Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 22 Φεβ 2018, 15:31

οι ειρωνείες εκατέρωθεν κομμένες. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να γίνουμε μπουρδελο και να κλειδώνουμε τοπικ πάλι


Abg αχρείαστη και αναίτια η επίθεση στο σταλκερ. Να μην ξανασυμβεί. Από το ποστ αυτό έχει γράψει αλλα τόσα και λέει κόσμια την άποψη του συμφωνείς δε συμφωνείς.

Αντε να σας χαρώ όλους
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10119
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 22 Φεβ 2018, 15:48

che4 έγραψε:απορώ τι ασχολείστε με άτομο που έχει για νικ το password του

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 22 Φεβ 2018, 16:20

Ενταξει καναμε κι ενα καβγαδακι για το γουρι φτανει τωρα. Παμε για γαυρο
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Πέμ 22 Φεβ 2018, 18:22

kataramenos5 έγραψε:
Γκουερινο έγραψε:Ολοι μπορουμε να εχουμε αποψη. Οταν ομως τα σχολια περιεχουν φρασεις οπως σιχαμα καραγκιοζης και αλλα ωραια τοτε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ. Και πολυ περισσοτερο ΔΕΝ γινεται να ειναι ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ. Ειναι τραγικο να θεωρουμε σταση ζωης το να ξεφτιλιζουμε οποιον δεν μας γεμιζει το ματι...


Να μη ξανακουσω κουβεντα λοιπον για κλεφτες πολιτικους για ..γαυρους,για ...κουλα ,για τον κυριο Βαγγελη Μ.
Φανταζομαι στο γηπεδο δε λες και συνθηματα με κακες λεξεις.Αμα δε τον χωνευεις με τιποτα τον αλλο μια χαρα το κανεις κι εσυ και ολοι μας.Καποιοι το κανουν και για μελη της ομαδας τους.Δε συμφωνω αλλα συμβαινει.Γραψε Χ στο σταση ζωης .Κακια συνηθεια ...

ΥΓ Δε το ξεχναμε καλυτερα μερες που ειναι?ολυμπιακη(γαυρικη) εκεχειρια νομιζω το λεγανε παλια :mrgreen:


Εγω παντως ενα αντανακλαστικο το εχω με τον Πειραια. Με το που ακουω μου βγαινει η το γεια σου παπα η το γ@μω τον πειραια,..

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 22 Φεβ 2018, 20:04

Έχω εμπιστοσύνη ότι η ομάδα θα κατέβει να σκίσει τα πουστρ@κι@. Είθε να βοηθήσουν οι συγκυρίες και όχι απλώς να πάρουμε το τρίποντο αλλά να ρεζιλέψουμε την πιο ξεφτιλισμένη "ομάδα" σίγουρα της Ευρώπης, ίσως και του πλανήτη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 22 Φεβ 2018, 22:30

Εγω παλι φοβαμαι,δε ξαναντιμετωπισαμε ομαδα που θα προσπαθησει να μας παιξει στα ισια απο φθινοπωρο.Ολοι οι αλλοι παιξανε ταμπουρι λιγο πολυ, αυτοι θα πιεσουν μπροστα οταν χρειαστει κι εκει δεν ειμαι σιγουρος πως θ αντιδρασουμε.Νομιζω και τα Γιαννενα οταν βγηκαν μπροστα και πιεσαν ζοριστηκαμε.
Δε θεωρω οτι ειμαστε η ομαδαρα που δειχνουν τα σερι και γραφουν οι φυλλαδες ,ας μη παιρνουν τα μυαλα μας αερα.

Εδω θα δουμε Ραζβανε τι πουλια πιανεις πραγματικα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 22 Φεβ 2018, 23:07

Το ζήτημα είναι να έχουμε λίγο τύχη και, όταν τους βάλουμε στα δίχτυα στο ξεκίνημα του αγώνα, να παστελώσουμε. Αν γίνει ξέρω γω μέχρι το 10 - 20 λεπτό αυτό, μετά θα γουστάρεις μπαλίτσα, κατηραμένε.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Φεβ 2018, 00:18

che4 έγραψε:απορώ τι ασχολείστε με άτομο που έχει για νικ το password του

εννοείται για ποδόσφαιρο δεν έχει μιλήσει ποτέ



:shock: :lol: :lol:

θεος...
αλλα ρε συ τσε.. χτυπημα κατω απο την μεση ειναι :lol: :lol:
κατευθειαν στην γ΄με εστειλες...
βεβαια αυτο που λες απεχει αρκετα απο την πραγματικοτητα αλλα ειναι επιτυχημενο

με την ανοχη των διαχειριστων θα εξηγησω ...και αλλοι φιλοι με ρωτησαν για τον nickname αυτο..τι ειναι το
abg12d34 και θα φτασω και στον ραζβανο για να ειμαστε και μεσα στο θεμα

ξερεις η καλη παρατηρηση δινει σε καποιον τα ...εφοδια .. να εχει για καποια θεματα ή αυτα εχουν σχεση με το nickname καποιου ή εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο ,την καλυτερη αποψη..

ετσι εαν εμεις οι δυο δουμε κατι και εσυ δεις κατι το οποιο εγω δεν θα το παρατηρησω θα εχουμε δυο διαφορετικες θεσεις..
ειμαστε σε ενα χωρο οπου ολοι εχουμε κωδικοποιημενα ονοματα για να ....ξερουμε...ποιος ειναι ποιος και για να μπαινουν ολα σε μια σειρα..
εγω σαν ΠΑΟΚ θελω να ειμαι παντα πρωτος..ετσι διαλεξα αυτην την γραμματοσειρα για να ειμαι κατα 99/100
πρωτος
ετσι οταν μπαινεις στο forum του paokmania εμενα θα βλεπεις πρωτον

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: abg12d34, Google Adsense [Bot], Hermann, obanebane, tzelas και 1 επισκέπτης
:lol: :lol:

τωρα για τον ραζβανο και εδω ειναι ζητημα παρατηρητικοτητας
πρωτα απο ολα αυτος ο προπονητης εφτασε μεχρι τους 8 του europa γεγονος που απο την αρχη πρεπει να μας εκανε να ειμασταν ποιο προσεκτικοι στις ...γνωμες..μας

οσον αφορα εμενα αρχισα να τον .παρατηρω ..μετα τον 1 μηνα παρουσιας του στον ΠΑΟΚ..ποιο νωρις τουλαχιστον εγω δεν ειχα το δικαιωμα να τον κρινω γιατι αυτοματα μηδενιζα ...γιατι ειμαι προπονητης..τον εαυτο μου

τι ειδα λοιπον και μετα απο την παρουσια του στην ξανθη που ενω ολοι το υποβαθμιζουμε να κλεισουμε τα ματια...ομως..δεν μπορουμε γιατι εκανε δουλεια

η προπονητικη εχει καποιους ..πυλωνες.. τους οποιους αν δεν τους στήσεις θα πεσουν και θα σε πλακωσουν
αξιολογηση-εκμαθηση-εμπεδωση-αποτελεσμα
τι ειδα
ειδα να ξεσκαρταρει το ροστερ και αμεσως να δημιουργει ενα σημειο αναφορας την αμυνα που ενω ..για μενα ειναι σημειο αναφορας ...για καποιον αλλον ειναι ...αμυντικογενεις και φοβιτσιαρης...

εγω το λεω σημειο αναφορας το οποιο αυτην την στιγμη με εχει με 8 γκολ παθητικο που ολοι φουσκωνουμε σαν τα κοκορια

ειδα σε καθε αγωνα ..εντος εδρας...την ομαδα να κανει παντα καλυτερο παιχνιδι απο το προηγουμενο
και εκτος εδρας την ομαδα να ξεκιναει απο το 0 και να εχει παντα ανωδικη παρουσια
προσεξε
αυτα σε ενα πρωταθλημα 30 αγωνων που δεν χρειαζετε παντα η καλη εικονα αλλα μονο οι 3 βαθμοι

και απο οτι βλεπω.. βλεπεις οτι γραφω.. πως σε ξεφυγε τοτε οτι απο νοεμβριο ακομη εγραψα οτι φλεβαρη η ομαδα θα πεταει και οτι προπονητης που εκανε εργο σε μικρη ομαδα μην τον φοβαστε

απο αρχη μεχρι τελους εχουμε εναν κυκλο και αυτον τον χωριζουμε τουλαχιστον σε 2 μικροτερους
σε καθε κυκλο ..τοποθετουμε τον αγωνα που πρεπει η ομαδα να εχει πληρη φορμα
μεχρι τοτε πρεπει να εχουν λυθει θεματα οπως ποιος πρεπε να παιζει και που

θεωρω οτι στον πρωτο κυκλο ο αγωνας αυτος ηταν με τον βαζελο για αυτο ειπα τοτε ..περιπου ..οτι η ομαδα θα παει τραινο μετα τις γιορτες
σε αυτον τον κυκλο απο την στιγμη που ενω με την λαρισα η ομαδα επαιξε...ηλεκτρονικα..με την λαμια εκανε κοιλια θεωρω οτι ο ραζβανος εβαλε να φτασει η ομαδα σε πληρη φορμα στο παιχνιδι με την αεκ και μετα

αντιθετα βλεπουμε το χανουμι να μην κανει κοιλια πουθενα
ετσι θεωρω οτι μαλλον θελανε σε αυτον τον αγωνα με την δυναμο να ειναι στην καλυτερη τους κατασταση και μεχρι να κατσει η ομαδα τους να φτασουν τον αγωνα με εμας
αν κανουν γκελα με τον ατρομητο δεν θα μπορεσουνε να το μαζεψουνε

προσεξε για παικτες δεν μιλαω και δυσκολα θα μιλησω
οι παικτες ειναι εργαλεια και εαν ο προπονητης ειναι καλος θα τους βαλει εκει που πρεπει

ο πλακας εαν κοψει το πλακακι με τον τροχο η με το διαμαντι η με το λειζερ εαν ειναι καλος το πατωμα θα γινει χαλί
εαν ειναι χαλιας το πατωμα θα θελει ξηλωμα

πονεσανε τα δακτυλα μου συγνωμη αν κουρασα
στην διαθεση σου για οτι θελεις ποδοσφαιρικο και οχι μονο
εκ του αποτελεσματος εγω αυτην την στιγμη ειμαι ποιο κοντα στην πραγματικοτητα

:pano: ακου για nickname to password
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Παρ 23 Φεβ 2018, 01:23

Δηλ abg12d34 εσυ θεωρεις οτι στο ματς με γαυρο ο προγραμματισμος ειναι η ομαδα να κανει μια κοιλια, κ να ειναι ετοιμη απο αεκ κ μετα?
Εμενα σορρυ κιολας αλλα δε μου φαινεται λογικο αυτο. Εσυ εισαι προπονητης βεβαια θα ξες καλυτερα.
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Φεβ 2018, 01:56

η ομαδα δεν κανει κοιλια ...γενικα...
η ομαδα βρισκετε σε κατευθυνση προς το πληρες φορμαρισμα
οταν δουμε την ομαδα να κανει 3-4 παιχνιδια στα κοκκινα τοτε μπορουμε να πουμε οτι εχει πληρη φορμα
οταν περασει η ομαδα απο τον ...ζητουμενο..αγωνα μετα αρχιζει η επαναφορα σε νορμαλ συνθηκες για να προχωρησουμε στον επομενο στοχο

απλος με τον γαυρο δεν πιστευω οτι θα ειμαστε στην καλυτερη δυνατη κατασταση

αγωνιστικα ειμαστε καλυτεροι απο ολες τις πλευρες απο τον γαυρο
απλος εγω πιστευω οτι την καλυτερη κατασταση θα την εχει η ομαδα σε 2 εβδομαδες στον αγωνα με την αεκ

εγω δηλ. εκει θα στοχευα και οχι στιον γαυρο
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 23 Φεβ 2018, 02:56

Συμφωνείς - διαφωνείς, έχει βάση ο καρπουζάς.

Όσο για τον Λουτς, είπαμε: τον Μάιο τα σπουδαία.



Δεν κρατήθηκα. :mrgreen:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό che4 » Παρ 23 Φεβ 2018, 08:51

abg12d34 έγραψε:
che4 έγραψε:απορώ τι ασχολείστε με άτομο που έχει για νικ το password του

εννοείται για ποδόσφαιρο δεν έχει μιλήσει ποτέ



:shock: :lol: :lol:

θεος...
αλλα ρε συ τσε.. χτυπημα κατω απο την μεση ειναι :lol: :lol:
κατευθειαν στην γ΄με εστειλες...
βεβαια αυτο που λες απεχει αρκετα απο την πραγματικοτητα αλλα ειναι επιτυχημενο

με την ανοχη των διαχειριστων θα εξηγησω ...και αλλοι φιλοι με ρωτησαν για τον nickname αυτο..τι ειναι το
abg12d34 και θα φτασω και στον ραζβανο για να ειμαστε και μεσα στο θεμα

ξερεις η καλη παρατηρηση δινει σε καποιον τα ...εφοδια .. να εχει για καποια θεματα ή αυτα εχουν σχεση με το nickname καποιου ή εχουν σχεση με το ποδοσφαιρο ,την καλυτερη αποψη..

ετσι εαν εμεις οι δυο δουμε κατι και εσυ δεις κατι το οποιο εγω δεν θα το παρατηρησω θα εχουμε δυο διαφορετικες θεσεις..
ειμαστε σε ενα χωρο οπου ολοι εχουμε κωδικοποιημενα ονοματα για να ....ξερουμε...ποιος ειναι ποιος και για να μπαινουν ολα σε μια σειρα..
εγω σαν ΠΑΟΚ θελω να ειμαι παντα πρωτος..ετσι διαλεξα αυτην την γραμματοσειρα για να ειμαι κατα 99/100
πρωτος
ετσι οταν μπαινεις στο forum του paokmania εμενα θα βλεπεις πρωτον

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: abg12d34, Google Adsense [Bot], Hermann, obanebane, tzelas και 1 επισκέπτης
:lol: :lol:

τωρα για τον ραζβανο και εδω ειναι ζητημα παρατηρητικοτητας
πρωτα απο ολα αυτος ο προπονητης εφτασε μεχρι τους 8 του europa γεγονος που απο την αρχη πρεπει να μας εκανε να ειμασταν ποιο προσεκτικοι στις ...γνωμες..μας

οσον αφορα εμενα αρχισα να τον .παρατηρω ..μετα τον 1 μηνα παρουσιας του στον ΠΑΟΚ..ποιο νωρις τουλαχιστον εγω δεν ειχα το δικαιωμα να τον κρινω γιατι αυτοματα μηδενιζα ...γιατι ειμαι προπονητης..τον εαυτο μου

τι ειδα λοιπον και μετα απο την παρουσια του στην ξανθη που ενω ολοι το υποβαθμιζουμε να κλεισουμε τα ματια...ομως..δεν μπορουμε γιατι εκανε δουλεια

η προπονητικη εχει καποιους ..πυλωνες.. τους οποιους αν δεν τους στήσεις θα πεσουν και θα σε πλακωσουν
αξιολογηση-εκμαθηση-εμπεδωση-αποτελεσμα
τι ειδα
ειδα να ξεσκαρταρει το ροστερ και αμεσως να δημιουργει ενα σημειο αναφορας την αμυνα που ενω ..για μενα ειναι σημειο αναφορας ...για καποιον αλλον ειναι ...αμυντικογενεις και φοβιτσιαρης...

εγω το λεω σημειο αναφορας το οποιο αυτην την στιγμη με εχει με 8 γκολ παθητικο που ολοι φουσκωνουμε σαν τα κοκορια

ειδα σε καθε αγωνα ..εντος εδρας...την ομαδα να κανει παντα καλυτερο παιχνιδι απο το προηγουμενο
και εκτος εδρας την ομαδα να ξεκιναει απο το 0 και να εχει παντα ανωδικη παρουσια
προσεξε
αυτα σε ενα πρωταθλημα 30 αγωνων που δεν χρειαζετε παντα η καλη εικονα αλλα μονο οι 3 βαθμοι

και απο οτι βλεπω.. βλεπεις οτι γραφω.. πως σε ξεφυγε τοτε οτι απο νοεμβριο ακομη εγραψα οτι φλεβαρη η ομαδα θα πεταει και οτι προπονητης που εκανε εργο σε μικρη ομαδα μην τον φοβαστε

απο αρχη μεχρι τελους εχουμε εναν κυκλο και αυτον τον χωριζουμε τουλαχιστον σε 2 μικροτερους
σε καθε κυκλο ..τοποθετουμε τον αγωνα που πρεπει η ομαδα να εχει πληρη φορμα
μεχρι τοτε πρεπει να εχουν λυθει θεματα οπως ποιος πρεπε να παιζει και που

θεωρω οτι στον πρωτο κυκλο ο αγωνας αυτος ηταν με τον βαζελο για αυτο ειπα τοτε ..περιπου ..οτι η ομαδα θα παει τραινο μετα τις γιορτες
σε αυτον τον κυκλο απο την στιγμη που ενω με την λαρισα η ομαδα επαιξε...ηλεκτρονικα..με την λαμια εκανε κοιλια θεωρω οτι ο ραζβανος εβαλε να φτασει η ομαδα σε πληρη φορμα στο παιχνιδι με την αεκ και μετα

αντιθετα βλεπουμε το χανουμι να μην κανει κοιλια πουθενα
ετσι θεωρω οτι μαλλον θελανε σε αυτον τον αγωνα με την δυναμο να ειναι στην καλυτερη τους κατασταση και μεχρι να κατσει η ομαδα τους να φτασουν τον αγωνα με εμας
αν κανουν γκελα με τον ατρομητο δεν θα μπορεσουνε να το μαζεψουνε

προσεξε για παικτες δεν μιλαω και δυσκολα θα μιλησω
οι παικτες ειναι εργαλεια και εαν ο προπονητης ειναι καλος θα τους βαλει εκει που πρεπει

ο πλακας εαν κοψει το πλακακι με τον τροχο η με το διαμαντι η με το λειζερ εαν ειναι καλος το πατωμα θα γινει χαλί
εαν ειναι χαλιας το πατωμα θα θελει ξηλωμα

πονεσανε τα δακτυλα μου συγνωμη αν κουρασα
στην διαθεση σου για οτι θελεις ποδοσφαιρικο και οχι μονο
εκ του αποτελεσματος εγω αυτην την στιγμη ειμαι ποιο κοντα στην πραγματικοτητα

:pano: ακου για nickname to password


έτσι ρε φιλε τώρα είσαι ωραιος αυτές τις επιθέσεις τι της θες

γράφε έτσι που στα πιο πολλά θα συμφωνήσουμε όλοι και θα ανακαλέσω για το password


υγ. έπρεπε να το κανείς aaaaaaaaaaaaaa εγγυημένη πρωτιά
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 23 Φεβ 2018, 09:07

kataramenos5 έγραψε:Εγω παλι φοβαμαι,δε ξαναντιμετωπισαμε ομαδα που θα προσπαθησει να μας παιξει στα ισια απο φθινοπωρο.Ολοι οι αλλοι παιξανε ταμπουρι λιγο πολυ, αυτοι θα πιεσουν μπροστα οταν χρειαστει κι εκει δεν ειμαι σιγουρος πως θ αντιδρασουμε.


My thoughts exactly.
Και μένα μόνο αυτό με προβληματίζει. Καμία άλλη ομάδα στην Ελλάδα δε θα μας παίξε "στα ίσα", ούτε καν η αεκ, κι αυτή θα μας περιμένει.
Καιρό έχουμε να παίξουμε ματς όπως αυτό της Κυριακής.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 23 Φεβ 2018, 09:15

Από την άλλη είμαι σίγουρος πως αν πάμε σε σετ παιχνίδι με το γαύρο θα γράψει τρία και πάνω το κοντέρ. Ταμπούρι θα παίξει ο γαύρος σαγανάκι. Αυτό είναι που φοβάμαι
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Φεβ 2018, 09:31

μερικες ξεκινησαν να μας κοντραρουν και τα ....μολυβια του νταντα γαλανης...πηρανε φωτια
απο 3μπαλα σε 3μπαλα

αν ο γαυρος με αυτην την αμυντικη λειτουργια ερθει και παιξει ανοικτα και τα ποσοστα μας τελικων/γκολ ειναι τα συνηθισμενα στο ημιχρονο θα εχουμε 2 γκολ

εαν τα χαφ μας οταν πανε να ανοιξουν το παιχνιδι τους τους μλοκαρουν τις ευκολες πασες ο γαυρος δεν θα μπορει πανω απο 3 πασες να αλλαξει

αυτα......... με αυτα που εχουμε 2 μεχρι τωρα απο εμας και απο τον γαυρο

2-3 παικτες τους δειχνουν οτι εχουν ενεργεια οι εξεις....ενας

μαριν

αυτην την στιγμη ολοι οι αλλοι ειναι για τον ατρομητο και ποιο κατω
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες