28.Evgen Shakhov

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 23 Φεβ 2017, 11:45

Έπαιζε αυτός χτες;
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 12:19

Ένας bendaleb και κάτι αλλά γατιά έπαιζαν?
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10206
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό back in black » Πέμ 23 Φεβ 2017, 12:35

Πολύ δουλειά, πατούσε και στις 2 περιοχές. Αν ήταν και γρήγορος θα έπαιζε σε άλλο πρωτάθλημα.
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό apple64 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 12:45

alex ntepo έγραψε:Έπαιζε αυτός χτες;


Σάλκε - ΠΑΟΚ έβλεπες εχθές;
apple64
 
Δημοσιεύσεις: 1312
Εγγραφή: Πέμ 14 Αύγ 2008, 11:23

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 23 Φεβ 2017, 13:12

alex ntepo έγραψε:Έπαιζε αυτός χτες;

Τίποτα καλό βλέπεις ποτέ;
Αν και την σωστή απάντηση στην έδωσε ο σνουφελ

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 13:33

alex ntepo έγραψε:Έπαιζε αυτός χτες;


Με την μάσκα τον έβλεπες τον αγώνα μήπως??? Γιατί εκτός νερού θολώνει... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 13:53

Τωρα αυτο δεν ειναι ειρωνια? υποκρισια βαραει κοκκινο εδω μεσα
Dimg4
 

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 23 Φεβ 2017, 14:33

Όχι δεν είναι, ήμαρτον αν το παραμικρό εδώ μέσα το πάρουμε ως ειρωνεία... Όσο ήταν το Άλλον αγώνα έβλεπες του Apple η το Έπαιζε αυτός χθες του αρχικού μηνύματος
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 23 Φεβ 2017, 17:29

Ψυχραιμία αδέρφια. Αλίμονο αν δε μπορούμε να εκφράσουμε τη γνώμη μας για έναν ποδοσφαιριστή της ομάδας, ειδικά σε ένα φόρουμ όπου κατά καιρούς έχουν κατακρεουργηθεί άλλοι κι άλλοι, παίχτες, προπονητές, παράγοντες, συχνά μάλιστα με αποδεδειγμένη και αναμφισβήτητη προσφορά στον ΠΑΟΚ. Κουβέντα κάνουμε, δεν το πήρα το παλικάρι τηλέφωνο να τον κράξω στα μούτρα, μην ανησυχήτε, δε θα τον πιάσουν τα ψυχολογικά του εξαιτίας μου. Πάμε τώρα,

sn0ufel4 έγραψε:Ένας bendaleb και κάτι αλλά γατιά έπαιζαν?

Έπαιζαν αδερφέ, αλλά όσο έπαιζαν εναντίον του Σάχοφ, έπαιζαν και εναντίον των υπολοίπων, κάποιοι από τους οποίους χτες έκαναν ματσάρα. Ο Σάχοφ ανάγκασε τον σπίκερ να πει το όνομά του ΤΡΕΙΣ, άντε βαριά ΠΈΝΤΕ φορές, η μία με ένα εύστοχο, αλλά ακίνδυνο σουτ στο 75'. Επειδή ΔΕ διακατέχομαι από καμία εμπάθεια, απλώς έχω σχηματίσει άποψη για τον παίχτη, και αυτή είναι απλά ότι δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ και ότι χρειαζόμαστε όχι απλά καλύτερο, ΠΟΛΥ καλύτερο στη θέση του, χθες παρακολουθούσα ειδικά αυτόν και τις...όποιες κινήσεις του μέσα στο παιχνίδι. Κι αυτό μόνο και μόνο επειδή σέβομαι τους συνοπαδούς εδώ μέσα που εκφράζονται θετικά για τον παίχτη και με κάνουν να αναρωτιέμαι τί είναι αυτό που βλέπουν αυτοί, που δε βλέπω εγώ. Και εντάξει, εγώ λόγω απόστασης πάω Τούμπα σπάνια, και ξέρω ότι από το γήπεδο βλέπεις καλύτερα ορισμένα πράγματα. Αλλά χθες ρε παιδιά οι περισσότεροι από μας το είδαμε στην Τιβι. Οπότε είδαμε το ίδιο πράγμα, αλλά μάλλον με άλλα μάτια.
Εγώ είδα έναν παίχτη αχρωμο, άοσμο και άγευστο, που δεν έκανε τίποτα για να δικαιολογήσει την παρουσία του στο παιχνίδι, αντίθετα ήταν κατά τη γνώμη μου σίγουρα ο αδύναμος κρίκος. Δε συμμετείχε ουσιαστικά ούτε στο επιθετικό ούτε στο αμυντικό κομμάτι του παιχνιδιού μας, δεν τον αισθάνθηκαν οι αντίπαλοι ούτε ως επιτιθέμενο, ούτε ως αμυνόμενο. Με τρία κλεψίματα (οχτώ ο Τσίμιροτ, δύο ο...Κουλούρης), ένα τάκλιν και ένα σουτ, σίγουρα δε διεκδικεί κανένα βραβείο.
Από εκεί και πέρα, εννοείται ότι όλοι δικαιούμαστε να έχουμε άποψη. Αλλά να με κατηγορείτε ορισμένοι ότι ειρωνεύομαι παίχτη μας, που στο κάτω-κάτω δεν πρόκειται να φτάσει και στ'αυτιά του ποτέ, τη στιγμη που εσείς ειρωνεύεστε έναν συνοπαδό σας και συμφορουμίτη σας μες τα μούτρα του επειδή είπε τη γνώμη του, ε, δε το βρίσκω και πολύ σωστό ρε μάγκες, ειδικά όταν εδώ και 9 χρόνια που είμαι στο φόρουμ δε νομίζω ότι έχω προκαλέσει κανέναν. Αυτά.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 17:43

pgetsos έγραψε:Όχι δεν είναι, ήμαρτον αν το παραμικρό εδώ μέσα το πάρουμε ως ειρωνεία... Όσο ήταν το Άλλον αγώνα έβλεπες του Apple η το Έπαιζε αυτός χθες του αρχικού μηνύματος


Με την μάσκα τον έβλεπες τον αγώνα μήπως??? Γιατί εκτός νερού θολώνει...

οκκκκκκκ... βεβαια αν το ελεγα εγω θα ηταν για μπαν 1234567 ημερων :lol:
Dimg4
 

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 17:45

Alex νομίζω ότι αδικείς τον σαχωφ όπως και κάποιοι αδικούν τον κάτσε όπως λες στο παρακάτω το σχόλιο σου αλλά μεταξύ μας ο σαχωφ είναι καλός παίκτης....
'Δεν σύγκρινα τον Κάτσε με τον Σάχοφ ως παίχτες (παρόλο που δεν κρύβομαι, τον Σάχοφ δεν τον εκτιμώ καθόλου ως ποδοσφαιριστή), αλλά ως αντιμετώπιση που έχουν από τον κόσμο μας και από την τεχνική ηγεσία. Αυτό που λέω είναι ότι ο Κάτσε δικαιούται για πολλούς λόγους τη στήριξη όλων μας. Μπορεί να μην κάνει για βασικός στον ΠΑΟΚ, αλλά σίγουρα μπορεί να είναι μια αξιόπιστη εναλλακτική λύση στα αμ.χαφ. Εμπιστεύομαι τον Ίβιτς και πιστεύω ότι θα δώσει στον κάθε παίχτη το ρόλο που του αξίζει. Έχω δει όμως πολύ προσπάθεια, και πολύ τρέξιμο, και πολύ τσαμπουκά, και πολύ αγώνα για τον ΠΑΟΚ από τον Κάτσε όσα χρόνια είναι στην ομάδα, που πιστεύω ότι δεν του πρέπει η απαξίωση. Δε θα ξεχάσω μια φάση, δε θυμάμαι καν με ποιον παίζαμε, που χάνει ο Κάτσε τη διεκδίκηση της μπάλας στο κέντρο του γηπέδου, ο αντίπαλος κάνει μακρινή πάσα σε συμπαίκτη του που βρίσκεται στην πλάγια γραμμή του γηπέδου λίγο έξω από τη μεγάλη μας περιοχή, κι ο Κάτσε τρέχει σαν αφηνιασμένος σπίντι γκονζάλεζ, τον προλαβαίνει και του την κλέβει! Τέτοιο πράμα δεν έχω ξαναδεί εγώ ρε παιδιά, αυτό το παιδί δίνει ό,τι έχει για την ομάδα, φτύνει το πνευμόνι του μες το γήπεδο, παθιάζεται, παλεύει, προσπαθεί, δίνει το 110%. Αν δεν είναι αρκετό ok, δεκτόν, αλλά όχι απαξίωση χωρίς να του δοθούν οι ευκαιρίες που δίνονται σε άλλους. Και μια προσωπική γνώμη, όσο προκλητική κι αν είναι. Τον Κάτσε αν είχαμε στο πρώτο ματς με τον Αγιαξ μέσα στην Τούμπα δε τη γλίτωνε ο Άγιαξ με τίποτα. Ναι, για εκείνο το παιχνίδι μιλάω, που Τσίμιροτ, Χαρίσης και Σάχοφ δε μπόρεσαν να κυριαρχήσουν στο κέντρο απέναντι στα παιδάκια των Ολλανδών μέσα σε μια καυτή Τούμπα. Εκεί αν είχες έναν Κάτσε στο γνωστό του ρόλο, θα το σκεφτόντουσαν δυο φορές τα Ολλανδάκια πριν αρχίσουν τις μαγκιές στο κέντρο του γηπέδου. Ναι, για εκείνο το παιχνίδι μιλάω, το σημαντικότερο κατ' εμέ της φετινής σεζόν, στο οποίο δεν είχαμε ακόμα τον Κάνιας στη διάθεσή μας, ενώ τον Κάτσε τον είχαμε στείλει για αγροτικό, πράγμα που συνδυαστικά ήταν για μένα ένα από τα λίγα λάθη σχεδιασμού που καταλογίζω σε Ίβιτς-Μίχελ.'
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 23 Φεβ 2017, 17:46

3382 χρονια μπαν. Παει πολυ.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 18:52

:lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 23 Φεβ 2017, 20:40

Το ξέρεις ότι δεν ισχύει αλλά η προπαγάνδα εναντίον μου καλά κρατάει :lol:

Δε μου είπες βέβαια αν είναι ειρωνεία τα άλλα δύο αλλά μόνο στου γκοραν θα πιαστείς... Προφανώς προφανώς...
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 28.Evgen Shakhov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 23 Φεβ 2017, 20:45

To "επαιζε αυτος σημερα?" ειναι το ιδιο ειρωνικο με την απαντηση επι προσωπικου για μασκες και βλακειες pgetsos? ελα ρε φιλε, ουτε εσυ δεν το πιστευεις αυτο.... ειπαμε
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες