Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gpaok » Παρ 25 Αύγ 2017, 18:52

Ο φιλος ο...αεκαρας παντως σε κατι βοηθησε: συσπειρωσε ξανα ολο το φορουμ και μα; θυμησε οτι...ακομα και οταν αποκλειομαστε απο την οποια οστερσουντ, ειμαστε διαφορετικοι.καθαροι...διαχρονικα. με τα πανω και τα κατω μας.με τις χαρες και τις λυπες. Αλλα ξερετε κατι; εμεις ντρεπομαστε καμια φορα ΜΟΝΟ για οσα γινονται στις 4 γραμμες του γηπεδου...

Μαγκες, εγω γκαρσιοσκυλο δεν υπηρξα ποτε, αλλα τωρα ταιριαζει το....ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ. Και θα σηκωθουμε...
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zoran » Παρ 25 Αύγ 2017, 18:55

εγω παντως προτεινα ενα τροπο για να γινει το restart στον Ιβαν (καμια μεταγραφη δεν μπορει να το πετυχει, ουτε ο αντελινο) λοιπον :

1) επαναφορα Ιβιτς αμεσα, πριν τον φαει ο τιγρης
2) μεγαλομετοχος ο Ιβαν, αλλα σε αλλον τα κλειδια που να μας εμπνεει, θελετε Ζαγορακη, θελετε Αποστολιδη, θελετε Βεζυρτζη, θελετε Αναστασιαδη, θελετε Ζουραρι θελετε Ζαπουνη ακομα κ Τσακαλωτο. αλλα εν λευκω η ομαδα στα χερια του
Ξερετε εγω εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην Παναγια, να το γνωριζετε......
Εσεις το χετε αλλιως, εγω το χω αλλιως...
Τι να κανουμε τωρα ;;;
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 25 Αύγ 2017, 18:59

sourmenetes έγραψε:Μη σου πω και το ενφια...


εμεις φτωχοι ειμαστε, δεν εχουμε σπιτια για να εχουμε ενφια :D
Dimg4
 

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 25 Αύγ 2017, 18:59

Οπαδός του ΠΑΟΚ να λέει αεκ άρα δεν υπάρχει τουλάχιστον εγώ δεν ξέρω κάποιον.... Γεράσιμου οι αεκτζηδες μας μισούν ποιο πολύ από τους ΓΑΒΡΟΥΣ ειδικά οι καινούριες γενιές

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tsou » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:04

gpaok έγραψε:Ο φιλος ο...αεκαρας παντως σε κατι βοηθησε: συσπειρωσε ξανα ολο το φορουμ και μα; θυμησε οτι...ακομα και οταν αποκλειομαστε απο την οποια οστερσουντ, ειμαστε διαφορετικοι.καθαροι...διαχρονικα. με τα πανω και τα κατω μας.με τις χαρες και τις λυπες. Αλλα ξερετε κατι; εμεις ντρεπομαστε καμια φορα ΜΟΝΟ για οσα γινονται στις 4 γραμμες του γηπεδου...

Μαγκες, εγω γκαρσιοσκυλο δεν υπηρξα ποτε, αλλα τωρα ταιριαζει το....ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ. Και θα σηκωθουμε...


οι συσπειρωσεις του λαου, οπως και οι κραυγες για στηριξη και υπομονη ειναι δυστυχως περι ανεμων και υδατων .
ο ΠΑΟΚ θελει σοβαρη διοικηση που να διοικει με ποδοφαιρικο τροπο.
ο ιβαν τα εχει κανει σκατα και αν δεν σοβαρευτει αυτος ο ΠΑΟΚ μας θα ειναι χαμηλοταβανος. πιο χαμηλοταβανος και απο εποχης μπατμαν.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2202
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zoran » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:10

αντε Ζαγορακη, τα @@ σου ξυνεις στο ευρωκοινοβουλιο, ελα προεδρος, εστω κ σκιωδης μεχρι να ληξει η θητεια σου.

Ιβαν αν πονας τα λεφτουδακια σου και τις καρδιες μας
γυρισε το αλλιως, θα χεις κ περισσοτερο χρονο για τις επιχσεις σου.
αλλιως θα χασεις πολλα λεφτα ακομη...
Ξερετε εγω εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην Παναγια, να το γνωριζετε......
Εσεις το χετε αλλιως, εγω το χω αλλιως...
Τι να κανουμε τωρα ;;;
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rizla » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:14

Αν πιστευεις οτι ο Ιβαν χανει λεφτα στον ΠΑΟΚ εισαι γελασμενος.
Πολυ κερδοφορα επιχειρηση ειναι και μαγκια του, ομως ετσι οπως τα καταφερε
μονο στην σουιτα του θα εχει κοσμο...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:16

zoran έγραψε:αντε Ζαγορακη, τα @@ σου ξυνεις στο ευρωκοινοβουλιο, ελα προεδρος, εστω κ σκιωδης μεχρι να ληξει η θητεια σου.


Ο Σάντος ήταν πρόεδρος φίλε. Ο ευρωβουλευτης ήταν μία κούκλα που έκανε την παε ενεχυροδανειστήριο
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό maceio » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:20

alex ntepo έγραψε:
Και τον πρωτο που του εφερε τιτλο; Πάλι ξουτ. Και μη μου πειτε παλι οτι ο Ιβιτς ηθελε να φυγει. Καμια διαφωτιστικη ανακοινωση δε βγηκε ποτε, αλλα καταλαβαινουμε ολοι οτι αν ο Σαββιδης ηθελε να κρατησει τον Ιβιτς τον κρατουσε. Δηλαδη τι πρεπει να πιστεψουμε; Οτι ο Ιβιτς τρελλαθηκε ξαφνικα κι αποφασισε να παρατησει το προτζεκτ που θα μπορουσε να του εκτιναξει την καριερα; Ή οτι ο Σαββιδης ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ να ικανοποιησει τις απαιτησεις του Ιβιτς; Οποιες κι αν ηταν αυτες. Ο Ιβιτς εφυγε επειδη η διοικηση της ΠΑΕ αποφασισε οτι δεν τρεχει καστανο αν φυγει, επειδη αποδεδειγμενα θεωρει τους προπονητες αναλωσιμους και ευκολα αντικαταστάσιμους. Με αυτο το σκεπτικο πορευεται ολα τα χρονια και τα αποτελεσματα ειναι γνωστα σε ολους. Μπορει να υπαρχουμε αυτη τη στιγμη ελεω Σαββιδη, αλλα ειμαστε κλινικα νεκροι ελεω Σαββιδη επισης.

Τοτε δυο βδομαδες τι περιμεναμε ρε ντεπο;;το οτι ο ιβιτς ζητησε καποια πραγματα και δε συμφωνησαν δε σημαινει πως ο ΠΑΟΚ δεν τον ηθελε.
Μη λεμε οτι θελουμε.
[/quote]

ΝΑΙ. Αυτό ακριβως σημαινει Sourme. Οτι δεν τον ηθελε ΑΡΚΕΤΑ για να τον κρατησει. Ήθελε ο Ιβιτς να φυγει; Προφανως οχι. Αποδειξη οτι αυτη τη στιγμη βρισκεται χωρις ομαδα. Δε μπορει να εισαι κυπελλουχος την πρωτη σου σεζον ως προπονητης και να θελεις να φυγεις αν δεν εχεις μια καλυτερη ή εστω ικανοποιητικη προταση. Ο Ιβιτς ΔΕΝ ειχε καλυτερη προταση απο του ΠΑΟΚ, διοτι αν ειχε θα ηταν σημερα εκει. Αρα τι εγινε; Οπως λες και συ, δε τα βρηκανε. Τι σημανει δε τα βρηκανε; Οτι ο Ιβιτς ειχε καποιες απαιτησεις τις οποιες η διοικηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν ικανοποιησε. Δηλαδη πρεπει να δεχτουμε οτι ο οργανισμος ΠΑΟΚ με ιδιοκτητη τον Ιβαν Σαββιδε δε ΜΠΟΡΕΙ να ικανοποιησει τις απαιτησεις του Ιβιτς; Του Ιβιτς; Οχι του Μουρινιο, του Ιβιτς; Προφανως και μπορει, οποιες και αν ειναι αυτες οι απαιτησεις. ΑΡΑ; ΑΡΑ ΔΕ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ. Γιατι; Επειδη η εκτιμηση της διοικησης Σαββιδη στο θεσμο κ τη σημασια του προπονητη ειναι γνωστη ολα τα χρονια που βρισκεται στον ΠΑΟΚ και φαινεται ξεκαθαρα -εκτος των αλλων- απο την αντικατασταση του τροπαιουχου κ ελπιδοφορου Ιβιτς, οχι απο καποιον καλυτερο (εστω βασει βιογραφικου) αλλα απο καποιον Στανογεβιτς των 150.000 το χρονο. Και απο κει και περα, τη συνεχεια την ξερουμε ολοι.
Ο Ιβιτς επρεπε να μεινει. Αλλα αφου εφυγε, επρεπε να αντικατασταθει απο προπονηταρα που θα εκανε παιχτες, παραγοντες, αρδ, βετερανους και εμας ακομα τους οπαδους να του δωσουμε και το σεβασμο μας, και πιστωση χρονου και ολα. Αλλά...[/quote]
συμφωνω απολυτως μαζι σου ...και οι 2 βδομαδες αφεθηκαν να περασουν για να θολωσουν τα νερα γιατι δεν ηθελαν να παραδεχτουν οτι τον διωχνουν παρολο που πηρε το κυπελλο δηλ οχι λογω ανικανοτητας
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό berry » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:23

το μονο σεβασμο που εχω σ αυτα τα μ@@νια ειναι μονο στους φιλους της ξαδερφης που μετα τον τελικο του 2001 μας εδιναν νερο κ χειροκροτουσαν που γαμησαμε το γαυρο. κ επειδη μιλαμε για κεινα τα χρονια....γαυροι στη φιεστα της ξαδερφης το 1993 καπου κει φωναζαν...αδερφια αδερφια μαζι θα το σηκωσουμε μεσα στα φιλαδελφεια. οταν χρειαζοταν νικη η ξαδερφη για να παρει πρωταθλημα κ ο γαυρος της εκατσε για να μην το παρει ο βαζελος. παραδειγμα; εκανε πεναλτυ....ο καραπιαλης που δε μαρκαρε ουτε στο κεντρο
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό berry » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:24

οσοι ηταν σ αυτον τον τελικο θα το θυμουνται. τα σπιτια πισω απο τη σκεπαστη οπως πηγαιναμε στο τρενο. οι οργανωμενοι; κολλητοι των γαυρων τοτε....
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zoran » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:35

teod1980 έγραψε:
zoran έγραψε:αντε Ζαγορακη, τα @@ σου ξυνεις στο ευρωκοινοβουλιο, ελα προεδρος, εστω κ σκιωδης μεχρι να ληξει η θητεια σου.


Ο Σάντος ήταν πρόεδρος φίλε. Ο ευρωβουλευτης ήταν μία κούκλα που έκανε την παε ενεχυροδανειστήριο


δε διαφωνω, ομως αυτος 1η αγωνιστικη εστειλε τον παρασχο σπιτι του, εφερε τον Φερνανταο και τον ΣΤΗΡΙΞΕ λυσσασμενα οταν εμεις θελαμε το κεφαλι του λουζερ , μετεπειτα πρωταθλητη Ευρωπης.
αρα δν ηταν κ τοσο κουκλα
Ξερετε εγω εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην Παναγια, να το γνωριζετε......
Εσεις το χετε αλλιως, εγω το χω αλλιως...
Τι να κανουμε τωρα ;;;
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:37

ναι, βεβαια ήταν ο Σάντος, γιατί θυμίσου τι έκανε με Δερμιτζάκη και με Μπερέτα.

Τες πα, θελω να πω ότι μόνο τεράστια προσωπικότητα μπορεί να φτιάξει το πράμα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zoran » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:41

αυτο ακριβως θελω να πω αδερφε..
Ξερετε εγω εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην Παναγια, να το γνωριζετε......
Εσεις το χετε αλλιως, εγω το χω αλλιως...
Τι να κανουμε τωρα ;;;
Άβαταρ μέλους
zoran
 
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Δευτ 13 Οκτ 2008, 21:29

Re: Ostersunds - Π.Α.Ο.Κ 2-0, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 25 Αύγ 2017, 19:44

κι εγώ, αλλά κι ότι δεν είναι ο ευρωβουλευτής βεβαια
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες