Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:10

sic-4 έγραψε:ακου εκει... τον πειραξαν τα αντερα τον τσου... Αυτα ειναι αηδιες λεει, θελει επιχειρηματα.
Τα made in China και τα ψευτης και χαμενος ειναι επιχειρηματα ε; Ρε θα τρελαθουμε τελειως; Μπαναρετε με καμια βδομαδα γιατι θα σπασω το pc.

αδερφέ δεν βλέπω να σε μπανάρουν, οπότε ξεκίνα με το pc επειδή είπε ένας συνοπαδός τον στανόγεβιτς made in china. :lol:
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:13

ρε tsou μαλακια ειναι αυτο το made in china.κανουμε τους κινεζους ολοι κ μας ενοχλει ο στανο που ηρθε απο εκει.
το πιο ευκολο πραγμα εδω μεσα ειναι να φυτιλιασεις.ξερει οτι το made in china θα μπριζωσει ευθικτους κ μη.τι το γραφει.
σαμπως δεν το ξερει?
να γραψω κ εγω για το πουλι τον τσιμιροτ με τις μηδεν ασιστ και γκολ.να γραψω για τον ζωγραφακη κανιας που τον εκαναν πλακα οι κουρμπεληδες.για ολους μπορω να γραψω.να το κανω πουτανα χαλαρα.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:14

Ναι Ρε τσου ας κάνει ότι κριτική θέλει οι προσβλητικες εκφράσεις γιατί γίνονται αφού μπορεί να πει αυτό που θέλει με χίλιους άλλους τρόπους αυτό λέει ο σικ

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:14

Σουρμε, δεχομαι οτι ξεφυγα, αλλα τα ψευτης και made in china και χαμενος, νομιζω πως δεν εχουν καμια θεση εδω μεσα. Ειναι αρρωστεια αυτο που γινεται. Βγαινουν και σου λενε να μιλας με επιχειρηματα οταν αντιδρας σε κακοηθειες που μονο επιχειρηματα δεν τις λες. Δηλαδη καπου βιαζεται και η λογικη ρε γαμωτο και οταν γινεται αυτο, δεν γινεται να μην ξεφυγουμε.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:15

Αν αρχίσουμε ο καθένας να τα χώνει με προσβολές σε αυτούς που δεν γουστάρει στον ΠΑΟΚ θα γίνουμε εδώ Μπούρδ....λο και θα κάνουμε κακό και στην ομαδαρα μας

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:18

την βλέπω υπερβολική την ευθιξία αδερφέ, και πριν λίγα ποστ ανέφερα το πόσο θετική μου φάνηκε η συνέντευξη του, παρολαυτά οπαδοί είμαστε μιλάμε μεταξύ μας ίσως κάποιος υπερβάλλει και λίγο. εγώ προσωπικά δεν ενοχλούμαι.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:20

ουτε εγω ενοχλουμαι.ενοχλουνται αλλοι.
ε καπου πρεπει και να αυτομονταριζομαστε.αν φαμε καμια 4αρα απο τον κομποτη δηλαδη τι θα κανουμε.ας αφησουμε και καμια προκα για μετα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:22

tsou έγραψε:
sic-4 έγραψε:ακου εκει... τον πειραξαν τα αντερα τον τσου... Αυτα ειναι αηδιες λεει, θελει επιχειρηματα.
Τα made in China και τα ψευτης και χαμενος ειναι επιχειρηματα ε; Ρε θα τρελαθουμε τελειως; Μπαναρετε με καμια βδομαδα γιατι θα σπασω το pc.

αδερφέ δεν βλέπω να σε μπανάρουν, οπότε ξεκίνα με το pc επειδή είπε ένας συνοπαδός τον στανόγεβιτς made in china. :lol:



Κοιτα, επειδη πολυ τρελιτσα πουλας, απαντησε μου σε παρακαλω σοβαρα.
Μου λες στο ποστ σου: "παρέθεσε επιχειρήματα και όχι αηδίες και έντερα για συνοπαδούς σου."

Δεκτον, αηδιες τα περι εντερων. Μιλωντας λοιπον σε σοβαρη βαση, παρακολουθησες τη συζητηση και εκρινες πως η απαντηση μου οτι μου γυρναν τα αντερα ειναι αηδια (σωστα). Την ατακα μου για τα αντερα ομως, προκαλεσε το αμεσως προηγουμενο μηνυμα (που σιγουρα ειδες) που λεει τον προπονητη ψευτη και χαμενο στην Απω Ανατολη. Προσεξε, δεν λεει οτι προβληματιζεται μηπως δεν ειναι καταλληλος ή οτι δεν του αρεσει το χ χαρακτηριστικο του, λεει ΨΕΥΤΗΣ και ΧΑΜΕΝΟΣ. Εσυ λοιπον που επιστρατευσες τη λογικη σου για να μου την πεις και να ζητησεις επιχειρηματα απο εμενα (και ειχες δικιο), στην περιπτωση του αμεσως προηγουμενου ποστ (που προκαλεσε ως αντιδραση τις αηδιες μου), που την ειχες καταχωνιασμενη την ευθιξια σου και τη σωστη σου κριση φιλε Τσου?

Εχεις να δωσεις καμια εξηγηση ή μονο να πουλας ειρωνειες και τρελιτσα εισαι ικανος;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:24

πες τα ρε σικ.
1+1 κανουν 1
απλα πραγματα.λογικα. :P
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:25

Τα επιχειρήματα είναι made in China ψεύτης και χαμένος.... Ότι να ναι

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:27

Ο στανογεβιτς φταιει για ολα τα δεινα του ΠΑΟΚ. Για τα προηγουμενα, τα νυν αλλά και αυτα που θα επακολουθησουν της φυγής του.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:27

barlow4 έγραψε:πες τα ρε σικ.
1+1 κανουν 1
απλα πραγματα.λογικα. :P



1+1 = 0 barlow... δυαδικο συστημα
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:28

μεχρι αριθμητικη φτανω.θυμομουν οτι δεν κανει 2.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:29

sic-4 έγραψε:
tsou έγραψε:
sic-4 έγραψε:ακου εκει... τον πειραξαν τα αντερα τον τσου... Αυτα ειναι αηδιες λεει, θελει επιχειρηματα.
Τα made in China και τα ψευτης και χαμενος ειναι επιχειρηματα ε; Ρε θα τρελαθουμε τελειως; Μπαναρετε με καμια βδομαδα γιατι θα σπασω το pc.

αδερφέ δεν βλέπω να σε μπανάρουν, οπότε ξεκίνα με το pc επειδή είπε ένας συνοπαδός τον στανόγεβιτς made in china. :lol:



Κοιτα, επειδη πολυ τρελιτσα πουλας, απαντησε μου σε παρακαλω σοβαρα.
Μου λες στο ποστ σου: "παρέθεσε επιχειρήματα και όχι αηδίες και έντερα για συνοπαδούς σου."

Δεκτον, αηδιες τα περι εντερων. Μιλωντας λοιπον σε σοβαρη βαση, παρακολουθησες τη συζητηση και εκρινες πως η απαντηση μου οτι μου γυρναν τα αντερα ειναι αηδια (σωστα). Την ατακα μου για τα αντερα ομως, προκαλεσε το αμεσως προηγουμενο μηνυμα (που σιγουρα ειδες) που λεει τον προπονητη ψευτη και χαμενο στην Απω Ανατολη. Προσεξε, δεν λεει οτι προβληματιζεται μηπως δεν ειναι καταλληλος ή οτι δεν του αρεσει το χ χαρακτηριστικο του, λεει ΨΕΥΤΗΣ και ΧΑΜΕΝΟΣ. Εσυ λοιπον που επιστρατευσες τη λογικη σου για να μου την πεις και να ζητησεις επιχειρηματα απο εμενα (και ειχες δικιο), στην περιπτωση του αμεσως προηγουμενου ποστ (που προκαλεσε ως αντιδραση τις αηδιες μου), που την ειχες καταχωνιασμενη την ευθιξια σου και τη σωστη σου κριση φιλε Τσου?

Εχεις να δωσεις καμια εξηγηση ή μονο να πουλας ειρωνειες και τρελιτσα. εισαι ικανος;

μπα, δεν είμαι ικανός
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 13:34

αυτα τα θα δουμε και δυσκολες ερωτησεις κομμενα coach
για το πρωταθλημα ηρθες
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες