ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 02 Μάιος 2018, 14:15

Αυτό το Σάββατο θα το θυμόμαστε για πάντα. Και είναι ακόμη μεγαλύτερο ορόσημο από μια απλή φιέστα, γιατί τα πράγματα ήρθαν όπως ήρθαν.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6283
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Τετ 02 Μάιος 2018, 14:22

παιδια εχω ενα θεμα , θα ερθω στο ματσ με ενα φιλο μου ιταλο, αυτος προφανως δεν εχει αμκα
τα εισητηρια θα τα παρω ηλεκτρονικα απο το ticketmaster και ζηταει αμκα.
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 02 Μάιος 2018, 14:28

Καλύτερα νομίζω κάνε ένα τηλεφώνημα στην ΠΑΕ, ώστε να σε κατευθύνουν ανάλογα και υπεύθυνα... ;)
2310 954050 ή 2310 944500... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Kostas_g4 » Τετ 02 Μάιος 2018, 15:18

Ζαντός έγραψε:ίσως ο τελευταίος αγώνας της Τούμπας των 29παράκάτι χιλιάδων!.


Ακούσατε τον Μητιντζη σήμερα; Μένουμε Τούμπα λέει με βάση την πληροφόρηση που έχει, ή μάλλον που δεν έχει. Δεν θέλω να διανοηθώ ότι μπήκαν δεύτερες σκέψεις στο μυαλό του Σαββιδη για το γήπεδο...
Ο ΠΑΟΚ δεν είναι δύο ώρες μια Κυριακή πηγαίνουμε και τελειώνει, ο ΠΑΟΚ έχει επίπτωση ΣΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΖΩΗ.
Kostas_g4
 
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Κυρ 03 Φεβ 2008, 19:26
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 02 Μάιος 2018, 15:25

Μετά από όσα αντιμετώπισε φέτος αδερφέ, το αφύσικο, έως παράλογο, θα ήταν να μην του έμπαιναν 2ες σκέψεις...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Μάιος 2018, 15:45

Οκ παιδιά, άκυρο, δεν παίρνουμε τίποτα από Τούμπα! Τα σκουπίδια μας μόνο!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Kostas_g4 » Τετ 02 Μάιος 2018, 16:04

goran 64 έγραψε:Μετά από όσα αντιμετώπισε φέτος αδερφέ, το αφύσικο, έως παράλογο, θα ήταν να μην του έμπαιναν 2ες σκέψεις...


Είναι λάθος να κάνει πίσω στο θέμα του γηπέδου, με τέτοια επένδυση εκτοξευεσαι. Το παρασκήνιο είναι άλλο θέμα, πρέπει να τη δει αλλιώς σε κάποια πράγματα αλλά όχι στο θέμα των επενδύσεων. Με 20 χιλιάδες διαρκείας στο καινούριο γήπεδο γίνεσαι άτρωτος. Ασφάλεια, άνεση, περιφρούρηση όλα μπαίνουν σε μια σειρά. Μακάρι να πήγε απλά λίγο πίσω το θέμα λόγω συντελεστή δόμησης...
Ο ΠΑΟΚ δεν είναι δύο ώρες μια Κυριακή πηγαίνουμε και τελειώνει, ο ΠΑΟΚ έχει επίπτωση ΣΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΖΩΗ.
Kostas_g4
 
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Κυρ 03 Φεβ 2008, 19:26
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Kostas_g4 » Τετ 02 Μάιος 2018, 16:06

Ζαντός έγραψε:Οκ παιδιά, άκυρο, δεν παίρνουμε τίποτα από Τούμπα! Τα σκουπίδια μας μόνο!


Και τα σκουπίδια μας να πάρουμε και τις γόπες που λέει ο λόγος το γήπεδο αυτό έχει μόνο συναισθηματική αξία και τίποτα άλλο. Οι συνθήκες είναι τριτοκοσμικές ας το παραδεχτούμε. Το και ούριο γήπεδο πρέπει να γίνει πάση θυσία.
Ο ΠΑΟΚ δεν είναι δύο ώρες μια Κυριακή πηγαίνουμε και τελειώνει, ο ΠΑΟΚ έχει επίπτωση ΣΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΖΩΗ.
Kostas_g4
 
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Κυρ 03 Φεβ 2008, 19:26
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τετ 02 Μάιος 2018, 16:07

giwrgos04dex έγραψε:παιδια εχω ενα θεμα , θα ερθω στο ματσ με ενα φιλο μου ιταλο, αυτος προφανως δεν εχει αμκα
τα εισητηρια θα τα παρω ηλεκτρονικα απο το ticketmaster και ζηταει αμκα.

Να δώσει το ιταλικό του δεν έχει θέμα
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9920
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 02 Μάιος 2018, 16:14

Όλοι Τούμπα.
Όλοι μαζί.
Όχι γιατί πρέπει, όχι για κάποιον άλλο, αλλά γιατί η ομάδα αυτή το αξίζει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 02 Μάιος 2018, 16:23

Kostas_g4 έγραψε:
goran 64 έγραψε:Μετά από όσα αντιμετώπισε φέτος αδερφέ, το αφύσικο, έως παράλογο, θα ήταν να μην του έμπαιναν 2ες σκέψεις...


Είναι λάθος να κάνει πίσω στο θέμα του γηπέδου, με τέτοια επένδυση εκτοξευεσαι. Το παρασκήνιο είναι άλλο θέμα, πρέπει να τη δει αλλιώς σε κάποια πράγματα αλλά όχι στο θέμα των επενδύσεων. Με 20 χιλιάδες διαρκείας στο καινούριο γήπεδο γίνεσαι άτρωτος. Ασφάλεια, άνεση, περιφρούρηση όλα μπαίνουν σε μια σειρά. Μακάρι να πήγε απλά λίγο πίσω το θέμα λόγω συντελεστή δόμησης...

Καλά τα λες, δεν αντιλέγω...Αλλά είναι να τους έχει εμπιστοσύνη αυτούς τους απατεώνες-κίβδηλους ρε αδερφέ?
Αυτοί μπορεί να τον "διαβεβαιώσουν" για το νέο, να ρίξει το παλιό και μετά να "κάνουν πίσω", αφήνοντας μας είτε άστεγους, είτε υποχρεώνοντας μας να το κάνουμε κάπου αλλού...Πολύ καλά κάνει κι έβαλε "κράτει τις μηχανές"...
Πρέπει πρώτα να "το δέσει" από 1.000 και μία πλευρές ότι θα ξεκινήσει, αλλά και ότι θα ολοκληρωθεί το νέο γήπεδο!


Υ.Γ. Όσο για το θέμα των επενδύσεων του, σε γενικότερο επίπεδο, εγώ στην θέση του θα τις έκοβα όλες "μαχαίρι", για ένα χρονικό διάστημα, βλέποντας τι θα κάνουν όταν πονέσουν από έλλειψη επενδύσεων στο προτεκτοράτο τους!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 02 Μάιος 2018, 18:57

Επειδή δουλεύω μέχρι τις 9, ούτε sold out θα γίνει, ούτε το τελευταίο ματς θα είναι.
Αμω την ολονοβα και τα τηλεοπτικά τους. Πρέπει να το θυμάμαι όταν με ξαναπαρουν τηλέφωνο για να βάλω νόβα.
Νίκη καθήκοντος και το μυαλό στον τελικό.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 07:56

Sold out για την αποθέωση των Πρωταθλητών το Σάββατο και να στείλουμε μυνηματα ενωψη τελικού!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 08:53

Ένα πολύ ωραίο post-μήνυμα, από συνοπαδό μας στο F/B, με παραλήπτες το σύνολο του αγωνιστικού, μα κι εμάς:
Στην Τούμπα δεν θα πάω το Σάββατο για φιέστα. Δεν έχω καμιά γιορτινή διάθεση.
Δεν μπορείς να κάνεις φιέστες όταν μόλις σ' έχουν ληστέψει.

Στην Τούμπα θα πάω για να χειροκροτήσω τον προπονητή και τους παίκτες. Για να τους πω ευχαριστώ.
Για την δουλειά τους όλη τη χρονιά, για τον χαρακτήρα τους, για το πάθος τους σε όλα τα παιχνίδια.
Για να δώσω κουράγιο και αγάπη στους μόνους που δεν έχουν καμία ευθύνη για την απώλεια του πρωταθλήματος που φεύγει.

Το φετινό αγωνιστικό τμήμα του ποδοσφαιρικού Π.Α.Ο.Κ. ήταν ίσως το καλύτερο των τελευταίων δεκαετιών.
Μέσα κι έξω από τα αποδυτήρια. Υπόδειγμα αθλητικής συμπεριφοράς, ποδοσφαιρικής ποιότητας και προσφοράς στον σύλλογο.
Με έκαναν περήφανο, μου πρόσφεραν θέαμα και νίκες...
Δεν με κορόιδεψαν ποτέ, μου έδωσαν ότι ζητούσα σαν οπαδός...


Δεν θα φανώ αχάριστος απέναντι τους!!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς 5/5 19:00 Paokmania Web Radio & NS

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 03 Μάιος 2018, 09:47

Δύο μέρες ακόμα για το ματς και δεν κουνιέται φύλλο.
Ελπίζω να μην μείνουμε στα μεγάλα λόγια και να κάνουμε μια μικρή πράξη
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες