8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 13:44

goran 64 έγραψε:Δυστυχώς αν ισχύει κάτι τέτοιο γιατί έχει πολύ μεγάλο ποδοσφαιρικό ταλέντο ο Φαραώ... :(
Αν μας βγει Σικαμπάλα Νο2 δεν ξέρω τι να πω για τις αιτίες και τις αφορμές του επαναλαμβανόμενου γεγονότος... :evil:

Κούπα ;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 13:45

logios έγραψε:Καθώς το φαινόμενο τείνει να γίνει θεσμός για κάθε πιτσιρικά και το είχε αναφέρει και ο ίδιος ο Ιβάν , πρέπει να βρεθεί λύση γιατί χάνουμε λεφτά , ταλέντα και γόητρο.

Κοψε δυο τρια προστιμα..
Απορω ρε γαμωτο...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 16:22

Λογικα παμε σε αποτρίχωση τωρα ριζική η ενός χρονου θα δουμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 16:23

Απορώ εξ ίσου μαζί σου ρε συ sourme και το χω δηλώσει εδώ και πολύ καιρό ότι πρέπει να πέσουν πρόστμα... :shock:

Έχω αρχίσει όμως πλέον να αμφιβάλω ακόμα και για το ότι η ομάδα έχει εσωτερικό κανονισμό... :oops:

Αν συνεχιστεί έτσι αυτό το φαινόμενο δε, θα αρχίσω να πιστεύω ότι το Ιβάν είναι χαϊδευτικό...Απ το χαϊβάν... :evil:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 01 Ιούλ 2017, 16:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 16:25

MANIAKOS έγραψε:Λογικα παμε σε αποτρίχωση τωρα ριζική η ενός χρονου θα δουμε


:lol: :lol: :lol: :lol:

Με αποτριχωτική κρέμα Opilca ή με φωτόλυση αλά Πρίνου άραγε??? :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 16:31

μιση σεζον ηταν μαζι μας,αλλα σαν προσωπικοτητα δεν επεισε καθολου.Για μενα ασχετως κουτσομπολιου περι εξωγηπεδικης ζωης που μπορει να ισχυει σε καποιο βαθμο,πρεπει να δοθει δανεικος και να επαναξιολογηθει του χρονου.Θελει πολλα περισσοτερα απο καποια τεχνικη καταρτιση για να παιξεις στον ΠΑΟΚ των τιτλων.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 17:49

ειναι παιχταρας και με προοπτικες,ουτε 24 κλειστα ακομα
αν δεν υπαρχουν προβληματα στα αγωνιστικα και στα εξωγηπεδικα
θα ειναι τρελα να τον διωξουμε


αλλα αν υπαρχουν οπως φημολογειται και τον διωξουμε,σημαινει πως και εμεις ως συλλογος ειμαστε τελειως ανικανοι να νουθετησουμε παιχτες με ιδιομορφιες.
βεβαιως μπορει να το προσπαθησαν ηδη,οποτε πασο.δεν το ξερουμε
οπως δεν ξερουμε ανοντως ισχυουν αυτα περι εξωγηπεδικης ζωης,οποτε ειναι και αδικο να κριθει
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό black death » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 18:01

Παλαιολόγος έγραψε:αλλα αν υπαρχουν οπως φημολογειται και τον διωξουμε,σημαινει πως και εμεις ως συλλογος ειμαστε τελειως ανικανοι να νουθετησουμε παιχτες με ιδιομορφιες.

Δεν γίνεται να νουθετήσεις τον άλλο στα 24. Εντάξει, δεν είναι και ο Ζιντάν. Αν δεν μπορεί να συμπεριφερθεί σαν επαγγελματίας, στο καλό. Ο ΠΑΟΚ είναι μεγαλύτερο μέγεθος απ' αυτόν.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 18:07

Συμφωνώ...
Wardda = τρίχα...
Π.Α.Ο.Κ. = κοτσίδα...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 18:21

black death έγραψε:
Παλαιολόγος έγραψε:αλλα αν υπαρχουν οπως φημολογειται και τον διωξουμε,σημαινει πως και εμεις ως συλλογος ειμαστε τελειως ανικανοι να νουθετησουμε παιχτες με ιδιομορφιες.

Δεν γίνεται να νουθετήσεις τον άλλο στα 24. Εντάξει, δεν είναι και ο Ζιντάν. Αν δεν μπορεί να συμπεριφερθεί σαν επαγγελματίας, στο καλό. Ο ΠΑΟΚ είναι μεγαλύτερο μέγεθος απ' αυτόν.


αλλο αυτο
αλλα δεν εχω ακουσει να πεφτουν προστιμα,μπορει να υπαρχουν και καποιοι ανωριμοι παιχτες
δνε ξερω αν ειναι ο ουαρντα ,δεν εχω καταλαβει απο που προεκυψε ολο αυτο τελευταιες μερες!

δεν εχουμε ολοι ιδιο περιβαλλον αναπτυξης ,ερεθισματα κ.λπ
ποσο μαλλον οταν ερχεσαι σε μεγαλο κλαμπ
ε οταν παραστρατεις υπαρχουν και οι καμπανες
το προστιμο,η κερκιδα,να τους πεις δυο κουβεντες

του δινεις μια ευκαιρια

βεβαια ξαναλεω δεν ξερω αν εχει γινει ηδη
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό skalon » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 19:39

Δεν ξέρω για τη ζωή του, γι΄αυτό και δεν μπορώ να μιλήσω. Αυτοί που ξέρουν και έχουν την ευθύνη ας πάρουν τις αποφάσεις που πρέπει.

Καθαρά για την αγωνιστική του συμπεριφορά θα πω ότι δεν έχω δει πιο αμφιλεγόμενο παίκτη...

Υπήρξαν κάποιοι αγώνες που ήταν φοβερός! Κράτησε μπάλα, έβγαλε μπαλιές, πέτυχε γκολ, έδινε ουσία στην ομάδα και ήταν ο καλύτερός της παίκτης.
Υπήρξαν όμως και ορισμένοι αγώνες στους οποίους όχι μόνον δεν βοήθησε, αλλά ήταν και ιδιαίτερα αρνητικός και επικίνδυνος.

Αυτό από μόνο του δείχνει ότι, κατ' αρχάς δεν είναι σταθερός και συνεπής και συνεπώς δεν μπορεί να αποτελέσει βασικό σε ομάδα πρωταθλητισμού, όπως ο ΠΑΟΚ. Δείχνει όμως ότι, κυρίως λόγω της ηλικίας του, αν δουλέψει σωστά και αν βοηθηθεί κατάλληλα έχει φοβερά potentials και μπορεί να πετύχει σπουδαία πράγματα (και φυσικά να ανεβάσει και την αξία του στα ύψη).

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Πιστεύω ότι είναι παίκτης που θα πρέπει να επενδύσει η ομάδα πάνω του. Λόγω και του ότι μπορεί να παίξει σε αρκετές θέσεις στην ομάδα, τη στιγμή αυτή τον θεωρώ μια αλλαγή πολυτελείας που μπορεί να έρθει από τον πάγκο και να δώσει πολλές λύσεις στον προπονητή. Θα ήθελα να μείνει.... Χωρίς όμως να ξέρω τα μυαλά που κουβαλάει και αν δημιουργεί προβλήματα.
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 21:06

BlackBlockAttack έγραψε:Χθες στο τοπικ των μεταγραφων ο Αβερ ειπε οτι ειναι για να φευγει....Το επιβεβαιωσα και εγω απο ατομο που ειναι στο περιγυρο του ΠΑΟΚ...Πολυ ξενυχτι ποτο κακιστη εξωγηπεδικη ζωη και και...Κριμα...Τον πιστευω σαν ποδοσφαιριστη αλλα εαν ισχυουν αυτα που εμαθα τα μπογαλακια του και δρομο!

Συμφωνω απολυτως...και εγω με τη σειρα μου το επιβεβαιωσα..απο τον τελικο και μετα με ειπαν χαρακτηριστικα "οτι τον ψαχνουν τα βραδια να γυρισει"...αλλου για αλλου...γυρναει στο ξενοδοχειο τουλαχιστον στις 6 το πρωι...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3639
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 21:28

Και αφού διάβασαν φόρουμ, θέμα για δανεισμό έγραψαν σπορτντογκ και φορζα.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 21:29

goran 64 έγραψε:Συμφωνώ...
Wardda = τρίχα...
Π.Α.Ο.Κ. = κοτσίδα...

:nairepaok:


Ετσι αν δεν ευλογησουμε τα γενιά μας.. εεε την κοτσίδα μας ήθελα να πω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 7.Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 21:30

Αραουχιζει δηλαδή ο παίκτης;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες