Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:54

δε βλεπω συνεχεια και ανησυχω
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:03

Ναι, ωραία όλα αυτά. Πώς θα γίνει όμως, πέρα από το να αποφεύγει δοκιμές σε φάση προετοιμασίας ο Στανογιεβιτς - πού ακούστηκε; - να του κόψουν και τα ... χαχανητά;
ΜΙΧΕΛ, ΞΥΠΝΑ. ΣΤΑΝΟΓΙΕΒΙΤΣ ΚΟΨΕ (ΤΑ ΧΑΧΑΝΑ), παραφράζοντας και την επική παρότρυνση - προτροπή - συμβουλή ενός φίλου εδώ μεσα ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:07

πλεον το topic αυτο διαβαζεται μονο αφου εχεις πιει καμια 10αρια μπυρες πρωτα!
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Dakos4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:07

Notorious4 έγραψε:Sic πρέπει να πας διακοπές φίλε αν όντως σε επηρεάζουν τόσο πολύ τα δικά μου ποστ η άλλων συνοπαδών.

Ναι γνώμη μου είναι ότι είπε ψέμματα ότι έχει μελετήσει τον ΠΑΟΚ και δηλώνει ότι θα παίξει 442 όταν το 99% του φόρουμ όταν το άκουσε είπε ότι δεν υπάρχει πιθανότητα να λειτουργήσει και εν τέλει αποδείχθηκε αληθές.

Το made in china έχει να κάνει ότι η μόνη επιτυχημένη χρόνια του ήταν στην παρτιζαν γιατί στη Κίνα στις μισές ομάδες έφυγε αποτυχημένος ενώ δεν κατάφερε να κάνει και κάποιο άθλο στις υπόλοιπες ομάδες.

Όσο αφορά για την ικανότητα να διαβάσεις μάλλον κατάλαβες λάθος καθώς αφορούσε στη κριτική σκέψη και την δημιουργία αρνητικού κλίματος και όχι στο ότι εγώ τα λέω σωστά η όχι.

Τώρα όσο αφορά στον dimg4 νομίζω πως δέχθηκα σφοδρή επίθεση αλλά τοσα χρόνια στο διαδίκτυο δεν με πολύ αγγίζουν αυτά.

Δηλαδη για να καταλαβω,επειδη το 99% του φορουμ δεν συμφωνουσε οτι θα λειτουργησει το 4-4-2 επρεπε ο προπονητης να μην το δοκιμασει;Ασε να ξερει καλυτερα αυτος που εγινε προπονητης και αυτος που προπονει ομαδα εκατομμυριων εχοντας και καποιους τιτλους στη συλλογη του!Μπορει αυτος να ζητησε απο τον Μιχελ ενα συγκεκριμενο χαφ για να μπορει η ομαδα να παιξει αυτο το συστημα και εν τελει να μην μπορεσε η ομαδα να το παρει μεχρι τωρα.
Βλεποντας ολα αυτα τα σχολια απο συνοπαδους μου,χωρις να εχει δοθει ΟΥΤΕ ΕΝΑ επισημο ματς,δεν μου παει η καρδια να ειμαι θετικος για την χρονια που ΜΟΛΙΣ ξεκινησε.Περισσοτερο κουραστηκα απο την μιρλα καποιων,παρα με το πρωταθλημα που εχουμε να δουμε 32 χρονια.Και με αυτη τη νοοτροπια δεν βλεπω να το παιρνουμε στα κοντα.
Dakos4
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2016, 16:22

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:15

Κάποιοι νομίζουν ότι είναι το ίδιο να βλέπεις έναν αγώνα από την τηλεόραση και το γήπεδο
Μάλλον ή δεν πατάνε γήπεδο ή δεν έχουν δει ποτέ παιχνίδι από την τηλεόραση.
Γιατί αν έχουν κάνει και τα δύο θα γνώριζαν την διαφορά.

Καλά για την εικόνα από προπονήσεις;ς μην μιλήσουμε... ψιλά γράμματα
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:16

Το μαμησαμε το φορουμ.Δε σε κανει καρδια να διαβασεις.Στο τελος θα μεινει μονο ενας εδω μεσα (αφου θα εχει κατατροπωσει ολους τους αλλους με απιστευτης εφυιας ειρωνειες και προσβολες) για να γραφει τους θριαμβευτικους μονολογους του, που θα διαβαζει ξανα και ξανα, μη πιστευοντας κι ο ιδιος τι εγραψε( ο πστης).Αν αυτο εχετε σκοπο καλα το πατε .Καποιοι βαρεθηκαν και το φορουμ συνεχως αδειαζει.Ας αναλογιστουμε ο καθενας τις ευθηνες μας.


ΥΓ Φυσικα και τρολαρω .Συνεχιστε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:22

Ρε παιδια, τι ασχολειστε με τετοια σχολια κακοπροαιρετα και δογματικα?
Διαβαζεις το "ναι ειναι ψεύτης, ναι, θα ειμαι απαξιωτικός μέχρι να αποδείξει την αξία του, αν γινει αυτο" και τελος, παπαλα...Απαξιεις και συ και απλά περιμενεις τους μοδς να υπενθυμησουν τα ορια..


Υ.Γ. teod και sic, θα σας απαντήσω αυριο.
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:27

Πάνω από 5 γραμμές δε διαβάζω να ξέρεις.
:lol:
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 18 Ιούλ 2017, 00:06

Στανογεβιτς κανε τη δουλεια σου και πολλοι θα καταπιουν τη γλωσσα τους την ωρα της κωλοτουμπας..
Εγω πιστευω οτι θα γραψεις ιστορια και τα 442 4321 456789 θα τα λεμε και θα γελαμε..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 18 Ιούλ 2017, 01:00

sic-4 έγραψε:
giapas έγραψε:sic-4 , ποιο από τα 2 σενάρια θεωρείς πιθανότερο;

1) O Στανόγιεβιτς είδε 2-3-4 ματς του ΠΑΟΚ για να πάρει μια γεύση για το ρόστερ της ομάδας .

2) Ο ίδιος , είδε όλα τα παιχνίδια της ομάδας και είχε καθαρή εικόνα για το κάθε παίκτη.


Να σου αντιστρεψω το ερωτημα.
Μιλαμε για ενα δημοσιο προσωπο, σοβαροτατο επαγγελματια (οπως μαρτυρα το γεγονος οτι τον πληρωνουν αδρα για να διαχειριζεται επιχειρησεις αξιας εκατομμυριων ευρω), που τυγχανει μαλιστα να ειναι "δικος μας" (ναι ασπρομαυρα φοραει αν δεν το παρατηρησες, αλλα αστο αυτο) και ο οποιος εκανε μια συγκεκριμενη δηλωση για την οποια με ρωτας. Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις και ψαχνεις σεναρια; Ποια κινητηριος δυναμη σε ωθει να θεωρεις εκ των προτερων οτι μαλλον δεν λεει αληθεια και να ψαχνεις για σεναρια; Τι δυσκολιες ειχες στην παιδικη σου ηλικια; Πες μας, ειμαστε φιλοι σου (αρκετη τρελιτσα εχω εισπραξει, να ξεφορτωσω και λιγη).

Γιατι θα επρεπε αυτη η εκ του πουθενα ορμωμενη καχυποψια σου να αποτελεσει βαση συζητησης; Συνειδητοποιεις οτι αν αμφισβητουσες με τετοιον τροπο ευθεως εναν ανθρωπο στα μουτρα του, θα ηταν αφορμη για αγριο καυγα; Αν δηλαδη δηλωνες κατι σχετικο με το επαγγελμα σου, κι εγω (δια ζωσης) χωρις να εχω καμια απολυτως ενδειξη οτι εισαι ψευτης κατα συνηθεια σε αμφισβητουσα, σε ελεγα ψευτη και εψαχνα για σεναρια πισω απο τις δηλωσεις σου, θα ησουν οκ;

Απορια: λειτουργειτε με τοση ελαφροτητα και στην καθημερινοτητα σας ορισμενοι ή μονο μεσα στο φορουμ;


Δε καταλαβαίνω τι είναι αυτά που λες και για ποιο λόγο μου μιλάς για παιδική ηλικία κι ελαφρότητα . Δε με ξέρεις κι από χτες και είμαι σίγουρος ότι δεν είναι σωστό να προσβάλλεις με τέτοιο τρόπο τον άλλον , όταν το μόνο που σε ρώτησε είναι πόσα παιχνίδια του ΠΑΟΚ θεωρείς ότι είδε ο Στανόγεβιτς. Ούτε για καχυποψία μίλησα , ούτε και αμφισβήτησα κανέναν. Απλά σε ρώτησα πόσα παιχνίδια θεωρείς ότι είδε ο προπονητής.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9450
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό xristossidir » Τρί 18 Ιούλ 2017, 01:26

desperando έγραψε:Κάποιοι νομίζουν ότι είναι το ίδιο να βλέπεις έναν αγώνα από την τηλεόραση και το γήπεδο
Μάλλον ή δεν πατάνε γήπεδο ή δεν έχουν δει ποτέ παιχνίδι από την τηλεόραση.
Γιατί αν έχουν κάνει και τα δύο θα γνώριζαν την διαφορά.

Καλά για την εικόνα από προπονήσεις;ς μην μιλήσουμε... ψιλά γράμματα



συμφωνω απολυτα με αυτα που γραφεις συνοπαδε και θα αναφερω δυο παραδειγματα που τα ειδα και τα εζησα .
οταν ηρθε ο μπαγεβιτς παρακολουθησα μια απο τις προπονησεις , εβαλε καποιους παιχτες μας να κανουν σεντρες και τους ζητουσε να ειναι οι σεντρες στους σαραντα με πενηντα ποντους , μιση ωρα που εκεναν την ασκηση κανενας μα κανενας δεν μπορεσε να κανει την σεντρα που ζητουσε ( αλλος εκανε συρτη , αλλος πολυ ψηλα), τι συμπερασμα θα εβγαζε εαν τους εβλεπε σε αγωνα απο βιντεο χωρις να τους εχει κανει προπονηση;
ενα δευτερο ειναι ο σιαμπανης ο μαριος , το παιδι το εβλεπα καθε μερα στις προπονησεις του παυλου μελα για οχτω χρονια , εκανε προπονηση με ολους , ξεκινουσε απο τους μικρους μεχρι τους μεγαλους και προσπαθουσε παρα πολυ και εφτασε εδω που ειναι, αλλα ειχε ενα θρασος που δεν ταιριαζει στην ηλικια του , δεν ακουγε παρατηρησεις και εκανε του κεφαλιου του , αυτο το ειδα και προσφατα στο φιλικο που επαιξε , ενω ο προπονητης του ελεγε να διωχνει και να μην ρισκαρει αυτος το εκανε πεντε εξι φορες, οταν προσλαβανε τον στανογιεβιτς μπορουσε να εχει αποψη χωρις την προπονηση;
απλα τα γραφω γιατι οποιος ειναι εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια ξέρει
xristossidir
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 18:10

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 18 Ιούλ 2017, 02:07

Το προβλημα δεν ειναι οι χαρακτηρισμοι made in China και προπονητης απο τα Lidl.Το προβλημα ειναι οτι αυτοι οι χαρακτηρισμοι επηλθαν απο καποιους μετα απο 15 μερες προπονησεων και 4 φιλικα,εκ των οποιων κερδισες τα μισα και κατα διαστηματα επαιξες καλη μπαλα,ενω ταυτοχρονα βγηκαν στη φορα και οι αδυναμιες της ομαδας.

Και ο Τουντορ μαθητευομενος μαγος ηταν και ειναι,αλλα ειχαμε 8-9 μηνες με τα πεπραγμενα του για να στηριξουμε την αποψη μας περι της ποιοτητας του.Και μην ξεχνατε πως ο Τουντορ εκανε τρομερο ξεκινημα στα προκριματικα της σεζον ,με το ιδιο σκεπτικο αν ο Στανογεβιτς ειναι σκαρτος στον πρωτο μηνα,ο Τουντορ ηταν τοτε ο νεος Μουρινιο.

Γελοια επιχειρηματα βασισμενα σε ανυπαρκτο δειγμα πεπραγμενων στην ομαδα.

Οι ιδιοι που κραζουν τον Στανογεβιτς στο πρωτο 20ημερο,ειναι οι ιδιοι που ελεγαν χαμενη την περσινη χρονια οταν βρεθηκαμε δεκατοι στις αρχες του πρωταθληματος,και εντελει φτασαμε σε αποσταση αναπνοης απο πρωταθλημα και σηκωσαμε κουπα.Ειναι οι ιδιοι που ελεγαν πως ο Ιβιτς εχασε τα αποδυτηρια με το διωξιμο του Τζαβελλα,ριχνωντας το φταιξιμο στους παικτες....φυσικα η ομαδα ηταν αηττητη για 14 αγωνες μετα απο αυτο το συγκεκριμενο συμβαν...Ειναι οι ιδιοι που βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε την καθε π@π@ρια ακουγωντας μετροκωλις ολημερης και ερχονται εδω περα και το παιζουν ψαγμενοι

Φετος ριξαμε 4 στα πρωτα του βαζελου και φαγαμε τριμπαλο απτα τριτα του..Το ποδοσφαιρο δεν ειναι μαθηματικα.Υπαρχουν χιλιοι δυο παραγοντες που δεν μπορουν να προβλεφθουν και οσοι ασχολουνται πραγματικα με το ποδοσφαιρο και οχι για να περναει η ωρα τους στο καφενειο,το γνωριζουν αυτο.

Για αυτο και λεω σε οσους λενε με περισσια σιγουρια πως ο Στανογεβιτς ειναι μαπα,οτι δεν εχετε ιδεα απο μπαλα.Ειστε ανιδεοι,καμια επαφη μετο αντικειμενο,η ποδοσφαιρικη ιστορια δεν σας διδαξε ποτε τιποτα και απλα μιζεριαζετε γιατι δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 18 Ιούλ 2017, 03:27

Εύγε. Αυτό ακριβώς σκέφτομαι κάθε φορά που μπαίνω για 2' το πολύ στα ποδοσφαιρικά τόπιξ και διαβάζω 10 ποστς.

Κάθε χρόνο τα ίδια. Κάθε χρόνο όμως. Μπείτε στις πρώτες 40 σελίδες του κάθε προπονητή μας και βγάλτε συμπέρασμα.


Βέβαια, εδώ για κάποιον πούστη λόγο έχουμε ήδη 60 σελίδες και ο Stanojevic δεν έχει ούτε μήνα στην ομάδα.
Από τρελοκαυλωμένο παρτιζανάκι και "δικός μας", από πρωταθλητής Σερβίας και λάτρης του επιθετικού ποδοσφαίρου, έγινε ήδη μ@λ@κ@ς.


Αυτό ισχύει και στα μεταγραφικά και στα topics των παιχτών φυσικά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 18 Ιούλ 2017, 05:17

Η μετροσπορ εργολαβια το εχει παρει ν σε πριονησει. Σε μια παρενθεση κρυβεται ολος ο πολεμος. Οποιος δει θα καταλαβει
Dimg4
 

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 18 Ιούλ 2017, 07:33

Μυρίζει αναλωσιμιλα παντως θα δουμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες