Νέα αεκ-ΠΑΟΚ 12/05 20:30 Cosmotesports

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 27 Απρ 2018, 08:38

Ρε παίδες καλημέρα... η λύση είναι η real time δημοσιότητα.
και εξηγώ...
Όλοι κινητά έχουμε, οι περισσότεροι και καλές συνδέσεις έχουμε, και ανεβάζουμε όλη την ώρα στα social media. Πόσο δύσκολο είναι σε κάθε γρουπ ορισμένοι να είναι αφιερωμένοι στο να κάνουν αυτό. Κάποιοι άλλοι κάπου σε γραφεία ας αναλάβουν να προωθήσουν το κατάλληλο υλικό - αυτό που θα μας συμφέρει- σε διεθνή και όχι μόνο ντόπιους ειδησιογραφικούς κυβερνοχώρους. ΠΧ. έκτροπα και ντου των χανουμιών, διεθνής διαπόμπευση, real time, την ώρα που γίνεται, με την ώρα καταγεγραμμένη. Απάντηση δική μας... Οκ την κρατάμε για εμάς για μετά για τα επινίκια ....
Όπως έκανε εκείνος ο ξένος τυπάς με τα επεισόδια του gay στο ματς με την κούλα....
Άντε να δούμε... δεν θέλει επιστήμη, οργάνωση θέλει.... ;)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 27 Απρ 2018, 09:10

tsou έγραψε:πάντως για να είμαι ειλικρινής από τη στιγμή που διάβασα την ανακοίνωση της ορίτζιναλ, ζώντας εδώ στην αθήνα, παραμένω κλειδωμένος στο σπίτι και έκλεισα και τα παντζούρια. είναι άγριοι οι ποροπομπόμ.


Να έχετε το νου σας , κι αν έχετε καμιά δουλεία προς Γκάζι - Μεταξουργείο να μη περνάτε πλέον από Ομόνοια αλλά να το πάτε γύρω γύρω
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 27 Απρ 2018, 09:33

Καλά λέει ο giapas...Δεν είναι ώρα τώρα, να πηγαίνετε στις δουλειές σας με.......κλασμένα τα @ρχίδια... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 27 Απρ 2018, 10:29

Στην πρώτη σύσκεψη που έγινε προχθές στα γραφεία της ΕΠΟ, έγινε γνωστό ότι ο αριθμός των εισιτηρίων που θα πάρει για δική της χρήση η Ομοσπονδία θα φτάνει τα 4.000. Αυτός ο αριθμός δεν πρόκειται να αλλάξει στην σημερινή σύσκεψη, ακόμη και αν μεγαλώσει ο αριθμός που αφορά τις δυο ΠΑΕ. Και μένει να φανεί πως η ΕΠΟ θα διασφαλίσει ότι κάποια από αυτά τα 4.000 εισιτήρια δεν θα πάνε σε λάθος χέρια.

Μάλιστα...Σε άλλα, σημερινά νέα, απ την τωρινή σύσκεψη, η οποία βρίσκεται ήδη σε εξέλιξη...
Οι μπ@σκιναραίοι βάζουν (λέει) σαν "κόκκινη γραμμή" τα 15.500 για κάθε ομάδα, ενώ αυτό το ΠΕΟ-τριμπούρδελο, με τσατσά του κάποιον Δέδ@, θα διατηρήσει, ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, τον αριθμό των 4.000 "μαγικών χαρτακίων"... :twisted: :x :redcard:

Τα συμπεράσματα του καθενός σας...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 27 Απρ 2018, 10:40

Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως (μετά τα παθήματα)

Σιγή ασυρμάτου πέραν των αναγκαίων από εμάς, παίχτες, διοίκηση. Λίγο πονηριά ρε.
Εννοείται προκλητικά σαν τα χθεσινά πρέπει να καταγγέλονται αποκλειστικά από διοίκηση. βασικά μας δώσανε και πάτημα να πάμε τον τελικό αλλού, αλλά άντε βρες λογική και δίκαιο.

Θα μιλήσουμε όλοι 12/05 στις 9μμ.

ΥΓ: Όντως τα troll farms της Κούλας μοιάζουν με του γκέι.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό gpaok » Παρ 27 Απρ 2018, 10:50

giapas έγραψε:
tsou έγραψε:πάντως για να είμαι ειλικρινής από τη στιγμή που διάβασα την ανακοίνωση της ορίτζιναλ, ζώντας εδώ στην αθήνα, παραμένω κλειδωμένος στο σπίτι και έκλεισα και τα παντζούρια. είναι άγριοι οι ποροπομπόμ.


Να έχετε το νου σας , κι αν έχετε καμιά δουλεία προς Γκάζι - Μεταξουργείο να μη περνάτε πλέον από Ομόνοια αλλά να το πάτε γύρω γύρω

Από Αθηνων....να έχω το κεφάλι μου ήσυχο
.αντε μωρέ με τα οριτζΙναλ-μαλακισμενα.ακομα μια ανακοίνωση που πρέπει να την καταλάβουν όλοι οι παίκτες μας. Εμείς...φέτα...τα λέμε μετά τον αγώνα, όταν θα φεύγουν άρον άρον από το γήπεδο για να μείνει ολόκληρο για τα πανηγύρια του Κυπελλουχου και θα σπάνε ότι βρισκουν απεξω από τα νεύρα τους...
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 27 Απρ 2018, 10:59

17.200 εισιτήρια τελικά
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 27 Απρ 2018, 11:16

17.196 περικαλώ...Μην κλέβεις... :mrgreen:

Η ακρίβεια των μπ@σκιναραίων στην διανομή των εισιτηρίων θυμίζει λειτουργία ελβετικών ρολογιών...Ελπίζω μόνο, φέτος να μην είναι σταματημένα, ούτε κουρντισμένα για συγκεκριμένη δουλειά, όπως ήταν πέρσι στον Βόλο... :x :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 27 Απρ 2018, 11:44

Μάλλον δεν θα πάω.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 27 Απρ 2018, 12:36

αν πηγες το '14,μην πας
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 27 Απρ 2018, 15:10

Συμφωνώ με την σοφή προτροπή του ιερωμένου μας...

Κι εμένα για να μ αφήσει να πάω,
με ζήτησε πρώτα να με εξομολογήσει,
αν και το '14 δεν ήμουν παρών στο Βατερλώ...
Κι επειδή δεν νιώθω έτοιμος...δεν...

Ζόρικος αλλά δίκαιος ο παπάς μας...

Την ευλογία του Κυρίου πάτερ μου...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 27 Απρ 2018, 20:13

σαν Παοκτσης που του εκλεψαν το πρωταθλημα μετα απο 33 χρονια, δεν μπορω να δω τον τελικο κυπελλου στα σοβαρα. συγνωμη κιολας αλλα υπο αυτες τις συνθηκες το κυπελλο το θεωρω ασημαντο. το παιχνιδι ειναι πιο σημαντικο απο το κυπελλο. να μπει μεσα η ομαδα να ριξει 4 και ας δωσουν την κουπα στην κουλα. δεν εχω καμια αμφιβολια οτι θα την δεχτει.

αυτο που θα ηθελα να δω ειναι εναν τελικο χωρις βια, στην φανελα να γραφει "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2017-2018", μια διοικηση στο πεταλο μακρια απο βασιλιαδηδες, γραμμενους και λοιπους καραγκιοζηδες, μια ομαδα να κερδιζει και να μην παραλαμβανει το τροπαιο. να εχει ενα δικο της και να το σηκωσει μπροστα απο το πεταλο.
γραφικους δεν μας λενε? να τους ταραξουμε στην γραφικοτητα...
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 27 Απρ 2018, 20:51

Τα εισιτήρια της ΠΑΕ πρέπει να διατεθούν όλα στην Αθήνα. Να καταλάβουν επιτέλους ότι ζουν ανάμεσά μας.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 27 Απρ 2018, 21:01

Ακριβώς,

κιόσκι στην Ομόνοια

ΥΓ : Αν μας το επιτρέψουν τα αιμοσταγή χανούμια
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΠΑΟΚ-Νέα αεκ 12/05 Cosmotesports (Τελικός Κυπέλλου)

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 27 Απρ 2018, 21:02

:lol: :lol: :lol:

Αιμοσταγή!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες