Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 13 Μάιος 2018, 07:41

μεγαλη νικη με παικτες πρωταθλητες απο εναν μαεστρο προπονητη ....
ειλικρινα τον ΠΑΟΚ δεν τον εχω ξαναδει ετσι... :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4541
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:02




Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47071
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:03

tzelas έγραψε:
Ζαντός έγραψε:Γεια σου Τζέλα!!!! Χαίρομαι που γυρίσατε σώοι!! Έπρεπε να συναντηθούμε, αν κατάλαβα καλά ήσασταν μπροστά στο λεωφορείο μετά το φανάρι... Λίγο πιο μπροστά σας πρέπει να ήμουν!


Στο Βασιλικο θεατρο βρεθηκα μπροστα στο πούλμαν της ομαδας Ζαντέ.



Και εγώ σε εκείνο το ύψος ήμουν μπροστά στο πούλμαν...εε ρε γαμώτο, δεν πειράζει... ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΩΡΑ!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47071
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:07

Athens έγραψε:στο δευτερο γκολ ο Γκαλο ζηταει απο τον ισπανο διαιτητη να διακοψει το παιχνιδι για τους πανηγυρισμους και τα καπνογονα
Πουστρακιααααα
Μέσα στο σπίτι σας.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29931
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:22

Μιλάμε τέτοιοι εμετοί δεν έχουν ξαναυπαρξει χωρίς να γίνει τίποτα ζητούσαν δεύτερη κλοπή τίτλου στα χαρτιά μέσα σ' ένα μήνα!!


Δηλαδή πόσο γελοίοι πια;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:39

παιδια επειδη ειμαστε απο επαρχια και θελουμε να ερθουμε στην φιεστα μπορει καποιος να μας πει αν θα γινει σιγουρα...
να κανουμε χιλιομετρα για τον ΠΑΟΚ αλλα μην τα κανουμε τζαμπα :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4541
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:46

17:00 αγωνίζεται στη Τούμπα η Κ20. Εικάζω ότι από πολύ νωρίς θα μαζευτεί λαός, αλλά δεν γνωρίζουμε ακριβώς τι θα γίνει..

Λογικά μέχρι τις 12:00 θα ξέρουμε ακριβώς τι και πώς!


Το PAOKmania Web Radio θα είναι εκεί από τις 15:00 (ή και νωρίτερα...) για να μεταδόσει τα τεκταινόμενα στους εκτός Θεσσαλονίκης, εκτός Ελλάδος, εκτός Ευρώπης... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47071
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 13 Μάιος 2018, 08:51

Χτες Γκαγκατσης είπε ζωντανά στο ράδιο ότι θα γίνει φιέστα στην τούμπα μαζί με το ματς της επίδειξης πρωταθλήτριας κ20 στις 17.00.

Μετά πήγαν στο λευκό Πύργο οπότε ίσως άλλαξαν τα πλάνα αλλά δεν ανακοινώθηκε τπτ
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Demir » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:06

εδω αθηνα απο εχθες εχουν λυσσαξει οι γαβροι και κανουνε κλιμα για αφαιρεση βαθμων..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7975
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:08

Λίγα λουλούδια σ' έφερα
Και σ' άφησα στο μνήμα
(και μου πες)
ΑΜΑΠΑΛΕΑ έκανα
μαζί σας στην Αθήνα

Χρήστο ζεις για πάντα ΠΑΟΚΤΣΗΣ

Εικόνα
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό simba » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:18

Αδερφια μου νταμπλουχοι, μονο τετοιες χαρες αξιζουμε ρε γμτ!

Ολοι!
Αυτος ο βασανισμενος λαος που τοσα εχει περασει και οταν επιτελους πηγε να ζησει μεγαλες στιγμες, προσπαθησαν με τον πιο αρρωστο τροπο να παιξουν με την ψυχη και τα ονειρα του...

Αυτοι οι παλικαροι με το δικεφαλο στο στηθος, που τους εκλεψαν ξεδιαντροπα τον ιδρωτα, την προσπαθεια, το τσουλου (στα @@ μας τα χαρτινα τους) αλλα εδειξαν απιστευτα αποθεματα ψυχης, αρχιδιων, εκαναν την υπερβαση και ατσαλωσαν, συνεχισαν γαμιωντας, και φυσικα στο τελος, ξεβρακωσαν τις χαρτινες πουστρες, δινοντας τους μια προγευση απ'τις πουτσες που θα τρωνε απο δω κ περα...Αν και το κωλοοακα, ο κλασικος πατος της γλιτσας, το αγχος μας, ακομα κ ο ισπανος κομινης, τους στερησε μια εμφατικη, ξεκουραστη νικη. Του χρονου...

Αυτος ο Ραζβανος, που εμεινε αλωβητος απ'την ανυπομονη μας φυση, την αφυσικη πιεση και την κανιβαλιστικη διαθεση αρκετων, και αφου ξελαμπικαρε, ξεπερασε και τα οποια λαθη εκανε στην αρχη, εγκλιματιστηκε, και οταν αισθανθηκε πιο σιγουρος, αρχισε να τον βοηθα κ η ομαδα, η δουλεια του βγηκε στο γηπεδο και ειδαμε ο,τι ειδαμε. Και στα δυσκολα δεν κρυφτηκε, δε μασησε τα λογια του, ουτε λιγοψυχησε. Και εχει σημαντικο μεριδιο στο ατσαλωμα της νοοτροπιας της ομαδας, της συσπειρωσης και του παθους που βγαλαμε. Με αποκορυφωμα φυσικα, τον τελικο και την αρμαδα που παρουσιασε...

Αυτος ο προεδρος, που τοσο εχει ματωσει οικονομικα, που τοσα εχει προσφερει συνολικα, και παρα τα οποια λαθη του, εζησε ελαχιστες χαρες. Και οταν ηρθε η στιγμη να δει τον ΠΑΟΚ εκει που ονειρευτηκε, τον εκλεψαν, και ολα τα λαμογια της μπανανιας, τον πολεμησαν ανηθικα και συντονισμενα προσπαθησαν να τον εξοντωσουν. Και σα να μην εφταναν ολα, του απαγορεψαν να χαρει την ομαδα του και να σηκωσει το κυπελο μπροστα στους πετσινους. Ανημερα της ιστορικης ευεργεσιας του στον ΠΑΟΚ με την αποπληρωμη των χρεων, αυτη η χαρα ειναι το λιγοτερο που αξιζει. Και μακαρι να πεισμωσει, να θωρακισει καλυτερα την ομαδα και να την ενισχυσει, για ακομη περισσοτερες χαρες...

Και φυσικα, τ'αδερφια που χαθηκανε νωρις...


Tι να πω, μονο μπραβο σε ολους.

Και αυτη ειναι μονο η αρχη. Απ'του χρονου, να γινουμε ο εφιαλτης τους.

ΜΟΝΟ :pano: ΡΕ


Υ.Γ.
Οσο για τις χαρτινες πουστρες, τους πρωταθλητες στην ψευτια, την βελτιωμενη εκδοση γαυρου, τα σιχαματα που αυτοαποκαλουνται ποδοσφαιριστες κ προπονητες, τα χαβουζοσυναιτερακια τους, τα στημενα στραγαλια που τους προσκυνησαν (που απορω γιατι ακομη δεν τσιμεντωθηκαν), τους πουλημενους ΑΡΔ που συμμετειχαν στην αλητεια, τα γαμημενα τομαρια της τραβεστι δικαιοσυνης, φετος να'ναι η τελευταια φορα που χαμογελουν..Να βλαστημησουν την ωρα κ τη στιγμη..


Υ.Γ. Ειλικρινα, σορυ μαγκες που χαθηκα ετσι κ δεν ενημερωσα. Και πολυ περισσοτερο σορυ αν καποιος ανησυχησε.
Αναγκαστηκα να ξεκοψω λιγο καιρο γιατι ειχε συφιλιαστει το μυαλο μου με ολα οσα συνεβαιναν (ακομα κ τα κοινωνικα, παλι με τα @@ τους δικαστες, βλ. υποθεση ηριαννας και τη μη διωξη της combat ως τρομοκρατικης οργανωσης), και μου γαμησαν τον υπνο, τα νευρα, και πολυ περισσοτερο το στομαχι..Στη συνεχεια, προεκυψαν κ κατι προσωπικα, και εδεσε το γλυκο.
Παντως, ολα καλυτερα τωρα..Ποσο μαλλον, μετα το χθεσινο! :pano:
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:23

Καλώς τον . Επανήλθες δριμύτερος. Να πάμε όλα καλά τα προσωπικά. Τα υπόλοιπα θέλουν ελεγχο και αγώνα με μυαλό..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:25

Simba, αυτό είναι το ωραιότερο σεντόνι που έχεις γράψει!
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό trouman » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:28

Από σήμερα να αναμένουμε την προσπάθεια αποδόμησης, την προπαγάνδα, τη συστηματική διαστρέβλωση της πραγματικότητας. Δε θα αφήσουν τίποτα έτσι.
Υγ. Θα περιμένω λίγο ακόμα να πω τη γνώμη μου γιατί πήγα να πάθω εγκεφαλικό με κάποιες απαράδεκτες εχθρικές κινήσεις από κάποιους που νομίζουν ότι είναι ΠΑΟΚ με στυλό φωτοβολίδες φορά παρτίδα μες στο γήπεδο κα. Μου5 είπαν οτι τους πλησίασαν κάποιοι παλιοί συνδεσμιτες και τους "μίλησαν.. εν ευθέτω χρόνω τα υπόλοιπα..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 0-2 mvp- Σχόλια & Παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Μάιος 2018, 09:30

Στην κεντρική δεν έχουμε βάλει τίποτα από Λευκό Πύργο, ετοιμάζονται αυτή τη στιγμή δικές μας φωτογραφίες και βίντεο που σε λίγη ώρα θα είναι στην κεντρική!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47071
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες