Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 17 Απρ 2018, 22:13

Μπράβο ρε ραζβαν νοιώθεις

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό crow1581 » Τρί 17 Απρ 2018, 22:16

Κλειστό συμβόλαιο 3ετιας και δώρο απο τον Ιβαν ότι Ρουμάνο η Έλληνα παίκτη γούσταρει....
43 χρονια ζωης, 43 χρονια ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
crow1581
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί 12 Σεπ 2017, 08:16
Τοποθεσία: Ξανθη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό vs40 » Τετ 18 Απρ 2018, 03:31

Βλέπω ότι ο ανταγωνισμός λειτουργεί σωστά μέσα στην ομάδα και βλέπουμε τα αποτελέσματα. Επίσης, η σημαντικη βελτίωση των ποδοσφαιριστών, ατομικά, είναι δείγμα καλών προπονήσεων. Αγωνιστικά κατάφερε να περάσει τη φιλοσοφία που θέλει για τον ΠΑΟΚ, που είναι τελειως διαφορετική από της Ξάνθης. Έκανε μια ομάδα με passing game αλλά Μπάρτσα, όπου το σύνολο είναι εξίσου δεμένο και για αυτό οι μεταγραφές αργούν να μπούνε και να φτάσουν σε απόδοση τους ήδη υπάρχοντες, όπως είπε ο Ραζβάν σε προηγούμενη δήλωση. Πραγματικά αυτό είναι πολύ σπουδαίο που πέτυχε ο Λουτσέσκου. Πλέον, ξεκάθαρα τον έχω ως προπονητή πιο πάνω από τον Ίβιτς, και κάνω μια πολύ ευχάριστη κωλοτούμπα.

Στον 1ο γύρο ήμουν πολύ απογοητευμένος από την εικόνα της ομάδας, την εμμονή στον Ελ Καντουρί (αυτό είναι το μόνο που δε μου αρέσει και τώρα, αλλά είναι πλέον λεπτομέρεια), την έλλειψη προόδου. Δεν πίστεψα ότι ήταν τόσο καταστροφικό το καλοκαίρι, που τελικά ήταν, γιατί είδαμε τεράστια διαφορά στη φυσική κατάσταση των παικτών. τελικά ο Στανόγιεβιτς ήταν τεράστιο λαχείο :lol: :lol:. Ήμουν πολύ αυστηρός μαζί του, γιατί φέτος έχουμε το μεγαλύτερο μπάτζετ (δεν τρώω κουτόχορτο από τα πλαστά νούμερα Μαριδάκη) και περίμενα να βγει αυτό στο χορτάρι και ειδικά εν συγκρίσει με την αεκ. Άργησε να έρθει η μεταμόρφωση της ομάδας και χάσαμε πολύτιμους βαθμούς, όμως ήρθε, και αυτό είναι το σπουδαιότερο. Ελπίζω αυτή τη φορά να κρατήσουμε τον προπονητή μας για αρκετά χρόνια. Βλέπω ότι έχει δέσει με την ομάδα, οι σχέσεις του με τους παίκες, οι πανηγυρισμοί, όλα δείχνουν ότι υπάρχει η κατάλληλη χημεία που θα φέρει πολλά αν μας αφήσουν.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5271
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό White Ranger » Τετ 18 Απρ 2018, 03:44

crow1581 έγραψε:Κλειστό συμβόλαιο 3ετιας και δώρο απο τον Ιβαν ότι Ρουμάνο η Έλληνα παίκτη γούσταρει....


Ας φέρει ότι θέλει από τη SupaLigda.
3ετες κλειστό+3 παίχτες ότι θέλει!
Τελευταία επεξεργασία από White Ranger και Τετ 18 Απρ 2018, 04:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
The White Ranger= Colors of PAOK
Άβαταρ μέλους
White Ranger
 
Δημοσιεύσεις: 534
Εγγραφή: Κυρ 12 Νοέμ 2017, 17:59

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 18 Απρ 2018, 04:15

Στον τελικο εαν περασει η χαρτινη ελπιζω να μη σε ξαναμπλοκαρει ο χιμενος και βραχυκυκλωσουμε στα χαφ. Εκει θελει πνευμονια
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 18 Απρ 2018, 07:00

τι να κανει στα χαφ , με τα χαφ που εχουμε? λογικο να μας μπλοκαρει..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 18 Απρ 2018, 07:41

Συνέχισε για άλλα δύο έτη μπας και δούμε άσπρη μέρα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 18 Απρ 2018, 08:54

Αν στο τελικό παίξουμε με τη χαρτοσαΚΟΥΛΑ , πρέπει να επιστρατεύσουμε και ποδοσφαιρική λογική εκτός από εγωισμό , που φαίνεται για την ώρα να ποντάρουμε.
Σε όλους μας αρέσει ότι ο προπονητής έχει παθιαστεί και όπου σταθεί και βρεθεί κράζει τους χάρτινους αλλά ιδίως αν παίξουμε μαζί τελικό , θα πρέπει όλοι να κάνουν ένα βήμα πίσω να ξαναδουν τα αγωνιστικά δεδομένα των 2 αντιπάλων και να παίξουμε σωστά , συγκεντρωμένα και υπομονετικά. Τα νεύρα συνήθως βοηθάνε την υποδεέστερα τεχνικά ομάδα.
Τελευταία επεξεργασία από giapas και Τετ 18 Απρ 2018, 09:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Απρ 2018, 09:26

giapas έγραψε:Σε όλους μας αρέσει ότι ο προπονητής έχει παθιαστεί και όπου σταθεί και βρεθεί κράζει τους χάρτινους

Σ εμενα οχι και τοσο.Προτιμω οι προπονητες να μιλανε μονο στο γηπεδο.Τ αλλα ειναι για λαικη καταναλωση.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Απρ 2018, 09:30

Ιιιιιιιιιιιιιιιιι......Αντιλουτσόσκυλο...............................................Φάτον ΜΑΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ... :lol: :lol: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 18 Απρ 2018, 09:31

Να μιλάνε πρώτα στο γήπεδο αλλά μετά να μιλάνε και στον κόσμο δεν θα είναι μουγκοι....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Απρ 2018, 09:35

Οχι και αντιλουτσοσκυλο.Απλα δε γουσταρω ο προπονητης να κρινεται ως καλος ή κακος απ το αν λεει καλα και αρεστα λογια.Στο παρελθον πεσαμε να φαμε καποιους επειδη ειπαν πραγματα που πονανε.Για μενα τα λιγα λογια ζαχαρη και τα καθολου μελι.
Η επικοινωνικαη πολιτικη ειναι αλλονων δουλεια.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Απρ 2018, 09:54

Άιντε ρε τράβα πιες κάναν καφέ πρώτα (11 πάει ήδη), που μ απαντάς και σοβαρά... :P
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό slidar » Τετ 18 Απρ 2018, 10:09

Άντε Λουτσο μου πάρε και μαστραπα μέσα στο ΟΑΚΑ .. έτσι ώστε να ολοκληρωθεί και τυπικά το ΝΤΑΜΠΛ και να μπεις στο πάνθεον ως ο καλύτερος προπονητής στην ιστορία του ΠΑΟΚ .
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Απρ 2018, 10:10

goran 64 έγραψε:Άιντε ρε τράβα πιες κάναν καφέ πρώτα (11 πάει ήδη), που μ απαντάς και σοβαρά... :P


Για μιλα καλυτερα,που θα μου πεις και πως θ απαντησω...













ΥΓ θα το συνεχισουμε για ωρα?Γιατι διαβαζει κι ο Μανι και θα χουμε τιποτα δραματα παλι
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες