Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό crow1581 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 13:53

Ο Ρουμανος δεν θα κατεβει σαν τον Αγγελο "παμε παληκαρια να τους φαμε την καρωτιδα". Θα φυλλαξει τα νοτα του, θα γεμισει το κεντρο αμυντικα χαφ για να εξασφαλισει το 0 και θα ελπιζει οτι με τετοια τραγωδια που ειναι η αμυνα του γαυρου θα κλεψει το ματς με 0-1. Δεν θα ειναι απιθανο αλλα στο μυαλο του υπαρχει και η ισοπαλια και θα την θεωρει καλο αποτελεσμα. Το θεμα ειναι οτι το +4 που θα εχουμε με τον γαυρο σε περιπτωση ισοπαλιας χανεται ευκολα γιατι αυτος θα εχει μονο τον βαζελο λεωφορο και μετα κατι λοιμα και εμεις προγραμμα φωτια...
43 χρονια ζωης, 43 χρονια ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
crow1581
 
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Τρί 12 Σεπ 2017, 08:16
Τοποθεσία: Ξανθη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Δευτ 16 Οκτ 2017, 13:53

Το πρώτο σημαντικό σου τεστ την Κυριακή.Μεχρι τώρα ότι έχεις παρουσιάσει εκτός έδρας δεν έχει πείσει ούτε πεντάχρονο.Χθες μου άρεσε αυτό που παρουσίασε η ομάδα, για εσένα έχω πει την άποψη μου ,δεν σε γουστάρω.Ελπιζω και σου εύχομαι να με κάνεις να κάνω τρελή κωλοτουμπα, δεν με νοιάζει για το καλό του ΠΑΟΚ. "Θεωρείσαι" έξυπνος προπονητής ,έχεις μια βδομάδα να δουλέψεις το ματς και απέναντι σου μια άμυνα τσίρκο .Με ενα διπλό αλλάζεις φουλ και την ψυχολογία απέναντι σου. Περιμένω να δω τον ΠΑΟΚ και όχι την Ξάνθη την Κυριακή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 14:01

Dimg4 έγραψε:Μερικες φορες διαβαζω επιχειρηματα καποιων και νομιζω βρισκομαι σε ταξη τριτης δημοτικου... ακου η φατσα δεν αρεσει. Οχι φυσικα οτι ειναι ανικανος και τα αποτελεσματα το εδειξαν
Εστερσουντ ΠΑΟΚ 2-0
Λεβαδειακος ΠΑΟΚ 0-0
Απολλων Σμυρνης ΠΑΟΚ 0-0
Λαρισα ΠΑΟΚ 1-1

Αλλα τι λεω, εριξε 4 στην ομαδαρα της λαμιας οποτε για να μην τον γουσταρουμε φταιει η φατσα του και θελει πλαστικη... :lol: :lol:
Συνέχισε να ειρωνεύεσαι την Λαμία για να την πεις στον λουτσεσκου....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 16 Οκτ 2017, 14:18

hasio_john έγραψε:
. Ειδικά μετά το 7μπαλο με την Μπάρτα, άλλο ένα χαστούκι σερί από εμάς και μάλιστα στο σπίτι τους μέσα θα είναι ατομική βόμβα για την συνοχή τους.
*Βάλε κάνα τόνο ρε βαριεστημένε οπαδέ! :mrgreen:

Οντοπικ: Σωστος. Με ηττα απο εμας και ξεφτυλισμο απο μπαρτσα θα βαρεσει διαλυση..

Οφτοπικ
:lol: Ρε συ Hasio γραφω απο κινητο και ειναι λιγακι βαρετο να τονιζω μια μια τις λεξεις χειροκινητα.Απο την αλλη δεν γουσταρω να χρησιμοποιησω τ9 επειδη θελω να εξασκω την ορθογραφια μου. Σορρυ αλλα θα πρεπει να επωμιστεις τις παραξενιες μου. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 14:58

Ο Λημνιος μεχρι στιγμης εχει παρουσιασει εικονα 5 φορες καλυτερη απο του Μακ. Απορω απο που πηγαζει αυτη η εμμονη με τον Σλοβακο. Ειναι και αδικια για το παληκαρι.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 15:06

Ο Λημνιός έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 16 Οκτ 2017, 17:37

Η πραγματικότητα είναι ότι στα ντέρμπι βάζεις τους καλύτερους και αυτούς που θεωρούνται πιο μπαρουτοκαπνησμενοι.
Σίγουρα ο Μακ δεν ξεκίνησε καλά, αλλά έχει και την ποιότητα και το πείσμα να αναστρέψει την κατάσταση.
Μπορεί παίκτες όπως ο Λημνιος ή ο δεληγιαννιδης να έχουν μπόλικο ταλέντο, αλλά αν θέλεις να κατέβεις για να πάρεις το ματς κατεβαίνεις με τα υπερόπλα σου.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 17:41

theo-drama έγραψε:Σημερα καλος και στις αλλαγες σου.
Εγω οπως ειδα τον γ@ρο,στο 2ο ημιχρονο καταρεει(σε ολους του τους αγωνες φετος),χωρις καλη φυσικη κατασταση συν του οτι θα προερχεται απο κουραση και πανωλεθρια στην Καταλωνια,οποτε τον κουραζεις στο 1ο και τον τελειωνεις στο 2ο,με τις καταλληλες αλλαγες.

.


Ολα τα λεφτα αυτη η τοποθετηση. Αν δε μπουμε χεσμενοι και τους παρουμε το κεντρο, στο δευτερο πετας μπισε μεσα και τους κλεινεις το σπιτι. Αυτοι θα μπουν ολα για ολα στο πρωτο μισαωρο γιατι ξερουν και οι ιδιοι οτι παντα κλαταρουν στο 2ο. Οποτε πετας σφεντονες βιερινια πελκα πλευρες και τους σκιζεις στις αντεπιθεσεις. Ακομα καυλωμενος ειμαι με το απολυτο παιχνιδι της ομαδαρας του σαντος εκει μεσα.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 17:44

eorptol1 έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Μερικες φορες διαβαζω επιχειρηματα καποιων και νομιζω βρισκομαι σε ταξη τριτης δημοτικου... ακου η φατσα δεν αρεσει. Οχι φυσικα οτι ειναι ανικανος και τα αποτελεσματα το εδειξαν
Εστερσουντ ΠΑΟΚ 2-0
Λεβαδειακος ΠΑΟΚ 0-0
Απολλων Σμυρνης ΠΑΟΚ 0-0
Λαρισα ΠΑΟΚ 1-1

Αλλα τι λεω, εριξε 4 στην ομαδαρα της λαμιας οποτε για να μην τον γουσταρουμε φταιει η φατσα του και θελει πλαστικη... :lol: :lol:
Συνέχισε να ειρωνεύεσαι την Λαμία για να την πεις στον λουτσεσκου....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εκτος της Λαμιας, ειρωνευομαι το οτι αποθεωνεται υπερβολικα μια αυτονοητη νικη και μαλιστα χρησιμοποιειται ως επιχειρημα (!) για να την πειτε στους "πολεμιους" του λουτσεσκου. Οποτε ως αντιπαραθεση σε αυτη την υπερβολη, παραθετω τις γκελες για να μην ξεχνιομαστε ευκολα μολις κανουμε μια νικη με χωριο στην τουμπα.
Καραισκακη να δω φιλε πτολ με τα ανουσια ποστ σου. Μακαρι να μεταμορφωθει πειτελους εκτος εδρας η ομαδα γιατι αν εμφανιστει η γνωστη ομαδα των εκτος, θα εχουμε μαυρη νυχτα και να σε δω τοτε τι εξυπναδες θα εχεις να πεις.
Μακαρι να μη χρειαστει κανενα σεναριο, να βγαλουν εγωισμο οι παικτες και να βιασουν το τσιρκο του στολου.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Duke_Rolson » Δευτ 16 Οκτ 2017, 18:44

crow1581 έγραψε:Ο Ρουμανος δεν θα κατεβει σαν τον Αγγελο "παμε παληκαρια να τους φαμε την καρωτιδα". Θα φυλλαξει τα νοτα του, θα γεμισει το κεντρο αμυντικα χαφ για να εξασφαλισει το 0 και θα ελπιζει οτι με τετοια τραγωδια που ειναι η αμυνα του γαυρου θα κλεψει το ματς με 0-1. Δεν θα ειναι απιθανο αλλα στο μυαλο του υπαρχει και η ισοπαλια και θα την θεωρει καλο αποτελεσμα. Το θεμα ειναι οτι το +4 που θα εχουμε με τον γαυρο σε περιπτωση ισοπαλιας χανεται ευκολα γιατι αυτος θα εχει μονο τον βαζελο λεωφορο και μετα κατι λοιμα και εμεις προγραμμα φωτια...

καλό το σκεπτικό σου.. ενας έξυπνος προπονητής ξεκινάει έτσι.. εκεί θα φανεί για εμένα αν το πιστεύει και ο ίδιος για το πρωτάθλημα.. ή αν μια ισοπαλία είναι καλό χαρτί για να του καλύψει τον κώλο μελλοντικά..
Άβαταρ μέλους
Duke_Rolson
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Κυρ 18 Οκτ 2015, 21:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:26

buffalobill4 έγραψε:Στην ελλαδα ειναι γνωστο οτι στα ντερμπι εχει παντα τον πρωτο λογο ο γηπεδουχος και τα ματς το πολυ να πανε μεχρι το χ. Σπανια θα δεις διπλό.

Ομως ο φετινος γαβρος εχει απιστευτα μεγάλο πρόβλημα στην αμυνα και θα πρέπει κατα τη γνωμη μου να ψαξουμε 2 γκολ εκει μεσα.

Δεν θέλω επ ουδενι να δω ομαδα με αμυντικο μονο προσανατολισμο. Φυσικα και δεν θα κατεβουνε γιουρια ουτε απο το πρωτο λεπτό με το ποδι στο γκαζι αλλα θελω και στα δυο ημίχρονα να δω διαστηματα κατοχης και παραγωγης ποδισφαιρου.

Ο πριγιοβιτς δεν γίνεται να μην παιξει όπως και ο τσιμι. Στη μονη θέση που προβληματίζομαι κ πιστευω κ ο λουτσεσκου το ιδιο, ειναι στου μακ. Τον βαζεις περιμενοντας ανασταση κ ψυχολογικη ντοπα η πας με την πεπατημενη κ πετας τον πελκα;


Πελκα ελπιζω. Ειναι σε καλη φορμα και ψυχολογια οποτε μια καλη εμφανιση στο τηγανι θα την αναζητει και ο ιδιος.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:29

Είναι περίεργο πράγμα οι συγκυρίες.
Και παρά το ότι μέχρι τώρα, ο Λουτσέσκου έχει επιδείξει 2 εμετικές και 1 μετριότατη εμφάνιση εκτός έδρας, με αυτά και αυτά, κατεβαίνουμε στο βοθρολίμανο ως πρώτοι, έστω και με βραχεία κεφαλή.
Και κατά τρόπο παράδοξο, έχει την ευκαιρία ο Ρουμάνος να δείξει κάτι καλό στο πρώτο εκτός έδρας ματς που τον "βολεύει" από άποψη νοοτροπίας και φιλοσοφίας.
Το ματς είναι πανδύσκολο, και πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι για ζούγκλα σε όλα τα επίπεδα.
Συμφωνώ με ορισμένους προλαλήσαντες, η σωστή προσέγγιση είναι να κουράσεις τον γαύρο, να παγώσεις τον ρυθμό και να τον αποτελειώσεις όσο περνά η ώρα. Φυσικά, για να γίνει αυτό πρέπει να μείνεις αλώβητος και να μην ψαρώσεις στην αρχική του πίεση.
Περίεργη συγκυρία και το ότι μεσολαβεί το ματς με την Μπαρτσελόνα. Ευελπιστώ είτε σε πολύ καλή εμφάνιση του δαφνομπουκωμένου είτε σε άγριο gangbang από την Μπάρτσα, όχι σε κάποια ενδιάμεση κατάσταση.
Θα τα πούμε, βέβαια, και αναλυτικότερα όταν ανοίξει το εν λόγω τόπικ.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 21:01

Εγώ φοβάμαι το σκληρό γ@μησι με Μπαρτσελονα, που θα καταστήσει τον κυριακάτικο αγώνα παιχνίδι επιβίωσης. Βάσει δε των όσων είδαμε αυτήν την αγωνιστική δε βλέπω ότι θα κωλώσουν να μην κρατήσουν το παραμικρό πρόσχημα. Για μένα, προτιμότερο ακόμα και να κοιμηθεί το απαν σύμπαν και να πάρουν ισοπαλία στην Ισπανία.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 16 Οκτ 2017, 21:19

Αλλους θα βαλει με εμας αλλους με την Μπαρτσελονα,πιστευω οτι θα κανει τουλαχιστον 5 αλλαγες απο παιχνιδι σε παιχνιδι.
Γιαυτους ο τελικος ειναι την κυριακη,οι δικοι μας πρεπει να κατεβουν υποψιασμενοι,να αφησουν τα πολλα λογια και να πανε να τους δειξουν ποιος ειναι το αφεντικο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 16 Οκτ 2017, 21:50

λοιπόν λούτσο, ήρθε η ώρα σου
θεωρώ ότι το ματς ταιριάζει με την εν γένει φιλοσοφία σου

μείνει στην αρχή σφιχτός, κούρασέ τους, πνίξε τους στο κέντρο με τις παγίδες και με 3 χαφ και βγάλε 2 αλόγατα μπροστά

κατά το 70 βγες και μπροστά αν θες

και το χ μας κάνει
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10173
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες