20. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Hermann » Κυρ 15 Οκτ 2017, 21:26

Ότι και να λέμε πάντως ο μετρητής αυξάνεται, Βιειρίνια 2 ασσίστς(στα 2 τελευταία ματς κιόλας)...
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 15 Οκτ 2017, 21:33

παιζει πολυ εξυπνα και κοντρολαρισμενα,δεν βαζει πολυ τα ποδια του στην φωτια ουτε δοκιμαζει τον εαυτο του στο 100%,αλλα πιστευω με γαυρο την αλλη βδομαδα θα τα δωσει ολα. Θελει να τους κλεισει το σπιτι και ελπιζω πως θα το κανει
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 15 Οκτ 2017, 21:40

Βάλε ρε Λουτσο τον κοντό αριστερό μπακ και τον Μακ εξτρεμ και άσε το ποκεμον τον φιγκεϊρας να τους μαρκάρει :lol:
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10186
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Κυρ 15 Οκτ 2017, 21:48

Alastor έγραψε:παιζει πολυ εξυπνα και κοντρολαρισμενα,δεν βαζει πολυ τα ποδια του στην φωτια ουτε δοκιμαζει τον εαυτο του στο 100%,αλλα πιστευω με γαυρο την αλλη βδομαδα θα τα δωσει ολα. Θελει να τους κλεισει το σπιτι και ελπιζω πως θα το κανει


Να΄σαι καλά Αλάστωρα με το τρομερό σου αβατάρ!
Αυτό θα κάνει ο Παιχταρίνια!!!
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6098
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 15 Οκτ 2017, 21:57

Ο αντρε βελτιώνεται συνέχεια

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό vs40 » Κυρ 15 Οκτ 2017, 22:14

Κάνεις την κίνηση ματ και έχεις το καλύτερο με διαφορά αριστερό μπακ του πρωταθλήματος. Φέτος δεν έχουμε πολλούς αγώνες για ροτέισον και καλύτερα να κατεβαίνουν οι καλύτεροι.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5248
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό farmak76 » Κυρ 15 Οκτ 2017, 22:22

Ερχεται η ωρα για σεφτε Αντρε... Κ μετα ξερεις, το χερι στο αφτι κ βολτα μπροστα στα γαυροπουλα...
Αντε παλικαρι μου.
:opaokara:
Άβαταρ μέλους
farmak76
 
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 00:22
Τοποθεσία: ΠΑΟΚιστάν

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 15 Οκτ 2017, 23:05

ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛ θέλω να δω, το έχει κανείς σε φώτο ή gif;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Κυρ 15 Οκτ 2017, 23:22

στα αριστερά πολύ καλύτερος. και πού το είδαμε το αριστερό μπακ; όλη την πλευρά έπαιζε και ο Μακ συνέκλινε. Κίνηση ματ θα είναι η μετατόπισή του στα αριστερα!
υ.γ και το χέρι στο αυτί ... :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3199
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 15 Οκτ 2017, 23:31

Εχει βρε παιδια αριστερο μπακ η ομαδα που σημερα σκοραρε και ηταν και πολυ καλος.
Επισης με τετοιον Μακ δεν γινεται να μην εχεις και τον Αντελινο στα εξτρεμ.

Κανει μπαμ οτι ο Αντρε το παει συντηρητικα αλλα συνεχως βελτιωνεται. Θα δουμε τον εξτρεμ και μπουκαδωρο Αντελινο συντομα, μην τον φοβαστε.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Κυρ 15 Οκτ 2017, 23:40

DimitrisS έγραψε:Εχει βρε παιδια αριστερο μπακ η ομαδα που σημερα σκοραρε και ηταν και πολυ καλος.
Επισης με τετοιον Μακ δεν γινεται να μην εχεις και τον Αντελινο στα εξτρεμ.

Κανει μπαμ οτι ο Αντρε το παει συντηρητικα αλλα συνεχως βελτιωνεται. Θα δουμε τον εξτρεμ και μπουκαδωρο Αντελινο συντομα, μην τον φοβαστε.




ΕΤΣΙ
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 16 Οκτ 2017, 12:20

Chuck Norris έγραψε:Μου φάνηκε καλύτερος σαν αριστερό μπακ παρά σαν εξτρεμ. Περιμένω περισσότερα από αυτόν και δεν νομίζω να με απογοητεύσει!


Τοσα χρονια σε αυτες τις θεσεις(αριστερο-δεξι μπακ στη Γερμανια + την ηλικια του)ειναι φυσιολογικο να παιζει εκει καλυτερα και να εχει χωρο για να κανει επελασεις-σεντρες ακομη και γκολ.
Φυσικα ακομη στο 50% βρισκεται απο φυσικη κατασταση και γνωριμιας τροπου παιχνιδιου των συμπαικτων του.

Και εγω στο τηγανι θα τον προτιμουσα αριστερο μπακ,νοιωθω πιο σιγουρια πισω στα μετοπισθεν και αναλογα πως παει το ματς αν θα ειχε δυναμεις ,με εσωτερικη αλλαγη να αλλαζε θεση.

Μπροστα εχουμε πολλους παικτες που θα μπορουσαν να παιξουν,πισω στο αριστερο ακρο(αν δεν εχει τιποτα ο Λεοβατς)θεωρω οτι εχουμε προβλημα,απο οτι μπροστα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5495
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Δευτ 16 Οκτ 2017, 12:42

Τώρα σοβαρά, συζητάμε για την προσφορά του Βιερίνια; Ο παίχτης είναι ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ για το ελληνικό πρωτάθλημα. Δεν είναι καν έτοιμος ακόμα και είναι εμφανές ότι έχει επιστρέψει ως ένας ώριμος και ολοκληρωμένος ποδοσφαιριστής με παραστάσεις και εμπειρίες του υψηλότερου επιπέδου. Ο άνθρωπος είναι TOP CLASS και μάλιστα μπορεί να προσφέρει σε ένα σωρό θέσεις, όπου του ζητηθεί, κάνοντας πάντα τη διαφορά. Πείτε μου σε ποια θέση στα άκρα, μπακ ή εξτρέμ, δεξιά ή αριστερά και αν παίξει, θα υπάρχει καλύτερός του στη σουπερλίγδα. Αντελίνο, μην ακούς κανεναν κ κανε μας χαζους αγορινα μου καθε αγωνιστικη!
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 12:49

Δεν ειναι στο επιθυμητό επίπεδο ακόμα και φαίνεται, αλλά θεωρώ οτι δεν θα αργήσει πολύ ακόμα.Όσο για τα παιδιά που λένε να τον ξεκινήσει μπακ διαφωνώ. Αν ειναι καλά ο λέοβατς δεν βγαίνει, φάνηκε σε καλή κατάσταση. Άσε που τον βιειρινια τον θέλω στα εξτρέμ για να τους παστελώσει !!
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2684
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: 88. Adelino André Vieira Freitas "Vieirinha"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 12:53

Είμαι έτοιμος να σε χαρώ όπως παλιά να τους ξανακαρφώνεις πασάκα μου!!!!

Και στα καπάκια............να κουφαθείς.............Εικόνα :opaokara: :opaokara: :nairepaok: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot], mika και 4 επισκέπτες