33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 18 Φεβ 2017, 01:19

Ο Σαλπι ομως ειχε δωσει και καποια πατηματα δε νομίζεις; Προσωπικά τον είχα στηρίξει και αυτόν παρα πολύ, είχα προτείνει μάλιστα να γίνει ένα γκάλοπ εδώ μέσα για το πόσοι ήταν σύμφωνοι με την επιστροφή του,ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν η συντριπτική πλειοψηφία και είχα δικαιωθεί.
Στο θέμα μας πάλι,να σου πω και το άλλο, πόσες φορές έδιωξε σε στημένα τη μπάλα ο Κλάους από την άμυνα μας,θα ήταν το ίδιο αποτελεσματικός ο Τζαλμα;
Όπως είδες η πιο ακίνδυνη ομάδα της μπουντεσλιγκα στα στημένα,έγινε κίνδυνος θάνατος απέναντι μας λόγω έλλειψης ύψους αλλά και αθλητικοτητας από πλευρά μας.
Θα πεταχτούν τώρα κάποιοι εξυπνάκηδες και θα πουν δεν τον θέλουμε για την άμυνα αλλά για τα γκολ.
Ένας προπονητής όμως πρέπει να τα σκέφτεται όλα.
Τέλος πάντων,θα κλείσω εδώ.
Υπόσχομαι να μην ξαναγράψω στο τοπικ του Κλάους,δε βοηθάω σε κάτι.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό simba » Σάβ 18 Φεβ 2017, 01:51

Το τελευταιο που ειπα ηταν σχετικα με την οποια επιρροη μπορει να ασκει ο Ιβαν, εστω κ με εμμεσο τροπο, εστω και κατα ενα ποσοστο. Εξ ου κ η αναφορα στο Σαλπι, του οποιου η αγωνιστικη/ψυχολογικη ετοιμοτητα δε συμβαδιζε με τη χρησιμοποιηση του. anw, πολυ το τραβηξαμε, μπορει να λεω κ πιπες..

Δε διαφωνω σ'αυτο που λες με τα στημενα αλλα εχοντας ηδη 3 στοπερ, τον Σαχοφ κ τον ματος που ειναι αλματερος, το θεωρω υπερβολη..Και φαντασου, το προβλημα εντοπιστηκε σ'αυτους, κυριως σε Μαλεζα-ματος..
Να παιζαμε με 2 στοπερ, χωρις σαχοφ, να το δεχτω καπως..


Θα σ'ακολουθησω στο τελευταιο που λες..Ηδη απ'τον αυγουστο εχω προτεινει να κλειδωθει το παρον κ παραλληλα προσπαθω να απεχω οσο γινεται, γτ μιλαμε για ΤΗΝ ανακυκλωση.

:pano: μονο μαγκες..
Ξεκολλατε με τα προσωπα, ουτε χαιδεματα με 0 απαιτησεις ουτε τυφλο γαμωσταυρισμα κ αδικα πεσιματα.
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 18 Φεβ 2017, 06:48

pgetsos έγραψε:
Dimg4 έγραψε:
pgetsos έγραψε:Και οι 3 θα τον θέλαν, εννοείται

Έκανε μια κακή χρονιά. ΜΙΑ είναι, ούτε πέρσι ούτε πρόπερσι ήταν κακή, με 10++ γκολ τη χρονιά κακός δεν είσαι

Για μένα, ότι και να λέμε εδώ, στη πρώτη του κακή χρονιά, Όχι του Κλάους αλλά του κάθε παίχτη που έχει προσφέρει στην ομάδα, κακώς Δεν υπάρχει στήριξη... Μόνο στον Γκαρσία υπήρχε και λιιιγο στον Λίνο


ΑΠο ποτε δικαιουται καποιος οχι κακη μερα, κακο μηνα ΑΛΛΑ ΚΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ???? ρε σεις... σοβαρευτειτε




Dimg4 έγραψε:
prist64 έγραψε:28χρονος που χρειαζεται προστασια,απο ποιον?
Ας προστατεψει πρωτα ο ιδιος τον εαυτο του και μετα βλεπουμε.
Και αναφερομαι στην εξωγηπεδικη ζωη-συμπεριφορα του που δυστυχως
εχει αντικτυπο και στην αγωνιστικη παρουσια του.
Εκτος φορμας μπορει να ειναι ο οποιοσδηποτε ποδοσφαιριστης
αλλά τοσο παρατεταμενη και με τοσα δικαιωματα που δινει.....τα θελει ο κωλος του
που λεει και ο θυμοσοφος λαος.


Ρε φιλε εδω διαβασαμε για δικαιωμα να ειναι ντεφορμε μια χρονια :lol:


Είσαι πολύ μεγάλος ΨΕΎΤΗΣ τελικά Τιμο

Γιατί τα γελάκια για πράγμα που δεν είπα ΠΟΤΈ δε χρειάζονται, ούτε να τα αναπαράγεις κιόλας σαν να το είπα

Έχει ΤΙΤΆΝΙΑ διαφορά λοιπόν το "έχει δικαίωμα σε κακή χρονιά" με το "κακώς Δεν υπάρχει στήριξη (πληροφοριακά, από τον γαμημένο Αύγουστο Ε; Με Αγιαξ αν δε θυμάσαι) στη κακή του χρονιά"

Γιατί όταν υπήρχε το επιχείρημα για τον κακό Γκαρσία, τον κακό Σαλπιγγίδη, τον κακό Λίνο επί ένα χρόνο όλοι τους ότι έχουν προσφέρει πάρα πολλά στην ομάδα Και δε πρέπει να τους κράζουμε στη πρώτη κακή τους χρονιά Δεν ήταν συνώνυμο του ότι έχει δικαίωμα ο Γκαρσία να σερνεται....

Εδώ μερικοί ακόμα θυμούνται τον μούσλι σαν επιθετικό, αλλά ντάξει μωρέ, και αυτός μόνο 2.5 κακές χρονιές είχε αλλά είχε "δικαίωμα"

Δε πειράζει Τιμο. Καλή καρδιά, κάτσε λεγε ψέματα να νιώθεις χαρούμενος, γιατί χαζός Δεν είσαι και μια χαρά κατάλαβες πολύ πολύ καλά τι εννοούσα, αλλά προτιμάς να πουλήσεις τρέλα. Δε θα αγοράσω, ευχαριστώ


Λοιπον επειδη μαλλον εισαι τυφλωμενος απο το κομπλεξ σου, δεν ειπα πουθενα οτι ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ.
Και το ονομα γραφει DIMG4 καταλαβες? αν δεν καταλαβες και δεν σεβεσαι τα δικαιωματα του συμφορουμιτη εδω μεσα, βαλε το φορουμ εκει που ξερεις ως μοντ και εγω αποχωρω. Δεν δεχομαι απο κανεναν να μη σεβεται κατι που ειχα ζητησει πριν λιγα χρονια και να πουλαει τρελα και το παει σε προσωπικο επιπεδο καταλαβες μαγκα?
Οχι χαζος δεν ειμαι, αλλα ουτε εχω διαθεση να ανεχτω βλακειες. Οταν ΩΣ ΜΟΝΤ δε σεβεσαι τον συνοπαδο σου τοτε τι να περιμενεις εδω μεσα? Ευχαριστω πολυ, αλλα δε θα παρω αλλο.
Τελος και κρατηστε το φορουμ για προσωπικο σας γηπεδο.
Τελευταία επεξεργασία από Dimg4 και Σάβ 18 Φεβ 2017, 06:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Dimg4
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Σάβ 18 Φεβ 2017, 07:49

Αν γνωριζα οτι το τιμο θα σε εξοργιζε τοσο πολυ θα το ειχα πει εδω κ πολυ καιρο,μου αρεσει οταν τα χανουν οι ανθρωποι απο κατι που εχουν αυτοι καταφερει να το αναδειξουν ως προβλημα.
Στα της διαφωνιας λοιπον νομιζω οτι βαζεις λογια που δεν εχει πει ο πετσος (λες να εχει κ αυτος προβλημα?)
Δεν μιλησε για δικαιωμα απλα αναφερε οτι εκανε μια κακη χρονια κ ενω εχουμε στηριξει αλλους κατα καιρους (ναι για μια ολοκληρη χρονια) αυτον τον πυροβολουμε απο την πρωτη στιγμη.
Παω για ποπ κορν συνεχιστε
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Σάβ 18 Φεβ 2017, 08:47

Παρακαλώ τους μπλε να μου στειλουν το μαιλ του dimg4.
Εαν βέβαια θες και εσύ dim. Ευχαριστώ
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 18 Φεβ 2017, 10:02

Αλοίμονο.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9415
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Σάβ 18 Φεβ 2017, 10:06

Όχι και να τσακωνόμαστε για τον Κλάους ρε παιδιά, πάει πολύ
Asimos
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 18 Φεβ 2017, 10:07

Dimg4 έγραψε:Λοιπον επειδη μαλλον εισαι τυφλωμενος απο το κομπλεξ σου, δεν ειπα πουθενα οτι ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ.




Dimg4 έγραψε:
pgetsos έγραψε:Έκανε μια κακή χρονιά. ΜΙΑ είναι, ούτε πέρσι ούτε πρόπερσι ήταν κακή, με 10++ γκολ τη χρονιά κακός δεν είσαι

Για μένα, ότι και να λέμε εδώ, στη πρώτη του κακή χρονιά, Όχι του Κλάους αλλά του κάθε παίχτη που έχει προσφέρει στην ομάδα, κακώς Δεν υπάρχει στήριξη... Μόνο στον Γκαρσία υπήρχε και λιιιγο στον Λίνο


ΑΠο ποτε δικαιουται καποιος οχι κακη μερα, κακο μηνα ΑΛΛΑ ΚΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ???? ρε σεις... σοβαρευτειτε




Dimg4 έγραψε:
prist64 έγραψε:28χρονος που χρειαζεται προστασια,απο ποιον?
[.........]


Ρε φιλε εδω διαβασαμε για δικαιωμα να ειναι ντεφορμε μια χρονια :lol:

Ναι οκ
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 18 Φεβ 2017, 10:19

Το αιμα νερο δε γινεται τι καθεστε και παιδευεστε μερικοι.

Παντως η φαση του ειναι για πολλα γελια κ ποπ κορν.

οντοπικ τωρα ο κλαους απλα ειναι αλλου φετος, δυστυχως.
Ευτυχως πηραμε Πριγιοβιτς

υγ. Γιαπας παντα ευστοχος :D
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Σάβ 18 Φεβ 2017, 10:19

obanebane έγραψε:Ναι αλλά όταν έπαιρνε λιγότερα από όσα πρόσφερε ήταν καλά έτσι Γιωργο;
Εκεί ήταν το δικό μας παιδί το ΠΑΟΚτσακι ο γαυροσλειερ.
Εγώ θεωρώ ξεκάθαρα,νομίζω ότι το έγραψε με στοιχεια-αριθμούς tzelas αν δε κάνω λάθος ότι ο Κλάους είναι ίδιος παίχτης με μόνη διαφορά το σκοράρισμα.
Αυτό συμβαίνει πιθανόν για καθαρά ψυχολογικούς λόγους,ούτε αληταρας έγινε ξαφνικά ούτε μπεκρης ούτε τίποτα, εγώ δεν πιστεύω τίποτα από όλα αυτά.
Τον μόνο που θα δεχθώ να τον κρίνει αυστηρά είναι τον μανιακό άντε και κάνα δύο ακόμα, που από την αρχή της καριερας του Κλάους έγραφε-αν ότι δεν κάνει για βασικός στον ΠΑΟΚ.
Οι υπόλοιποι έπρεπε να είμαστε λιγότερο αυστηροί,ειδικά από την στιγμή που όσοι ήρθαν για να καλύψουν τη θέση ήταν όλοι μα όλοι χειρότεροι του ξεκάθαρα.

Με κίνδυνο να εκτεθω δεν θυμάμαι να έγραψα ποτέ πόσο δε μάλλον να πίστευα πως ο Κλάους ήταν ακατάλληλος. Και εξηγούμε σύντομα

Το 2014 στην ανανέωση του ακούστηκε έντονα για γαυρο. Βγήκαν και πόσα για τετραετές ή πενταετές συμβόλαιο, πράγμα που θα ήταν ντεζαβου Σαλπιγγίδη στα 26 να σου παίρνουν τον φορ σου που είχε 15± γκολ ανά χρονιά

Το ότι έπαιρνε ψίχουλα ή παίρνει ένα τσουβαλι λεφτά στην εποχή Σαββίδη δεν με απασχολεί και αφήνω επίτηδες τα συμβόλαια του παίχτη εκτός συζήτησης γιατί είναι καιρός που ο ΠΑΟΚ πληρώνει.

Το σκάλωμα μου ξεκίνησε στον επαναληπτικό με τον Άγιαξ. Οι δύο κλασικές ευκαιρίες που έχασε μεχρι το 30 ήταν ταφόπλακα πίστης στο ότι αξίζει να είναι στο ρόστερ έστω ως αλλαγή.

Η συνέχεια δεν θα πω ότι με δικαίωσε αλλά ενεργοποίησε στην ομάδα ώστε να φέρει ένα κανονικό σέντερ φορ σε σχέση με τον ελλιπή και προβληματικό στο σκοράρισμα Κλάους.

Αφού μιλάμε για λεφτά θα σου πω πως η κίνηση να μην πάρει τα 70 δεν μου λένε τίποτα γιατί για πάρτη του έχω δώσει περισσότερα σε ηρεμιστικά και σταγόνες για τα μάτια.

Κι εγώ είμαι ΠΑΟΚτσακι ρε Μπάνε αλλά υπάρχουν και ορια, και τα όρια του τα ξεπέρασε τον Αυγουστο. Από κει και πέρα λούζεται της επιλογής να κάψει το λίπος που είχε μαζέψει τόσα χρόνια με τις εμφανίσεις και τα τσουβαλια ευκαιριών που έχασε τους τελευταίους 7 μήνες.

Όντως εχθές δεν ήταν ο μοιραίος. Ήταν όμως απαράδεκτος γιατί αρχηγός δεν είναι αυτός που φορά στο μανίκι το C αλλά αυτός που παίρνει την ομάδα πάνω του.
Asimos
 

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 18 Φεβ 2017, 10:39

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε για τις όποιες κριτικές κάνουμε σε παίκτη ή προπονητή.
Κάποια μέλη λοιπόν κρίνουν ότι ο παίκτης δεν κάνει και κάποια άλλα ότι κάνει απλά φέτος περνάει αγωνιστική κρίση. Ε και; Ο καθένας μας είναι ελεύθερος να εκφέρει άποψη και το αν αυτή θα συμφωνεί με τη μία ή την άλλη άποψη δεν τον χρίζει καλύτερο σαν οπαδό του ΠΑΟΚ.
Επίσης δεν θεωρώ ότι οι mods θα πρέπει να κρατούν αρνητική στάση σε όσους κατακρίνουν κάποιον παίκτη, αλλά μόνο σε όσους εκφράζονται υβριστικά προς αυτόν. Έτσι ξεκινάν οι παρεξηγήσεις. Όλοι με τον ΠΑΟΚ είμαστε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89842
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 18 Φεβ 2017, 11:22

Dimg4 έγραψε:εγω αποχωρω.

ευτυχώς, με γλυτώνεις απο μερικά click.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 18 Φεβ 2017, 11:28

Μα σε κρατάω κακή στάση για την κριτική του, αλλά δε θα κάθεται να κοροϊδεύει με λόγια που δεν είπε κανείς, και να συνεχίζει με το "Δεν είπα ότι είπες"
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11427
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 18 Φεβ 2017, 11:34

ΑποστόληςΑ έγραψε:Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τσακωνόμαστε για τις όποιες κριτικές κάνουμε σε παίκτη ή προπονητή.
Κάποια μέλη λοιπόν κρίνουν ότι ο παίκτης δεν κάνει και κάποια άλλα ότι κάνει απλά φέτος περνάει αγωνιστική κρίση. Ε και; Ο καθένας μας είναι ελεύθερος να εκφέρει άποψη και το αν αυτή θα συμφωνεί με τη μία ή την άλλη άποψη δεν τον χρίζει καλύτερο σαν οπαδό του ΠΑΟΚ.
Επίσης δεν θεωρώ ότι οι mods θα πρέπει να κρατούν αρνητική στάση σε όσους κατακρίνουν κάποιον παίκτη, αλλά μόνο σε όσους εκφράζονται υβριστικά προς αυτόν. Έτσι ξεκινάν οι παρεξηγήσεις. Όλοι με τον ΠΑΟΚ είμαστε.


Ρε Αποστολε κανεις πως δε καταλαβαινεις τωρα ?Η διαφορετικη αποψη ειναι το ζητημα του καυγα ή οι ειρωνειες και τα συνεχομενα απαξιωτικα σχολια ?Ολοι συμφωνουμε οτι ο παικτης ειναι τραγικος φετος.


Αν και ...πιστευω οτι θα ξεμπουκωσει στο επομενο :lol: :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 33. Στέφανος - Κλάους Αθανασιάδης ΙΙ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 18 Φεβ 2017, 11:43

Εγώ διαφωνώ... στο μεθεπόμενο

Να ρωτήσω δεν μας βαριέστε ;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες