Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 13 Δεκ 2017, 22:45

kataramenos5 έγραψε:Μου θυμισε ενα στιχο απο τραγουδι του Στρατου
"..πεταξα τα σκεπασματα και φορεσα οτι βρηκα..."
:lol: :lol:


Και μες την Τούμπα μια ψ@λη στα βαζελάκια "μπήκα" ...
:mrgreen: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 13 Δεκ 2017, 23:05

desperando έγραψε:Βρες μου ένα ποστ...ένα όχι περισσότερα που λέει ότι όλα είναι ρόδινα.


Βρες μου εσυ ενα να λεει ειναι "ολα σκατα"! Τι εχετε παθει ρε μερικοι και δε δεχεστε κριτικη κατα του προπονητη? ειπε κανεις ειναι βλακας και δε μας αρεσει η μπλουζα τ ξερω γω?? Οταν κριτικαρουμε χρησιμοποιουμε επιχειρηματα, τι μηδεν ανοχη σε κριτικη ειναι αυτη???
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 13 Δεκ 2017, 23:31

Εχουμε παθει overload.
Ακουμε συνεχεια το ιδιο.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό apple64 » Τετ 13 Δεκ 2017, 23:42

The_Stalker έγραψε: apple64
σε σχέση με το ΥΓ, γιατί δεν το κάναμε αδερφέ τόσα χρόνια αυτό που λες να κονομήσουμε 5-6 πρωταθλήματα;


Σπατάλη ταλέντου; Μεγαλοθυμία; Δεν ξέρω.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Τετ 13 Δεκ 2017, 23:47

Dimg4 έγραψε:
desperando έγραψε:Βρες μου ένα ποστ...ένα όχι περισσότερα που λέει ότι όλα είναι ρόδινα.


Βρες μου εσυ ενα να λεει ειναι "ολα σκατα"! Τι εχετε παθει ρε μερικοι και δε δεχεστε κριτικη κατα του προπονητη? ειπε κανεις ειναι βλακας και δε μας αρεσει η μπλουζα τ ξερω γω?? Οταν κριτικαρουμε χρησιμοποιουμε επιχειρηματα, τι μηδεν ανοχη σε κριτικη ειναι αυτη???


το προβλημα ειναι οτι βαφτιζετε επιχειρηματα προσωπικες αποψεις και δικα σας συμπερασματα και τα παιρνετε ως δεδομενα και μετα αν απαντησει καποιος μιλατε για 'μηδεν ανοχη σε κριτικη' κτλ....το οτι 'ειπε στους παικτες να μεινουν πισω μετα το γκολ' οταν αυτος φωναζε να πανε μπροστα , αυτο δεν ειναι επιχειρημα πχ...ειναι προσωπικο αυθαιρετο συμπερασμα που κατα εναν μαγικο τροπο εγινε επιχειρημα...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό apple64 » Τετ 13 Δεκ 2017, 23:49

Ksenitemenos4 έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
desperando έγραψε:Βρες μου ένα ποστ...ένα όχι περισσότερα που λέει ότι όλα είναι ρόδινα.


Βρες μου εσυ ενα να λεει ειναι "ολα σκατα"! Τι εχετε παθει ρε μερικοι και δε δεχεστε κριτικη κατα του προπονητη? ειπε κανεις ειναι βλακας και δε μας αρεσει η μπλουζα τ ξερω γω?? Οταν κριτικαρουμε χρησιμοποιουμε επιχειρηματα, τι μηδεν ανοχη σε κριτικη ειναι αυτη???


το προβλημα ειναι οτι βαφτιζετε επιχειρηματα προσωπικες αποψεις και δικα σας συμπερασματα και τα παιρνετε ως δεδομενα και μετα αν απαντησει καποιος μιλατε για 'μηδεν ανοχη σε κριτικη' κτλ....το οτι 'ειπε στους παικτες να μεινουν πισω μετα το γκολ' οταν αυτος φωναζε να πανε μπροστα , αυτο δεν ειναι επιχειρημα πχ...ειναι προσωπικο αυθαιρετο συμπερασμα που κατα εναν μαγικο τροπο εγινε επιχειρημα...


Πες τα... Προσυπογράφω.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 13 Δεκ 2017, 23:59

ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ, ΤΙ ΛΕΤΕ.Καταλαβαινετε τι λετε?

Υγ μλκια που δεν ηπια σημερα. :(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 14 Δεκ 2017, 00:03

Ετοιμάστε επιχειρήματα για όταν θα είναι πρωταθλητής ο Λουτσέσκος αδέρφια..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 14 Δεκ 2017, 00:28

navigator11 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Μου θυμισε ενα στιχο απο τραγουδι του Στρατου
"..πεταξα τα σκεπασματα και φορεσα οτι βρηκα..."
:lol: :lol:


Και μες την Τούμπα μια ψ@λη στα βαζελάκια "μπήκα" ...
:mrgreen: :mrgreen:

ρωταώ βρε Ράζβαν πού με πας;
Μου λέει σε κείνους που μ@μ@ς
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Tenten » Πέμ 14 Δεκ 2017, 00:30

Στα 42 μου πλέον μπορώ να καταλάβω ποιος ξέρει να δουλεύει και ποιος όχι .Λάθη κάνουν όλοι στην δουλειά τους.Ειτε είναι τσαγκάρηδες είτε γιατροί.Οταν διοικείς ανθρώπους το αποτέλεσμα δεν εξαρτάται άμεσα από εσένα.Εξαρταται από την ομάδα εργασίας.Το αποτέλεσμα διοίκησης φαίνεται μετά από χρόνο μόνο.Η προσωπική σου δουλειά φαίνεται από το πρώτο λεπτό.Νομίζω ότι η διοίκηση αντιλήφθηκε ότι πρέπει να ελέγξει το παρασκήνιο και να αξιολογεί κυρίως την δουλειά.Πιστευω οτι ετσι κοπηκε ο Στανογεβιτς και για τον ιδιο λογο στηριζεται ο Ραζ .Δεν είναι απλό να πεις στο Ζαμπρανο κάτσε πάγκο ούτε στον πριγιο,ούτε στον ρει.Διαχειριζεται 10 γκρινιες και ο ανταγωνισμος δούλεψε θετικά.Υπαρχουν συμβόλαια,μάνατζερ,δημοσιογραφοι,διαιτητές και ένα κάρο αλλά.Ειναι ανόητος αυτός που θεωρεί εύκολη την απάντηση στο γιατί έβαλε αυτόν και όχι τον άλλο. Τωρα τα θέλω πρώταθλημα γιατί περιμένω χρόνια είναι σαν το παιδάκι που ζητά γλυφιτζούρι στο σούπερ μάρκετ.Η μόνη περίπτωση να το ακουσεις είναι γιατί σε ενοχλεί ο θόρυβος και όχι η λογική.Αλωστε ποια λογική ? Πόσο πιο νεόπλουτος να φανεί κάποιος όταν κάνει τέτοιες συζητήσεις μετά από 4-0 στον Παναθηναϊκό?Η γκρίνια είναι από μόνη της απλα ανοησία πχ Νικόλας, γίνεται αρωστια όμως όταν οι υπόλοιποι της δίνουν σημασία.
Tenten
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί 15 Αύγ 2017, 10:52

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Γκουερινο » Πέμ 14 Δεκ 2017, 00:39

aspromaura ioannina έγραψε:
Cantona4 έγραψε:Εσύ βλέπεις μεγάλη σπουδή υπεράσπισης άστοχων επιλογών, εγώ βλέπω ότι όλοι τον στηρίζουν, συμπεριλαμβανομένων και των παιχτών.

Συγγνωμη που παρεμβαινω, αλλα οχι και τον στηριζουν ΟΛΟΙ! Ελαχιστοι τον στηριζουν πραγματικα. Οι περισσοτεροι απο εμας τους οπαδους -και βαζω και τον εαυτο μου μεσα- δεν τον εχουμε στηριξει παρα μονο εδω και δυο αγωνιστικες. Στην πραγματικοτητα ουτε και τωρα τον στηριζουμε απλα εχουμε βγαλει τουμπεκι επειδη η ομαδα αρχισε να αποδιδει καλυτερα. Ισως καποιοι ελαχιστοι να αποφασισαν να τον στηριξουν ειλικρινα-εγω και ειμαι σιγουρος και παρα πολλοι ακομη, οχι.

Αυτο το τελευταιο δεν "παει" σε εσενα, σαφεστατα. Αλλα το λεω για να το διαβασουν ολοι. Διοτι απο εκει που τον βριζαμε ομαδικως, τωρα την λεμε σε οσους συνεχιζουν να τον βριζουν. Το λες και υποκρισια.

Φιλικα. :pano:


Οταν λεει τον στηριζουν ολοι προφανως δεν εννοουσε τους οπαδους. εννοουσε ολους απο την διοικηση μεχρι τους παικτες. οσο για το οτι οι οπαδοι τον βριζαμε γενικως ολοι δεν ισχυει. Απο το ολοι θελαμε καποιον καλυτερο μεχρι το να τον λεμε αχρηστο ανικανο κλπ. υπαρχει τεραστια αποσταση. Υπαρχουμε και καποιοι που σεβομαστε οποιονδηποτε φοραει το σημα του ΠΑΟΚ ακομα κι αν δεν ειναι του γουστου μας
"ξαφνικά μας καλύπτουν οι υπάρχοντες? Επειδή το είπε ο Λουτσέσκου? Δεν τους έχουμε δει εμεις? "
Η νοοτροπια του ελληνα σε 15 λεξεις
Δυο πραγματα βγαζει σε αφθονια η Ελλαδα. Προπονητες και προεδρους
Άβαταρ μέλους
Γκουερινο
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Δευτ 19 Οκτ 2015, 17:00

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 14 Δεκ 2017, 00:48

Χωρικός έγραψε:
navigator11 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Μου θυμισε ενα στιχο απο τραγουδι του Στρατου
"..πεταξα τα σκεπασματα και φορεσα οτι βρηκα..."
:lol: :lol:


Και μες την Τούμπα μια ψ@λη στα βαζελάκια "μπήκα" ...
:mrgreen: :mrgreen:

ρωταώ βρε Ράζβαν πού με πας;
Μου λέει σε κείνους που μ@μ@ς

:lol: :lol:
Ρωταω ,ρε Ραζβαν τι φορας
Μου λεει με "σκουφο' να γ@μ@ς
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 14 Δεκ 2017, 01:12

trouman έγραψε:Ετοιμάστε επιχειρήματα για όταν θα είναι πρωταθλητής ο Λουτσέσκος αδέρφια..
Εκεί θα σκοτωθούμε γιατί θα διαφωνούμε για το ποιος αξίζει σαν αρχηγός να σηκώσει την κούπα βιερινια μαλεζας μάτο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Γκουερινο » Πέμ 14 Δεκ 2017, 01:17

Ας παραδεχτουμε οτι δεν μας αρεσει η φατσα του Λουτσεσκου. Μεχρι και το "επιχειρημα" οτι ζημιωσε την ομαδα οικονομικα κατι χιλιαρικα δινοντας τον Λεοβατς ακουσαμε οταν ο περσινος προπονητης την ζημιωσε καποια εκατομμυρια κανοντας κατι πολυ πιο χοντρο. Κι επειδη πολυ κυκλοφοραει το "επιχειρημα" οτι ηταν αυτονοητο κι επιβεβλημενο το 4-0 απεναντι σε ενα πεθαμενο βαζελο

φετος 4-0...............περσι 2-3
διουδης..............βλαχοδημος
ινσουα ..............χουλτ
κουτρουμπης..........κουτρουμπης
μολεδο...............ρεις (49΄χατζηγιοβανης)
κολοβετσιος..........κουλιμπαλι (44' ευαγγελου)
κουρμπελης ..........κουρμπελης
λουντ................λουντ
βιγιαφανες..........βιγιαφανες (88 πισπας)
καμπεθας............μαρινακης
γιοχανσον ...........μολινς
αλτμαν...............κλωναριδης

Αυτες ειναι οι ομαδες περσι και φετος του βαζελου. οποιος νομιζει οτι ο φετεινος βαζελος ειναι πεθαμενος και ηταν αυτονοητο το 4-0 ας κανει μια συγκριση με την περσινη ομαδα που κατεβασε στο 2-3. τοτε που επαιξε ενα ολοκληρο ημιχρονο με χατζηγιοβανη ευαγγελου και μας πεταξε το τριτο γκολακι οταν επαιζε μεσα και καποιος πισπας τον οποιο ακομα και οι συγγενεις του αποκλειεται να τον ξερουν ολοι. οποιος λοιπον βλεπει πεθαμενο τον φετεινο βαζελο κι οχι τον περσινο στο 2-3 μια ομαδα που ειχε μαθει να στηριζεται κατα 90% σε μπεργκ ζεκα μολεδο κι αναγκαστηκε να παιξει χωρις κανενα απο αυτους συν οτι επαιξε ολο το δευτερο ημιχρονο με δυο 19χρονα με ελαχιστη συμμετοχη νομιζω οτι βλεπει λαθος αθλημα. τοτε λοιπον ΔΕΝ ηταν ο Λουτσεσκου προπονητης ουτε ο Λουτσεσκου εβγαλε τοτε τον ενρικε για να βαλει τον κανιας και να γυρισει ολη η ομαδα πισω για να προφυλαξει το 2-1 απεναντι σε χατζηγιοβανη ευαγγελου και πισπα

Σαφως κι εχει κανει λαθη ο Λουτσεσκου και θα κανει κι αλλα. Αλλα οταν κανουμε κριτικη να την κανουμε δικαια χωρις συμπαθειες κι αντιπαθειες
"ξαφνικά μας καλύπτουν οι υπάρχοντες? Επειδή το είπε ο Λουτσέσκου? Δεν τους έχουμε δει εμεις? "
Η νοοτροπια του ελληνα σε 15 λεξεις
Δυο πραγματα βγαζει σε αφθονια η Ελλαδα. Προπονητες και προεδρους
Άβαταρ μέλους
Γκουερινο
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Δευτ 19 Οκτ 2015, 17:00

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό BIacky » Πέμ 14 Δεκ 2017, 01:21

trouman έγραψε:Ετοιμάστε επιχειρήματα για όταν θα είναι πρωταθλητής ο Λουτσέσκος αδέρφια..

Επιχειρημα δεν υπαρχει....μια διαπιστωση υπαρχει....θα παρουμε πρωταθλημα και ο μονος
κερδισμενος θα ειναι αυτος....(μακαρι να μεινει για χρονια και να με διαψευσει)
ΠΑΟΚ πρωταθλητής SuperLeague 2017-2018
Τα μαλλία μ' έσπριναν αλλά η ώρα έρθε!
BIacky
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ 14 Απρ 2017, 14:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες