Aleksandar Stanojevic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Photis » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 11:33

Δύο πράγματα παιδιά. 1ον, εξέφρασα μια άποψη για τον προπονητή με όσα βλέπουμε μέχρι στιγμής, τοτελικό συμπέρασμα θα φανεί σε βάθος κάποιων μηνών προφανώς από την στιγμή που λες πως στόχος είναι το πρωτάθλημα ξεκάθαρα. Εγώ με αυτό το κριτήριο μίλησα γιατί με βάση αυτά που βλέπουμε και σε ποιότητα υλικού ΔΕΝ είμαστε καλύτεροι του γάβρου. 2ον, συγχύζετε την έννοια ποδοσφαιρικά με την έννοια εταιρικά. Εταιρικά μεγαλώσαμε γιατί ο Σαββίδης πλήρωσε τα χρέη έκανε συμφωνίες σημαντικές πολλά καλά στην εταιρεία ΠΑΟΚ γιατί εκεί ξέρει να δουλεύει πολύ καλά. Τα στελέχη είναι πολύ καλά στο εταιρικό κομμάτι. Ποδοσφαιρικά, αναλογικά με τα χρήματα που έχει βάλει (και είναι πολλά!) ο ΠΑΟΚ δεν προχώρησε τι θέλετε να πω ότι αλλάξαμε επίπεδο? Όταν αλλάξουμε ποδοσφαιρικά επίπεδο θα το καταλάβουμε ομαδικώς. Κανείς δεν είπε να φύγει ο Σαββίδης μη λέτε πράγματα που δεν λέω. Όποιος θέλει να φύγει ο Σαββίδης απλά θεωρώ πως εθελοτυφλεί με την κατάσταση στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Απλά λέω ότι βλέπω στο ποδοσφαιρικό τμήμα. Και πρέπει πάντοτε να λέμε κάτι συγκρίνοντας και με τις καταστάσεις στο ποδόσφαιρο. Το ότι χάνεις από ομάδες με πολύ μικρότερο μπάτζετ 2ες θέσεις δεν σε αλλάζει επίπεδο. Το ότι ο περσινός γάβρος πήρε το πρωτάθλημα δε σε αλλάζει επίπεδο. Και για όσους είστε μικρότεροι, η κατάκτηση κυπέλλου δε σε μεγαλώνει ποδοσφαιρικά, το τι σε μεγαλώνει ποδοσφαιρικά είναι η συνέπεια και η συνεχής διεκδίκηση τίτλων (είτε τους κατακτήσεις είτε όχι, κανείς δεν έκανε συμβόλαιο με την επιτυχία). Όταν γίνουν αυτά θα έχουμε αλλάξει επίπεδο.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 11:43

ποιον παικτη του γαβρου θα ηθελες στην ομαδα μας?
σοβαρα ρωταω.εγω δε λιμπιζομαι κανεναν.λεω μηπως εχω ρε παιδι μου παρωπιδες.δεν αποκλειεται.τοσα χρονια φανατισμου μπορει να με θολωνουν.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό paokathens » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 11:53

Δεν μπορώ να πω ότι νιώθω ικανοποιημένος μέχρι τώρα σα φίλαθλος βλέποντας τέτοιο ποδόσφαιρο. Περιμένω το επίσημο ματσάκι να δούμε τι θα δούμε.. :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
paokathens
 
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Κυρ 19 Απρ 2009, 14:26

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 12:07

Στο πρώτο επίσημο ματσάκι, στις 27/7ου, όποιος περιμένει να δει ωραίο ποδόσφαιρο, κάλιο να αναθεωρήσει...

Περίπου 1-2% πιθανότητες υπάρχουν για να συμβεί κάτι τέτοιο για πάνω από 2, maximum 3, 15άλεπτα μέσα στο 90άλεπτο, πάντα με βάση την εμπειρία μου των 40 χρόνων που παρακολουθώ τον Π.Α.Ο.Κ. παίδες, το ομολογώ!!

Γενικότερα οι ομάδες "ανοίγουν" μετά το 5ο επισημο παιχνίδι, όσο περισσότερο ή λιγότερο ποιοτικές κι αν είναι!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 17:15

Photis έγραψε:Δύο πράγματα παιδιά. 1ον, εξέφρασα μια άποψη για τον προπονητή με όσα βλέπουμε μέχρι στιγμής, τοτελικό συμπέρασμα θα φανεί σε βάθος κάποιων μηνών προφανώς από την στιγμή που λες πως στόχος είναι το πρωτάθλημα ξεκάθαρα. Εγώ με αυτό το κριτήριο μίλησα γιατί με βάση αυτά που βλέπουμε και σε ποιότητα υλικού ΔΕΝ είμαστε καλύτεροι του γάβρου. 2ον, συγχύζετε την έννοια ποδοσφαιρικά με την έννοια εταιρικά. Εταιρικά μεγαλώσαμε γιατί ο Σαββίδης πλήρωσε τα χρέη έκανε συμφωνίες σημαντικές πολλά καλά στην εταιρεία ΠΑΟΚ γιατί εκεί ξέρει να δουλεύει πολύ καλά. Τα στελέχη είναι πολύ καλά στο εταιρικό κομμάτι. Ποδοσφαιρικά, αναλογικά με τα χρήματα που έχει βάλει (και είναι πολλά!) ο ΠΑΟΚ δεν προχώρησε τι θέλετε να πω ότι αλλάξαμε επίπεδο? Όταν αλλάξουμε ποδοσφαιρικά επίπεδο θα το καταλάβουμε ομαδικώς. Κανείς δεν είπε να φύγει ο Σαββίδης μη λέτε πράγματα που δεν λέω. Όποιος θέλει να φύγει ο Σαββίδης απλά θεωρώ πως εθελοτυφλεί με την κατάσταση στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Απλά λέω ότι βλέπω στο ποδοσφαιρικό τμήμα. Και πρέπει πάντοτε να λέμε κάτι συγκρίνοντας και με τις καταστάσεις στο ποδόσφαιρο. Το ότι χάνεις από ομάδες με πολύ μικρότερο μπάτζετ 2ες θέσεις δεν σε αλλάζει επίπεδο. Το ότι ο περσινός γάβρος πήρε το πρωτάθλημα δε σε αλλάζει επίπεδο. Και για όσους είστε μικρότεροι, η κατάκτηση κυπέλλου δε σε μεγαλώνει ποδοσφαιρικά, το τι σε μεγαλώνει ποδοσφαιρικά είναι η συνέπεια και η συνεχής διεκδίκηση τίτλων (είτε τους κατακτήσεις είτε όχι, κανείς δεν έκανε συμβόλαιο με την επιτυχία). Όταν γίνουν αυτά θα έχουμε αλλάξει επίπεδο.
:pano:

Σε ένα πράγμα διαφωνώ ριζικά Φώτη... Πέρσι αγωνιστικά το πήρες το πρωτάθλημα !!!! Βαθμολογικά δεν το πήρες.... Τα υπόλοιπα σηκώνουν μεγάλη συζήτηση....
Το αν έχω μεγαλώσει ποδοσφαιρικά φαίνεται από την Ευρώπη και δεν εννοώ μόνο την πορεία - που έχει παγιωθεί το 32άρι και χτυπάς το κάτι παραπάνω- αλλά όλη την αγωνιστική και εταιρική αν θέλεις εικόνα.
Όταν πχ. πουλάς Γενάρη παίκτη 2,5 μύρια -που δεν στα έχουν ξεπληρώσει ακόμα- σε ομάδα επιπέδου C.L. και κατευθείαν αγοράζεις παίκτες από ομάδες που μετείχαν στο C.L..... και έχεις ξεπληρώσει....δεν είσαι και μικρός....
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 18:57

Οταν ολοκληρωθει το ροστερ ριξτε μια ματια σας παρακαλω και συγρινετε το με τα προηγουμενα χρονια.
Μετα πειτε μου αν μεγαλωσαμε η μειναμε στα ιδια και η μονη διαφορα ειναι οι προσφυγες.
Κυριως φωτη γι αυτο σου το παραδειγμα εσχισα τα ρουχα μου, τις προσφυγες, ε οχι ρε αδερφε ε οχι αδικεις παρα πολυ την ομαδα αν εντοπιζεις εκει την διαφορα.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Photis » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 19:07

Εξέφρασα άποψη αδελφέ paokovie. Προσωπικά η ομάδα που είχαμε με Ζαγοράκη και Σάντος είναι χιλιόμετρα μακριά από την τωρινή. Αυτό μόνο και τίποτα άλλο. Δε μιλάμε απλά καλύτερη, εκείνη η ομάδα ήταν η μπατσελόνα μπροστά σε αυτήν που έχουμε τώρα. Και σε ρωτώ, έχουμε πιο δυνατή διοίκηση τώρα, χωρίς χρέη και προσφυγές παικτών? Φυσικά και ναι! Γιατί δεν έχουμε κάνει λοιπόν καλύτερη ομάδα? Και εν πάση περιπτώση γιατί σε 5 χρόνια διαχείρισης Σαββίδη δεν μπορέσαμε να φτάσουμε εκεί όταν είχαμε μια διοίκηση με μπατίρηδες αλλά με καλές ποδοσφαιρικές γνώσεις?
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 19:24

Ποια ομαδα Σαντος ηταν καλυτερη?Πατε καλα ?Εχετε επαφη με το ποδοσφαιρο?
Τι σαχλαμαρες θα ακουσουμε θεε μου καλοκαιριατικα....
Γραψτε κατι καλο για τον ΠΑΟΚ μας επιτελους .......


Ουτε μια φορα στην ζωη σας δεν εχετε φωναξει ΠΑΟΚ με την ψυχη σας ..........
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 19:30

Photis έγραψε:Εξέφρασα άποψη αδελφέ paokovie. Προσωπικά η ομάδα που είχαμε με Ζαγοράκη και Σάντος είναι χιλιόμετρα μακριά από την τωρινή. Αυτό μόνο και τίποτα άλλο. Δε μιλάμε απλά καλύτερη, εκείνη η ομάδα ήταν η μπατσελόνα μπροστά σε αυτήν που έχουμε τώρα. Και σε ρωτώ, έχουμε πιο δυνατή διοίκηση τώρα, χωρίς χρέη και προσφυγές παικτών? Φυσικά και ναι! Γιατί δεν έχουμε κάνει λοιπόν καλύτερη ομάδα? Και εν πάση περιπτώση γιατί σε 5 χρόνια διαχείρισης Σαββίδη δεν μπορέσαμε να φτάσουμε εκεί όταν είχαμε μια διοίκηση με μπατίρηδες αλλά με καλές ποδοσφαιρικές γνώσεις?
:pano:


Αυτα τα χιλιομετρα που βλεπεις εσυ πες μου σε παρακαλω πως μεταφραστηκαν αγωνιστικα και σε επιπεδο ευρωπης και τιτλων, εγω λοιπον προσωπικα βλεπω οτι αυτη την στιγμη απεχουμε χιλιομετρα απο εκεινη την ομαδα (πιο πληρες ροστερ ) και για πρωτη φορα σοβαρο διεκδικητη στου πρωταθληματος(παντα σε αγωνιστικο επιπεδο),δεν νομιζω οτι θεωρηθηκαμε ποτε διεκδικητες του τιτλου ουτε επι σαντος και παρολο που δεν ειχαμε ευρωπαικες υποχρεωσεις.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 19:49

gk.box16 έγραψε:Ποια ομαδα Σαντος ηταν καλυτερη?Πατε καλα ?Εχετε επαφη με το ποδοσφαιρο?
Τι σαχλαμαρες θα ακουσουμε θεε μου καλοκαιριατικα....
Γραψτε κατι καλο για τον ΠΑΟΚ μας επιτελους .......


.


Ηρεμα με τις εκφρασεις..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 19:49

Ετσι ακριβώς όπως τα λέει ο paokovios είναι..... Πλέον είσαι στους διεκδικητές και όχι στα λόγια, η ομάδα πέρσι για αρκετό διάστημα έπαιξε μπαλαρα που με τον Σάντος δεν το είδαμε, πήραμε κύπελο, έρχονται πολύ καλοί παίκτες, τα καλλίτερα είναι μπροστά μας

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 20:06

sourmenetes έγραψε:
gk.box16 έγραψε:Ποια ομαδα Σαντος ηταν καλυτερη?Πατε καλα ?Εχετε επαφη με το ποδοσφαιρο?
Τι σαχλαμαρες θα ακουσουμε θεε μου καλοκαιριατικα....
Γραψτε κατι καλο για τον ΠΑΟΚ μας επιτελους .......


.


Ηρεμα με τις εκφρασεις..


Οι εφρασεις μου, μπορει να μην χαρακτηριζονται απο ηρεμια, αλλα ειναι σωστες και το ξερεις...

Αυτο δε σημαινει οτι μπορεις να εκφραζεσαι οπως θες.
SOURMENETES
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 895
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 23 Ιούλ 2017, 20:30

paokovios1974 έγραψε:
Photis έγραψε:Εξέφρασα άποψη αδελφέ paokovie. Προσωπικά η ομάδα που είχαμε με Ζαγοράκη και Σάντος είναι χιλιόμετρα μακριά από την τωρινή. Αυτό μόνο και τίποτα άλλο. Δε μιλάμε απλά καλύτερη, εκείνη η ομάδα ήταν η μπατσελόνα μπροστά σε αυτήν που έχουμε τώρα. Και σε ρωτώ, έχουμε πιο δυνατή διοίκηση τώρα, χωρίς χρέη και προσφυγές παικτών? Φυσικά και ναι! Γιατί δεν έχουμε κάνει λοιπόν καλύτερη ομάδα? Και εν πάση περιπτώση γιατί σε 5 χρόνια διαχείρισης Σαββίδη δεν μπορέσαμε να φτάσουμε εκεί όταν είχαμε μια διοίκηση με μπατίρηδες αλλά με καλές ποδοσφαιρικές γνώσεις?
:pano:


Αυτα τα χιλιομετρα που βλεπεις εσυ πες μου σε παρακαλω πως μεταφραστηκαν αγωνιστικα και σε επιπεδο ευρωπης και τιτλων, εγω λοιπον προσωπικα βλεπω οτι αυτη την στιγμη απεχουμε χιλιομετρα απο εκεινη την ομαδα (πιο πληρες ροστερ ) και για πρωτη φορα σοβαρο διεκδικητη στου πρωταθληματος(παντα σε αγωνιστικο επιπεδο),δεν νομιζω οτι θεωρηθηκαμε ποτε διεκδικητες του τιτλου ουτε επι σαντος και παρολο που δεν ειχαμε ευρωπαικες υποχρεωσεις.


Πέστα αδερφέ να αγιάσει Ο ΣΤΟΜΑΣ ΣΟΥ... ;)

Καλό παπά φάγαμε όλοι μαζί τότε με τους "παρά λίγο Πρωταθλητές", ξεχνώντας τα 4άμπαλα στα Γιάννενα και τους αποκλεισμούς στο Κύπελλο από Θρασύβουλες (άλλο 4άμπαλο κι εκεί) κι από κάτι καρδούλες στην Ευρώπη... :( :evil:

Μακράν πληρέστερη ομάδα η περσινή-φετινή από κείνη, που έπαιζε 32-35 maximum παιχνίδια επί τρεις σεζόν... 8-)


Υ.Γ Να μην αναφερθούμε βέβαια και στα (τότε) διοικητικά με τους τίμιους ποδοσφαιρανθρώπους μας... :x :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 24 Ιούλ 2017, 13:06

τι εγινε περασαν οι δεκα μερες που ελεγε θα το φιλοσοφησει αν πηγαινουμε για τιτλο ή οχι;
τελικως θα χτυπησουμε τον ολυμπιακο φετος ή τα γιαννενα; τι πορισμα εβγαλε; για ποιον απο τους δυο στοχους τον φεραμε;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Aleksandar Stanojevic

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 24 Ιούλ 2017, 18:34

Photis έγραψε:Εξέφρασα άποψη αδελφέ paokovie. Προσωπικά η ομάδα που είχαμε με Ζαγοράκη και Σάντος είναι χιλιόμετρα μακριά από την τωρινή. Αυτό μόνο και τίποτα άλλο. Δε μιλάμε απλά καλύτερη, εκείνη η ομάδα ήταν η μπατσελόνα μπροστά σε αυτήν που έχουμε τώρα. Και σε ρωτώ, έχουμε πιο δυνατή διοίκηση τώρα, χωρίς χρέη και προσφυγές παικτών? Φυσικά και ναι! Γιατί δεν έχουμε κάνει λοιπόν καλύτερη ομάδα? Και εν πάση περιπτώση γιατί σε 5 χρόνια διαχείρισης Σαββίδη δεν μπορέσαμε να φτάσουμε εκεί όταν είχαμε μια διοίκηση με μπατίρηδες αλλά με καλές ποδοσφαιρικές γνώσεις?
:pano:

Τα παραλες και θα σου πω και γιατί.
Εκείνη η ομάδα του Σάντος που όντως ήταν πολύ καλή κατάφερε να πάρει το πρωτάθλημα...πρώτον γιατί ήταν τρία χρόνια ο ίδιος προπονητής και δύο χρόνια η ίδια ομάδα και δεύτερον γιατί έπαιξε μόλις 30 παιχνίδια,χωρίς Ευρώπη χωρίς κύπελλο.
Ένα ματς την εβδομάδα.
Εκείνη η ομάδα που σήμερα την λες Μπαρτσελόνα επαιζε με Σνάουτσνερ και αραμπατζη δεξιά Μπακ.
Έπαιζε με εξτρεμ τον Σορλέν και τα αναπληρωματικά εξτρεμ ήταν οι κουτσια και Κριστιάνο,ενώ στα χαφ η πρώτη αλλαγή ήταν ο Φωτάκης.
Εκείνη η τόσο καλή ομάδα,που με τα χρόνια όμως έχουν ξεχαστεί όλα τα στραβά της είχε για πρώτους σκόρερς τους Βλάνταν και Βιερίνια με 7 γκολ και ο πελκας που στην πρώτη του επαγγελματική χρόνια στον ΠΑΟΚ κάνει νταμπλ ντάμπλ μας φαίνεται λίγος και με χαμηλό ταβάνι.

Το μόνο που λείπει από την σημερινή ομάδα σε σχέση με την ομάδα του Σάντος είναι η στήριξη σε πρόσωπα και σε πλάνο
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης