Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό nothu » Δευτ 21 Αύγ 2017, 13:37

Η οποιοα τον προσελαβε.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 14:00

Re: Λεβαδειακός - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα
Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ Αύγ 21, 2017 3:35 am

Θελω να θιξω ενα σοβαρο ζητημα, κατα την αποψη μου, που περασε στα ψιλα.

Αργα το Σαββατο βραδυ, το INPAOK ειχε ρεπορταζ αναφορικα με την ενδεκαδα που θα επελεγε ο Λουτσεσκου για τον αγωνα με την λιβαδεια. Μεταξυ αλλων ανεφερε οτι ο Μακ θα παιξει ως επιτελικος μεσος, ο Κρεσπο δεξια, ο Κατσε στο 6 και ο Λημνιος στην γραμμη. Το ρεπορταζ επαληθευτηκε στο επακρο. Πως? Το μονο σιγουρο ειναι οτι ο ρεπορτερ ειχε ξεκαθαρη εικονα για τις δοκιμες του Λουτσεσκου. Τωρα πως και γιατι δεν μπορουμε να το γ

Πως εγινε αυτο προπονηταρα μου?
Και με τοση σιγουρια.........μπραβο ενστικτο οι ρεπορτερ του...............
εκλεισε,συμφωνησε,ερχεται ο ......................Οτσοα.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 14:51

MANIAKOS έγραψε:Ελπίζω να το εκανε κ για να φανούν τα κενά κ να ρθει το ιππικό συν μερικά πονυ

περιμενουμε το Μικρο μου πονυ για να σωθει η ομαδα?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 15:12

Ακολουθει καθαρα αγωνιστική προσεγγιση:

-Αυτη η τετραδα στην αμυνα ελπιζω οτι δεν θα ξαναπαιξει μαζι.
3 βαρια κορμια (Βαρελα, Μαλεζας, Κρεσπο) και ο αδιαφορος Λεοβατς ειναι σιγουρο οτι θα εκτεθουν απεναντι σε πιο σοβαρο αντιπαλο (θυμαμαι την αεκ περσι που παλι ετσι ειχαμε παιξει) και επιθετικά ειναι σαν να παιζεις με 9.

-Ο Κατσε μετα την χθεσινη εμφανιση για μενα τελειωσε. Πολυ λιγος.
Δεν εχει εκτοπισμα να αναχαιτισει τα αντιπαλα χαφ. Δεν μπορει να κουβαλησει την μπαλα για να δωσει μετρα στην ομαδα. Δεν μπορει να μοιρασει σωστά για να ηρεμησει την κατοχη. ΤΕΛΟΣ

-Τρια κλασικα εξτρεμ πισω απο το φορ;
Τι ονειρο ειδες ρε κοουτς; Χασαμε ολο το πρωτο ημιχρονο γιατι δεν ηξεραν που να πανε και σκουντουφλουσε ο ενας πανω στον αλλο. Ειπαμε ροτεισον αλλα ξεκινα τον Μπισεσβαρ αντι του Μακ και παιξε με Λημνιο και Ενρικε στα πλαγια. Μολις κανεις και ενα γκολ, κοντα στο 65'-70' βγαλτον.

Δυστυχως δεν ειχες την ευκαιρια να δωσεις ουτε ενα φιλικο για να κανεις πειραματα. Οσο και να πει καποιος οτι τους ξερεις τους παικτες, ειναι αλλιως να τους βλέπεις ως αντιπαλους και αλλιως να τους προπονεις. Ο καθε παικτης εχει τα κουμπια του, χρειαζεται να καταλαβεις ποιος ειναι παικτης "προπονησης" και ποιος "αγωνα" ποιος κολλαει καλυτερα με ποιον κτλ.
Λογικο να ζητας χρονο αλλά τα περιθωρια ειναι στενα. Πρεπει να μπουμε Ομιλους και να παμε με νικες μεχρι την διακοπή. Φαινεται το αγχος σου και στις αντιδρασεις που ειχες μεσα στον αγωνα. Αλλά οι παικτες ειναι σαν μωρα. Οταν τους ζητας να εχουν αυτοπεποιθηση και εσυ εκδηλώνεις ετσι το στρες σου και αποβαλλεσε ειναι σιγουρο οτι θα τα χασουν.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 21 Αύγ 2017, 15:28

Ζορζε κοστα να προθερμαίνεται παρακαλω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 21 Αύγ 2017, 15:31

Εγώ πάντως περιμένω τον Μάρτη που θα αναλάβει ο ΓΧ. Ο εσαεί προπονητής του ΠΑΟΚ στην εποχή Σαββίδη.
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 15:41

Guitarman έγραψε:Βραβείο καταστροφολογίας 1ης αγωνιστικής μοιράζεται στους Ζαιρο και Ντιμ :mrgreen: :

Jairo έγραψε:Απαράδεκτος ερασιτέχνης σήμερα, σε όλα.
Με αυτόν άλλη μια χρονιά χαμένη βλέπω..


Dimg4 έγραψε:Ενα διμηνο αν το βγαλεις θαυμα θα ειναι. Καραγκιοζλικια αποβολες κ κρεσπο δεξι εξτρεμ... Μλκ τι ζουμε



ΟΚ έκανε λάθη αλλά τι περιμένετε δηλαδή? Προπονητής είναι (και όχι πολύ έμπειρος), δεν είναι και ΑΑ :mrgreen:


Νασαι καλα για το βραβειο αλλα με την αξια του το κερδισε :lol:
Δεν τη βγαζει ουτε αυτος. Θα φερουμε παιχταραδες οπως παει και θα εχουμε προπονητες ξαθνης.
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 21 Αύγ 2017, 15:47

nothu έγραψε:Η οποια τον προσελαβε.

Ε, δε γινονται αυτα? Ειδικα οταν η διαδικασία προσληψης ειναι φορ δε φεστιβαλς?



Ο Μακ εχει ιδιαίτερη αγαπη στις μπεκατσες, μαλιστα όπως ενημέρωσε και ο παπας, αρχισε η κυνηγετική περίοδος, οποτε ενας λογος παραπανω..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 15:51

nothu έγραψε:Τον αλλον απ τα φιλικα τον βγαλαμε αχρηστο. Αυτον γιατι οχι στα επισημα;


Ελα ντε, ο αλλος δεν επαιζε καλα στα φιλικα λεει και εδινε ρεπο. Πηρε μια απλη προκριση χωρις εμφανιση ρεαλ με παικτες πιασμενους και τον σουταραν. Ενω τωρα ηρθε ο λουτσεσκου και βλεπουμε κρεσπο δεξι εξτρεμ χαχαχαχαχα
ρε σοβαρευτειτε γαμω και φερτε εναν μεγαλο προπονητη να βαλει μια ταξη
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Φουτσίνι » Δευτ 21 Αύγ 2017, 16:32

MANIAKOS έγραψε:Ζορζε κοστα να προθερμαίνεται παρακαλω

Χαχα, πίσω απ την εστία ειναι, διατάσεις στα διαφημιστικά
Άβαταρ μέλους
Φουτσίνι
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Πέμ 25 Αύγ 2016, 16:33

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 21 Αύγ 2017, 16:55

Η Κονσεισαο, κι αυτος ερχεται εδω και 3-4 χρονια μαζι με βιερινια :lol:
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό BIacky » Δευτ 21 Αύγ 2017, 17:49

prist64 έγραψε:Re: Λεβαδειακός - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα
Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ Αύγ 21, 2017 3:35 am

Θελω να θιξω ενα σοβαρο ζητημα, κατα την αποψη μου, που περασε στα ψιλα.

Αργα το Σαββατο βραδυ, το INPAOK ειχε ρεπορταζ αναφορικα με την ενδεκαδα που θα επελεγε ο Λουτσεσκου για τον αγωνα με την λιβαδεια. Μεταξυ αλλων ανεφερε οτι ο Μακ θα παιξει ως επιτελικος μεσος, ο Κρεσπο δεξια, ο Κατσε στο 6 και ο Λημνιος στην γραμμη. Το ρεπορταζ επαληθευτηκε στο επακρο. Πως? Το μονο σιγουρο ειναι οτι ο ρεπορτερ ειχε ξεκαθαρη εικονα για τις δοκιμες του Λουτσεσκου. Τωρα πως και γιατι δεν μπορουμε να το γ

Πως εγινε αυτο προπονηταρα μου?
Και με τοση σιγουρια.........μπραβο ενστικτο οι ρεπορτερ του...............
εκλεισε,συμφωνησε,ερχεται ο ......................Οτσοα.

Αν όντως υπήρξε αυτό το ρεπορτάζ τότε η λειτουργία της Παε συνεχίζει να είναι για κλαματα....φεραμε αυτόν που κάποιοι ήθελαν?5 χρόνια πέρασαν ρε Ιβαν αλλά τπτ δεν άλλαξε....40 πλησιάζω ήρθε η ώρα να σταματήσω τα όνειρα πλέον....
ΠΑΟΚ πρωταθλητής SuperLeague 2017-2018
Τα μαλλία μ' έσπριναν αλλά η ώρα έρθε!
BIacky
 
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ 14 Απρ 2017, 14:17

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 22 Αύγ 2017, 20:17

Πίστευα ότι κάτι αξίζει αυτός ο προπονητής που και γνώστης της Ελλάδος είναι και έβγαζε την Ξάνθη σε καλή βαθμολογική θέση. Πίστευα ότι τουλάχιστον ομάδες όπως ο Λεβαδειακός θα της; είχες του χεριού σου. Άλλωστε ήρθες σε ομάδα με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ (και πραγματική αξία παικτών) σε σχέση με την ομάδα που προπονούσες μέχρι χθες.
Διαψεύστηκα οικτρά. Τέτοια λάθη κάνει μόνον ένας άσχετος από μπάλα ή κάποιος που δεν θέλει να κερδίσει ο ΠΑΟΚ. Το είχα γράψει από την προηγούμενη του αγώνα με το που είδα τη σύνθεση.
Μου θύμισε την παλαβή σύνθεση που κατέβασε ο Ivic μέσα στη Βέροια. Δύο αμυντικά χαφ και 4 επιθετικούς, μια ομάδα χωρίς σύνδεση, χωρίς αρχή και τέλος , χωρίς να ξέρει ο ένας πού πατάει ο άλλος, μια ομάδα που εφάρμοζε τέλεια την παγκοσμίως γνωστή μέθοδο (management) KTR.
Ελπίζω γα το καλό του ΠΑΟΚ και της υγείας μου ότι κάνω τρομερό λάθος. Ότι συνεχίζω να είμαι άμπαλος και άσχετος από μπάλα στα 55 μου.
Άλλωστε θα φανεί. Ο καιρός γαρ εγγύς.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 22 Αύγ 2017, 20:35

ΑποστόληςΑ έγραψε:Πίστευα ότι κάτι αξίζει αυτός ο προπονητής που και γνώστης της Ελλάδος είναι και έβγαζε την Ξάνθη σε καλή βαθμολογική θέση. Πίστευα ότι τουλάχιστον ομάδες όπως ο Λεβαδειακός θα της; είχες του χεριού σου. Άλλωστε ήρθες σε ομάδα με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ (και πραγματική αξία παικτών) σε σχέση με την ομάδα που προπονούσες μέχρι χθες.
Διαψεύστηκα οικτρά. Τέτοια λάθη κάνει μόνον ένας άσχετος από μπάλα ή κάποιος που δεν θέλει να κερδίσει ο ΠΑΟΚ. Το είχα γράψει από την προηγούμενη του αγώνα με το που είδα τη σύνθεση.
Μου θύμισε την παλαβή σύνθεση που κατέβασε ο Ivic μέσα στη Βέροια. Δύο αμυντικά χαφ και 4 επιθετικούς, μια ομάδα χωρίς σύνδεση, χωρίς αρχή και τέλος , χωρίς να ξέρει ο ένας πού πατάει ο άλλος, μια ομάδα που εφάρμοζε τέλεια την παγκοσμίως γνωστή μέθοδο (management) KTR.
Ελπίζω γα το καλό του ΠΑΟΚ και της υγείας μου ότι κάνω τρομερό λάθος. Ότι συνεχίζω να είμαι άμπαλος και άσχετος από μπάλα στα 55 μου.
Άλλωστε θα φανεί. Ο καιρός γαρ εγγύς.

Το ΑΥΤΟ!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 22 Αύγ 2017, 20:50

Dimg4 έγραψε:
Guitarman έγραψε:Βραβείο καταστροφολογίας 1ης αγωνιστικής μοιράζεται στους Ζαιρο και Ντιμ :mrgreen: :

Jairo έγραψε:Απαράδεκτος ερασιτέχνης σήμερα, σε όλα.
Με αυτόν άλλη μια χρονιά χαμένη βλέπω..


Dimg4 έγραψε:Ενα διμηνο αν το βγαλεις θαυμα θα ειναι. Καραγκιοζλικια αποβολες κ κρεσπο δεξι εξτρεμ... Μλκ τι ζουμε



ΟΚ έκανε λάθη αλλά τι περιμένετε δηλαδή? Προπονητής είναι (και όχι πολύ έμπειρος), δεν είναι και ΑΑ :mrgreen:


Νασαι καλα για το βραβειο αλλα με την αξια του το κερδισε :lol:
Δεν τη βγαζει ουτε αυτος. Θα φερουμε παιχταραδες οπως παει και θα εχουμε προπονητες ξαθνης.
Μα εσύ είπες ότι αποκλείεται μέχρι τέλη Αυγούστου να φέρουμε παίκτες καλούς εκεί που χρειαζόμαστε, τωρα μάλλον κράζουμε τον προπονητή αφού παίκτες από ότι φαίνεται θα ρθουν :) :)

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες