Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:36

Παλαιολόγος έγραψε:αυτα τα θα δουμε και δυσκολες ερωτησεις κομμενα coach
για το πρωταθλημα ηρθες

μαζί σου παλαιολόγε, αλλά το είπε περισσότερο για να βάλει στο κάδρο τον σαββίδη και τον φέρει προ των ευθυνών του για μεταγραφές από ψηλά ράφια και όχι από πανέρι.
και γνώμη μου, αυτό ίσως είναι και άποψη του ίβιτς που την συζήτησε με τον φίλο του από την παρτιζάν.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:37

sourmenetes έγραψε:
Notorious4 έγραψε:Δεν περίμενα τόσο μεγάλη αντίδραση γι'αυτό που έγραψα και δεν το παίρνω πίσω.Φετος ίσως να είναι και η μοναδική χρόνια που μπορούμε να πούμε πως Ναι πάμε για πρωτάθλημα αν και ο γαύρος είναι αρκετά ενισχυμένος. Έχουμε ένα καλό ροστερ.Εχει ομοιογενεια και θέλει πινελιές που όπως όλα δείχνουν θα γίνουν. Και από την άλλη ενώ η ομάδα θέλει έναν προπονητή μαέστρο μας φέρνουν κάποιον που είναι χαμενος στην Άπω Ανατολή και ψεύδεται ότι έχει δει όλους τους αγώνες της ομάδας και στο όσο χρόνο είναι στην ομάδα δεν υπάρχει ούτε 1 θετικό στοιχείο.Ναι είναι νωρίς αλλά δεν έχουμε το παραμικρό περιθώριο για λάθη.θα είμαι αυστηρός και απαξιωτικός μέχρι να αποδείξει την αξία του αν την αποδείξει βεβαίως.Υπομονη δεν υπάρχει , τέλος.Καθε χρόνο η ομάδα κάνει μισό βήμα μπροστά ενώ μια ΑΕΚ βυθισμένη στην Γ ήρθε και πήρε κύπελλο την πρώτη χρονιά και την δεύτερη πήγε τελικό και προκριματικά τσλ. Φτάνει πια με την καραμέλα της υπομονής και της στήριξης.ΠΑΟΚ είμαι και ο ΠΑΟΚ δεν είναι πρόσωπα.Ο ΠΑΟΚ είναι ιδέα.


Κανε μας τη χαρη αδελφε...ειλικρινα κανε μας τη χαρη..

Η αεκ πηρε το κυπελλο.
Ποιο κυπελλο πηρε;;;
Το κλεμμενο απο τον ΠΑΟΚ;;

Θα εισαι απαξιωτικος για τον προπονητη.δυστυχως θα εχεις ζητημα και στο λεω ευθεως.ειναι και εναντια στους κανονες του φορουμ και εναντια στην ιδεολογια του.

Χωρις να εχουμε δει κατι μεμπτο στραβοστομιαζουμε.
Συναμα τον αποκαλεις και ψευτη.

"Ο ΠΑΟΚ δεν ειναι προσωπα αλλα ειναι ιδεα".
Εσυ γιατι τοτε εισαι απαξιωτικος με τα προσωπα χωρις κιολας να χεις αρκετο δειγμα γραφης;;;


sourmenetes έγραψε:Notorious & sic αν συνεχισετε σε τετοιο στυλ θα αποχωρησετε.


Sourme...Μονάχα για την καταγραφή των γεγονότων το κάνω κι όχι για άλλο λόγο...

Εδώ ο συγκεκριμένος συμφορουμίτης προσπαθούσε να μας πείσει τις προάλλες ότι "φέτος χάθηκε μεγάλη ευκαιρία που δεν πήραμε το ΠρωΚτάθλημα με τόσο καλές διαιτησίες που είχαμε", προκαλώντας τον κοινό νου!!!! :shock: :shock:

Συνεχίζει μέρες τώρα προκαλώντας συνεχώς με το "προπονητής made in China", με εγωκεντρικές προειδοποιήσεις ότι θα είναι στο εξής "απαξιωτικός με τον ψεύτη προπονητή μας" και προειδοποιείται να μην συνεχίσει...Αυτά...



Υ.Γ. Επίσης το ότι ανοίγεις διάλογο για να πειστεί (για τι ακριβώς δηλαδή?) δεν το καταλαβαίνω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό grg80 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:39

Ημουν πολυ σκεπτικος με την επιλογη του προπονητη, απλα βασει ιδεολογιας αρνουμουν να το εκφρασω. Για μενα οποιος φερει το Δικεφαλο στο στηθος αξιζει τουλαχιστον το σεβασμο μου.

Μετα τις δηλωσεις που διαβασα σημερα , ειδα οτι ειναι ενας εξυπνος ανθρωπος ο οποιος μου δειχνει οτι σκοπευει να παλεψει δυνατα για τον ιδιο και την ομαδα.
Φαινεται να ειναι αληθινος και δυναμικη προσωπικοτητα ,ρεαλιστης και κυνικος.

Ανυπομονω να δειξει αυτα τα στοιχεια και η ομαδα που χτιζει
...δεν ειναι ολα ή ασπρο ή μαυρο , απλα ειναι ολα ασπρομαυρα...
Άβαταρ μέλους
grg80
 
Δημοσιεύσεις: 684
Εγγραφή: Σάβ 29 Αύγ 2015, 01:33
Τοποθεσία: Γλυκά Νερά - Κόρινθος

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:39

tsou έγραψε:μπα, δεν είμαι ικανός


Το οτι το συνειδητοποιεις, μπορει να σε βοηθησει να γινεις καλυτερος ανθρωπος αν βεβαια θελησεις. Χαιρομαι για σενα, ειναι μια αρχη.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό nothu » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:40

buffalobill4 έγραψε:Ο στανογεβιτς φταιει για ολα τα δεινα του ΠΑΟΚ. Για τα προηγουμενα, τα νυν αλλά και αυτα που θα επακολουθησουν της φυγής του.

Επιτελους καποιος ειπε τα πραματα με τ ονομα τους. Καλα τον ειχα καταλαβει εγω τον κινεζο.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:41

Όταν λέμε ψηλά ράφια το εννοούμε; έδωσε για τον Ρέι 1500000 λίγα είναι; ψηλό ράφι με 7 κεκλεισμένων και γιουροπα ληγκ; με αυτές τις προϋποθέσεις πόσα ΠΡΕΠΕΙ να δώσουμε; τα 7 κεκλεισμένων είναι κοντά στα 2 εκατομμύρια ζημιά
.... Για μένα σαμπρανο χαφ βιερινια είναι μια χαρά και αγορά μέχρι 1500000 εκατομμύριο παραπάνω πληρώνεις κοροιδιστικα λεφτά..... Για την φάση που βρισκόμαστε μιλάω
ΑΛΛΆ Η ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΕΊΝΑΙ Η ΕΠΟ ΤΟ ΞΕΡΙΖΩΜΑ ΤΗΣ Ε. Ο.
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:45

tsou έγραψε:την βλέπω υπερβολική την ευθιξία αδερφέ, και πριν λίγα ποστ ανέφερα το πόσο θετική μου φάνηκε η συνέντευξη του, παρολαυτά οπαδοί είμαστε μιλάμε μεταξύ μας ίσως κάποιος υπερβάλλει και λίγο. εγώ προσωπικά δεν ενοχλούμαι.

Το ζητημα δεν ειναι τι ενοχλει τον καθενα σας,μας.

Το θεμα ειναι πως λειτουργουμε.εδω δε λειτουργουμε ετσι και το ληγουμε εδω.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:47

tsou έγραψε:μπα, δεν είμαι ικανός


Α, και να σ'ευχαριστησω που σεβαστηκες την επιθυμια μου για σοβαρη απαντηση. Εκτος κι αν ειρωνευεσαι... Αλλα μπααα.. δεν νομιζω.. εσυ ενοχλεισαι απο τις αηδιες κατα συνοπαδων και το δηλωσες αλλωστε, δεν θα εκανες ποτε κατι τετοιο. Οποτε πιστευω πως η απαντηση σου περι ανικανοτητας σου ειναι σοβαρη.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:47

tsou έγραψε:
Παλαιολόγος έγραψε:αυτα τα θα δουμε και δυσκολες ερωτησεις κομμενα coach
για το πρωταθλημα ηρθες

μαζί σου παλαιολόγε, αλλά το είπε περισσότερο για να βάλει στο κάδρο τον σαββίδη και τον φέρει προ των ευθυνών του για μεταγραφές από ψηλά ράφια και όχι από πανέρι.
και γνώμη μου, αυτό ίσως είναι και άποψη του ίβιτς που την συζήτησε με τον φίλο του από την παρτιζάν.


μακαρι να ειναι ετσι,αλλα και παλι δεν πρεπει να αποσυμπιεζει τους παιχτες,αλλα να τους φερει προ των ευθυνων τους

θα μπορουσε να πει οτι ηθελε κατ ιδιαν σε σαββιδη ,μιχελ
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:47

eorptol1 έγραψε:.... Για μένα σαμπρανο χαφ βιερινια είναι μια χαρά και αγορά μέχρι 1500000 εκατομμύριο παραπάνω πληρώνεις κοροιδιστικα λεφτά..... Για την φάση που βρισκόμαστε μιλάω

αν κάνει αυτές τις 3 κινήσεις, δεν έχει δικαίωμα κανείς να μιλάει και οι ευθύνες πάνε όλες στον στανόγεβιτς για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
θα τις κάνει όμως;
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:48

σικ φτάνει ρε αδερφέ, βαριέμαι.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:55

barlow4 έγραψε:17 ιουλιου και μιλαμε για προπονητες.
καμια ελπιδα για τη χρονια.μια απο τα ιδια θα δουμε.


Αστα να πανε.. απλα αρρωστεια.. Μπραβο που ειπε θα κανω τα παντα, με το ζορι σαλια δε θα του βγαλουν.
Dimg4
 

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:03

Notorious4 έγραψε:Δεν περίμενα τόσο μεγάλη αντίδραση γι'αυτό που έγραψα και δεν το παίρνω πίσω.Φετος ίσως να είναι και η μοναδική χρόνια που μπορούμε να πούμε πως Ναι πάμε για πρωτάθλημα αν και ο γαύρος είναι αρκετά ενισχυμένος. Έχουμε ένα καλό ροστερ.Εχει ομοιογενεια και θέλει πινελιές που όπως όλα δείχνουν θα γίνουν. Και από την άλλη ενώ η ομάδα θέλει έναν προπονητή μαέστρο μας φέρνουν κάποιον που είναι χαμενος στην Άπω Ανατολή και ψεύδεται ότι έχει δει όλους τους αγώνες της ομάδας και στο όσο χρόνο είναι στην ομάδα δεν υπάρχει ούτε 1 θετικό στοιχείο.Ναι είναι νωρίς αλλά δεν έχουμε το παραμικρό περιθώριο για λάθη.θα είμαι αυστηρός και απαξιωτικός μέχρι να αποδείξει την αξία του αν την αποδείξει βεβαίως.Υπομονη δεν υπάρχει , τέλος.Καθε χρόνο η ομάδα κάνει μισό βήμα μπροστά ενώ μια ΑΕΚ βυθισμένη στην Γ ήρθε και πήρε κύπελλο την πρώτη χρονιά και την δεύτερη πήγε τελικό και προκριματικά τσλ. Φτάνει πια με την καραμέλα της υπομονής και της στήριξης.ΠΑΟΚ είμαι και ο ΠΑΟΚ δεν είναι πρόσωπα.Ο ΠΑΟΚ είναι ιδέα.


Οχι οπαδος απο τα λιντλ, απο τα πανερια της λαικης αγορας στα κλεισιματα κατα τις 4 η ωρα!
Τραγικος απλα, κατι τετοιο ειναι που ξεκινουν το μιζερο κλιμα εντος και εκτος φορουμ οποτε μην απορειτε που εχει βγει ενα κλιμα αμφισβητησης του προπονητη μας. ΠΑΟΚτσης 2017 φιλε. Ξερολας, μιζερος και σαςταλεγακιας.
Dimg4
 

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μπηκα να διαβασω και αμεσως βλεπω γιατι μπορει να ειναι καποιος ΠΑΟΚ

σε 3 σελιδες μεσα 10 φορες με .....γυρισαν .....τα μυαλα και αλλες τοσες φορες με πιασανε τα γελια

ρεεεεεεε

λοιπον μαλακιες ο ιβαν δεν πρεπει να κανει αλλες...
να παει τωρα και να παρει τον....μπονουτσι ...απο την μιλαν
να παει στην ολανδια να βρει τον....ζεεντορφ.... και να τον επαναφερει
και στην κορυφη να τους .....τελειωσει ...ολους και να παει να φερει τον.....ανταμελο τον φαλκαο....
και για αναπληρωματικο του τον...eorptol1....τον πτολεμαιδα...

για προπονητη να διωξει τον....κινεζο...και να βαλει....εμενα...

εγω αυτα βλεπω οτι πρεπει να γινουν για να παρει η ομαδα το πρωταθλημα περπατωντας...

διαφωνει κανεις???
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5986
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:20

Διαφωνώ... , μιας και θέλω εγώ να γίνω ο προπονητής! :mrgreen:

Πέρα από την πλάκα ρε μάγκες, γιατί ασχολείστε ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ με μια προσωπική γνώμη κάποιου.
Με τόσα σχόλια αντιπαράθεσης που κάνατε, στο τέλος θα του δώσετε και δίκιο!
Και μένα με πείραξε πάρα πολύ και το θεώρησα προσβολή, αλλά το προσπέρασα μιας και αυτή είναι η γνώμη του ανθρώπου. Δεν έκανε και κίνημα για να προσηλυτίσει και άλλους. Αντιθέτως όλες οι σελίδες μετά από αυτό, αναπαράγουν το συγκεκριμένο ξανά και ξανά και ξανά. Δεν γίνετε δηλαδή να το αφήσουμε στην άκρη και να συζητήσουμε στα του θέματος? Μπαίνουμε να ενημερωθούμε για κάτι και βλέπουμε όλοι ν' ασχολείστε με έναν. Γιατί?
(Ελπίζω να έγινα κατανοητός σε αυτό που θέλω να πω μιας και τα γραπτά καμιά φορά παρερμηνεύονται! Δεν θέλω να προσβάλω κάποιον, μιας και συμφωνώ με τους περισσότερους ... απλά φτάνει ;) )
:pano:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9506
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης