ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:38

ενα μηνα πριν εγραφα στην πωληση του τσιμιροτ πως τωρα το ερωτηματικο που υπαρχει μετα την ακομψη και τελειως αντιποδοσφαιρικη αυτη κινηση ειναι τι θα κανουμε αν μας πιεζουν ψηλα,θα κραταμε μπαλα,θα την βγαζουμε μπροστα ευκολα,θα κοβουμε επιθεσεις πριν αυτες φτανουν στην περιοχη μας;

χθες ειδαμε πως η τριπολη εκανε αυτο ακριβως δενπεριμενε,αν το εκανε θα διαλυοταν και αυτη,πιεσε ψηλα εκμεταλλευομενη την διαχειριστικη αστοχια μας της μεταγραφικης σεζον(αλλα και την πιεση που μας φορτωσαν τα γεγονοτα της κυριακης,αλλο ματς στο συν 4)
τωρα παιζουμε με ΑΕΚ σε ενα τελειως διαφορετικο σκηνικο,πιθανον κεκλεισμενων,με την Αεκ πρωτη (!) συνεπως αντι για εμας αυτη πηγαινει για δυο αποτελεσματα και εμεις εχουν την υποχρεωση να νικησουμε!
ενα παιχνιδι υπο τελειως διαφορετικες συνθηκες και φυσικα με την αεκ να εχει το αβανταζ σε ολα(ψυχολογια,διαχειριση του αγωνα,πρωτια απο το πουθενα,αδειο γηπεδο)
υποθετω θα ρθουν να χαλασουν το παιχνιδι,αλλωστε δεν εχουν και φυσικη κατασταση και πλεον τους δοθηκε η ευκαιρια για δυο αποτελεσματα στο παιχνιδι,να περναει ο καιρος,αν μπορεσουν να πιεσουν ψηλα οπως η τριπολη και να κανουν τις φασεις που θα προκυψουν γκολ.αν οχι δεν χαλασε ο κοσμος.με μοραν,βρανιες και τους κοφτες τους εχει να γινει του φαουλ και των καθυστερησεων(ποιος διαιτητης σφυριζει αληθεια;)


αλλα ο ΠΑΟΚ χρωστα μια νικη σε μεγαλο ματς.ναι εχει αλλοιωθειτ ο πρωταθλημα,ναι ειναι εκνευριστικο να τους βλεπεις να χαιρονται κιολας που μας αρπαζουν τον τιτλο και το δινουν σε αυτους(και το δεχονται εννοειται ευχαριστως,no problem :lol: ).

αλλα ο ΠΑΟΚ ΠΡΕΠΕΙ(πια) να μπει για την νικη,να ξηλωθουν οι δικαιολογιες στο μυαλο των παιχτων
χρωστουν μια νικη σε μεγαλο ματς
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:53, έχει επεξεργασθεί 5 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:39

tsou έγραψε:το 2010 ήταν ο σπάθας που κατάφερε να μας αποσυντονίσει εντελώς και να αδειάσει την ομάδα που μετά τα παράτησε.
το 2018 ελπίζω να μην καταφέρει μια κορδέλα να κάνει τα ίδια.
όλα τα έχουμε δει, όχι και αυτό.
δεν θέλει τακτικές και πολλές ποδοσφαιρικές αναλύσεις, πρέπει να δοθεί έμφαση στην ψυχολογία των παιχτών.
να μην αδειάσουν, να μην θεωρήσουν ότι όλα τέλειωσαν.
όλο το παιχνίδι εκεί είναι, στην ψυχολογία.

+ 1926...

Φτάνουν πια τα μεγάλα λόγια κι η λεκτική αισιοδοξία...Διαταγή για μόκο όλων, μέχρι την ώρα του αγώνα...
Παίχτες, προπονητής και διοίκηση του Π.Α.Ο.Κ., όλοι τους να μιλήσουν δυνατά μόνο μέσα στον Ναό, για 3 ώρες...
Απ την ώρα που φτάνουν οι αποστολές στο γήπεδο, κατά την διάρκεια του ματς και αμέσως μετά, για λίγο όμως!!!!

Μετά, με τον ίδιο τρόπο και στους υπολοιπόμενους 7 Τελικούς, έχουμε την δυνατότητα να σηκώσουμε 2 Κούπες!!!!

:pano:


Υ.Γ. Μακάρι να μην γίνει κεκλεισμένων, αλλά κι έτσι ακόμα...
PAOK_Antarctica έγραψε:Είτε γίνει με κόσμο, είτε χωρίς, ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ :pano:


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:42

Petros1988 έγραψε:Αν βγει σήμερα η απόφαση π.χ και είναι τιμωρία δε θα χει κόσμο την Κυριακή.Αν βγει αύριο θα έχει?


αν η αποφαση βγει σημερα, ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ
αν η αποφαση βγει αυριο, ΜΕ ΚΟΣΜΟ

Πρεπει να περασουν 5 εργασιμες μέρες,γι αυτό.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29929
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό crazy nagbe4 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:52

Ρε πατήστε τους ξεσκηστε τους.θέλω να υποστούν την πιο οδυνηρή ήττα τις ιστορίας τους.
crazy nagbe4
 
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Πέμ 11 Μάιος 2017, 21:37

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:52

Εικόνα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:57

Γερασίμου έγραψε:
giapas έγραψε:Sourme μπορείς να κατεβάσεις - σβήσεις τέτοιες αναρτήσεις εδώ μέσα;
Συνειδητά δε διαβάζουμε τίποτα άλλο εκτός παοκμανια σήμερα , για να αποφύγουμε εγκεφαλικό. Κρίμα είναι ο γερασίμου να βάζει τέτοια άρθρα σε 2 τοπικς κιόλας.

Δε λέει τέτοια μέρα να χαλιόμαστε έτσι.



Εγώ δεν είμαι χάλια; 45+ χρόνια βλέπω τον ΠΑΟΚ και έχω εξοργιστεί με 10 τουλάχιστον κλεμμένους τίτλους. Τα βάζω μπας και ξυπνήσουν κάποιοι μέσα στην ΠΑΕ, εμείς έχουμε συνηθίσει την π@@στιά της Αθήνας, αλλά όχι και να την ανεχόμαστε. Ανοίξτε και το inpaok, για να δείτε ποια είναι αυτή που θα βγάλει σήμερα απόφαση, εγώ δεν το ποστάρω.

Γερασιμου χαλια ειναι ολοι...
Απλα και γω οταν το ειδα μου γυρισαν τα μυαλα..το ξερω οτι το εκανες για να δουμε το γραφεται και ποσο καθικια ειναι αυτα τα αποβρασματα αλλα σημερα δε σηκωνει πολλα η υποθεση.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 05 Μαρ 2018, 14:59

Το λεω απο τωρα σαν σκεψη.
Αν τιμωρηθουμε με κεκλεισμενων προταση στην παε για 3 γιγαντοοθονες εξω απο το γηπεδο και 30.000 κοσμο να δινει πονο

Θελω να τους ακουω στην αθηνα να σκουζουν για το οτι δεν ειναι σωστο και οτι μπορουν να φανταστουν.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:01

sourmenetes έγραψε:Το λεω απο τωρα σαν σκεψη.
Αν τιμωρηθουμε με κεκλεισμενων προταση στην παε για 3 γιγαντοοθονες εξω απο το γηπεδο και 30.000 κοσμο να δινει πονο

Θελω να τους ακουω στην αθηνα να σκουζουν για το οτι δεν ειναι σωστο και οτι μπορουν να φανταστουν.


Χαχα, αν θυμάσαι, συζητιόταν σοβαρά για τον ημιτελικό του ελικόπτερου, που είχαν έρθει 2000 μπάτσοι από Αθήνα (ούτε ο Ομπάμα τέτοια φύλαξη), και έβγαλαν έξτρα ανακοίνωση για απαγόρευση συγκέντρωσης σε απόσταση 500μ ή κάτι τέτοιο.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:08

1000 μέτρα νομίζω

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό okkas73 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:13

Odi έγραψε:Πατήστε τους για τη γλώσσα που έχουνε βγάλει και αποδείξτε στο γήπεδο ποια είναι η καλύτερη ομάδα.

Διαλύστε τους.


+33 χρόνια
ΠΑΟΚ πρωταθλητής, 2018 στο γήπεδο 2019 και στα χαρτιά
Άβαταρ μέλους
okkas73
 
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 23:18
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:13

Από τα αποδυτήρια πρέπει να καταλάβουν ότι δεν θα μπορέσουν να βγάλουν ούτε τελική. Να παρακαλάνε για έλεος θέλω.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6282
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:27

εγώ τον ΠΑΟΚ τον φαντάζομαι στο μυαλό μου ώς ποιοτική ομάδα που επιβάλλεται στον αντίπαλο.Θεωρώ ξεπερασμένες αντιλήψεις τα κλισέ ''πόσο το θέλεις'' κτλ. Βλέπω τη Σίτι στην Αγγλία και ακόμα και που δεν την υποστηρίζω,βλέπω όλες τις παθιασμένες ομάδες απλά να τρέχουν και να κλωτσάνε χωρίς αποτέλεσμα.Για να μη παρεξηγηθώ εννοείται οτι ο ποδοσφαιριστής πρέπει να έχει θέληση και διάθεση.Αλλα ρε παιδιά όταν μιλάει η ποιότητα όλα τα υπόλοιπα πάνε περίπατο
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Ladadika » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:29

Αν τιμωρηθούμε προτιμώ να μην κατέβουμε καθόλου. Ας πάμε Κύπρο ή κάπου άλλου. Από εδώ τελειώσαμε μας αξίζει κάτι καλύτερο
Ladadika
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Πέμ 15 Φεβ 2018, 19:49

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:33

supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29929
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 05 Μαρ 2018, 15:35

sourmenetes έγραψε:Το λεω απο τωρα σαν σκεψη.
Αν τιμωρηθουμε με κεκλεισμενων προταση στην παε για 3 γιγαντοοθονες εξω απο το γηπεδο και 30.000 κοσμο να δινει πονο

Θελω να τους ακουω στην αθηνα να σκουζουν για το οτι δεν ειναι σωστο και οτι μπορουν να φανταστουν.

Και εγω αυτό σκεφτόμουν ακριβώς! Παρολο που καθόλου δεν θέλω να χάσουμε και άλλους αγώνες της ομάδας μας τουλάχιστον ας είμαστε απ' έξω να φωνάζουμε και να μας ακούν από μέσα...δεν μπορώ άλλο αγώνες στην οθονη της καφετέριας...
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες