ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:16

Α καλα ξερουμε τι γραφει, λεω για τα τυπικα.

Οι διαιτητες πια εχουν δικηγορο για να γραφουν τα φα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:17

simba έγραψε:γινεται λογω ΠΑΟΚ να επελθει ενα γκρεξιτακι 10ετες?

να δουμε τους εγκληματιες που τα τσεπωνουν και θελουν τις ομαδες για πολιτικη πιεση, τι θα κανουν...



Ούτε 2 βδομάδες δε θα κρατήσει ρε η "διακοπή"! :lol: :lol:
Θα επικυρώσουν και εξωαγωνιστικά - "δικαστικά" την ΚΛΟΠΗ κι η ζωή συνεχίζεται! Σύμφωνα με αυτό που πιστεύουν.

teod1980 έγραψε:Το συμπληρωματικο φα θα το παρουμε η ειναι κιντερ εκπληξη
Και ποτε συνιστα υπαιτιοτητα ομαδας;
Ρε τι ζουμε την μπανανια μου μεσα


Έχει καταστεί, με ... εθιμικό τρόπο, αξίωμα. Υπαιτιότητα συντρέχει σε βάρος του ΠΑΟΚ, όποτε ο "αντίπαλος", είτε πριν ξεκινήσει είτε προτού τελειώσει ο αγώνας, είτε από κλασομεντίαση για τη διαφαινόμενη πούτσα είτε λόγω της εισελθούσας πούτσας, "αδυνατεί" να αγωνιστεί και επιλέγει να δραπετεύσει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:18

Κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει και το παραμύθι της συμπληρωματικής. Τρεις η ώρα τα ξημερώματα έφυγες ρε λαμόγιο, τόση ώρα γιατί δεν τα έγραφες, αυτά που είχες να γράψεις;
Δεν αντέχεται η κοροϊδία. Είπες στους ποδοσφαιριστές να βγουν, ναι ή όχι; Αρνήθηκε η κούλα και πάει για υπαιτιότητα ο ΠΑΟΚ.
Μόνο ακρότητες από δω και πέρα. Μακάρι τελικό στο οακα με κούλα. Μακάρι.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:19

2 συμπληρωτικα μειλ εστειλε ο κομητης.
Επισης, δεν τον ειδαμε να βγαινει ξανα στον αγων χωρο για να βγουξ οι ομαδες.
Πρεπει να κυνηγηθει για παραβαση κανονισμων.
Επιβαλλεται να τον καλεσουν την Παρασκευη.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5164
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:20

Ο Ιβαν κατέβηκε να κάνει ποδοσφαιρικη κουβεντα ... αλλα κάνεις δεν ηξερε να μιλάει Ποντιακα και σηκωθηκε και εφυγε ...
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6870
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:23

Nαι παιδια οπως κληθηκε ο Αρετοπουλος, οπως διεγραφη ο Αρετοπουλος.

Πραγματικα δεν ξερω ποια ειναι η λυση σε ολο αυτο που ζουμε. Σκεφτομαι την βια. Να καουν ολα να τελειωνουμε. Ας τα καψουμε εμεις, αφου μας θεωρουν το προβλημα τουλαχιστον να δειξουμε οτι ειμαστε.

Το ειπα απο την πρωτη στιγμη που εγινε οτι εγινε την Κυριακη.

Δεν μπορω να ανεχτω τον ΠΑΟΚ που εχω στο μυαλο μου να τον δω να αγωνιζεται σε αυτο το πρωταθλημα με αυτους τους αντιπαλους, με αυτους τους κανονες. Δεν το χωραει το μυαλο μου ρε παιδια.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7410
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:26

DimitrisS έγραψε:Nαι παιδια οπως κληθηκε ο Αρετοπουλος, οπως διεγραφη ο Αρετοπουλος.

Πραγματικα δεν ξερω ποια ειναι η λυση σε ολο αυτο που ζουμε. Σκεφτομαι την βια. Να καουν ολα να τελειωνουμε. Ας τα καψουμε εμεις, αφου μας θεωρουν το προβλημα τουλαχιστον να δειξουμε οτι ειμαστε.

Το ειπα απο την πρωτη στιγμη που εγινε οτι εγινε την Κυριακη.

Δεν μπορω να ανεχτω τον ΠΑΟΚ που εχω στο μυαλο μου να τον δω να αγωνιζεται σε αυτο το πρωταθλημα με αυτους τους αντιπαλους, με αυτους τους κανονες. Δεν το χωραει το μυαλο μου ρε παιδια.


Φίλε Δημήτρη η βια ειναι για τους άλλους κρατήστε τα μυαλά σας καθαρά... Το μέγεθος του Σαββίδη δεν είναι μικρό ...
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6870
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:26

Mīngus έγραψε:Κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει και το παραμύθι της συμπληρωματικής. Τρεις η ώρα τα ξημερώματα έφυγες ρε λαμόγιο, τόση ώρα γιατί δεν τα έγραφες, αυτά που είχες να γράψεις;
Δεν αντέχεται η κοροϊδία. Είπες στους ποδοσφαιριστές να βγουν, ναι ή όχι; Αρνήθηκε η κούλα και πάει για υπαιτιότητα ο ΠΑΟΚ.
Μόνο ακρότητες από δω και πέρα. Μακάρι τελικό στο οακα με κούλα. Μακάρι.



πολυ σωστα
20 λεπτα βαρια χρειαζεται να συνταχθει το φυλλο αγωνα. Ο αλλος το συνετασσε επι 4 ωρες!!!! Και ο δικαστης του ζητησε συμπληρωματικη? Γιατι? Γιατι θεωρησε οτι ηταν ελλιπες το φυλλο αγωνα? Ελλιπες μετα απο 4 ωρες??? Αρα ο διαιτητης ηταν ανικανος συμφωνα με το δικαστηριιο. Ποιες κυρωσεις λοιπον επιβληθηκαν σε αυτον τον ανικανο που τιναξε στον αερα μια εκδηλωση 30000 ανθρωπων; Αφου ηταν ανικανος να συνταξει ενα φυλλο αγωνα, τι τον καθιστα ικανο να συνταξει μια συμπληρωματικη η οποια πρεπει να ληφθει σοβαρα υπ'οψιν; Σαν πολλες δεν μαζευονται οι αντιφασεις στη δικαιοσυνη σας;

edit: για τον γαυρετοπουλο τα ελεγα, αλλα το ιδιο ισχυει και για τον αλλον
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό simba » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:30

Οι ταρατσες δημητρη μου..Ή ο υπνος με τα ψαρια..ή οι τουρτες..ουδεμια αλλη λυση.


τι θα κανει το μεγεθος του Ιβαν panpan? θα ξεριζωσει την πολιτικη-δικαστικη-αθλητικη-mediaκη διαπλοκη?
εδω την επο πηρε και ξεχασε ή δε μπορεσε να πιεσει για αποπομπη κομινη απ'τους πινακες...
υποτιθεται οτι ειναι ο μονος με σχεσεις με την (α)κυβερνηση και δες τι δηλωνει ο υπουργος..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:34

Αυτή η νομική σιγή μου αρέσει, ή θα μας στείλουν στο πρωτάθλημα Τσετσενίας ή θα τους το πάρουμε μαζί με τα στριγκ του Αδελφάτου.
Asimos
 

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:34

Deja vu βιώνουμε. Ήρθαν δύο ομάδες που τον τελευταίο καιρό έχουν συνταχθεί μαζί και έκαναν ακριβώς το ίδιο πράγμα, με τις ίδιες ακριβώς μεθόδους.
Το ξαναλέω ο ΠΑΟΚ, πρέπει επιτέλους να επιβάλλει όρους. Αρκετά ανέχτηκε. Δρόμο από τη διαιτησία, όλη η φουρνιά των διαιτητών που σφυρίζουν από την εποχή Σαρρή-Γκιρτζίκη. Ούτε ένας να μην μείνει. Ηχογράφηση ενδοεπικοινωνίας, VAR και επιπλέον πρέπει να αιτηθεί άρση τηλεφωνικού απορρήτου Αρετόπουλου-Κομίνη για το επίμαχο διάστημα. Αν δεν ικανοποιηθεί έστω και ένα από αυτά, να δούμε τι εναλλακτικές έχουμε. Χίλιες φορές να παίζω με το Νευροκόπι ή με την Βαρντάρ ή με την ΤΣΚΑ Σόφιας, παρά να παίζουν με τα μυαλά μας και να αρρωσταίνουμε από τα νεύρα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:35

Α και εννοείται ότι το φετινό πρωτάθλημα να μην ολοκληρωθεί. Είναι σαφέστατη κλοπή. Αν δεχθούμε να μας το πάρουν φέτος, δεν πρόκειται να πάρουμε ποτέ τίποτα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:36

Ρε παιδιά, χωρίς δόση ειρωνείας, αυτά περί συμμετοχής σε πρωτάθλημα άλλης χώρας έχουν βάση, μπορούν να γίνουν "νομικά" ή το λέμε ως ανάθεμα;
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:42

το λεμε ως αναθεμα
εγω ειπα Τσεχια η Ουκρανια που εχει και καλα μ@@νια
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τετ 14 Μαρ 2018, 16:42

gpap έγραψε:Απο το πρωί είμαι Αθήνα για δουλειά κ τώρα είμαι αεροδρόμιο. Όλη μέρα μέσα στο αυτοκίνητο άκουγα αθηναϊκά ραδιόφωνα. Το τι λένε εδω κάτω δεν περιγράφεται.
Ο πορτοσάλτε το πρωί μιλούσε για το άβατο του Μακεδονία Παλάς, το οποίο είναι πιο ισχυρό απο το άβατο των Εξαρχείων. Θα μου έφευγε το τιμόνι.
Ένας άλλος, υποστήριξε πως λόγω ΠΑΟΚ θα αποκλεικλειστούν οι ομάδες κ η εθνικη απο το ποδόσφαιρο.
Ένας τρίτος είπε πως η διακοπή του πρωταθλήματος ήταν κίνηση στήριξης της κυβέρνησης στον Σαββίδη, για να μην μπορεί η αθλητική δικαιοσύνη να επιβάλει άμεσες τιμωρίες.
Όλοι εδω κάτω θεωρούν τον υποβιβασμό δεδομένο.
Η σπέκουλα και η προπαγάνδα έχει ξεφύγει.

Εγώ τα ζω κάθε μέρα καρντάση!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8500
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες