Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:20

Ο ΠΑΟΚ είναι 3ος.
Πολύ σωστός ο Aureliano.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:22

Το σερί των 5 νικών είναι ακόμη πρόωρο, γιατί χρειαζόμαστε 13 ακόμη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:24

ο ΠΑΟΚ αγωνιστικά είναι πρώτος. άμα βάλουμε κατι βαθμούς που πήρε η αεκ στην ζούλα με κάτι πέναλτι με λάμιες γιανενο ξανθη και σία , και ο ολυμπιακός με πανιώνιο κτλ , ε ουσιαστικά είμαστε πρώτοι και με το σπαθί μας...μην πω για τα μπιλιάρδα μέσα στο καραϊσκάκη και την αεκ , που μέσα στην έδρα τους τους κάναμε πλακα δεν περνούσαν ούτε το κέντρο ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:52

Dakos4 έγραψε:Ο ΠΑΟΚ είναι 2ος μαζί με αεκ και 1 βαθμό πίσω από τον ολυμπιακο γιατί έπαιξε απέναντι τους εκτός έδρας. Όταν έρθουν και οι δύο στην Τούμπα, τα λέμε μετά τι θέση θα είμαστε.


Το λέω φιλικά, γιατί στην αρχική απάντηση που έσβησα ήμουν αχρείαστα ειρωνικός, ειλικρινά νιώθω θα πρέπει να γίνεται μια μεγαλύτερη προσπάθεια από τα μέλη να κατανοούν τι θέλει να πει κάποιος όταν καταθέτει ένα τέτοιο μακροσκελές ποστ στη συζήτηση.

Είναι κάπως αποκαρδιωτικό να καταβάλλει κανείς κόπο για να γράψει κάτι ευκρινώς, αναλυτικά και με σαφήνεια, και να μην γίνεται ούτε στο ελάχιστο αντιληπτό το αληθινό "ζουμί" του ποστ.

Στο τέλος, θα ακούσουμε κι ότι παρακαλάμε να μην είμαστε πρώτοι και καλύτεροι κι εκεί είναι που οι απαντήσεις θα γίνουν αναπόφευκτα επιθετικές.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 14:59

Dakos4 έγραψε:Ο ΠΑΟΚ είναι 2ος μαζί με αεκ και 1 βαθμό πίσω από τον ολυμπιακο γιατί έπαιξε απέναντι τους εκτός έδρας. Όταν έρθουν και οι δύο στην Τούμπα, τα λέμε μετά τι θέση θα είμαστε.


3ος ειναι ο ΠΑΟΚ. Ολοι θελουν να ειναι πρωτος, δε μιλας σε αλλοθρησκους οποτε ασε τα "τα λεμε μετα"
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:06

Πως ειναι 3ος ο ΠΑΟΚ ρε παληκαρια; Αλφαβητικα ή βασει χαμουτζηδικων πινακων;
Ισοβαθμει με την αεκ στην 2η θεση και εχει καλυτερη διαφορα τερματων απο αυτην. Οι πινακες πραγματι τον παρουσιαζουν τριτο αλλα δεν μπορω να καταλαβω με ποιο κριτηριο. Αν κατι μου διαφευγει, βοηθηστε με.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:10

Aureliano Buendia έγραψε:Ας το πιάσω από την αρχή.
Όταν προσελήφθη ο Λουτσέσκου, είχα χαρεί, πρωτίστως διότι είχαμε φροντίσει να διώξουμε νωρίς τον ανύπαρκτο που είχαμε κλείσει πιο πριν (ξέρω, ξέρω, τι βαριές κουβέντες λέω, έλλειψη σεβασμού προς τον "θεσμό" του προπονητή, την όποια έλλειψη σεβασμού βέβαια την έδειξαν άλλοι με αυτή την επιλογή όχι όσοι έλεγαν το προφανές, ότι ο Στανόγιεβιτς δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ, αλλά τέλος πάντων). Δεν έιχα κανένα πρόβλημα με το υποτιθέμενα "κομπλεξικό" του παρελθόν με εμάς (το οποίο ποτέ δεν θεώρησα σοβαρή κατηγορία) ούτε με το ότι προερχόταν από θητεία σε μικρή ελληνική ομάδα.
Στην πορεία, με ενόχλησαν κάποια πράγματα:
α) οι φοβικές του δηλώσεις περί πρωταθλητισμού
β) η φοβική του στάση σε ορισμένα εκτός έδρας παιχνίδια, με αποκορύφωμα αυτό στη Λάρισα, όπου θεωρώ σκανδαλώδες ότι χάθηκαν 2 βαθμοί και αυτό στο ΟΑΚΑ, όπου ντράπηκα με την εμφάνισή μας.
γ) κάποιες επιλογές του στο αγωνιστικό κομμάτι, με κυριότερη την εμμονή στον Καντουρί και συμπληρωματικές τον παραγκωνισμό Μπίσεσβαρ, την αχρείαστη αβάντα στον Κουλούρη εις βάρος του Πρίγιοβιτς, τη χρησιμοποίηση Κάνιας έναντι του Τσίμιροτ σε ματς όπου έπρεπε να δημιουργήσουμε

Κατά τα άλλα, δεν έχω κάποιο κόλλημα μαζί του, ούτε θετικό ούτε αρνητικό.
Κατανοώ ότι τώρα υπάρχει μια ευφορία στους συνοπαδούς λόγω του μίνι σερί νικών, με κερασάκι στην τούρτα διάφορα ΜΗΔΕΝΙΚΗΣ αληθινής σημασίας στατιστικά δεδομένα, με τα οποία είναι όμορφο να ασχολείσαι ΑΦΟΤΟΥ έχεις κερδίσει τίτλους και διακρίσεις.

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι το μίνι αυτό σερί νικών, το οποίο κατά 95% θα φτάσει τις 6, με νίκη επί του Απόλλωνα, δεν σημαίνει απολύτως τπτ, όταν ακόμη είσαι τρίτος. Και θα σημαίνει ακόμη λιγότερα αν γίνουν γκέλες στα ζόρια που ξεκινάνε με τα 2 κολλητά εκτός έδρας και συνεχίζονται, με μία παρένθεση 2 εύκολων αγωνιστικών (αελ μέσα, λαμία έξω) με ένα κουαρτέτο σκέτη φωτιά (οσφπ μέσα, αστέρας έξω, αεκ μέσα, ατρόμητος έξω)
Ο δαφνομπουκωμένος, τον οποίο όλοι θεωρούσαμε "τελειωμένο" στην αρχή του πρωταθλήματος, έχει 8 και όχι 5 σερί νίκες. Και έχει ένα αδιανόητα πιο βατό πρόγραμμα. Επί της ουσίας, αν δεν είχε γίνει αυτό το μικρό και απαραίτητο σερί νικών, θα είμασταν μακριά από τον τίτλο ήδη από Γενάρη μήνα.

Επομένως, μου ακούγεται ξεκαρδιστικό να λέμε αυτή τη στιγμή "ορίστε, ρόλαρε η ομάδα, κοντέψαμε να τη φάμε με την γκρίνια μας, πετάμε". Τα δεδομένα αλλάζουν από στιγμή σε στιγμή. Και πρέπει επιτέλους να μεγαλώσουμε ως ομάδα. Να μην τρελαινόμαστε με πρόσκαιρες χαρές επειδή δεν έχουμε συνηθίσει ούτε σε αυτές, αλλά να εθιστούμε στους τίτλους. Τα 2 πρωταθλήματα σε 91,5 χρόνια ιστορίας αφήνουν κατάλοιπα, το ξέρω, αλλά χωρίς πίστη και απαίτηση για αλλαγή προς τα πάνω, δεν θα γίνει ποτέ τίποτα.

+ 1926...

Aureliano Buendia έγραψε:
Dakos4 έγραψε:Ο ΠΑΟΚ είναι 2ος μαζί με αεκ και 1 βαθμό πίσω από τον ολυμπιακο γιατί έπαιξε απέναντι τους εκτός έδρας. Όταν έρθουν και οι δύο στην Τούμπα, τα λέμε μετά τι θέση θα είμαστε.


Το λέω φιλικά, γιατί στην αρχική απάντηση που έσβησα ήμουν αχρείαστα ειρωνικός, ειλικρινά νιώθω θα πρέπει να γίνεται μια μεγαλύτερη προσπάθεια από τα μέλη να κατανοούν τι θέλει να πει κάποιος όταν καταθέτει ένα τέτοιο μακροσκελές ποστ στη συζήτηση.

Είναι κάπως αποκαρδιωτικό να καταβάλλει κανείς κόπο για να γράψει κάτι ευκρινώς, αναλυτικά και με σαφήνεια, και να μην γίνεται ούτε στο ελάχιστο αντιληπτό το αληθινό "ζουμί" του ποστ.

Στο τέλος, θα ακούσουμε κι ότι παρακαλάμε να μην είμαστε πρώτοι και καλύτεροι κι εκεί είναι που οι απαντήσεις θα γίνουν αναπόφευκτα επιθετικές.

+ 91,5...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:15

sic-4 έγραψε:Πως ειναι 3ος ο ΠΑΟΚ ρε παληκαρια; Αλφαβητικα ή βασει χαμουτζηδικων πινακων;
Ισοβαθμει με την αεκ στην 2η θεση και εχει καλυτερη διαφορα τερματων απο αυτην. Οι πινακες πραγματι τον παρουσιαζουν τριτο αλλα δεν μπορω να καταλαβω με ποιο κριτηριο. Αν κατι μου διαφευγει, βοηθηστε με.


Σικ, δεν υπάρχει χαμουτζίδικος πίνακας, υπάρχουν τα σαφή κριτήρια της διοργανώτριας αρχής σε περίπτωση ισοβαθμιών. Όσον αφορά, βέβαια, το νόημα του ποστ μου, το 3ος είναι λεπτομέρεια, αν θέλεις βάζεις και 2ος. Αλλά ο ΠΑΟΚ είναι 3ος αυτή τη στιγμή, μακάρι να είναι πρώτος σε 13 αγώνες από τώρα, αυτό θα μετρήσει.

1/ Στις ισοβαθμίες τα κριτήρια κατάταξης κατά σειρά είναι τα εξής:

- Σε περίπτωση που από τον ανωτέρω πίνακα προκύπτει ισοβαθμία ομάδων, τότε για τις ομάδες που ισοβαθμούν συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο το σύνολο των βαθμών που συγκέντρωσε η καθεμιά στους μεταξύ τους αγώνες.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων ομάδων στους μεταξύ τους αγώνες.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στους μεταξύ τους αγώνες που έχει η κάθε ομάδα.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

- Εάν και τότε προκύψει νέα ισοβαθμία ομάδων τότε συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη άμυνα στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:18

Δεν ειχε να κανει με την ουσια της αναρτησης σου Aureliano, αλλα με την επαναληψη του "3ος ειναι". Εχω μεινει ακομα στη διαφορα τερματων, δεν γνωριζα οτι αυτα τα κριτηρια ισχυουν για τον βαθμολογικο πινακα. Νομιζα οτι αυτο το "η διαφορα στα μεταξυ τους" εχει εφαρμογη μονο σε πλει-οφς
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:23

Οσο για την μακροσκελη αναρτηση σου, στο πρωτο μισο της, συμφωνω με καθε λεξη. Στο κομματι που θελεις να "προσγειωσεις" για την αξια του μινι-σερι και γενικα περι βελτιωμενης εικονας της ομαδας, ενω δεν εχεις αδικο, θεωρω οτι μετα απο τοσο υπερβολικη απαξιωση που δεχτηκε η ομαδα και τα στελεχη της, ειναι αδικο να στεκομαστε και να "κατακρινουμε" την (σε πολυ μικροτερο βαθμο) αισιοδοξη οπτικη που μας δινει η βελτιωση που βλεπουμε. Ειπωθηκαν τερατα αναθεματισμων. Να διυλισουμε την μια αχτιδα αισιοδοξιας που προκυπτει μην τυχον και μας καψει τα τερατα;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:33

Συμφωνώ και με το ότι ειπώθηκαν και γράφτηκαν υπερβολές.
Και σε πολλές από αυτέ τις υπερβολές αντιτάσσομαι σθεναρά.
Και εννοείται πρέπει να οπλιστούμε με αισιοδοξία.
Εκεί που έχω πρόβλημα είναι με το πνεύμα ότι κάτι ήδη καταφέραμε, διότι δεν καταφέραμε τίποτα ακόμη.
Πρέπει να υπάρχει συναίσθηση ότι από εδώ και πέρα οφείλει να γίνει αληθινή υπέρβαση.
Χωρίς καμία υπερβολή, α) αν είχαν παρθεί τα 2 πονταλάκια στη Λάρισα που χάθηκαν εγκληματικά, β) αν είχαμε πάρει Χ στο Καραϊσκάκη, όταν αντιμετωπίσαμε έναν ΠΕΘΑΜΕΝΟ οσφπ, που δεν έχει καμία σχέση με τον τωρινό, γ) αν είχαμε πάρει Χ στο ΟΑΚΑ, όπου βρεθήκαμε πολύ νωρίς με αριθμητικό πλεονέκτημα (βλέπεις δεν έχω αξιώσεις για μπαλάρα, πατήματα και άλλα γραφικά), τώρα θα είμασταν φαβορί για τον τίτλο. Τώρα, δεν είμαστε, βάσει προγράμματος τουλάχιστον. Νομίζω αυτά πρέπει να επισημανθούν.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:39

Καλά τα λέει ο Aureliano (αν και η κουβέντα δεν ξέρω αν ανήκει στο τόπικ του κόουτς).

Το ζουμί είναι, πως απαιτείται ΚΑΙ :
- να νικήσεις και ξαδέρφη και γκέι στα μεταξύ
- να νικήσεις παίρνοντας τη διαφορά των αναμεταξύ αν γίνεται

Στην περίπτωση του γκέι πρέπει (αν δε χάσει στο τηγάνι με κούλα) να κερδίσεις και όλα τα άλλα.

Τιτάνια προσπάθεια, που απαιτεί να είμαστε ενωμένοι και προσηλωμένοι
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:42

Δεν βλεπω πουθενα να υπαρχει κλιμα "κατι καταφεραμε". Πουθενα ομως. Κλιμα "σε καλο δρομο ειμαστε" ναι, "κατι καταφεραμε" οχι. Ακομα και το οτι εσυ με το νηφαλιο λογο σου, αναφερεσαι σε ενα τετοιο δηθεν κλιμα, ειναι ενδειξη της προκαταληψης και του αρνητισμου που υπαρχει. Το κλιμα που κυριαρχουσε μεχρι και προσφατα ειναι "καταστρεφομαστε, ειμαστε για τα σκυλια, παλευουμε για την κατηγορια". Τωρα στα πρωτα χαμογελα να βλεπουμε κλιμα "κατι καταφεραμε", μαλλον απορροια αρνητισμου ειναι.

Ωστοσο ξαναλεω πως επι της ουσιας δεν εχεις αδικο. Ιδιως στο σημειο που επισημαινεις οτι το μινι-σερι αυτο δεν ηταν επιτευγμα αλλα αναγκη μια και χωρις αυτο θα ημασταν σχεδον εκτος παιχνιδιου.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 16 Ιαν 2018, 15:45

Εγώ λέω χίλιες φορές ευτυχώς που δεν είμαστε φαβορί. Καλώς ή κακώς, στη δεδομένη χρονική συγκυρία, αυτό θεωρώ ότι είναι επ'ωφελεία ημών. Στόχος η ομάδα μας κι εμείς οι λοιποί να μπορέσουμε, εύχομαι πολύ σύντομα, να διαχειριζόμαστε χωρίς ζαλάδα το ... φαβοριλίκι! Γνώμη μου, δεν είμαστε, και εύλογα, ακόμα έτοιμοι για κάτι τέτοιο. Το δρόμο προς αυτήν την ψυχολογία μπορεί να ανοίξει ενδεχόμενη κατάκτηση του φετινού πρωταθλήματος. Είθε να γίνει!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 16 Ιαν 2018, 16:04

sic-4 έγραψε:Πως ειναι 3ος ο ΠΑΟΚ ρε παληκαρια; Αλφαβητικα ή βασει χαμουτζηδικων πινακων;
Ισοβαθμει με την αεκ στην 2η θεση και εχει καλυτερη διαφορα τερματων απο αυτην. Οι πινακες πραγματι τον παρουσιαζουν τριτο αλλα δεν μπορω να καταλαβω με ποιο κριτηριο. Αν κατι μου διαφευγει, βοηθηστε με.


Μας κερδισαν στο μεταξυ μας. ΑΥτο μετραει φιλε.
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης