Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τετ 13 Δεκ 2017, 03:12

desperando έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Άμα κερδίζει πώς να γκρινιάξεις;

Καλά... το είδαμε αυτό τρεις μέρες τώρα.

4 μπαλο στον βαζελο αλλά άκουσες και διάβασες αυτές τις μέρες απόψεις τόσο ακραίες που προσπαθείς να καταλάβεις τι εξυπηρετεί όλο αυτό.

Βέβαια απ όλους αυτούς πού γράψανε μετά τον βαζελο αρνητικά σχόλια πάλι, δεν είδα να αναφέρουν πουθενά ότι ο ΠΑΟΚ έπαιζε μπροστά με τους 3/4 της επίθεσης Έλληνες και 18, 21 και 24 χρονών μόνο
Ούτε ότι αναγκάστηκε να παίζει με Κρέσπο αριστερό Μπακ.

Αυτή είναι η διαφορά μας με τους χαβουζεους, διαφορά που δίνει ώθηση στην ομάδα και πίστη.
Αυτοί θα σου έγραφαν σήμερα ότι σε πέταξαν 4μπαλο με τα δεύτερα.

Χμμμ... Οι επιλογές Λημνιού, Κουλούρη, Πέλκα αντί Κάμπος, Πρίγιο, Μπίσε ήταν αναγκαστικές; Προφανώς όχι. Για τον Κρέσπο ας πρόσεχαν αυτοί που έκαναν τον καλοκαιρινό σχεδιασμό (εδώ γελάνε). Από την άλλη τώρα, ΠΟΣΕΣ από τις επιλογές της ζέλας ήταν αναγκαστικές; Μήπως πολύ περισσότερες από τις δικές μας;

Πάμε παρακάτω. Παραφράζοντας τα λεγόμενά σου, πόσοι μεθυσμένοι από την 4αρα που έκαναν θετικά έως υπερθετικά σχόλια, ανέφεραν ότι η ζέλα είναι μακράν η χειρότερη που έχουμε αντιμετωπίσει; Να θυμίσω τα αποτελέσματα της Ιβάν εποχής με βάζελο; Γιατί κάπου το χθεσινό ήταν το αυτονόητο και όχι κατόρθωμα:

2012-13: 2-0 με γίδι, πολύ χειρότερο ρόστερ για εμάς και ζέλα στα ίδια επίπεδα με τα σημερινά
2013-14: 2-1 με Στέφενς, καλό ρόστερ και για τους δύο. Επίσης 1-0 στα p.o. με ΓΧ.
2014-15: 1-2 με α.α., με ελλιπές ρόστερ για εμάς. Επίσης 0-1 στα p.o.
2015-16: 3-1 με Τούντορα και σε πολύ καλύτερη κατάσταση η ζέλα σε σχέση με φέτος
2016-17: 3-0 με Ίβιτς σβηστά, και σε καλύτερη κατάσταση η ζέλα σε σχέση με φέτος. Επίσης 4-0 στο κύπελλο και 2-3 στα p.ο.

Μήπως πέρισυ στο κύπελλο θα έπρεπε το πρώτο μισάωρο να το πετάξω κάτω απ' το χαλάκι λόγω της 4αρας; Προφανώς όχι. Μήπως η φετινή 4αρα σβήνει αυτομάτως το διάστημα 10'-51'; Για μένα όχι.

Εγώ δεν βλέπω ΚΑΜΙΑ "εξυπηρέτηση" απ' όσους κρούουν τον κώδωνα του κινδύνου μετά από μια 4άρα. Αντιθέτως, βλέπω μεγάλη σπουδή υπεράσπισης άστοχων επιλογών και κάλυψης διοίκησης και ρουμάνου, από πολλούς που προβάλλουν τα 4 γκολ λες κι έπαψαν να υπάρχουν ξαφνικά τα προβλήματα που μας ταλανίζουν ένα γύρο ολόκληρο. Δεν λέω ότι αυτό γίνεται εσκεμμένα εντός φόρουμ, λέω ότι ΣΙΓΟΥΡΑ προωθείται από διοίκηση και αρδ.
Με την ανάλυση του Προπονητή της κερκίδας δεν συμφωνείς;

Όσο για το "4-0 με τα δεύτερα", όντως αυτό θα έγραφαν οι κάτω. Και από μια άποψη, ναι, είναι διαφορά μας με τους χαβουζαίους και ΚΑΛΩΣ ΕΙΝΑΙ. Η διαφορά στις ομάδες όμως δεν οφείλεται στα γραφόμενα (παραμύθι, υπερβολή, τρολάρισμα κλπ) των αρδ, οφείλεται σε ποιότητα παικτών, προπονητή και σε νοοτροπία νικητή. Αν ο βάζελος βρισκόταν στη θέση μας κι εμείς στη δική του, δεν υπήρχε περίπτωση να καθήσει μετά το γκολ. Το πώς μας αντιμετώπιζαν έχει καταγραφεί χρόνια τώρα.
Τελευταία επεξεργασία από The_Stalker και Τετ 13 Δεκ 2017, 03:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 13 Δεκ 2017, 03:20

The_Stalker έγραψε:
desperando έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Άμα κερδίζει πώς να γκρινιάξεις;

Μήπως η φετινή 4αρα σβήνει αυτομάτως το διάστημα 10'-51'; Για μένα όχι.

Εγώ δεν βλέπω ΚΑΜΙΑ "εξυπηρέτηση" απ' όσους κρούουν τον κώδωνα του κινδύνου μετά από μια 4άρα. Αντιθέτως, βλέπω μεγάλη σπουδή υπεράσπισης άστοχων επιλογών και κάλυψης διοίκησης και ρουμάνου, από πολλούς που προβάλλουν τα 4 γκολ λες κι έπαψαν να υπάρχουν ξαφνικά τα προβλήματα που μας ταλανίζουν ένα γύρο ολόκληρο.


I rest my case. Σωστοτατα points
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Cantona4 » Τετ 13 Δεκ 2017, 05:03

Εσύ βλέπεις μεγάλη σπουδή υπεράσπισης άστοχων επιλογών, εγώ βλέπω ότι όλοι τον στηρίζουν, συμπεριλαμβανομένων και των παιχτών. Οι οποίοι, μεταξύ άλλων. δήλωσαν ότι από μόνοι τους γύρισαν πίσω ενώ ο προπονητής τους φώναζε ν'ανέβουν, κάτι που συζητήθηκε και στο ημίχρονο. Αλλά κάποιοι επιλέγουν να μην τους πιστέψουν, να ψάχνουν για θεωρίες πίσω από τα λόγια και τέλος να μειώνουν και μια μεγάλη νίκη της ομάδας. Συγγνώμη αλλά εμένα μου φαίνεται άστοχο και κριτική χωρίς λόγο(βέβαια όταν χρησιμοποιείται για παράδειμα φοβερού ρόστερ ο φετινός Μακ και ο Βιερίνια του πρώτου διμήνου μάλλον τείνουμε προς την εμπάθεια) . Εγώ προσωπικά, είμαι ουδέτερος απέναντι στον προπονητή μας αυτή την στιγμή. Ο χρόνος θα δείξει. Αλλά ο τόσος αρνητισμός είναι αδιανόητος! Αλήθεια αναφέρθηκε σαν δείγμα ανοργανωσιάς, ότι φωνάζει και δίνει οδηγίες όλη την ώρα??? Ε να πάρει και τους άλλους 2 άμπαλους, που μου έρχονται πρόχειρα, Κόντε και Πεπ και να πάνε να προπονήσουν την ομάδα του χωριού τους.
Cantona4
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2016, 08:40

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τετ 13 Δεκ 2017, 09:00

Δέν υπάρχουν προβλήματα.Ο Αετός σηκώθηκε, ελεύθερος και δυνατός.Ράζβαν μέχρι να σηκώσουμε το ντάμπλ φέτος.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1541
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 13 Δεκ 2017, 12:16

Για το διάστημα 10-51΄που σωστά λέμε ότι η ομάδα δεν έπαιξε καλά μεσοεπιθετικά πρέπει να σκεφτούμε λίγο ότι παίζαμε:
1. χωρίς αριστερό μπακ
2. με στόπερ να μαρκάρει τον πιο επικίνδυνο παίκτη του ΠΑΟ
3. Με Canas που έκανε το χειρότερο παιχνίδι του, που είχε και σαν αποτέλεσμα να μην μπορεί να πάρει πρωτοβουλίες ο Mauricio.
Υπάρχουν ελαφρυντικά όταν ξεκινάς χωρίς 5 βασικούς, δηλαδή με μισή ομάδα.
Άλλωστε με την είσοδο Cimirot το κέντρο ανέβηκε θεαματικά. και φτάσαμε στο 4-0.

Παρ 'όλα αυτά θα πιστώσω στον Luce ότι δεν μας δημιούργησαν ΟΥΤΕ ΜΙΑ επικίνδυνη φάση, ακόμη και στο 10-51΄.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Δεκ 2017, 12:32

Απλά είναι τα πράματα ρε παιδιά, τι συζητάμε τώρα?

1 '- 9'... R E A C T I V E ...

10' - 51'... B A L A N C E ...

52' - 75'... K I L L E R S' ... A G G R E S S I V E N E S S ...
76' - 90'+................................................................... E N J O Y !!!! :opaokara: :opaokara:

:pano:

Δεν σας τα εξηγάω καλά? :?
Μάθετε μπαλίτσα απ τον άρχοντα... ;)

:nairepaok:


Υ.Γ. Ε Χρήστο μου? :roll: Καλά δεν τα λέω? :D
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό slidar » Τετ 13 Δεκ 2017, 12:38

Έτσι Γρηγόρη μου ..

Ο Λουτσος θέλει λαός και παίχτες να το διασκεδάζουν..

Επειδή το κουμπί γύρισε ...

Sit back and enjoy .. :mrgreen:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τετ 13 Δεκ 2017, 12:47

εκτος από αριστερό μπακ , δεν είχαμε και δεξί μπακ , τόσο κακό ματος επιθετικα δεν έχω ξαναδεί... παρόλα αυτά η συμπαγής αμυντική λειτουργία της ομάδας που δεν επηρεάζεται από τα πρόσωπα ,μπλοκαρει τον αντίπαλο και το παιχνίδι γέρνει παντα υπέρ μας,εκτος άμα κάνουν κάνα μπιλιάρδο στιλ αεκ η γαύρος ...
είτε παίζει ο vierinia , είτε παίζει ο κρέσπο είτε παίζει μαλεζας κανιάς , οποιον και να βάλει μέσα η ομάδα έχει το ίδιο πρόσωπο αμυντικά, κάτι που δείχνει ποσο καλοδουλεμένη είναι ...μπραβο λου
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 13 Δεκ 2017, 12:58

Νομίζω ότι τα 2 επόμενα παιχνίδια θα δείξουν αν ο προπονητής μπορεί να διασφαλίσει ένα μίνιμουμ επίπεδο σοβαρότητας και πειθαρχίας στην ομάδα.

Με αγώνα στη Τούμπα απέναντι στο βάζελο , οι παίκτες έχουν πολύ ισχυρό κίνητρο. Τα επικίνδυνα σημεία για μια ομάδα σαν κι εμάς είναι μετά από μεγάλες νίκες ή μετά από ένα μικρό σερί που σου δημιουργεί τη(ν) (ψευδ)αίσθηση ότι πας πλέον τρένο.

Κατά τη γνώμη μου τρένα δεν υπάρχουν ιδίως σε εμάς. Αν δε κερδίσεις στη Κρήτη , θα έχεις πετάξει στα σκουπίδια τα 2 τρίποντα που έκανες και επέτρεψαν στο κόσμο να χαμογελάσει λίγο. Επιπλέον , αν δε πας σοβαρός στα Τρίκαλα να κερδίσεις πάλι θα ξενερώσεις το κόσμο.

Είναι μεγάλη ευκαιρία για το Λουτσέσκου να δείξει αν μπορεί να εμφυσήσει στους παίκτες την απαιτούμενη σοβαρότητα για να κλείσει η χρονιά με 2 νίκες.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 13 Δεκ 2017, 13:36

desperando έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Άμα κερδίζει πώς να γκρινιάξεις;

Καλά... το είδαμε αυτό τρεις μέρες τώρα.

4 μπαλο στον βαζελο αλλά άκουσες και διάβασες αυτές τις μέρες απόψεις τόσο ακραίες που προσπαθείς να καταλάβεις τι εξυπηρετεί όλο αυτό.

Βέβαια απ όλους αυτούς πού γράψανε μετά τον βαζελο αρνητικά σχόλια πάλι, δεν είδα να αναφέρουν πουθενά ότι ο ΠΑΟΚ έπαιζε μπροστά με τους 3/4 της επίθεσης Έλληνες και 18, 21 και 24 χρονών μόνο
Ούτε ότι αναγκάστηκε να παίζει με Κρέσπο αριστερό Μπακ.

Αυτή είναι η διαφορά μας με τους χαβουζεους, διαφορά που δίνει ώθηση στην ομάδα και πίστη.
Αυτοί θα σου έγραφαν σήμερα ότι σε πέταξαν 4μπαλο με τα δεύτερα.

Ο προπονητης της κερκιδας τα επισημανε παντως...
Για ριξε ενα βλεφαρο.:roll:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 13 Δεκ 2017, 14:31

desperando έγραψε:[
Καλά... το είδαμε αυτό τρεις μέρες τώρα.

4 μπαλο στον βαζελο αλλά άκουσες και διάβασες αυτές τις μέρες απόψεις τόσο ακραίες που προσπαθείς να καταλάβεις τι εξυπηρετεί όλο αυτό.

Βέβαια απ όλους αυτούς πού γράψανε μετά τον βαζελο αρνητικά σχόλια πάλι, δεν είδα να αναφέρουν πουθενά ότι ο ΠΑΟΚ έπαιζε μπροστά με τους 3/4 της επίθεσης Έλληνες και 18, 21 και 24 χρονών μόνο
Ούτε ότι αναγκάστηκε να παίζει με Κρέσπο αριστερό Μπακ.

Αυτή είναι η διαφορά μας με τους χαβουζεους, διαφορά που δίνει ώθηση στην ομάδα και πίστη.
Αυτοί θα σου έγραφαν σήμερα ότι σε πέταξαν 4μπαλο με τα δεύτερα.

Εδω διαβασαμε απο συνοπαδους "κλαιν τον διαλυμενο βαζελο κερδισαμε και τι εγινε" και λοιπα και λοιπα. Ο οποιος διαλυμενος κερδισε τον γαυρο κ εχασε τριποντο στο 90' απο την κουλα. Και οπως ειπε και ο τρελος του χωριου Αλεφαντος, η ενδεκαδα του βαζελου δεν ηταν τοσο κακη που να δικαιολογει 4αρα.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 13 Δεκ 2017, 14:41

Τζαμπα κουραζεστε .Στο επομενο στραβο αποτελεσμα θα γινει "Αυτος που εχασε το πρωταθλημα απ τους ανυπαρκτους", ο λαος θα απαιτησει το κεφαλι του κι ετσι θα ακολουθησει τη μοιρα των προκατοχων του.Τζαμπα η φασαρια.Παρτε το αποφαση** ,μαθετε να ζειτε μ αυτο για να μη τρελαθειτε ή πιο ευκολα , αλλαξτε ομαδα.




** βοηθανε το ακοολ,το "ΠΑΟΚ, εκδρομες.ναρ....." και η λοβοτομη.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό apple64 » Τετ 13 Δεκ 2017, 14:59

Είμαστε μία παρέα περίπου 10 φίλων με διαρκείας πολλά χρόνια τώρα. Ο μόνος που διαβάζει το forum είμαι εγώ. Λόγο εργασίας μου είναι πιο εύκολο. Όταν τους μεταφέρω το τι λέγεται εδώ για τον Lucescu και τον Παπαθεοδώρου με κοιτάνε λες και μιλάω για πολλαπλή κληρονομικότητα και protocol oriented programming. Εννοείται πως κάποιοι δεν τον συμπαθούν από τους 10. Αλλά ΟΛΟΙ θέλουν να του δώσουν χρόνο. Όταν λέμε χρόνο, εννοούμε πολύ χρόνο. Όχι 4-5 μήνες. Φτάσαμε πλέον σε μία ηλικία που καταλαβαίνουμε πως μάγοι στον αθλητισμό δεν υπάρχουν.

Οπότε desperando μην χαλιέσαι. Εδώ κράζουμε τους προπονητές. Τυχαίνει αυτή την εποχή να είναι ο Lucescu και ο Παπαθεοδώρου. Αύριο μεθαύριο θα είναι άλλοι. Το ίδιο θα κάνουμε. Γιατί ΠΑΟΚ αφού...

Υ.Γ. Εγώ πάντως εάν ήθελα να προκαλέσω πρόβλημα σε αντίπαλο θα γκρίνιαζα για το κάθε τι σε οπαδικό του φόρουμ.
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 13 Δεκ 2017, 15:06

Συμφωνώ με apple64.

Πρόσφατα μιλούσα με τον αδερφό μου και το πατέρα μου που μένουν στην επαρχία και κανείς δε διαβάζει παοκμανια. Και με 1-2 άλλα ΠΑΟΚια .

Σε κανέναν δεν άρεσε ο Λουτσέσκου. Ούτε σε έναν !!! Δε κάνει , δε μπορεί , βάζει τον έναν , αφήνει στο πάγκο τον άλλον.

Όμως, όλοι πλην ενός , θέλανε να μείνει ένας προπονητής για 2-3 χρόνια μπας και βρει η ομάδα ησυχία. Είτε λέγεται Λουτσέσκου , είτε Τεννές.

Είναι αξιοσημείωτο αυτό ( και μάλλον επικίνδυνο ) το ότι ο ΠΑΟΚτσης έχει κουραστεί πια από το χτίσιμο και τα μπρος πίσω και θέλει μια ρημάδα σταθερότητα .. να ξέρει που πατάει.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kos » Τετ 13 Δεκ 2017, 16:27

giapas έγραψε:Συμφωνώ με apple64.

Πρόσφατα μιλούσα με τον αδερφό μου και το πατέρα μου που μένουν στην επαρχία και κανείς δε διαβάζει παοκμανια. Και με 1-2 άλλα ΠΑΟΚια .

Σε κανέναν δεν άρεσε ο Λουτσέσκου. Ούτε σε έναν !!! Δε κάνει , δε μπορεί , βάζει τον έναν , αφήνει στο πάγκο τον άλλον.

Όμως, όλοι πλην ενός , θέλανε να μείνει ένας προπονητής για 2-3 χρόνια μπας και βρει η ομάδα ησυχία. Είτε λέγεται Λουτσέσκου , είτε Τεννές.

Είναι αξιοσημείωτο αυτό ( και μάλλον επικίνδυνο ) το ότι ο ΠΑΟΚτσης έχει κουραστεί πια από το χτίσιμο και τα μπρος πίσω και θέλει μια ρημάδα σταθερότητα .. να ξέρει που πατάει.


οταν ειχε ερθει μπερετα αυτο ακριβως ειχα πει. γατα ο ζησης, κατι θα ξερει και εφερε τον ιταλο. μακαρι να βγει και μεινει 2-3 χρονια. ποσο εκατσε? 2-3 εβδομαδες?
η γνωμη μου ειναι οτι αυτο ειναι θεμα διοικησης. ξεκιναει απο τον τροπο επιλογης προπονητη, την αξια του προπονητη, απο την ποδοσφαιρικη γνωση των ανθρωπων της ομαδας, τον χαρακτηρα του εκαστοτε προεδρου και ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ στον κοσμο.
οταν εχεις διοικησεις που μολις χαθουν οι στοχοι φερνουν υπηρεσιακο, ειναι λαθος να θεωρουμε οτι φταει ο κοσμος. αυτα του εμαθες, αυτα κανει.

πως προστατευτηκε ο σαντος? αυτος ειναι και οποιος δεν θελει να μην ερθει στο γηπεδο μας ειχαν πει.
ηταν ομως ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουροι για την επιλογη τους. και φυσικα, οσο και να μην τον γουσταρω, αυτος που ειχε βγει μπροστα και ειχε πει αυτα που ειπε ξερει 100 μπαλα.
και οταν ειχε την ευκαιρια να τον παρει, πηρε το αεροπλανο και πηγε στο μοναχο για να τον ψησει. δεν προτιμησε τον σανογεβιτς απο την β΄ κινας ενω μπορουσε να παρει τον σαντος.
σαν αρχη ολοι συμφωνουμε και ολοι προσευχομαστε να ερθει ενα προπονητης και να μεινει οχι για 3 αλλα για 13 χρονια. για να συμβει ομως αυτο πρεπει να υπαρχουν μια σειρα απο προυποθεσεις, με βασικοτερη ολων την αξια και το εργο του προπονητη.
anyway. ας συνεχισουμε το ψαξιμο γιατι ο ρουμανος δεν ειναι αυτος...
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες