Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 21:32

Δε θα σε κατηγορησω γιατι εχασες ενα ημιχρονο με τον ανουσιο (δικαιολογημενα λογω ηλικιας) Λημνιο δεξια. Εχει τρεξιματα και αποδειχτηκαν σωτηρια αφου η κουλα παραταχθηκε πολυ διαβασμενη και επικινδυνη.
ΑΛΛΑ, στα χαφ σε καταπιε ο χιμενος αφου ηξερε πως μετα τον τσιμιροτ το χαος σε ταχυτητα και πιεση. Εκλεισε τον πελκα οποτε αντιο ζωη.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό takis4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 21:36

:lol: :lol: :lol:
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 12 Μαρ 2018, 21:40

σοβαρά τωρα;σχολιαζουμε αθλητικα; :?
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 21:44

Α συγνωμη, συνεχιστε. Δε θα ξαναγινει να σχολιασει καποιος λιγο αγωνιστικα.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 14 Μαρ 2018, 08:47

Η αλήθεια είναι ότι με τον Mauricio να μην έχει αντοχές δεν μπορούμε να περιμένουμε και πολλά. Η φυγή του Cimirot που βρισκόταν σε όλους τους χώρους και έκλεινε τρύπες αλλά επιπλέον συνέβαλλε στην ανάπτυξη του παιχνιδιού, δεν αναπληρώθηκε. Υποτίθεται ότι στη θέση του θα έπαιζε ο Γάλλος, αλλά ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μένει εκτός ομάδας, τη στιγμή που και ο Canas και ο Shakhov δεν μπορούν να βοηθήσουν σε σημαντικούς αγώνες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 14 Μαρ 2018, 11:56

Σωστή η απορία σου. Θα συνέχιζε να με απασχολεί κι εμένα το ζήτημα. Αλλά, εν τέλει, δεν έχει κάποια σημασία.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Μαρ 2018, 12:07

Νομίζω ότι ο Απόστολος προσπαθεί να πάρει τα φώτα απ την χυδαιότητα της ειδησεογραφικής επικαιρότητας...
Γι αυτό (έχω την εντύπωση ότι) το γυρίζει, έστω εδώ, στην ποδοσφαιρική κουβέντα...
Αν και δεν τον θεωρώ τον πιο ειδικό σ αυτό, φιλότιμη προσπάθεια...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 00:11

Η πικρη αληθεια ειναι οτι τιποτα απ ολα αυτα δε θα ειχε συμβει αν ειχες βαλει τον Μπις απ το 60'. :twisted:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 15 Μαρ 2018, 09:47

Από το 1΄ έπρεπε να τον βάλει! Την ΑΕΚ πας να την πατήσεις και αυτό ΔΕΝ θα το πετύχεις ποτέ με 19χρονα εξτρέμ. Καλός και φέρελπις ο μικρός, αλλά δεν είναι για το derby που θα κρίνει ένα πρωτάθλημα. ΕΛΕΟΣ! Το ότι προσφέρει ανασταλτικά θα το καταλάβαινα αν επρόκειτο να παίξουμε παθητικά, απέναντι στην Arsenal πχ. Όταν παίζεις έναν αγώνα που πρέπει να κερδίσεις, τότε ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ επιλέγεις παίκτες που μπορούν να απειλήσουν την αντίπαλη άμυνα. Σ' αυτούς δεν συγκαταλέγεται ο Δημητράκης, αλλά ούτε θαρρώ και ο Campos. Εγώ θα έβαζα Mak από δεξιά και Biseswar από αριστερά.

ΥΓ: Ενεργοποίησε Bise και Moulin!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 15 Μαρ 2018, 10:15

Εχω και εγω τεραστια αναγκη να μιλησω για ποδοσφαιρο γιατι με ολα τα αλλα δεν το γλυτωνω το ψυχιατρειο.Δεν εχω κανενα παραπονο απο τον Λουτσεσκου στο κομματι της τακτικης, αλλα εχω πολλα παραπονα σε αυτο της διαχειρισης του ροστερ και το ποσο φοβικος φανηκε σε μια σειρα αποφασεων που θα μπορουσαν να δωσουν κατι διαφορετικο στο γηπεδο.Οπως ειχε πει και ο Ντεσπε και τον Ρακιτιτς να του εφερναν δεν προκειται να τον εβαζε ποτε.Δεν ειναι αυτος ο σωστος τροπος προσεγγισης του παιχνιδιου.Οταν εχεις αποδεδειγμενα προβλημα στο 6-8 δεν γινεται να μην δοκιμαζεις τον Γαλλο.Δεν γινεται να προτιμας τον 19χρονο Λημνιο σε ντερμπι πρωταθληματος και να μην δοκιμαζεις τον Αζεβεδο των τοσων παραστασεων, ετσι ωστε να παει μπροστα ο Βιερινια.Το καλοκαιρι οποιος ειναι προπονητης στον ΠΑΟΚ θα κληθει να παρει σημαντικες αποφασεις, καθως θα πρεπει να γινει ξεκαθαρισμα στο ροστερ το οποιο με την επιστροφη των δανεικων θα ειναι τεραστιο και ανισα κατανεμημενο.Την ιδια στιγμη θα πρεπει να γινουν 3-4 προσθηκες στοχευμενες οι οποιες αν γινουν σωστα θα απογειωσουν το ροστερ.Επιπλεον ΑΝ εχουμε διδαχτει απο το παρελθον, οι αποφασεις αυτες πρεπει να παρθουν με ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ κριτηρια και οχι κριτηρια του στυλ εχουμε καημο τον Χατσεριδη και θα τον παρουμε ειτε τον θελει ειτε οχι ο προπονητης.Δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο ο Λουτσεσκου εχει επιδειξει το σθενος που χρειαζεται για αυτου του ειδους τις αποφασεις.Ο ΠΑΟΚ περισσοτερο απο ποτε εχει αναγκη απο προσωπηκοτητες καθως εκτος των αλλων θα πρεπει να φτιαξει την εικονα του ,καθως αυτη εχει πληγει σε μεγαλο βαθμο.Αν υπαρχει μια πιθανοτητα να μπορει να επιστρεψει ο Σαντος και να παρει ΕΝ ΛΕΥΚΩ την ομαδα τοτε πρεπει να επιστρεψει χτες και οσο και αν ακουγεται παρανοικο σε καποιους, ακομα και σε μενα τον ιδιο, καθως στο παρελθον τους εσουρα πολλα, ο ΠΑΟΚ εχει αναγκη απο προσωπηκοτητες εντος του συλλογου και αυτες δυστυχως ειναι μετρημενες στα δαχτυλα.Μια απο αυτες ειναι και ο Βρυζας,ακομα και ο Ζαγορακης,ατομα που παρα τα λαθη τους,τρεφουν ακομα τον σεβασμο οχι τοσο εντος, αλλα κυριως και ΕΚΤΟΣ συνορων και στην παρουσα φαση δεν θα με χαλουσε να επιστρεψουν.Αν ομως εναλλακτικτες στο θεμα πχ του προπονητη ειναι περιπτωσεις οπως ο Στανογεβιτς τοτε ανανεωση στον Ρουμανο και παλυ ΧΤΕΣ.

Υ.Γ Πραγματικα θα ηθελα καποια στιγμη να αναλυσω και το τι εχει προσφερει ο Μιχελ που καποιοι αποθεωνουν για την σταση του στο παιχνιδι με την κουλα.Την ιδια στιγμη που η πρωην σκουλικαντερα μας διπλωνε σε μια κολα χαρτι, αυτος εδινε πατημα για τις κατηγοριες που μας βαραινουν πιο πολυ, καθως καποιοι ξεχνανε οτι σε αντιθεση με τον Σαββιδη που η μπουκα του απασχολει τα δικαστηρια επι προσωπηκου, ο Σλοβακος ως αξιοματουχος βαραινει στο κατηγορητηριο την ΟΜΑΔΑ.Με συγχωρειτε αλλα αυτο δεν ειναι μαγκια, ειναι υλιθιοτητα.Φιλος εγραψε οτι εκτος των αλλων πρεπει να σταματησουμε να την παταμε σαν κοροιδα.Σεμιναρια πρεπει να γινουν στην Τουμπα για το πως μπορουμε να υπερασπιζομαστε την ομαδα χωρις να δινουμε δικαιωματα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 11:31

Την γλιτώσαμε μέχρι τώρα και δεν λαλήσαμε απ αυτά που παθαίνουμε από πουστόγαυρους, κούλες, αρετόπουστες και κοπρομίνηδες, που-στη-μένοι όλοι μαζί θέλουν να μας γονατίσουν και θα λαλήσουμε με όσα "ποδοσφαιρικά" διαβάζουμε παραπάνω...
Θα απαντούσα σε ένα ένα απ όλα όσα εννοώ αλλά δεν είναι της ώρας, οπότε σιωπώ, μέχρι να επανέλθω τον Μάιο...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό slidar » Πέμ 15 Μαρ 2018, 12:02

Εχουμε προπονητη που πλεον ξερει καλα την ομαδα. Εχουμε προπονητη που εγραψε ιστορια με καποια απο τα μεγαλυτερα ρεκορ στην ιστορια του συλλογου , εχουμε προπονητη που κερδισε την κουλα στον τελικο του πρωταθληματος και ακομα και τωρα ορισμενοι ψαχνονται με φαντασματα του παρελθοντος.

Ο ραζβαν πρεπει να μεινει εδω.. να γινουν μικρες παρεμβασεις στο ηδη πολυ ποιοτικο ροστερ και να παμε του χρονου να τα σαρωσουμε ολα.

ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΡΑΒΕ ΞΗΛΩΝΕ.
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 15 Μαρ 2018, 12:34

Μονο για τον Σαντος θα εκανα μια εξαιρεση και αυτο δια πολλους λογους οχι αμιγως ποδοσφαιρικους.Δεν εχω κανενα προβλημα με τον Ρουμανο,απλα θελω να ειναι και να νιωθει το ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ.Τεσπα μαλακια μου το ξερω δεν ειναι η ωρα για αυτες τις κουβεντες προεχουν αλλα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Παρ 23 Μαρ 2018, 00:26

Ξεκλειδώστε το.
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Athens » Σάβ 24 Μαρ 2018, 08:31

μεγαλη κινηση αν ειναι αληθινη η ειδηση...
μετα απο εναν χρονο που ειδαμε την ομαδα να εχει αυτοματισμους, να παιζει ωραιο ποδοσφαιρο , να καταριπτει το ενα ρεκορ πισω απο το αλλο και να μην παιρνει το πρωταθλημα λογο εξωαγωνιστικων παραγοντων σιγουρα στηριζουμε τον προπονητη που δεν εκανε προετοιμασια με την ομαδα, που ειχε λιγους τραυματισμους, που ξερει το ελληνικο ποδοσφαιρο, ειναι νεος με φιλοδοξιες και δεν ζηταει να μας φορτωσει με δικους του παικτες....οτι του δωσανε ειπε και ευχαριστω...
σιγουρα εχει τα κολληματα του, Μπισεσβαρ...αλλα ποιος προπονητης δεν τα εχει?
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4540
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης