Răzvan Lucescu

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:29

1. Ο γκει δεν θα φάει πολλά αύριο. Θα κάνει faiplay ο Βαλβερδε. Άρα η ψυχολογία τους θα είναι σχετικά καλή.

2. Ο sir Takis θα κάνει rotation αναγκαστικά. Αλλά παίκτες κλειδιά ( Οφοε, Ρομαό, ) θα παίξουν σίγουρα.

3. Ενδεκάδα ΠΑΟΚ χωρίς Πελκα, δεν νοείται αυτήν την εποχή.

4. Βλέπω αρ.μπακ Κρεσπο και στο κέντρο Τσιμιροτ. Θα κλείδωσει πίσω και βλέπουμε
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3515
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 18 Οκτ 2017, 00:44

Aureliano Buendia έγραψε:Περίεργη συγκυρία και το ότι μεσολαβεί το ματς με την Μπαρτσελόνα. Ευελπιστώ είτε σε πολύ καλή εμφάνιση του δαφνομπουκωμένου είτε σε άγριο gangbang από την Μπάρτσα, όχι σε κάποια ενδιάμεση κατάσταση.
Θα τα πούμε, βέβαια, και αναλυτικότερα όταν ανοίξει το εν λόγω τόπικ.


Αν κανουν πολυ καλη εμφανιση μεσα στην Μπαρτσα θα παρουν αυτοπεποιθηση κι αυτο δεν ειναι καλο. Το ιδανικο θα ηταν να χασουν μονο 1-0 οχι ομως λογω καλης εμφανισης αλλα απο μεγιστη κωλοφαρδια. Ετσι, θα ειναι ευχαριστημενοι οποτε θα τους παιρνει κακο αποτελεσμα με εμας, αλλα δεν θα εχουν την αυτοπεποιθηση οτι "ειμαστε παιχταραδες, πηραμε αποτελεσμα στην Μπαρτσα" ξεροντας οτι απλα δεν διασυρθηκαν λογω τυχης.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 18 Οκτ 2017, 01:50

xrisitsapa έγραψε:1. Ο γκει δεν θα φάει πολλά αύριο. Θα κάνει faiplay ο Βαλβερδε. Άρα η ψυχολογία τους θα είναι σχετικά καλή.


Ενταξει μου περασε και μενα απο το μυαλο αυτο που λες..βασικα λιγο πολυ απο ολων το μυαλο περασε αυτη η σκεψη. Ομως ΠΡΑΚΤΙΚΑ, καθομαι και σκεφτομαι οτι δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο το πραγμα. Δηλαδη θα γυρισει ο Βαλβερδε και θα πει στον Μεσσι και τον Σουαρεζ ''νταξει μαγκιτες στα 3 σταματηστε, ειναι η προ προηγουμενη ομαδα μου και την εχω μεσα στην καρδια μου''΄ Και αυτοι θα του πουνε ''ναι κοουτς οτι πεις''. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 18 Οκτ 2017, 01:59

Θα φανε ταλιρο αυριο. Ποιος βαλβερδε και συναισθηματισμοι?? Σε αυτο το επιπεδλ δε σταματανε αυτοι, και 10 αν μπορουν θα τα βαλουν για να σπασουν.κανα ρεκορ και να κοκορευονται απεναντι στη ρεαλ. Με τα ρεκορ ασχολουνται αυτοι.
5-0 αυριο
0-2 κυριακη και βαφτιζομαι λουτσεσκικος
Dimg4
 

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τετ 18 Οκτ 2017, 06:36

aspromaura ioannina έγραψε:
xrisitsapa έγραψε:1. Ο γκει δεν θα φάει πολλά αύριο. Θα κάνει faiplay ο Βαλβερδε. Άρα η ψυχολογία τους θα είναι σχετικά καλή.


Ενταξει μου περασε και μενα απο το μυαλο αυτο που λες..βασικα λιγο πολυ απο ολων το μυαλο περασε αυτη η σκεψη. Ομως ΠΡΑΚΤΙΚΑ, καθομαι και σκεφτομαι οτι δεν υπαρχει περιπτωση να συμβει αυτο το πραγμα. Δηλαδη θα γυρισει ο Βαλβερδε και θα πει στον Μεσσι και τον Σουαρεζ ''νταξει μαγκιτες στα 3 σταματηστε, ειναι η προ προηγουμενη ομαδα μου και την εχω μεσα στην καρδια μου''΄ Και αυτοι θα του πουνε ''ναι κοουτς οτι πεις''. :opaokara:


Πρακτικά γίνεται ως εξής :
Ξεκινάει την ομάδα με ένα κάποιο rotation, που είναι και λογικό. Μόλις βάλει 3 βγάζει π.χ. Σουαρεζ, Ρακιτιτς ( δεν λέω απαραίτητα Μεσι ) και βάζει άλλους. Δίνει εντολή για προσοχή σε τραυματισμούς. Η ομάδα πάιρνει το μήνυμα και κόβει ρυθμό. Δεν είναι κάτι παράλογο. Το κάνει η Μπαρτσα μετά τον Πεπ, συνέχεια.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3515
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Τετ 18 Οκτ 2017, 07:19

Εγώ βλέπω την άλλη τρίτη ,
να φεύγει ο σιρ Τάκης και να ξανάρχεται ο Μίετσελ !
Σκόρ 1 - 3 :nairepaok:
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 20 Οκτ 2017, 10:08

To match για σένα είναι πολύ σημαντικό , πολύ δυνατές εξετάσεις.

Η ενδεκάδα που θα κατεβάσεις είναι σημάδι νοοτροπίας και εμπιστοσύνης προς την ομάδα.

Εγώ προσωπικά δε θα σε κατηγορήσω αν κατεβάσεις κανονική ομάδα , έστω με φυσιολογικά αμυντικούς προσανατολισμούς , ακόμα κι αν χάσουμε. Το ματς ξεκινάει από άσσο , βαριά κιόλας.

Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω. Ο ΠΑΟΚ ίσως πρώτη φορά στη σύγχρονη ιστορία του διαθέτει ρόστερ που μπορεί να σταθεί δίχως αλχημείες μέσα στο τηγάνι και να διεκδικήσει τις όποιες πιθανότητές του για καλό αποτέλεσμα. Ως αλχημείες ορίζω , παίκτες εκτός θέσεων πχ να μη παίξω με μπακ αλλά με στοπερ. Και να μη παίξω με το φορμαρισμένο μου επιθετικό , αλλά με το ντεφορμέ μου εξτρεμ, Στο κέντρο τα κουκιά είναι μετρημένα και οποιαδήποτε τριάδα με Μαουρίτσιο μου φαίνεται περισσότερο ή λιγότερο λογική.

Προσπάθησε να μείνεις απαρατήρητος , να κάνεις τη δουλειά σου με τους παίκτες μας και άσε τους ουρακοτάγκους της τρούμπας. Είναι ίσως η πρώτη φορά που χρειάζονται κλίμα τρομοκρατίας στην εξέδρα για να πάρει η ομάδα τους δύναμη εντός 4 γραμμών . Γράψτους στα ρουμάνικα παπάρια σου , μη μασήσεις , μη προκαλέσεις και όταν πάρεις το διπλό δείξε μεγαλόψυχος και δήλωσε ότι ο γαύρος είναι μακράν η καλύτερη ομάδα που αντιμετώπισες φέτος , ότι η βαθμολογία του είναι πλασματική και ότι είναι φαβορί για το τίτλο ( με μειον 8 βαθμούς κι ενώ είναι ξεροί από κλαρίνο) .

Συγκεντρώσου , προετοίμασε τα κομάντα κι ο αετός θα είναι είναι μαζί σου.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Παρ 20 Οκτ 2017, 10:13

Πάρε το κέντρο αμα κερδίσουμε στο Κέντρο με Μαουριτσιο Τσίμιροτ θα παρουμε και το ματς!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 20 Οκτ 2017, 10:22

giapas έγραψε:To match για σένα είναι πολύ σημαντικό , πολύ δυνατές εξετάσεις.

Η ενδεκάδα που θα κατεβάσεις είναι σημάδι νοοτροπίας και εμπιστοσύνης προς την ομάδα.

Εγώ προσωπικά δε θα σε κατηγορήσω αν κατεβάσεις κανονική ομάδα , έστω με φυσιολογικά αμυντικούς προσανατολισμούς , ακόμα κι αν χάσουμε. Το ματς ξεκινάει από άσσο , βαριά κιόλας.

Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω. Ο ΠΑΟΚ ίσως πρώτη φορά στη σύγχρονη ιστορία του διαθέτει ρόστερ που μπορεί να σταθεί δίχως αλχημείες μέσα στο τηγάνι και να διεκδικήσει τις όποιες πιθανότητές του για καλό αποτέλεσμα. Ως αλχημείες ορίζω , παίκτες εκτός θέσεων πχ να μη παίξω με μπακ αλλά με στοπερ. Και να μη παίξω με το φορμαρισμένο μου επιθετικό , αλλά με το ντεφορμέ μου εξτρεμ, Στο κέντρο τα κουκιά είναι μετρημένα και οποιαδήποτε τριάδα με Μαουρίτσιο μου φαίνεται περισσότερο ή λιγότερο λογική.

Προσπάθησε να μείνεις απαρατήρητος , να κάνεις τη δουλειά σου με τους παίκτες μας και άσε τους ουρακοτάγκους της τρούμπας. Είναι ίσως η πρώτη φορά που χρειάζονται κλίμα τρομοκρατίας στην εξέδρα για να πάρει η ομάδα τους δύναμη εντός 4 γραμμών . Γράψτους στα ρουμάνικα παπάρια σου , μη μασήσεις , μη προκαλέσεις και όταν πάρεις το διπλό δείξε μεγαλόψυχος και δήλωσε ότι ο γαύρος είναι μακράν η καλύτερη ομάδα που αντιμετώπισες φέτος , ότι η βαθμολογία του είναι πλασματική και ότι είναι φαβορί για το τίτλο ( με μειον 8 βαθμούς κι ενώ είναι ξεροί από κλαρίνο) .

Συγκεντρώσου , προετοίμασε τα κομάντα κι ο αετός θα είναι είναι μαζί σου.


και βασικά μη μας κάνεις χαλι γκάλι την καρδιά.
Πέραν την πλάκας, αυτό ακριβώς πρέπει να κάνει και να γίνει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 20 Οκτ 2017, 10:28

giapas έγραψε:Η ενδεκάδα που θα κατεβάσεις είναι σημάδι νοοτροπίας και εμπιστοσύνης προς την ομάδα.

Εγώ προσωπικά δε θα σε κατηγορήσω αν κατεβάσεις κανονική ομάδα , έστω με φυσιολογικά αμυντικούς προσανατολισμούς , ακόμα κι αν χάσουμε. Το ματς ξεκινάει από άσσο , βαριά κιόλας.

Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω. Ο ΠΑΟΚ ίσως πρώτη φορά στη σύγχρονη ιστορία του διαθέτει ρόστερ που μπορεί να σταθεί δίχως αλχημείες μέσα στο τηγάνι και να διεκδικήσει τις όποιες πιθανότητές του για καλό αποτέλεσμα. Ως αλχημείες ορίζω , παίκτες εκτός θέσεων πχ να μη παίξω με μπακ αλλά με στοπερ. Και να μη παίξω με το φορμαρισμένο μου επιθετικό , αλλά με το ντεφορμέ μου εξτρεμ, Στο κέντρο τα κουκιά είναι μετρημένα και οποιαδήποτε τριάδα με Μαουρίτσιο μου φαίνεται περισσότερο ή λιγότερο λογική.

Προσπάθησε να μείνεις απαρατήρητος , να κάνεις τη δουλειά σου με τους παίκτες μας και άσε τους ουρακοτάγκους της τρούμπας.
Γράψτους στα ρουμάνικα παπάρια σου , μη μασήσεις , μη προκαλέσεις και όταν πάρεις το διπλό δείξε μεγαλόψυχος και δήλωσε ότι ο γαύρος είναι μακράν η καλύτερη ομάδα που αντιμετώπισες φέτος , ότι η βαθμολογία του είναι πλασματική και ότι είναι φαβορί για το τίτλο ( με μειον 8 βαθμούς κι ενώ είναι ξεροί από κλαρίνο) .

Είσαι ωραίος!
Ειδικά η σθμβουλή για τρολάρισμα με πέθανε, αλλά έτσι είναι! :opaokara:
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6099
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Οκτ 2017, 10:56

giapas έγραψε:To match για σένα (και για τον Π.Α.Ο.Κ.) είναι πολύ σημαντικό , πολύ δυνατές εξετάσεις.

Η ενδεκάδα που θα κατεβάσεις είναι σημάδι νοοτροπίας και εμπιστοσύνης προς την ομάδα.

Εγώ προσωπικά δε θα σε κατηγορήσω αν κατεβάσεις κανονική ομάδα , έστω με φυσιολογικά αμυντικούς προσανατολισμούς , ακόμα κι αν χάσουμε. Το ματς ξεκινάει από άσσο , βαριά κιόλας.

Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω. Ο ΠΑΟΚ ίσως πρώτη φορά στη σύγχρονη ιστορία του διαθέτει ρόστερ που μπορεί να σταθεί δίχως αλχημείες μέσα στο τηγάνι και να διεκδικήσει τις όποιες πιθανότητές του για καλό αποτέλεσμα. Ως αλχημείες ορίζω , παίκτες εκτός θέσεων πχ να μη παίξω με μπακ αλλά με στοπερ και να μη παίξω με το φορμαρισμένο μου επιθετικό , αλλά με το ντεφορμέ μου εξτρεμ. Στο κέντρο τα κουκιά είναι μετρημένα και οποιαδήποτε τριάδα με Μαουρίτσιο μου φαίνεται περισσότερο ή λιγότερο λογική.

Προσπάθησε να μείνεις απαρατήρητος , να κάνεις τη δουλειά σου με τους παίκτες μας και άσε τους ουρακοτάγκους της τρούμπας. Είναι ίσως η πρώτη φορά που χρειάζονται κλίμα τρομοκρατίας στην εξέδρα για να πάρει η ομάδα τους δύναμη εντός 4 γραμμών . Γράψτους στα ρουμάνικα παπάρια σου , μη μασήσεις , μη προκαλέσεις και όταν πάρεις το διπλό δείξε μεγαλόψυχος και δήλωσε ότι ο γαύρος είναι μακράν η καλύτερη ομάδα που αντιμετώπισες φέτος , ότι η βαθμολογία του είναι πλασματική και ότι είναι φαβορί για το τίτλο ( με μειον 8 βαθμούς κι ενώ είναι ξεροί από κλαρίνο) .

Συγκεντρώσου , προετοίμασε τα κομάντα κι ο αετός θα είναι είναι μαζί σου.


+ 1926...Τα κομμάντα τα ετοιμάσαμε κι εμείς χθες... :pano:
Πάμε γερά, με τσαμπουκά και νοοτροπία νικητή!!!!
:pano:


Υ.Γ. Τον αετό τον βλέπει το κοράκι και κρύβεται...Ποτέ δεν συμβαίνει το ανάποδο, τον νου σου λοιπόν!! :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Giorgos_Sketos » Παρ 20 Οκτ 2017, 11:01

giapas συμφωνώ σε όλα με μια μικρή ένσταση εδώ

Και να μη παίξω με το φορμαρισμένο μου επιθετικό , αλλά με το ντεφορμέ μου εξτρεμ,


Αν ο γαύρος κατέβει με μποτία-εγκελς ο καλός μακ θα τους έκανε κουδούνια. Ας έχανε και 10 ευκαιρίες. Θα έβασε 2-3. Είμαστε πολύ άτυχοι (ή ο γαύρος κωλόφαρδος) που σε αυτο το μομέντουμ ο Μακ σερνεται. Θεωρώ ότι ο Πρίγιοβιτς δεν θα κάνει πολύ καλό παιχνίδι (άσχετα αν σκοράρει) καθώς θα φάει πολύ ξύλο από τα 2 βαριά μπακ του γκει. Θα εξαρτηθούν πολλά από τα τρεξίματα των εκτρέμ μας και την γρήγορη μεταβίβαση της μπάλας από τον άξονα.
Giorgos_Sketos
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2011, 09:37

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 20 Οκτ 2017, 12:22

Εκπληκτικές δηλώσεις πριν το ντέρμπι.

Καιρό είχα να διαβάσω τέτοια αναλυση
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13121
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 20 Οκτ 2017, 13:01

O Lucesku με την Ξάνθη μόνο ήττες είχε κόντρα στον Ολυμπιακό. Τόσο εντός όσο και εκτός έδρας. Όλες μάλιστα με σκορ 0-2 ή 1-3 εκτός από μία που έληξε με ένα γκολ διαφορά (0-1 στο Καραϊσκάκη).
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89922
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Răzvan Lucescu

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 20 Οκτ 2017, 13:45

giapas έγραψε:Αν όμως φίλε δούμε τίποτα θαύματα , αλχημείες στην άμυνα και στην επίθεση για να ματσάρεις παίκτες αντιπάλων ... τότε φίλε ακόμα και να νικήσεις εγώ θα σε κράξω.


Δηλαδη αν μ αυτες τις αλχημειες το παιχνιδι ερθει κανα 0-4 θα τον κραξουμε ? :shock: :? Παγκοσμια πρωτοτυπια δηλαδη.
Δε μαμεις ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ :mrgreen:

ΥΓ Παω να πλαναρω το μαδερι
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες