Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 10:12

Που και να μην πήγαινε καλά ο λουτσεσκου τι θα ακούγαμε..... Παίζει φιφα λέει ο άλλος...... Πραγματικά ότι να ναι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 25 Ιαν 2018, 10:27

Sera4 έγραψε:πειραζει που ζηλευω τον προπονητη του ατρομητου? :oops:

Οχι.
Αλλα και ο λουτσεσκου να ηταν εκει να ξερεις κατι παρομοιο θα εδειχνε.


Αλλα ζορια,αλλες απαιτησεις,αλλο στυλ ποδοσφαιρου.
Μπραβο του παντως και για την ομαδα του και για το ηθος του.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό tzoker » Πέμ 25 Ιαν 2018, 10:40

Του έχουμε προσαψει τα παντα.Αλλα πλέον είναι ο μοναδικός που εμπιστεύομαι, και σιγουρα καλύτερος απο όσο νομίζαμε με βάση καταστάσεις που έχει να διαχειριστεί.
Τα δύσκολα έρχονται τώρα Ραζβαν, για να δουμε πως θα προσαρμοστεις.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 25 Ιαν 2018, 10:41

Ακόμη να καταλάβουμε οτι δεν μπορούν να συγκριθούν προπονητές ομάδων τέτοιου βεληνεκούς με τον ΠΑΟΚ;
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 13:47

eorptol1 έγραψε:Που και να μην πήγαινε καλά ο λουτσεσκου τι θα ακούγαμε..... Παίζει φιφα λέει ο άλλος...... Πραγματικά ότι να ναι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποιος ειναι οτι ναναι ρε ασχετε? Μοντς ποιος προκαλει τωρα? Πτολ το οτι δεν εχεις σχεση με την πραγματικοτητα ειναι δεδομενο και το yesman το εχεις επαγγελμα.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 25 Ιαν 2018, 13:57

Dimg4 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:ΑΝ τυχον λεμε σας περναει απ το μυαλο ν αλλαξετε προπονητη το καλοκαιρι και τα φραγκα δε βγαινουν για να παρετε απ το πανω ραφι ,μη τρεχετε σε τιποτα κινες παλι.Καντε πρωτα μια βολτα απο Περιστερι μερια.


Απο αλλη μερια θα ερθει ο προπονητης. Οχι απο ελληνικη ομαδα παντως. Αυτος που θα βαλει τον καθενα εκει που αποδιδει 100%...οχι εκει που γουσταρει λες κ παιζουμε φιφα

Ποιον βαζει οπου γουσταρει;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 13:57

Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να πάρει σοβαρά τις απόψεις του Dimg στο θέμα λουτσεσκου όταν από τη στιγμή της πρόσληψης του παρακαλά να αποτύχει και να ζημιωθει η ομαδα.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 13:59

Dimg4 έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Που και να μην πήγαινε καλά ο λουτσεσκου τι θα ακούγαμε..... Παίζει φιφα λέει ο άλλος...... Πραγματικά ότι να ναι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποιος ειναι οτι ναναι ρε ασχετε? Μοντς ποιος προκαλει τωρα? Πτολ το οτι δεν εχεις σχεση με την πραγματικοτητα ειναι δεδομενο και το yesman το εχεις επαγγελμα.
Ευτυχώς που έχεις εσύ σχέση με την πραγματικότητα στο θέμα λουτσεσκου..... Που να σε δικαιωναν τα αποτελέσματα τι θα έλεγες..... Ναι yesman, η αγάπη για την ομάδα.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 14:04

Kostomanolis έγραψε:
goran 64 έγραψε:Θέλω πολύ να ακούσω τις αυριανές του δηλώσεις περί χημείας και των συναφών, που του πούλησαν το βασικότερο εργαλείο της ομάδας μας, έναν παίχτη που αποτελούσε μία απ τις 5-6 μεγαλύτερες σταθερές της, χαράματα μάλιστα!!

Απ αυτές θα εξαρτηθεί το τι θα πιστεύω οριστικά γι αυτόν, σαν χαρακτήρα πάνω απ όλα, μα και σαν προπονητή!!!!

Τι περιμενεις να πει; Κουβεντα δεν θα πει,τιποτα του στιλ οτι ο παικτης ηθελε να φυγει και τετοια. Δεν του το εχω να κραξει την διοικηση η τον Μιχελ...

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...

Μάλλον δεν κατάλαβες αδερφέ...Θέλω να προσέξω τις ακριβείς λέξεις που θα χρησιμοποιήσει σε άπταιστα Αγγλικά!

ΥΓ
Ότι οι εναπομείνασες-τελευταίες ελπίδες του Π.Α.Ο.Κ. του Ιβάν Σαββίδη για Πρωτάθλημα, θα εναποτίθεντο μετά από 5 χρόνια επίμονων προσπαθειών (λέμε τώρα) σε δυο Ρουμάνους δεν περίμενα να το δω ούτε απ τον "ΣΦ Ζάμπιας"...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό takis4 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 14:11

nothu έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:ΑΝ τυχον λεμε σας περναει απ το μυαλο ν αλλαξετε προπονητη το καλοκαιρι και τα φραγκα δε βγαινουν για να παρετε απ το πανω ραφι ,μη τρεχετε σε τιποτα κινες παλι.Καντε πρωτα μια βολτα απο Περιστερι μερια.


Απο αλλη μερια θα ερθει ο προπονητης. Οχι απο ελληνικη ομαδα παντως. Αυτος που θα βαλει τον καθενα εκει που αποδιδει 100%...οχι εκει που γουσταρει λες κ παιζουμε φιφα

Ποιον βαζει οπου γουσταρει;

για τον vierinia λέει ... dimg4 ο santos τον έβαζε δεξί μπακ το καλοκαίρι, και εκείνος αμπαλος ήταν ? :lol:
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 15:24

Notorious4 έγραψε:Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να πάρει σοβαρά τις απόψεις του Dimg στο θέμα λουτσεσκου όταν από τη στιγμή της πρόσληψης του παρακαλά να αποτύχει και να ζημιωθει η ομαδα.


Βρες ΜΙΑ φορα που γραφω η υποννοω πως θελω ν αποτυχει η να ζημιωθει η ομαδα. Τζαμπα εκτιθεσαι με τετοιες ασυναρτησιες.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 15:25

eorptol1 έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Που και να μην πήγαινε καλά ο λουτσεσκου τι θα ακούγαμε..... Παίζει φιφα λέει ο άλλος...... Πραγματικά ότι να ναι.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποιος ειναι οτι ναναι ρε ασχετε? Μοντς ποιος προκαλει τωρα? Πτολ το οτι δεν εχεις σχεση με την πραγματικοτητα ειναι δεδομενο και το yesman το εχεις επαγγελμα.
Ευτυχώς που έχεις εσύ σχέση με την πραγματικότητα στο θέμα λουτσεσκου..... Που να σε δικαιωναν τα αποτελέσματα τι θα έλεγες..... Ναι yesman, η αγάπη για την ομάδα.....


Αλλο η αμπαλοσυνη και το yesman κ αλλο η κριτικη για τα προφανη λαθη
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 25 Ιαν 2018, 15:39

.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9427
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Πέμ 25 Ιαν 2018, 15:42

goran 64 έγραψε:
Kostomanolis έγραψε:
goran 64 έγραψε:Θέλω πολύ να ακούσω τις αυριανές του δηλώσεις περί χημείας και των συναφών, που του πούλησαν το βασικότερο εργαλείο της ομάδας μας, έναν παίχτη που αποτελούσε μία απ τις 5-6 μεγαλύτερες σταθερές της, χαράματα μάλιστα!!

Απ αυτές θα εξαρτηθεί το τι θα πιστεύω οριστικά γι αυτόν, σαν χαρακτήρα πάνω απ όλα, μα και σαν προπονητή!!!!

Τι περιμενεις να πει; Κουβεντα δεν θα πει,τιποτα του στιλ οτι ο παικτης ηθελε να φυγει και τετοια. Δεν του το εχω να κραξει την διοικηση η τον Μιχελ...

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...

Μάλλον δεν κατάλαβες αδερφέ...Θέλω να προσέξω τις ακριβείς λέξεις που θα χρησιμοποιήσει σε άπταιστα Αγγλικά!

ΥΓ
Ότι οι εναπομείνασες-τελευταίες ελπίδες του Π.Α.Ο.Κ. του Ιβάν Σαββίδη για Πρωτάθλημα, θα εναποτίθεντο μετά από 5 χρόνια επίμονων προσπαθειών (λέμε τώρα) σε δυο Ρουμάνους δεν περίμενα να το δω ούτε απ τον "ΣΦ Ζάμπιας"...

Γιατι χολοσκατε ρε παιδες για το τι ΘΑ ΠΕΙ ο Λουτσεσκου αναφορικα με Τσιμιροτ ; Οσα ηταν να πει τα ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ. Δεν μου αρεσει να παιζω με εξαρι λεει.Προφανως το ειπε γνωριζοντας οτι ο Τσιμιροτ ηταν ηδη ξενο σωμα για την ομαδα. Εμενα οι δηλωσεις του Λουτσε μου κανουν για ''καλυψη'' της διοικησης στο καταλληλο timing.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 25 Ιαν 2018, 16:47

nothu έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:ΑΝ τυχον λεμε σας περναει απ το μυαλο ν αλλαξετε προπονητη το καλοκαιρι και τα φραγκα δε βγαινουν για να παρετε απ το πανω ραφι ,μη τρεχετε σε τιποτα κινες παλι.Καντε πρωτα μια βολτα απο Περιστερι μερια.


Απο αλλη μερια θα ερθει ο προπονητης. Οχι απο ελληνικη ομαδα παντως. Αυτος που θα βαλει τον καθενα εκει που αποδιδει 100%...οχι εκει που γουσταρει λες κ παιζουμε φιφα

Ποιον βαζει οπου γουσταρει;


Βιερινια.
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες