15. José Ángel Crespo

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 11:35

Συμφωνώ και επαυξάνω δια της οργής... :evil:
Μπιλ "έγραψες"... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :opaokara:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 04 Δεκ 2017, 11:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 04 Δεκ 2017, 11:37

odi εγώ έκανα τη σύγκριση.
Σορυ κιόλας για τη ντροπή και το αίσχος.

Αλλά ο άνευρος - παθητικός Κρέσπο και φέτος ( κι από πέρυσι ) έχει εμφανιστεί αρκετές φορές έτσι , μου φαντάζει Βιτορ.

Τόσα ξέρω , τόσα λέω.
Ξαναμανά σορυ για το αίσχος.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 11:38

Odi έγραψε:Ντροπή και αίσχος να συγκρίνεται ο Βίτορ με τον Κρέσπο.
Μάλλον δεν θυμόμαστε καλά τον βιτορ και τον συγκρίνουμε με κρεσπο... Καμμια σχέση πολύ καλλιτερος ο κρεσπο

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 04 Δεκ 2017, 11:59

nickgg έγραψε:να τη και η περσινή κρεσπούρα .

Αυτο.

Αγωνιστικός ρυθμος του λειπει του ισπανου


Αυτο

ΑποστόληςΑ έγραψε:Εάν κατεβάσει τη σύνθεση της Ξάνθης, κάτι που θεωρώ πολύ πιθανό, αυτός θα είναι το αριστερό μπακ. Σιγά μην βάλει Δεληγιαννίδη, που τον έχει μόνο για καμιά Καλαμαριά η Αιγίνιο.


Και αυτο.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5523
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 04 Δεκ 2017, 12:15

Ούτε εγώ έχω κανα ιδιαίτερο έρωτα με τον Κρέσπο αλλά εκτιμώ αφάνταστα ότι παίζει πάντα στο 110% αυτών που μπορεί και δε τον θυμάμαι ούτε μία στιγμή απαθή ή αδιάφορο. Είναι πολύ γρήγορος και αυτό είναι το μεγαλύτερο προσόν του, αλλά σπάνια βγαίνει μπροστά να καθαρίσει φάση εν τη γενέσει και είναι και πολύ σοφτ στον αέρα. Α έχει και καλούτσικη μακρινή πάσα στα πλάγια να μην τον αδικώ.
Πάντως και ο Βίτορ δεν ήταν τόσο κακός παίκτης, δυνατός και ψηλά και ξύλο έριχνε και γρήγορος ήταν. Απλά του δώσαμε ηγετικό ρόλο και τρελάθηκε στο τσαφ μια χρονιά.

Τώρα για την Κυριακή προφανώς προφανέστατα όλοι τον προτιμούμε έναντι Μαλεζά στα μπακ, ακόμα και ο Λουτσέσκου.
Αλλά αφού καταφέραμε να μην έχουμε αριστερό μπακ, η λύση είναι μονόδρομος. Όσο και να ελπίζουμε ο Δέλη να μπει και να παίξει και να σκίσει πάτους, άμα ο Λούτσε τον κρίνει λίγο για τέτοιο ματς δε βλέπω το λόγο να διαφωνήσω, αυτός τον προπονεί, αυτός ξέρει. Αυτά τα μακάρι να παίξει ο Δέλη δεν τα ενστερνίζομαι, το ματς θα καίει, ο ζελος θα ανέβει ταλιμπάν, και ο Βιγιαφάνες προβλέπεται να κάνει πιο πολλές βουτιές από όσες έκανα εγώ το καλοκαίρι. Θα είναι ζόρικα.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 04 Δεκ 2017, 12:49

giapas έγραψε:odi εγώ έκανα τη σύγκριση.
Σορυ κιόλας για τη ντροπή και το αίσχος.

Αλλά ο άνευρος - παθητικός Κρέσπο και φέτος ( κι από πέρυσι ) έχει εμφανιστεί αρκετές φορές έτσι , μου φαντάζει Βιτορ.

Τόσα ξέρω , τόσα λέω.
Ξαναμανά σορυ για το αίσχος.


Μια έκφραση χρησιμοποίησα, δεν χρειάζεται να αρπάζεστε με το παραμικρό.

Τώρα οκ για σενα φαντάζει ο Κρέσπο Βίτορ που ήθελε έξι κοντρόλ για να κατεβάσει την μπάλα,πάθαινε θλάση κάθε δεύτερη Τετάρτη και αν έκανε πάσα πάνω από 4 μέτρα, πετύχαινε τον κάθε αθώο περαστικό, οκ.

Απόψεις είναι αυτές. Χωρίς καμία διάθεση αντιαπαράθεσης, πραγματικά. Υποκειμενικές είναι οι κρίσεις.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 04 Δεκ 2017, 13:02

Δεν αρπάζομαι.
Ειλικρινά πιστεύω ότι ο κακός Κρέσπο δεν έχει διαφορές από το Βιτορ

Ο περσινός Κρέσπο , όπως μας συστήθηκε στην αρχή , προφανώς και δε σηκώνει κουβέντα.
Αλλά αυτόν έχουμε να τον δούμε μπόλικο καιρό.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9438
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 04 Δεκ 2017, 14:20

Εμενα με Ξανθη μου αρεσε. Και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα δυσκολευτει απεναντι στην ζελα, αρκει να παιξει ως στοπερ και οχι φυσικα στη θεση που τον κανει να μοιαζει με αργοκινητο καραβι, δηλαδη αριστερα.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 04 Δεκ 2017, 14:43

Αριστερά θα παίξει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό Dakos4 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 14:47

Tolaros έγραψε: και ο Βιγιαφάνες προβλέπεται να κάνει πιο πολλές βουτιές από όσες έκανα εγώ το καλοκαίρι. Θα είναι ζόρικα.

:lol: :lol: :lol: :opaokara: :opaokara:
Dakos4
 
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ 29 Δεκ 2016, 16:22

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 14:59

kos έγραψε:ο κρεσπο ειναι ο καλυτερος μαλεζας που εχει περασει απο τον ΠΑΟΚ.


Δεν ξέρω με τι διάθεση το έγραψες αυτό, πάντως, προσωπικά δεν το ερμηνεύω ως αρνητικό. Μια χαρά παίχτης είναι. Δε θα τον εξισώσω με τον Περουβιανό, ο οποίος υπερέχει ξεκάθαρα. Δε θα τον πω όμως και αδιάφορο. Αν βρει αγωνιστικά λεπτά, πιστεύω ότι μπορεί να προσφέρει αρκετά, όπως και πέρυσι. Για βασικό δεν τον προτιμώ. Για λύση από τον πάγκο είναι αξιοπρεπέστατη επιλογή.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 15:03

Ο Κρέσπο είναι μιά καλή αλλαγή. Θα χρειαστούμε βασικό στόπερ (εκτός εάν κρατήσουν και αναστήσουν τον Σαμπράνο).
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4471
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό tzoker » Δευτ 04 Δεκ 2017, 15:10

Αυτο ακριβως ο Κρεσπο ειναι ενας αρκετα καλος παικτης για τριτος κεντρικος αμυντικος.Παντα φιλοτιμος κια αξιοπρεπης, απλα δεν εχει το κατι παραπανω ωστε να ειναι βασικοτατος.Εκει ανηκει πιστευω και ο Χατζη, με βαση τις αναγκες που εχει τωρα η ομαδα.Και δν πιστευω να συνυπαρξουν.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 04 Δεκ 2017, 15:21

Dakos4 έγραψε:
Tolaros έγραψε: και ο Βιγιαφάνες προβλέπεται να κάνει πιο πολλές βουτιές από όσες έκανα εγώ το καλοκαίρι. Θα είναι ζόρικα.

:lol: :lol: :lol: :opaokara: :opaokara:

:lol: :lol: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 15. José Ángel Crespo

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 04 Δεκ 2017, 15:46

ΑποστόληςΑ έγραψε:Αριστερά θα παίξει.

Το ..ξερω..αλλα ελπιζω να πεσουμε εξω στις προβλεψεις μας..τον θυμαμαι σε αλλα ματς ως αριστερο μπακ κ τρεμει το φυλλοκαρδι μου.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron