ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΡΕΥ
2
3%
ΜΑΤΟΣ
19
29%
ΒΑΡΕΛΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΜΑΛΕΖΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
2
3%
ΤΣΙΜΙΡΟΤ
1
2%
ΣΑΚΧΟΦ
4
6%
ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
13
20%
ΛΗΜΝΙΟΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΠΕΛΚΑΣ
3
5%
ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ
8
12%
ΚΑΜΠΟΣ
2
3%
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
1
2%
ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ
10
15%
 
Σύνολο ψήφων : 65

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 20 Δεκ 2017, 14:09

Στα τοπικ αγωνων μιλαμε ειτε για τον προπονητη ,ειτε για πυρσους ειτε για τον Πελκα,η πλακωνομαστε μεταξυ μας.
Παλιοτρολ ολοι σας.Και κατηγορειτε το Μανιακο επειτα.Αυτο το ΚΑΛΟ παιδι.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τετ 20 Δεκ 2017, 14:14

Δεν είναι μόνο ο νόμος.
Ξεχνάτε ότι πολλάκις παρακάλεσε η ίδια η ΠΑΕ για αυτό την οποία αποφασίσαμε να γράψουμε στα τέτοια μας
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5561
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 20 Δεκ 2017, 14:33

Συμφωνώ με τον Τόλη...
Όλοι μας μάλιστα σχεδόν, πλην ίσως του MANIAKOS, κατά πως λέει κι ο Κατ...παραπάν'...
Αυτού του πολύ καλού παιδιού, αυτού του διαμαντιού του forum μας...
Σλουρπ...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τετ 20 Δεκ 2017, 14:44

Eγω,παντως.εάν ημουν gayρος ή ΑΕΚτσης θα ηθελα να παω στην Τουμπα και να αναψω πυρσο πριν τα μεταξυ μας ματς!!

Οποιος καταλαβε...καταλαβε!

Και το σταματαω εδώ γιατι οι συζητήσεις για το αν είναι στραβος ο γυαλος ή αν αρμενίζουμε στραβα μονο θλιψη μου προκαλουν.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zaffodb » Τετ 20 Δεκ 2017, 14:48

george188 έγραψε:O νόμος αυτός δεν αλλάζει φέτος, μας αρέσει δεν μας αρέσει.. Δεν καταλαβαίνω το λόγο να ρισκάρεις, πραγματικά δεν το καταλαβαίνω


Γιατί έχεις λαό περήφανο, λεβέντη.
Τι, όχι;
Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου! Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά κι έχασες... Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες!
Άβαταρ μέλους
zaffodb
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Δευτ 11 Μάιος 2009, 18:02

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thomkat » Τετ 20 Δεκ 2017, 14:57

Τρομερό αυτό που συμβαίνει στον ΠΑΟΚ.Πάντα υπάρχουν άνθρωποι έτοιμοι να βάλουν κατά πάντων και ιδιαίτερα κατά του κόσμου.Λες κι οι ίδιοι δεν είναι κόσμος. Πάντα στη γωνία, έτοιμοι! Θυμάμαι αδελφό που είχε υπογραφή να καεί η Τούμπα κι η Τριανδρία κι η Θεσσαλονονίκη όλη.
Κάποιες φορές το δίκιο είναι ασφαλώς με τους επικριτές, αλλά δεν το παρατραβάμε ρε παιδιά, σε βραδιά που ρίξαμε Πεντάρα εμείς θα σκοτωθούμε για τους πυρσούς;
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 20 Δεκ 2017, 15:02

Σε βραδιά που ρίξαμε πεντάρα αντί να χαρούμε σκεφτόμαστε ότι ίσως στερήθπυμε πάλι την Τούμπα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thomkat » Τετ 20 Δεκ 2017, 15:15

Κοίταξε φίλε μου, το θέμα με τους πυρσούς είναι κομμάτι μιας γενικότερης πολιτικής της UEFA (mafia) που έχει να κάνει με το τι είδους πελατεία επιθυμεί να έχει στα γήπεδα. Να είσαι σίγουρος ότι δεν είμαστε (οικονομικά κσι κοινωνικά ) εγώ κι εσύ αυτοί που θέλουν στα γήπεδα. Ξεκάθαρο παράδειγμα η premier κι η championship που χρειάζεσαι πολλά λεφτά για να παρακολουθήσεις αγώνα, προκαλώντας πολλές διαμαρτυρίες από την οπαδική βάση των ομάδων.
Δε λέω αν η θέατρο ποίηση του ποδοσφαίρου είναι σωστή ή λάθος, λέω ότι δεν είναι δυνατόν επειδή ταιριάζει κάτι στην ιδιοσυγκρασία του Αυστριακού, Βέλγου,Ολλανδού κλπ, να πρέπει με το ζόρι να καλουπωθει Σ αυτό κι ο Έλληνας, Ιταλός κλπ.
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ 20 Δεκ 2017, 15:18

1. Στα 29 μου δεν εχω συναντησει ουτε εναν οπαδο που να μη γουσταρει πυρσους και καπνογονα. Οποιος ξαφνικα σημερα λεει το αντιθετο ειναι κατ εμε υποκριτης.
2. Οπως ειπε και ο Odi ο νομος ειναι περα για περα ηλιθιος.
3.Εφοσον ΟΜΩΣ ισχυει οι οπαδοι μας οφειλουν να τον τηρησουν ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ γιατι η παραβιαση του σημαινει ΤΙΜΩΡΙΑ ΕΔΡΑΣ, εφοσον εισαι υποτροπος.

4. Επομενως, ολοι μαζι θα επρεπε οργανωθουμε για να ανασταλει το παραπανω φαινομενο και παραλληλα να διαμαρτυρηθουμε για την αλλαγη του νομου.

5. Επειδη το παραπανω δεν προκειται να γινει, επειδη απο λογια ολοι ειμαστε πρωτοι, ας συμμορφωθουμε στον νομο να τελειωνουμε, διοτι ειναι κριμα να προκαλουμε κακο στην ιδια μας την ομαδα.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό george188 » Τετ 20 Δεκ 2017, 15:19

Όλοι συμφωνούμε οτι αυτός ο νόμος είναι γελοίος φίλε thomkat.. Αυτό που λέμε ομως ειναι ότι ήδη φέτος έχεις χασει τα μισα ματς εντός έδρας και κανεις δεν θέλει να δει την ομάδα ξανά μόνη της σε άδειο γήπεδο. Ο νόμος αυτός ισχύει για φέτος είτε το θέλουμε είτε όχι, ας προσέχουμε λοιπόν γιατι σε 2 μήνες έχεις γαύρο και καπακι Αεκ. Αυτά απο μένα, καλές γιορτές σε όλους παιδιά
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2713
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zaffodb » Τετ 20 Δεκ 2017, 15:47

aspromaura ioannina έγραψε:1. Στα 29 μου δεν εχω συναντησει ουτε εναν οπαδο που να μη γουσταρει πυρσους και καπνογονα. Οποιος ξαφνικα σημερα λεει το αντιθετο ειναι κατ εμε υποκριτης.
2. Οπως ειπε και ο Odi ο νομος ειναι περα για περα ηλιθιος.
3.Εφοσον ΟΜΩΣ ισχυει οι οπαδοι μας οφειλουν να τον τηρησουν ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ γιατι η παραβιαση του σημαινει ΤΙΜΩΡΙΑ ΕΔΡΑΣ, εφοσον εισαι υποτροπος.

4. Επομενως, ολοι μαζι θα επρεπε οργανωθουμε για να ανασταλει το παραπανω φαινομενο και παραλληλα να διαμαρτυρηθουμε για την αλλαγη του νομου.

5. Επειδη το παραπανω δεν προκειται να γινει, επειδη απο λογια ολοι ειμαστε πρωτοι, ας συμμορφωθουμε στον νομο να τελειωνουμε, διοτι ειναι κριμα να προκαλουμε κακο στην ιδια μας την ομαδα.


Στο (1) γράψε εμένα. Υπάρχουν και άλλοι εδώ μέσα που έχουν δηλώσει το ίδιο και όχι μόνο επειδή το απαγορεύει ο νόμος.
Στα 80's που πήγαινα στην 4 το μόνο που χρειαζόμασταν ήταν τα λαρύγγια μας. Και τους καταπίναμε όλους.
Τώρα καλύτερα να μην πω.
Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου! Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά κι έχασες... Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες!
Άβαταρ μέλους
zaffodb
 
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: Δευτ 11 Μάιος 2009, 18:02

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Paoki-nrw » Τετ 20 Δεκ 2017, 17:26

zaffodb έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:1. Στα 29 μου δεν εχω συναντησει ουτε εναν οπαδο που να μη γουσταρει πυρσους και καπνογονα. Οποιος ξαφνικα σημερα λεει το αντιθετο ειναι κατ εμε υποκριτης.
2. Οπως ειπε και ο Odi ο νομος ειναι περα για περα ηλιθιος.
3.Εφοσον ΟΜΩΣ ισχυει οι οπαδοι μας οφειλουν να τον τηρησουν ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ γιατι η παραβιαση του σημαινει ΤΙΜΩΡΙΑ ΕΔΡΑΣ, εφοσον εισαι υποτροπος.

4. Επομενως, ολοι μαζι θα επρεπε οργανωθουμε για να ανασταλει το παραπανω φαινομενο και παραλληλα να διαμαρτυρηθουμε για την αλλαγη του νομου.

5. Επειδη το παραπανω δεν προκειται να γινει, επειδη απο λογια ολοι ειμαστε πρωτοι, ας συμμορφωθουμε στον νομο να τελειωνουμε, διοτι ειναι κριμα να προκαλουμε κακο στην ιδια μας την ομαδα.


Στο (1) γράψε εμένα. Υπάρχουν και άλλοι εδώ μέσα που έχουν δηλώσει το ίδιο και όχι μόνο επειδή το απαγορεύει ο νόμος.
Στα 80's που πήγαινα στην 4 το μόνο που χρειαζόμασταν ήταν τα λαρύγγια μας. Και τους καταπίναμε όλους.
Τώρα καλύτερα να μην πω.



και εγω μαζι σου
Paoki-nrw
 
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιουν 2016, 21:43

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 20 Δεκ 2017, 18:25

Η ιδια η παε παρακαλαει να ακολουθησουμε τον νομο. Οποιος δεν το κανει και προκαλει προστιμο και κλεισιμο της τουμπας, ειναι εχθρος μου. ΑΠλα και ξαστερα
Dimg4
 

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gpaok » Τετ 20 Δεκ 2017, 18:43

Dimg4 έγραψε:Η ιδια η παε παρακαλαει να ακολουθησουμε τον νομο. Οποιος δεν το κανει και προκαλει προστιμο και κλεισιμο της τουμπας, ειναι εχθρος μου. ΑΠλα και ξαστερα

Διαφωνούμε σε πολλά.....εδω όμως συμφωνούμε.
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: ΑΟ Τρίκαλα-ΠΑΟΚ 1-5,MVP-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 20 Δεκ 2017, 18:57

Νομιζω οτι σε οτι κι αν διαφωνουμε ολοι σε πολλα, αυτο ειναι αυτονοητο.
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης