχουμε κανει στο marketing....

Αυτό που λες ισχύει, εν μέρει βέβαια, αλλά μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ, οπότε δεν το συνεχίζω τζάμπα... :roll:
Αν πάλι θέλεις να το συζητήσουμε, ξαναδιάβασε προσεκτικά το post μου και πάμε σε κάποιο κατάλληλο topic... ;)


Υ.Γ. Αδερφέ Μαυρόχιονε, αν κρίνεις λάθος αυτό που γράφω, δεν πρόκειται να σου αλλάξω άποψη...
Πάντως από οπαδούς, τουλάχιστον σε πλήθος και σε τρέλα για την ομάδα, μια χαρά θαρρώ ότι τα πάμε...Από τίτλους πάσχουμε κι από DNA Π.Α.Ο.Κ. (όχι το γιαλαντζί, του κυρ Νίκου, το αυθεντικό, αυτό του αγωνιστή, που είχαν οι παλιοί), σε όλους μάλιστα τους τομείς, με πρωταρχικό το αγωνιστικό...
Με τα λόγια όμως ΔΕΝ αποκτιέται τίποτα απ τα δύο, αυτό είναι το point μου και sorry για το off topic!!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:58, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:41

Αυτό ακριβώς αν είναι να μην βοηθάει ο ΠΑΟΚ κόσμο γιατί το αγωνιστικό μας ενδιαφέρει.... Όλα πρέπει να αναπτύσσονται παράλληλα σε μια μεγάλη ομάδα.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:41

goran 64 έγραψε:
xrisitsapa έγραψε:Αλλη η δουλεια του marketing, αλλη του αγωνιστικου τμηματος.

Μακαρι το αγωνιστικο να ειχε κανει τα αλματα προοδου που εχουμε κανει στο marketing....

Αυτό που λες ισχύει, εν μέρει βέβαια, αλλά μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ, οπότε δεν το συνεχίζω τζάμπα... :roll:
Αν πάλι θέλεις να το συζητήσουμε, ξαναδιάβασε προσεκτικά το post μου και πάμε σε κάποιο κατάλληλο topic... ;)
Μην το συνεχίζεις γιατί έχεις άδικο :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:47

"Αποφασίζουμε και.............................. :roll:
Γνωστό το σκηνικό κι ο πρωταγωνιστής... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:50

eorptol1 έγραψε:Αυτό ακριβώς αν είναι να μην βοηθάει ο ΠΑΟΚ κόσμο γιατί το αγωνιστικό μας ενδιαφέρει.... Όλα πρέπει να αναπτύσσονται παράλληλα σε μια μεγάλη ομάδα.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τώρα, απ την συνέντευξη του Βιέρι, με τι σόι άλμα (εις μήκος, ύψος ή επί κοντώ) φτάσαμε εδώ...ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ!!!! :twisted:
Αν αυτά είναι επιχειρήματα εγώ, ΝΑΙ ΕΓΩ, ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ... :shock:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 03 Νοέμ 2017, 12:51

3 μήνες μπαν ... εκαστος
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: anticon4, Doomlord4, renegade, sn0ufel4, thanos-xanthi, Λεμεσος4 και 28 επισκέπτες