28.Evgen Shakhov

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 23 Φεβ 2017, 21:02

Αυτό δηλαδή
apple64 έγραψε:
alex ntepo έγραψε:Έπαιζε αυτός χτες;


Σάλκε - ΠΑΟΚ έβλεπες εχθές;

Είναι λιγότερο;

Ένα απλό χιούμορ είναι και το ξέρεις. Το ξέρω ότι το ξέρεις. Αφού μάσκα θαλάσσης φοράει στην εικόνα προφίλ, έκανε χιούμορ με αυτή, το προσωπικό που το είδες; Είμαι σίγουρος ότι ούτε ο Άλεξ δε το πήρε έτσι, αν θέλει ας πει για να "λυθεί η παρεξήγηση"
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11433
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 23 Φεβ 2017, 21:22

Ομολογώ ότι στο σχόλιο για τη μάσκα αρχικά δεν είδα τα emoticons που νομίζω κάνουν φανερό ότι όντως ήταν πλάκα.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 22:48

alex ntepo έγραψε:Ψυχραιμία αδέρφια. Αλίμονο αν δε μπορούμε να εκφράσουμε τη γνώμη μας για έναν ποδοσφαιριστή της ομάδας, ειδικά σε ένα φόρουμ όπου κατά καιρούς έχουν κατακρεουργηθεί άλλοι κι άλλοι, παίχτες, προπονητές, παράγοντες, συχνά μάλιστα με αποδεδειγμένη και αναμφισβήτητη προσφορά στον ΠΑΟΚ. Κουβέντα κάνουμε, δεν το πήρα το παλικάρι τηλέφωνο να τον κράξω στα μούτρα, μην ανησυχήτε, δε θα τον πιάσουν τα ψυχολογικά του εξαιτίας μου. Πάμε τώρα,

sn0ufel4 έγραψε:Ένας bendaleb και κάτι αλλά γατιά έπαιζαν?

Έπαιζαν αδερφέ, αλλά όσο έπαιζαν εναντίον του Σάχοφ, έπαιζαν και εναντίον των υπολοίπων, κάποιοι από τους οποίους χτες έκαναν ματσάρα. Ο Σάχοφ ανάγκασε τον σπίκερ να πει το όνομά του ΤΡΕΙΣ, άντε βαριά ΠΈΝΤΕ φορές, η μία με ένα εύστοχο, αλλά ακίνδυνο σουτ στο 75'. Επειδή ΔΕ διακατέχομαι από καμία εμπάθεια, απλώς έχω σχηματίσει άποψη για τον παίχτη, και αυτή είναι απλά ότι δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ και ότι χρειαζόμαστε όχι απλά καλύτερο, ΠΟΛΥ καλύτερο στη θέση του, χθες παρακολουθούσα ειδικά αυτόν και τις...όποιες κινήσεις του μέσα στο παιχνίδι. Κι αυτό μόνο και μόνο επειδή σέβομαι τους συνοπαδούς εδώ μέσα που εκφράζονται θετικά για τον παίχτη και με κάνουν να αναρωτιέμαι τί είναι αυτό που βλέπουν αυτοί, που δε βλέπω εγώ. Και εντάξει, εγώ λόγω απόστασης πάω Τούμπα σπάνια, και ξέρω ότι από το γήπεδο βλέπεις καλύτερα ορισμένα πράγματα. Αλλά χθες ρε παιδιά οι περισσότεροι από μας το είδαμε στην Τιβι. Οπότε είδαμε το ίδιο πράγμα, αλλά μάλλον με άλλα μάτια.
Εγώ είδα έναν παίχτη αχρωμο, άοσμο και άγευστο, που δεν έκανε τίποτα για να δικαιολογήσει την παρουσία του στο παιχνίδι, αντίθετα ήταν κατά τη γνώμη μου σίγουρα ο αδύναμος κρίκος. Δε συμμετείχε ουσιαστικά ούτε στο επιθετικό ούτε στο αμυντικό κομμάτι του παιχνιδιού μας, δεν τον αισθάνθηκαν οι αντίπαλοι ούτε ως επιτιθέμενο, ούτε ως αμυνόμενο. Με τρία κλεψίματα (οχτώ ο Τσίμιροτ, δύο ο...Κουλούρης), ένα τάκλιν και ένα σουτ, σίγουρα δε διεκδικεί κανένα βραβείο.
Από εκεί και πέρα, εννοείται ότι όλοι δικαιούμαστε να έχουμε άποψη. Αλλά να με κατηγορείτε ορισμένοι ότι ειρωνεύομαι παίχτη μας, που στο κάτω-κάτω δεν πρόκειται να φτάσει και στ'αυτιά του ποτέ, τη στιγμη που εσείς ειρωνεύεστε έναν συνοπαδό σας και συμφορουμίτη σας μες τα μούτρα του επειδή είπε τη γνώμη του, ε, δε το βρίσκω και πολύ σωστό ρε μάγκες, ειδικά όταν εδώ και 9 χρόνια που είμαι στο φόρουμ δε νομίζω ότι έχω προκαλέσει κανέναν. Αυτά.


επειδη πολλη κουβεντα γινεται τελευταια για το δικαιωμα να εχουμε αποψη και αν καποιοι αντιδρουν κτλ , νομιζω οτι αν το παραπανω ηταν το αρχικο σου ποστ ακομα και αν καποιος διαφωνουσε 100% μαζι σου θα σου απαντουσε σε νορμαλ πλαισια...οταν βλεπεις ενα ποστ τρεις λεξεις ψιλοαστειακι/ειρωνεια ε μην λετε μετα πως δεν σας αφηνουν να εκφρασετε τη γνωμη σας και γιατι σας απαντανε στο ιδιο υφος...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 26 Φεβ 2017, 22:00

Ίσως όταν απουσιάζεις γίνει αντιληπτή η αξία της παρουσίας σου.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό simba » Κυρ 26 Φεβ 2017, 22:07

Αν επαιζε στη θεση του χαριση και ειχαμε παρομοια εμφανιση, μαλλον θα γινοταν λογος για καλη παρουσια μεχρι το 65', με μαχες, δουλεια και απιστευτο ξυλο απο αντιπαλους και ολες οι κριτικες θα πεφτανε πανω στον κακο τσιμιροτ και τον πελκα που δεν τον βοηθησαν..

Το μαθαμε πλεον το παραμυθι, μετρο δεν υπαρχει πλεον, ουτε ισα σταθμα..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 26 Φεβ 2017, 23:57

Δε νομίζω ότι χρειάζεται να λες για παραμύθια

Είναι η άποψη του, τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω ;)
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11433
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 27 Φεβ 2017, 00:19

Δν το ελεγα για Κώστα, γενικα για ενα "ρευμα" που υπάρχει.,
αλλωστε αυτος προς τιμην του, εχει ιδια μετρα κ σταθμα οσον αφορα στους παικτες..

Αλλα συμφωνω, λαθος τα περι "παραμυθιου"
Τελευταία επεξεργασία από simba και Δευτ 27 Φεβ 2017, 00:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 27 Φεβ 2017, 00:20

Simpa, αν το έγραψες για μένα μάλλον κάνεις λάθος. Εγώ έγραψα ότι ο Χαρίσης ήταν απ τους καλύτερους. Ο Σακχοφ νομίζω ότι προσφέρει σε διαφορετικους τομείς σε σχέση με τον Τσίμιροτ και τον Χαρίση.
ΥΓ. Σπανίως έχω κράξει παίχτη.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό simba » Δευτ 27 Φεβ 2017, 00:22

Και αυτο διευκρινισα Κωστα!
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 27 Φεβ 2017, 01:21

Ελειπες και χασαμε το κεντρο.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 02 Μαρ 2017, 21:18

Ανύπαρκτος για ακόμα ένα παιχνίδι. Μάλλον όχι. Επικίνδυνα υπαρκτός. :redcard:
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 02 Μαρ 2017, 21:25

Ο μοναδικός μαζί με Κίτσιου που προσπαθούσε σήμερα μπροστά !!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 02 Μαρ 2017, 21:36

Και μόνο που αναγκάστηκες σήμερα να κάνεις τόσα κοντρόλ, να μην την δώσεις με την μία προς τα εμπρός και μάλιστα να την γυρίσεις 3-4 φορές στον τερματά μας, αυτό μου φτάνει για να καταλάβω τι έγινε μάστορα... ;)

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια πάντως!!!!

:pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 02 Μαρ 2017, 21:40

Ο μόνος διασωθείς στα πρώτα 63 λεπτά που είδα και ακολουθούσε ο τίμιος Κίτσιου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89929
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Πέμ 02 Μαρ 2017, 22:19

nikolasf έγραψε:Ο μοναδικός μαζί με Κίτσιου που προσπαθούσε σήμερα μπροστά !!!

goran 64 έγραψε:Και μόνο που αναγκάστηκες σήμερα να κάνεις τόσα κοντρόλ, να μην την δώσεις με την μία προς τα εμπρός και μάλιστα να την γυρίσεις 3-4 φορές στον τερματά μας, αυτό μου φτάνει για να καταλάβω τι έγινε μάστορα... ;)

++

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια πάντως!!!!

:pano: :nairepaok:


++

Κατι μακρινες μπαλιες εδωσε παντως διαβητικες,απο μεσα που τον ειδα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες