10.Djalma Campos

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 21 Νοέμ 2017, 10:13

joshua έγραψε:Εγω παλυ δεν τον ειδα καλο ουτε σημερα.Αυτο που παιζει δεν ειναι ποδοσφαιρο,απλα ειναι πολυ δυνατος και γενικα καλος αθλητης και μεσα στα απειρα μπουρδουκλωματα του θα βγαλει και 2-3 καλες στιγμες.Βεβαια θα ηταν πολυ χρησιμος με ταιρι εναν παλιο Βιερινια,ενα δαντελενιο εξτρεμ απο την αλλη πλευρα.


Campos in a nutshell.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 11:53

Τζάλμαρε παιχταρά μου, πολύ γούσταρα που τους το κάρφωσες εσύ χθες, έτσι όπως έπρεπε για να πονέσει... ;)
Τυχερογκαντέμη γκαντεμοτυχερούλη μου εσύ... :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 21 Νοέμ 2017, 12:00

goran 64 έγραψε:Τζάλμαρε παιχταρά μου, πολύ γούσταρα που τους το κάρφωσες εσύ χθες, έτσι όπως έπρεπε για να πονέσει... ;)
Τυχερογκαντέμη γκαντεμοτυχερούλη μου εσύ... :D :opaokara: :opaokara:

:D :D :opaokara: :opaokara:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8500
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 12:43

sourmenetes έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Το οτι παιζεις εσυ και οχι ο λημνιος ειναι αλλη μια τραγικη επινοηση του τραγικου προπονητη.

Το χεις παει σε αλλο επιπεδο...
Φτανει!!!
Εχεις κουρασει...φτανει!!!!


Τι εγινε σουρμε?? Φιμωτρο στη γνωμη μετα απο ματς? Τι παει να πει κουρασα? Δεν τον εβρισα, εκφραζω για μια ακομη φορα την γνωμη μου στο να παιζει αυτος και οχι ο λημνιος, μαλιστα και με επιχειρημα στο τοπικ του λημνιου.
Παιξαμε ματς και εγραψα, ποιο ειναι το προβλημα σου? Και σε παρακαλω μη μου πεις οτι επαναλαμβανομαι, αν ειναι ετσι να εχουμε απο 1 ποστ σε καθε τοπικ για ολη τη σεζον.
Dimg4
 

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 21 Νοέμ 2017, 12:49

Κοιτα dim δε θα ασχολουμαστε συνεχεια με σενα.το να μπαινεις σε ολα τα τοπικ και να μας λες για το λουτσεσκου ειναι εντελως κουραστικο και εντελως οφτοπικ.

Δε θα το συνεχισεις αλλο.και το κλεινουμε εδω.
Κανεις δε σου ειπε ποσα ποστ θα κανεις.σε καθε ποστ ν αναφερεις και το λουτσεσκου και να δινεις πονο με οφτοπικ δε θα συνεχιστει.

Αν θες καταλαβαινεις.και μην αρχισεις δικαιολογιες μα ο προπονητης τον βαζει γιατι τον προπονητη τον εχεις στολισει και στο τοπικ του.

Αν θες να γραφεις θα γραφεις με κοσμιο τροπο και οχι μπουλο και τα ρεστα.
Δε θα το συζητησω αλλο.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 21 Νοέμ 2017, 13:11

Dimg4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Το οτι παιζεις εσυ και οχι ο λημνιος ειναι αλλη μια τραγικη επινοηση του τραγικου προπονητη.

Το χεις παει σε αλλο επιπεδο...
Φτανει!!!
Εχεις κουρασει...φτανει!!!!


Τι εγινε σουρμε?? Φιμωτρο στη γνωμη μετα απο ματς? Τι παει να πει κουρασα? Δεν τον εβρισα, εκφραζω για μια ακομη φορα την γνωμη μου στο να παιζει αυτος και οχι ο λημνιος, μαλιστα και με επιχειρημα στο τοπικ του λημνιου.
Παιξαμε ματς και εγραψα, ποιο ειναι το προβλημα σου? Και σε παρακαλω μη μου πεις οτι επαναλαμβανομαι, αν ειναι ετσι να εχουμε απο 1 ποστ σε καθε τοπικ για ολη τη σεζον.

Δηλαδή αν σε πω ότι είσαι τραγικός δεν θα παρεξηγηθεις και θα πεις ότι είναι απλά η γνώμη μου?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 17:19

ΠΑΛΙΚΑΡΟΣ το διχως αλλο...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 17:20

Η χρυσή μετριότητα. Πολλά λάθη στις μεταβιβάσεις και καταστροφές επιθέσεων και μερικές φαντεζί ενέργειες χωρίς καμιά ουσία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89890
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό tzoker » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 17:26

Το φιλοτιμο σου δυστυχως αλλες εποχες θα σε εκανε απαραιτητο.Τωρα ομως δεν κανεις σε καμια περιπτωση για βασικος.Απαραδεκτο να μην παιζει εκει ο Βιερινια.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 17:27

Υπερκοστολογημενος
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 17:30

Ο παίκτης δεν έχει καν σοβαρή τελική. Είδα χθες το γκολ του Ντάουντα του Ατρομήτου, παίκτη που πρεπει να αμοίβεται 4-5 φορές λιγότερο από σένα και ζήλεψα.
Για να μην μιλήσω για τον Γιεσίλ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89890
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 20:49

γυρω γυρω ολοι στην μεση ο μανολης
ετσι μπορει να περιγραφει με λιγα λογια η περιπτωση καμπος(800 χιλ τον χρονο αν δεν κανω λαθος; :lol: o μελισσανιδης θα τον εκλεινε πιστευω και με 250)


αφου πρωτα παρει θεση ο βιερινια,ο λημνιος στην θεση του,ο ενας ο αλλος ΑΝ περισσεψει λεπτο στο πρωταθλημα και για αυτον εχει καλως

οχι ειναι καλος τακτικα και κατι μλκς που μας λεγανε τοσα χρονια και μας ειχαν φλομωσει
σορρυ αλλα εχω νευριασει σημερα,πιστευω ηταν κομβικο το σημερινο παιχνιδι
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 23:50

Μέσα στους δύο-τρείς καλύτερους σήμερα. Κυρίως στο πρώτο έβγαλε πολύ ενέργεια. Μπερδέυτηκε λίγο στην αρχή του δευτέρου όπως και όλη η ομάδα λόγω του γρήγορου γκολ.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό aquila » Δευτ 27 Νοέμ 2017, 00:11

Αν κ το πάλεψε κ σήμερα αλλάξτε του θέση με τον Μάτος δύναμη έχει αντοχή έχει ακόμη κ καμία τρίπλα την κάνει. Μπροστά δεν το χει.
Είναι πραγματικά να απορεί κανείς με το σχεδιασμό αυτής της ομάδας. Ομάδα που την καλύτερα μπάλα την ξέρουν τα πλάγια Μπακ της δε νομίζω να έχει ξαναγίνει. Μετά μας φταίει ο προπονητής (που φταίει) οι παίκτες οι διαιτητές οι ευρωπες ο ανάδρομος ερμης κ.ο.κ.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: 10.Djalma Campos

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 27 Νοέμ 2017, 00:16

Για 30 λεπτά στο πρώτο και 20 στο δεύτερο είναι πολύ ποιοτικός μπροστά...Μετά πρέπει να αλλάζει με τον Μάτος! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες