Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Σάβ 12 Αύγ 2017, 12:27

ABOLEYTOI έγραψε:Θα μάθουμε λέτε και τον τρίτο του τοπ 3;


Σύμφωνα με όσα γράφτηκαν από περισσότερους του ενός αρδ, ο τρίτος ήταν ο Ζόρζε Κόστα για τον οποίον είχαμε ενδιαφερθεί και παλαιότερα (όταν έφυγε ο Σάντος) και τελευταία δουλειά του ήταν στην Τυνησία.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 12 Αύγ 2017, 12:43

Dimg4 έγραψε:Απλα πραγματα. Ο τυπος τα ειπε στα ισα, σουταρε αγαπημενα παιδια και παιρνει ποδι. Τα περι μετριων εμφανισεων ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ειναι για σανο.
Ερχεται ο πλαστελινης λουτσεσκου και ξαφνικα "πεφτουν κορμια στις προπονησεις και αλλαζει η αποφαση για παραχωρηση παικτων οπως κατσε και κλαους.........." και παρε τα αρθρα αποθεωσης απο αυριο και παρε και τα ποστ του γιωργακη

Ποια αγαπημενα παιδια σουταρε;;;θες να πεις οτι ολοι αυτοι εφυγαν ή δοθηκαν δανεικοι ηταν επιλογη στανογεβιτς;;;

Για το 1/10 ισως.
Θες επισης να πεις οτι ο Μιχελ κραταει με νυχια και με δοντια τον κλαους ή καποιον αλλον;;;
Αδυνατω να το πιστεψω
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 13:03

Dimg4 έγραψε:Δεν αξιζεις τετοια συμπεριφορα. Εφερες μια ανετη προκριση και πριν δειξεις καν τη δουλεια σου σε εφαγαν οι κλικες που δεν σε χωνεψαν. Καλη συνεχεια και μακρια απο Ελλαδα, δουλεψε σε κανα υγιες περιβαλλον.


Πολύ μακριά, στην Β Κίνας.
ΥΓ. Κατά τα άλλα "ο ΠΑΟΚ πάνω απ όλα " όχι όμως από το αθεράπευτο ΕΓΏ μας.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 13:15

Ρε 30 λεπτά στο μισό γήπεδο μας έπαιζαν πια άνετη πρόκριση? Αν δεν έκαναν από μια ατομική ενέργεια Enrique και Μακ θα κλαίγαμε τώρα. Πάτε καλά? Τόση αγάπη για προπονητή που ήταν ένα μηνα στην ομάδα και ήταν το απόλυτο 0 δεν έχω ξαναδεί. Και να πω ότι έχει κάποιο παρελθόν. Κι εκεί τίποτα.

Ο Χαρίσης και ο Κίτσιου ήταν αγαπημένα παιδιά του Mihel? Δεν έχω καταλάβει ακόμα ποιος είναι αυτός ο κακός συνωμότης που έδιωξε τον Σέρβο Γκουαρντιόλα. Ήταν συνεννοημένοι Mihel Κόλκας και δεν ξέρω κι εγώ ποιος άλλος να διώξουν τον Στανόγεβιτς? Δεν έχω καταλάβει ειλικρινά. Κάποιος να μου εξηγήσει για πιο λόγο όλη αυτή η φασαρία για τον συγκεκριμένο. Με ονόματα όμως όχι με γενικολογίες.

Όλη αυτή η φασαρία για τον Στανόγεβιτς ξαναρωτάω? Για τον Στανόγεβιτς? :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Φουτσίνι » Σάβ 12 Αύγ 2017, 13:25

sourmenetes έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Απλα πραγματα. Ο τυπος τα ειπε στα ισα, σουταρε αγαπημενα παιδια και παιρνει ποδι. Τα περι μετριων εμφανισεων ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ειναι για σανο.
Ερχεται ο πλαστελινης λουτσεσκου και ξαφνικα "πεφτουν κορμια στις προπονησεις και αλλαζει η αποφαση για παραχωρηση παικτων οπως κατσε και κλαους.........." και παρε τα αρθρα αποθεωσης απο αυριο και παρε και τα ποστ του γιωργακη

Ποια αγαπημενα παιδια σουταρε;;;θες να πεις οτι ολοι αυτοι εφυγαν ή δοθηκαν δανεικοι ηταν επιλογη στανογεβιτς;;;
Για το 1/10 ισως.
Θες επισης να πεις οτι ο Μιχελ κραταει με νυχια και με δοντια τον κλαους ή καποιον αλλον;;;
Αδυνατω να το πιστεψω


Αλήθεια, ποιανού επιλογή ηταν οι αποδεσμεύσεις ; κ εγώ δεν πιστεύω ότι ηταν του Σέρβου αλλα δεν ξέρω κ ποιοι παίρνουν τόσο σημαντικές αποφάσεις. Αν μου πείτε Μιχελ θα ρωτήσω με ποιο τεχνικό υπόβαθρο. Αν όχι μόνος του ο αΜιχελ τότε με ποιον, παρεα με junior; Με τους διάφορους ποδοσφαιροπατερες χωρις θέση ευθύνης στυλ βουκιτς, σαν αυτούς που μαζεύονται στις προπονήσεις σε κατι ερασιτεχνικά ;
Άβαταρ μέλους
Φουτσίνι
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Πέμ 25 Αύγ 2016, 16:33

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 13:30

Κλείίδωωσεεε τοοο το γ@μημέέένοοο ...
Έλεος παίδες. Λουκέτο, λέμεεεεεε!!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό PanKan » Σάβ 12 Αύγ 2017, 13:41

Τέτοια κλάψα για τόσο μέτριο προπονητή πρώτη φορά βλέπω και λυπάμαι πολύ. Κλίκες μίκες και θεωρίες συνομοσίας, ψεκασμοί κλπ... Ρε χαλαρώστε λίγο με το Στανό, στο καλό να πάει ο άνθρωπος, μακάρι να πετύχει στην καριέρα του αλλά στον Π.Α.Ο.Κ. εγώ είδα μόνο πισωγύρισμα. Δε λέω ότι ο Ρουμάνος είναι καλός, πρώτη φορά θα δουλέψει υπό πίεση, αλλά έχουμε κάποια δείγματα. Από το σέρβο τι είχαμε (βασικά και από τους δύο τελευταίους σέρβους); Πρωτάθλημα στη Σερβία σε πρωτάθλημα με 1,5 ομάδα; Είσοδος στο Ch.L. με 0 βαθμούς και σφαλιάρες από όλους; Όλη η γκρίνια οφείλεται στον αρνητισμό προς τον Λουτσέσκου που υπήρχε πριν πάρουμε Στανόγιεβιτς, λες και μας έκανε τίποτα που εμάς δεν μας αρέσει όταν το κάνουν οι δικοί μας. Άντε γίναμε όλοι κριτές και πάνσοφοι παντογνώστες...
Do you hear the hounds they call
Scan the dark eyes aglow
Through the bitter rain and cold
They hung you down
Hunt you down
Άβαταρ μέλους
PanKan
 
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: Πέμ 26 Αύγ 2010, 11:00

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό psykoman » Σάβ 12 Αύγ 2017, 13:56

chrisg4 έγραψε:Ρε 30 λεπτά στο μισό γήπεδο μας έπαιζαν πια άνετη πρόκριση? Αν δεν έκαναν από μια ατομική ενέργεια Enrique και Μακ θα κλαίγαμε τώρα. Πάτε καλά? Τόση αγάπη για προπονητή που ήταν ένα μηνα στην ομάδα και ήταν το απόλυτο 0 δεν έχω ξαναδεί. Και να πω ότι έχει κάποιο παρελθόν. Κι εκεί τίποτα.

Ο Χαρίσης και ο Κίτσιου ήταν αγαπημένα παιδιά του Mihel? Δεν έχω καταλάβει ακόμα ποιος είναι αυτός ο κακός συνωμότης που έδιωξε τον Σέρβο Γκουαρντιόλα. Ήταν συνεννοημένοι Mihel Κόλκας και δεν ξέρω κι εγώ ποιος άλλος να διώξουν τον Στανόγεβιτς? Δεν έχω καταλάβει ειλικρινά. Κάποιος να μου εξηγήσει για πιο λόγο όλη αυτή η φασαρία για τον συγκεκριμένο. Με ονόματα όμως όχι με γενικολογίες.

Όλη αυτή η φασαρία για τον Στανόγεβιτς ξαναρωτάω? Για τον Στανόγεβιτς? :lol: :lol: :lol: :lol:


Μερικοι ακομη δεν εχετε καταλαβει οτι το προβλημα δεν ειναι ο Στανογιεβιτς και ο καθε Στανογιεβιτς...
Το προβλημα ειναι οτι 5 χρονια φερνεις προπονητες απλος για να λες οτι καποιος καθετε στον παγκο...
Προπονητες που ερχονται με 150.000 τον χρονο και με μονοετες συμβολαιο δεν μπορουν να επιβληθουν ουτε στις καθαριστριες στην Τουμπα...οχι σε παικτες 1 και 1,5 εκατομμυριου με 3-4 χρονια συμβολαιο...
Με φερνουν τον Λουτσεσκου με 10 μηνες συμβολαιο και με λεν ειναι λατρης της πειθαρχιας...και θες αυτος ο ανθρωπος να επιβληθει σε παιχτες εκατομμυριων με πολυετη συμβολαια...
Αυτο το τσιρκο με τους προπονητες εχει ονοματα και υπογραφες...δεν ερχονται μονοι τους...καποιος τους φερνει...καποιοι πληρωσαν τις επιλογες τους και αποχωρησαν...
Εκτος απο το πηγαινε-ελα προπονητων εχουμε και πηγαινε ελα τεχνικων διευθυντων και προεδρων(μεχρι να μπει προεδρος ο Ιβαν) αρα υπαρχει και θεμα επιλογης διοικητικων στελεχων...
Μην βγει τωρα κανεις να με πει για αχαριστιες και πολεμο στον Ιβαν και τα σχετικα γιατι θα του δαγκωσω το λαρυγγι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2627
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:04

Αυτό που λέει ο psykoman
Ο προπονητής του ΠΑΟΚ πρέπει να είναι το μεγαλύτερο όνομα της ομάδας με το μεγαλύτερο συμβόλαιο. Κάποιος που το όνομά του και μόνο σταματάει κάθε συζήτηση.
Αλλιώς δουλειά δεν γίνεται.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15453
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:05

Στεφενς ήρθε το μεγαλύτερο όνομα και;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό tzoker » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:13

Αφου απετυχε ο στεφενς αρα βγήκε συμπέρασμα.Ολοι οι υπολοιποι π απετυχαν επι εποχής Σαββίδη τι κοινό εχουν.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:14

Με Στέφενς ένα Χ φέραμε στην Τούμπα με σφαγή από Απόλλων Σμύρνης. Όλα τα άλλα νίκες.
Τον βγάλανε κι αυτόν αποτυχημένο οι ΑΡΔ και έχει μείνει έτσι. 69 βαθμούς πείτε μου πότε μάσαμε τελευταία φορά.
Επειδή έπαιρνε 1+ μύριο δε σημαίνει ότι θα σε κάνει και γαύρο με το απόλυτο της επο.
Μια φορά αποτυχημένος δεν ήταν. Ας έμενε άλλη μια χρονιά να χαμε και πιο ολοκληρωμένη εικόνα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Asimos » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:16

eorptol1 έγραψε:Στεφενς ήρθε το μεγαλύτερο όνομα και;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Του έκανε πλάκα μέχρι και ο Σαλπι στις συνεντέυξεις. Έλεγε ο άνθρωπος δεν σταματαμε μεχρι το 90 και απαντουσε ο θερμοσίφωνας ανθρωποι είμαστε, κουραζόμαστε.

Αποτελεσμα;Το 0-2 στα Χανιά να γίνεται 2-2 και να απολύεται ο Στεφενς στον αερα. Μονο ο Βλαντανακος τους καταπιε και ηταν το πιο μικρο ονομα που καθησε στον παγκο.
Asimos
 

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό simba » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:40

Dimg4 έγραψε:πριν δειξεις καν τη δουλεια σου σε εφαγαν οι κλικες που δεν σε χωνεψαν.

simba έγραψε:Κλικαδορος ο Μιχελ Dim?

Dimg4 έγραψε:Παντως κλικα τον εφαγε, οχι αγωνιστικος λογος γιατι αυτα περι μετριων εμφανισεων στα φιλικα ειναι για προβατα.

simba έγραψε:Οκ, whatever helps you sleep at night...
ενας κρικος της κλικας έγραψε:"Η διοίκηση της ΠΑΕ έπειτα από αξιολόγηση αποφάσισε να προχωρήσει σε αλλαγή προπονητή και να προσλάβει τον κ. Λουτσέσκου. Ο μοναδικός λόγος είναι διότι πιστεύουμε πως με αυτόν τον προπονητή θα πάρουμε το πρωτάθλημα και θα πετύχουμε τους στόχους μας".

Γιατί αποτέλεσε παρελθόν ο Στανόγεβιτς:
"Μετά την αξιολόγηση που έγινε ήταν αντιληπτή η έλλειψη αυτοπεποίθησης του προηγούμενου προπονητή. Επιστρέφουμε στο στιλ που θέλουμε για να γίνει μία επανεκκίνηση στην ομάδα".

Για ποιο λόγο ο Λουτσέσκου δεν ήρθε εξ αρχής στον ΠΑΟΚ:
"Ήταν στο top 3 των επιλογών μας από την αρχή. Υπήρχαν καλές συστάσεις για τον κ. Στανόγεβιτς όμως θα πρέπει να καταλάβουμε πως όταν γίνεται κάτι λάθος πρέπει να το καταλαβαίνεις και να το διορθώνεις, κάτι που γνωρίζω καλά και εγώ σαν διαιτητής που ήμουν στο παρελθόν".

"Είναι απόφαση που πάρθηκε από την διοίκηση και εγκρίθηκε από τον μεγαλομέτοχο. Χάσαμε χρόνο 2-3 εβδομάδες μέχρι να προσαρμοστούμε στο σύστημα του προηγούμενου προπονητή

Μια αλλαγη συστηματος που ο ιδιος υπερθεματισε προσφατα σε συνεντευξη του στη ρωσια...

A, να και το βιδεο για να δεις live, ποσο ξεδιαντροπα ψευδεται για να προστατεψει την υπολοιπη κλικα :mrgreen:



Υ.Γ. Προφανως και δεν εγινε λογω των φιλικων ή των ματς με την ολιμπικ...

Dimg4 έγραψε:Μη λες τετοια γιατι θα πεσεις θυμα σουπερ ντουπερ αγγλικων εκφρασεων κ θα μπεις στη θεση σου.
Οχι ρε τι κλικα, εφυγε λογω φιλικων... Ακους εκει να μη βγει πρωταθλητης φιλικων. Μπουλο


Σε ρωτησα κατι εξαρχης και μου απαντησες για προβατα και περι φιλικων..

Και συνεχιζεις να το παιζεις τρελιτσα, αποφευγοντας να κανεις το παραμικρο σχολιο σε οσα σε ρωτησα για Μιχελ, μιλωντας παλι για τα φιλικα (που μαλλον στα αρδιοφωνα το ακουσες), λες και ειπε ποτε κανεις κατι τετοιο.

Συνεχισε το προγραμμα σου!



Υ.Γ.
Απλα πραγματα. Ο τυπος σουταρε αγαπημενα παιδια και παιρνει ποδι.

Ολα αυτα ο Μιχελ τα εκανε..Και θα συνεχισει το προγραμμα του..
Εφυγαν χαρισης, κιτσιου, παρθηκε βαρβατο τερμα μπροστα απο γλυκο, ο κουλουρης θα παει δανεικος, ισως και ο πελκας αν ερθει ο καντουρι..
Αν ολα αυτα τα λες για τον Κλαους, που ουτως ή αλλως δυσκολα ερχεται προταση μ'αυτα που παιρνει, ρωτα τον Γιωργη..

Το σανο του Καμορα μην το μασατε (μιας και μιλησες για την τροφη αυτη) ;)
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Gospi » Σάβ 12 Αύγ 2017, 14:59

Dimg4 έγραψε:Απλα πραγματα. Ο τυπος τα ειπε στα ισα, σουταρε αγαπημενα παιδια και παιρνει ποδι. Τα περι μετριων εμφανισεων ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ειναι για σανο.
Ερχεται ο πλαστελινης λουτσεσκου και ξαφνικα "πεφτουν κορμια στις προπονησεις και αλλαζει η αποφαση για παραχωρηση παικτων οπως κατσε και κλαους.........." και παρε τα αρθρα αποθεωσης απο αυριο και παρε και τα ποστ του γιωργακη
Ο,τι πιο ανεδαφικο και ανυποστατο αυτο π γραφεις...
Ο Μιχελ ψαχνει ομαδα να δωσει τον Κλαπυς απο περσι το καλοκαιρι! Τπ ιδιο ισχυει και για κατσε!
οκ σε ενοχλησε η συγεκριμενη κινηση, αλλα σταματα πια με αυτο το παραμυθι για τους κακους που τον φαγαν επειδη εκοψε τα αγαπημενα παιδια! Ημαρτον, ο Στανο η προπονηταρα που τον φαγαν αδικα!

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες