Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:46

Ελπίζω να σου διαθέσει ο Σαββιδης ο,τι χρειάζεσαι για να πετύχεις...

Όταν γίνουν οι μεταγραφές που θέλεις θα κριθείς δίκαια...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:49

Τον βγαλαμε yesmenακια γιατι ταχα θα εκανε οτι τον ελεγε ο μιχελ.

Μετα τον βγαλαμε κολλημενο γιατι ηρθε να αλλαξει κατι που ηδη τσουλουσε με κάτι που απο 3 φιλικα φανηκε οτι δεν...

Εν συνεχεια τον βγαλαμε κωλοτουμπα γιατι οταν δεν...ακουσον ακουσον το αλλαξε και γυρισε σε αυτο που τσουλουσε οπως λεγαμε.

Ζητησε με πολυ ευστοχο τροπο μεταγραφες χωρίς να βάλει το πιστολι στον κροταφο για τα χρονικα περιθωρια και χωρις να ριξει την ψυχολογια της ομάδας λεγοντας το απολυτα ορθο και σαφες οτι αυτην την ολυμπικ την περνάμε κ οπως ειμαστε. Εκεί αναγορευτηκε κινέζος.

Εγω πιστευω οτι οποιος ακολουθησε αυτα τα βηματα "κριτικης" (ολα-χωρις να μεινει παγιωμενος σε κατι) δεν εχει ιδεα απο ποδοσφαιρο και απλα γουσταρει να ιντριγκαρεται και να προβοκαρει.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:51

Διάβασα μόνο την τελευταία σελίδα. Προφανώς, θα υπήρξαν ομορφιές στην προηγούμενη - προηγούμενες αλλά βαριέμαι να κάτσω να διαβάσω. Είδα σε κάποιο ποστ παραπάνω την "άποψη" του νοτοριους. Ειλικρινά, γνώμη μου, είναι πιο θλιβερό το ότι κάποιος επιλέγει συνειδητά να απαξιώσει τον προπονητή της ομάδας μέχρι να πειστεί, αν πειστεί ποτέ και έχει κότσια, βέβαια, να παραδεχτεί ότι υπήρξε άδικος, ότι τελικά δεν είναι ... made in China από την ίδια την απαξίωση. Ο ίδιος ανοιχτά και ξεκάθαρα μας το διευκρινίζει, λοιπόν. Δηλαδή εγώ φερ' ειπείν μπορώ να θεωρώ τον x notorious εκ των προτέρων κομπλεξικό και άμπαλο και να το διατυμπανίζω χαλαρά, κοτσάροντας κι από δίπλα σαν γαρνιτούρα ότι, αααννν ποτέ με πείσει για το αντίθετο, θα σταματήσω κι εγώ το θάψιμο με κάθε αφορμή! Κοινώς, θα μεταστρέψω ... άποψη! Νομίζω ότι δε χρειάζεται περαιτέρω να αναφέρω τίποτα! Τέτοιου είδους "απόψεις" περνούν στο πάνθεον! Το δε κερασάκι στην τούρτα η αναφορά ότι, ναι, είναι νωρίς! Μάλλον για να τον διώξουμε, εικάζω, πριν κάτσει καν σε επίσημο αγώνα της ομάδας. Όταν είσαι "ψεύτης", η τιμωρία οφείλει να είναι παραδειγματική!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό agios » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:52

Ασχέτως του τι θα γίνει,και δεν ξέρω κατά πόσο παρακολουθούσε πέρσι όλα τα ματς,αυτό που σας διαβεβαιώνω είναι ότι την γραμμή ''βλέπε λίγο προς τα εκεί'' την πήρε μετά το ματς με την Βέροια....Τώρα αν παρακολουθούσε συνέχεια δεν μπορούμε να το ξέρουμε αλλά αυτό που σας λέω είναι ντεφάκτο ότι είχε εικόνα και δεν ήταν άσχετος..
Άβαταρ μέλους
agios
 
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 21:13

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:56

Στο ματς στη Βέροια εννοείς άγιε; Με το ακυρωθέν του φακουντου; Μήπως τη ... γραμμή αυτή την είδε ... λίγο πιο κει ο Χασάν αντί για τον "Κινέζο" και ύψωσε το κοντάρι;
:lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό agios » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 14:59

Σ αυτο το ματς ναι.
Άβαταρ μέλους
agios
 
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 21:13

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:04

Dimg4 έγραψε:
Notorious4 έγραψε:Δεν περίμενα τόσο μεγάλη αντίδραση γι'αυτό που έγραψα και δεν το παίρνω πίσω.Φετος ίσως να είναι και η μοναδική χρόνια που μπορούμε να πούμε πως Ναι πάμε για πρωτάθλημα αν και ο γαύρος είναι αρκετά ενισχυμένος. Έχουμε ένα καλό ροστερ.Εχει ομοιογενεια και θέλει πινελιές που όπως όλα δείχνουν θα γίνουν. Και από την άλλη ενώ η ομάδα θέλει έναν προπονητή μαέστρο μας φέρνουν κάποιον που είναι χαμενος στην Άπω Ανατολή και ψεύδεται ότι έχει δει όλους τους αγώνες της ομάδας και στο όσο χρόνο είναι στην ομάδα δεν υπάρχει ούτε 1 θετικό στοιχείο.Ναι είναι νωρίς αλλά δεν έχουμε το παραμικρό περιθώριο για λάθη.θα είμαι αυστηρός και απαξιωτικός μέχρι να αποδείξει την αξία του αν την αποδείξει βεβαίως.Υπομονη δεν υπάρχει , τέλος.Καθε χρόνο η ομάδα κάνει μισό βήμα μπροστά ενώ μια ΑΕΚ βυθισμένη στην Γ ήρθε και πήρε κύπελλο την πρώτη χρονιά και την δεύτερη πήγε τελικό και προκριματικά τσλ. Φτάνει πια με την καραμέλα της υπομονής και της στήριξης.ΠΑΟΚ είμαι και ο ΠΑΟΚ δεν είναι πρόσωπα.Ο ΠΑΟΚ είναι ιδέα.


Οχι οπαδος απο τα λιντλ, απο τα πανερια της λαικης αγορας στα κλεισιματα κατα τις 4 η ωρα!
Τραγικος απλα, κατι τετοιο ειναι που ξεκινουν το μιζερο κλιμα εντος και εκτος φορουμ οποτε μην απορειτε που εχει βγει ενα κλιμα αμφισβητησης του προπονητη μας. ΠΑΟΚτσης 2017 φιλε. Ξερολας, μιζερος και σαςταλεγακιας.



Φιλε Dimg4 Οι ανόητοι και οι έξυπνοι είναι ακίνδυνοι. Βλάπτουν μόνο οι μισοηλίθιοι και οι ημιμαθείς.Γιαυτό και οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Οι σκέψεις τους είναι οι απόψεις κάποιου άλλου, η ζωή τους μια μίμηση.

Φιλε Notorious4 η αμφιβολία για οτιδήποτε δεν πρέπει να είναι κάτι περισσότερο από εγρήγορση, διαφορετικά γίνεται επικίνδυνη.
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:05

Πάντως, ιδιαίτερα νωρίς μου φαίνεται ότι του δόθηκε γραμμή. Αυτό ερμηνεύεται ότι υπήρχε δηλαδή από τότε ... ξύσιμο περί Ίβιτς; Κάπως περίεργο το βρίσκω.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό agios » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:10

Υπήρχε.Αν δεν είχε κάνει κάποιες ενέργειες έπειτα που θυμόμαστε θα είχε γράψει άλλα η ιστορία...
Άβαταρ μέλους
agios
 
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 21:13

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:10

sic-4 , ποιο από τα 2 σενάρια θεωρείς πιθανότερο;

1) O Στανόγιεβιτς είδε 2-3-4 ματς του ΠΑΟΚ για να πάρει μια γεύση για το ρόστερ της ομάδας .

2) Ο ίδιος , είδε όλα τα παιχνίδια της ομάδας και είχε καθαρή εικόνα για το κάθε παίκτη.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:22

3) Είδε 15-20 σημαντικούς αγώνες του Π.Α.Ο.Κ. (ντέρμπι, play off και Ευρωπαϊκούς) και είχε μια γενική αξιολόγηση του ρόστερ απ τον Βούκιτς αλλά και απ τον Μίχελ, πάνω στις διαπραγματεύσεις που γίνονταν μέχρι να έρθει...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:53

Dimg4 φοβερό το ήθος σου δεν θα κάτσω να ασχοληθώ μαζί σου. δεν με ξέρεις και λες χαρακτηρισμούς που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω και εγώ για σένα και ακομα χειρότερους.

Εγώ εξέφρασα την γνώμη μου.Το Αν είναι βιαστική θα αποδειχθεί στο μέλλον. Επίσης το υφος των λεγομένων μου εχουν ξανα χρησιμοποιηθεί από εκατοντάδες μέλη ακομα και από αυτούς που τρέχουν να με κρίνουν χρησιμοποιώντας βαριές εκφράσεις.

Το επιχείρημα το τα αρνητικά σχόλια διαμορφώνουν κλίμα είναι τραγικό.Αν κάποιος δεν έχει την ικανότητα να "διαβασει" και να κρίνει μόνος του τότε δεν φτάιει κάνεις άλλος πέρα από τον εαυτό του.

Τέλος από εμένα για το θέμα του προπονητή μέχρι και τα πρώτα επίσημα.Μακαρι να πάει καλά η ομάδα.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 15:57

Δεν εχω ηθος. Σεβασμο θα δειχνεις ομως στην ομαδα ΜΑΣ. Ο ανθρωπος ακομα δεν ηρθε και αχρηστο τον εβγαλες.
Dimg4
 

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 16:11

Απλά notorious την επόμενη φορά που θα χρησιμοποιήσεις τετοιες εκφράσεις θα υποστείς και τις ανάλογες συνέπειες.

Δικαίωμα σου να μη σου αρέσουν τα μούτρα του προπονητή,γιατί προς το παρόν μόνο αυτά γίνεται να μη σου αρέσουν,διότι προφανώς δεν γίνεται να βγουν συμπεράσματα μέσα σε 3 εβδομάδες.

Άλλα ρε φίλε άραξε λίγο.Μη τα μηδενίζεις όλα.Θα δούμε και θα κρίνουμε.Κάθε πράγμα στον καιρό του
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 16:12

Γιατί ρε, ωραίο παιδί είναι ο Στανο. Σέξι
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες