ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 13 Μαρ 2018, 16:59

Eρχεται λεει η ΜΑΦΙΑΦΑ στην Ελλαδα για να λαβει μετρα για την βια στα γηπεδα.

Μετρα για αυτους που προκαλουν την βια ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ;

Μετρα για τους ΛΙΓΟΥΣ, ΣΤΗΜΕΝΟΥΣ, ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΕΝΟΥΣ διαιτητες που με τις αποφασεις τους προκαλουν την βια ποτε θα λαβετε ολοι σας;
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Καπετάνιος » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:07

reviewed MOSHI espresso bar — 1 star
1 hr ·
Δεν έχει καλά γουίσκια... έχει και κρεμασμένα ποδήλατα στα ντουβάρια... ούτε ένα σκούτερ! :lol: :lol: :lol: :lol:

reviewed MOSHI espresso bar — 1 star
2 hrs ·
Κοιτάξτε εμείς στην αρχή τους είπαμε ότι θέλουμε ουίσκι αλλά αυτοί δεν είχανε ουίσκι και μετά αυτοί μας είπανε να σας βάλουμε βότκα αλλά εμείς δεν θέλαμε βότκα και μας έφεραν κονιάκ αλλά εμείς ήπιαμε τελικά μαλαματινα κόλα αυτό ακριβώς τίποτα άλλο!

reviewed MOSHI espresso bar — 1 star
2 hrs ·
Δεν με άφησαν να κουβαλήσω το ρεβόλβερ μου

Γενικά πολύ γέλιο: https://www.facebook.com/pg/MOSHI-espre ... 7/reviews/ :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Καπετάνιος
 
Δημοσιεύσεις: 930
Εγγραφή: Παρ 18 Ιούλ 2014, 16:32

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:12

DimitrisS έγραψε:Eρχεται λεει η ΜΑΦΙΑΦΑ στην Ελλαδα για να λαβει μετρα για την βια στα γηπεδα.

Μετρα για αυτους που προκαλουν την βια ΠΟΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ;

Μετρα για τους ΛΙΓΟΥΣ, ΣΤΗΜΕΝΟΥΣ, ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΕΝΟΥΣ διαιτητες που με τις αποφασεις τους προκαλουν την βια ποτε θα λαβετε ολοι σας;


Υπηρξε βια στο ματς της Κυριακης και δεν το ξερω? Εχουν γινει τα χιλια μυρια και η φιφα ερχεται για "βια" λογω του ματς της Κυριακης?

Αν δεν το παρει το φετινο πρωταθλημα ο ΠΑΟΚ,τιναξτε τα ολα στον αερα να μην μεινει τιποτα. Γαμω το αθηναισταν σας.

Ο αλαφουζος λεει εκανε αφιερωμα για την βια στα γηπεδα στο σκαι και δεν εβαλε ουτε βιντεο απτο καραισκακη. ΓΑΜΩ ΤΟ ΑΘΗΝΑΙΣΤΑΝ
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:38

Asimos έγραψε:O άλλος έχει ρίξει 100.000.000 ευρώ και θα φύγει γιαυτο το λόγο; Αυτοι του Μετροπολις ή είναι ηλίθιοι ή απευθυνονται σε ηλίθιους. Μήπως περιμενουν να τους δώσει και τις μετοχές; Χριστέ μου πόσο καθυστερημένοι βλάχοι έχουν καταντήσει; Μαξ 5 χρόνια ποινή θα φάει ο Σαββίδης απαγορευσης εισόδου σε αγωνιστικούς χώρους. Οι Κουλες μια χαρα ηχογραφουσαν παρανόμως τις συνομιλιες στα αποδυτήρια για να τσιμπήσουν ΛΑΒΡΑΚΙ και να ΠΑΤΗΣΟΥΝ και δεν τους έκατσε. Έτσι τους έμεινε η εν χωρώ η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ του ΜΑΦΙΟΖΟΥ Σαββίδη για πιέσουν καταστάσεις και η λέξη "τρομοκρατηθήκαμε" δεν είναι τυχαία.

Νομίζετε ρε λεβέντες εδώ μέσα που ματώνει η ψυχούλα σας για τον ΠΑΟΚ πως αν υπηρχε σαφες νομοθετικο πλαισιο ποινων για την πράξη Σαββίδη δεν θα το είχανε κολλησει στη μουρη μας; Αερολογιες και ηθικά διδάγματα απο ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ και ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ δεν πρόκειται να δεχτώ και δεν πρόκειται να το βάλω στο σκεπτικό μου. Η Υπουργάρα έκανε λοκ αουτ χωρίς να υπάρχει λόγος!

Τους δώσαμε το μεγαλύτερο πάτημα που ονειρευόταν αλλά τους είναι άχρηστο και θα το δείτε στην πορεία. Γιαυτό και η αντιστρόφως ανάλογη ένταση στην προπαγάνδα τους. Μην τσιμπάτε... Μην απαντάτε... Κρατήστε το επίπεδο ψηλά γιατί ξέρουν πως δεν μπορούν να μας κάνουν τίποτα. Οι εικόνες παράγοντα με βραχιολάκια και προφυλάκιση είναι κοντά και θα είναι πιο δυνατές από του τρελαμένου Σαββίδη.

Τους έχει πιάσει παροξυσμός, ξέρουν πως να μοιράσουν σανό στα γίδια τους και αμφιβολία σε εμάς. ΗΘΙΚΗ απο ΑΝΗΘΙΚΟΥΣ ρε; Πάμε καλά;


Συγχαρητήρια για τις σκέψεις σου.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:41

Η δυναμη των μεσων και της "εικονας" ειναι τεραστια και η προπαγναδα ειναι το επαγγελμα τους.

Ηταν ετοιμοι να μας κλεψουν αλλο ενα πρωταθλημα.

Ενα πρωταθλημα με 7 αγωνιστικες κεκλεισμενων των θυρων, ενα πρωταθλημα που απο την εναρξη του ειχα κολλημενη πανω μου την σταμπα του χαλιφη επειδη ετσι ηθελαν να φαινομαι, ενα πρωταθλημα που δεν με αφησαν να παιξω ενα παιχνιδι μεσα στο γηπεδο και μου το χρεωσαν ηττα με το ετσι θελω, ενα πρωταθλημα που βαζω ενα πεντακαθαρο γκολ στο 90' απεναντι στον συνδιεκδικητη, μου το μετρανε και μετα με το ετσι θελω μου το ακυρωνουν.

Αυτα δεν τα λεει κανενας. Το θεμα τους ειναι η αντιδραση απεναντι στον βιασμο και ποσο ασχημη ηταν αυτη...

Ειναι υποκρισια να αφηνουν ολοι τις αιτιες και την αφορμη της αντιδρασης στην ακρη.

Ειναι υποκρισια να παρουσιαζεται ως δολοφονος ο Σαββιδης επειδη εχει στην ζωνη του οπλο και τοσα χρονια εγκληματιες, καταδικοι, πρεζεμπορες να γαμανε τα παντα για το συμφερον τους και να μην τρεχει καστανο.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:46

Καπετάνιος έγραψε:Γενικά πολύ γέλιο: https://www.facebook.com/pg/MOSHI-espre ... 7/reviews/ :lol: :lol: :lol: :lol:



Σχολίασα κι εγώ! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47056
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:47

Λοιπον το γραφω εδω για να μην με λετε μετα Χριστον προφητη.

Οπως ειπαν πως το ξυλο του Πλατανια δεν ηταν αρκετο για να επιρρεασει τον αγωνα,ετσι θα πουν πως η εικονα του οπλου του Σαββιδη ηταν αρκετη για να τρομαξει τους παικτες της αεκ και να μην μπορουν να παιξουν. Εδω θα ειμαστε για να επιβεβαιωθουμε.

Ο μονος τροπος για δικαιωθει ο ΠΑΟΚ για το ματς με αεκ,θα ειναι να να του ριξουν -6 απο καποια αλλη διαταξη περι βιας η δεν ξερω και γω τι θα σκαρφιστουν. Τα γραφω σημερα 6 παρα τεταρτο 13 Μαρτιου. Δεν ειμαι νομικος,αλλα η πειρα δεκαετιων οχι μονο στα ποδοσφαιρικα,αλλα και σε πολιτικο-κοινωνιο-οικονομικα θεματα δειχνει 100% προς αυτο που λεω.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:54

τα πραγματα θα γινουν ως εξης
0-3 και -3 στον ΠΑΟΚ για τη διακοπη του ματς με την κουλα
βαρυ προστιμο και αποκλεισμος απο το ποδοσφαιρο για 1 χρονο στον Ιβαν για το οπλο
και θα μας λενε ευνοημενους που δεν μας υποβιβασαν
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 13 Μαρ 2018, 17:55

Σας ενδιαφερει πραγματικα ποια θα ειναι η τιμωρια μας ρε παιδια ή γενικα η συνεχεια;

Θελετε να μου πειτε πως θα ειστε οκ εσεις το Σαββατο να παμε να παιξουμε ποδοσφαιρο, να κατεβουμε στον τελικο κυπελλου; Να παιξουμε στο επομενο πρωταθλημα εχοντας την καλυτερη ομαδα και να λεμε παμε να παρουμε το πρωταθλημα;

Να παιζουμε εναντιον ομαδων που εχουν την δυναμη να την πεφτουν σε εναν διαιτητη και να του αλλαζουν αποφαση μεσα στο παιχνιδι;

Δεν μπορω να δεχτω να βλεπω τον ΠΑΟΚ που εχω εγω στο μυαλο μου να αγωνιζεται πλεον απεναντι σε κλεφτες, υποκριτες και εγκληματιες.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Τρί 13 Μαρ 2018, 18:03

Asimos έγραψε:(...)
Νομίζετε ρε λεβέντες εδώ μέσα που ματώνει η ψυχούλα σας για τον ΠΑΟΚ πως αν υπηρχε σαφες νομοθετικο πλαισιο ποινων για την πράξη Σαββίδη δεν θα το είχανε κολλησει στη μουρη μας; Αερολογιες και ηθικά διδάγματα απο ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ και ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ δεν πρόκειται να δεχτώ και δεν πρόκειται να το βάλω στο σκεπτικό μου. Η Υπουργάρα έκανε λοκ αουτ χωρίς να υπάρχει λόγος!

Τους δώσαμε το μεγαλύτερο πάτημα που ονειρευόταν αλλά τους είναι άχρηστο και θα το δείτε στην πορεία. Γιαυτό και η αντιστρόφως ανάλογη ένταση στην προπαγάνδα τους. Μην τσιμπάτε... Μην απαντάτε... Κρατήστε το επίπεδο ψηλά γιατί ξέρουν πως δεν μπορούν να μας κάνουν τίποτα. Οι εικόνες παράγοντα με βραχιολάκια και προφυλάκιση είναι κοντά και θα είναι πιο δυνατές από του τρελαμένου Σαββίδη.

Τους έχει πιάσει παροξυσμός, ξέρουν πως να μοιράσουν σανό στα γίδια τους και αμφιβολία σε εμάς. ΗΘΙΚΗ απο ΑΝΗΘΙΚΟΥΣ ρε; Πάμε καλά;


Αυτό ρε φίλε. Μπράβο!
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Τρί 13 Μαρ 2018, 18:09

ΕΝΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ:

Πρόεδρος: κ. Κομίνη από το φύλλο αγώνα δεν προκύπτει να διακόπηκε ο αγώνας ξεκάθαρα σε βάρος κάποιας ομάδας. Μπορείτε να συμπληρώσετε τώρα το κενό;

Κομίνης: (αν πει σε βάρος της αεκ το σταματάμε εδώ) Το διέκοψα σε βάρος του ΠΑΟΚ.

Πρόεδρος: Ωραία μπορείτε να μας πείτε πως οδηγηθήκατε σε αυτήν την απόφαση;

Κομίνης: Μα το έχω ήδη γράψει. Στο 89΄ εισήλθε ο Ιβάν Σαββίδης βιαίως στον αγωνιστικό χώρο, απώθησε τον Δημητριάδη και διακόπηκε ο αγώνας. Αποσυρθήκαμε στα αποδυτήρια.

Πρόεδρος: Όταν εισήλθε ο Ιβάν σαββίδης στον αγωνιστικό χώρο ο αγώνας παιζόταν;

Κομίνης: Όχι, γιατί με είχαν περικυκλώσει οι παίκτες και οι παράγοντες των δύο ομάδων από τους πάγκους.

Πρόεδρος: Επομένως δεν διέκοψε το παιχνίδι ο Ιβαν Σαββίδης.

Κομίνης: Σωστά αλλά εξ αιτίας της εισόδου δεν επιτράπηκε η επανέναρξη του αγώνα.

Πρόεδρος: Εσείς λοιπόν αποσυρθήκατε στα αποδυτήρια λόγω εισόδου Ιβαν Σαββίδη. Μήπως τότε διακόψατε οριστικά τον αγώνα;

Κομίνης: Όχι, μόνο προσωρινά.

Πρόεδρος: Επομένως σκοπεύατε να επανέλθετε για επανέναρξη.

Κομίνης: Μάλιστα.

Πρόεδρος: Γιατί δεν το πράξατε αυτό λοιπόν;

Κομίνης: Γιατί στο μεταξύ η αεκ με ενημέρωσε ότι λόγω φόβου Σαββίδη και μπράβων του δεν σκοπεύει να βγει στον αγωνιστικό χώρο.

Πρόεδρος: Αφού σας εξήγησε τον λόγο της μη επαναφοράς της εσείς ελέγξατε τη βασιμότητα της καταγγελίας αυτής; Βγήκατε στον αγωνιστικό χώρο να διαπιστώσετε αν υπάρχει ακόμα λόγος φόβου και ανησυχίας για την επανέναρξη του αγώνα;

Κομίνης: Όχι δεν.....

Πρόεδρος: Δεν οφείλατε να διαπιστώσετε ιδίοις όμμασι την καταγγελία της αεκ;

Κομίνης:.............

Πρόεδρος: Πολύ καλά. Μπορείτε να μας πείτε για πόση ώρα βρέθηκε στον αγωνιστικό χώρο ο Ιβάν Σαββίδης;

Κομίνης: Δεν ξέρω, δεν θυμάμαι....

Πρόεδρος: Παραπάνω από 5-10 λεπτά;

Κομίνης: Πιθανότατα τόσο..

Πρόεδρος: Επομένως μετά την αποχώρηση του Ιβάν Σαββίδη και αφού αποκαταστάθηκε η τάξη, γιατί δεν καλέσατε τις ομάδες για επανέναρξη του αγώνα;

Κομίνης: Μα σας είπα ότι η αεκ μου διεμήνυσε ότι φοβάται....

Πρόεδρος: Τα είπαμε αυτά κύριε πιο πριν. Άλλο σας ρωτάω τώρα. Γιατί αμέσως μετά την αποχώρη Σαββίδη δεν καλέσατε τις ομάδες να αγωνιστούν; Δεν συμπεριλαμβάνονταν στις υποχρεώσεις σας αυτό, ως άρχοντας του αγώνα; Από ποιόν περιμένατε να το κάνει, αν όχι εσείς;

Κομίνης:.......................
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τρί 13 Μαρ 2018, 18:16

Στην αντεπίθεση περνάει ο ΠΑΟΚ μετά το -παρανόμως ηχογραφημένο- ηχητικό υλικό, που μετέφερε μία ένταση από τα αποδυτήρια της τούμπας.

Στον ΠΑΟΚ για τα όσα ακούστηκαν αναρωτιούνται τα παρακάτω:

«Τελικά οι παίκτες της ΑΕΚ πότε τρομοκρατήθηκαν; Ήταν ήρεμοι με το σκορ 0-0 αλλά τρόμαξαν στην πιθανότητα να μετρήσει το γκολ; Ήταν ελεγχόμενη τρομοκράτηση; Η ιστορία με τα φύλλα αγώνα πολιτικής πρέπει να τελειώσει. Γιατί η ΑΕΚ πίεζε τον διαιτητή να ανακοινώσει την απόφαση του στα αποδυτήρια; Για να αποφασίσουν αν ήταν τρομοκρατημένοι ή όχι;».

Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10239
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 13 Μαρ 2018, 18:25

Alastor έγραψε:Λοιπον το γραφω εδω για να μην με λετε μετα Χριστον προφητη.

Οπως ειπαν πως το ξυλο του Πλατανια δεν ηταν αρκετο για να επιρρεασει τον αγωνα,ετσι θα πουν πως η εικονα του οπλου του Σαββιδη ηταν αρκετη για να τρομαξει τους παικτες της αεκ και να μην μπορουν να παιξουν. Εδω θα ειμαστε για να επιβεβαιωθουμε.

Ο μονος τροπος για δικαιωθει ο ΠΑΟΚ για το ματς με αεκ,θα ειναι να να του ριξουν -6 απο καποια αλλη διαταξη περι βιας η δεν ξερω και γω τι θα σκαρφιστουν. Τα γραφω σημερα 6 παρα τεταρτο 13 Μαρτιου. Δεν ειμαι νομικος,αλλα η πειρα δεκαετιων οχι μονο στα ποδοσφαιρικα,αλλα και σε πολιτικο-κοινωνιο-οικονομικα θεματα δειχνει 100% προς αυτο που λεω.


να μετρησουμε τις πειρες μας :lol:
-3 ο γαυρος
-3 η κουλα γιατι εφυγε
-3 ο ΠΑΟΚ για το πιστολι
επαναληψη του ματς με κουλα
δεν μπορει να κριθει το πρωταθλημα στα δικαστηρια. θα υπαρχουν σοβαρα θεματα. καποια στιγμη θα πρεπει να γινει και ενας τελικος κυπελλου. ολοι ευχαριστημενοι να ειναι δεν ειναι εφικτο. λιγο με απειλες, λιγο με φιφα κτλ κτλ θα τα βρουν οι δυο ποντιοι και θα ξαναγινει το ματς.
διαφορετικα grexit.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4932
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 13 Μαρ 2018, 18:31

DimitrisS έγραψε:Σας ενδιαφερει πραγματικα ποια θα ειναι η τιμωρια μας ρε παιδια ή γενικα η συνεχεια;

Θελετε να μου πειτε πως θα ειστε οκ εσεις το Σαββατο να παμε να παιξουμε ποδοσφαιρο, να κατεβουμε στον τελικο κυπελλου; Να παιξουμε στο επομενο πρωταθλημα εχοντας την καλυτερη ομαδα και να λεμε παμε να παρουμε το πρωταθλημα;

Να παιζουμε εναντιον ομαδων που εχουν την δυναμη να την πεφτουν σε εναν διαιτητη και να του αλλαζουν αποφαση μεσα στο παιχνιδι;

Δεν μπορω να δεχτω να βλεπω τον ΠΑΟΚ που εχω εγω στο μυαλο μου να αγωνιζεται πλεον απεναντι σε κλεφτες, υποκριτες και εγκληματιες.


Ακριβως επειδη η τιμωρια δεν θα ναι ευνοικη για τον ΠΑΟΚ,ο ΠΑΟΚ πρεπει να δει την συνεχεια. Και οταν λεω την συνεχεια,δεν εννοοω τον τελικο Κυπελλου η την επομενη αγωνιστικη περιοδο οπου παλι θα πρεπει να κανουμε την καλυτερη ομαδα για να χασουμε παλι το πρωταθλημα.

Πρεπει να δουμε την συνεχεια των επομενων δεκαετιων.Απ'ολες τις αποψεις,ποδοσφαιρικες,πολιτικες κοινωνικες. Αν δεν γινει η ριξη τωρα,θα ειμαστε οι αιωνιοι μαλακες.

Ολα αυτα τα χρονια μας ειχαν στην εσωστρεφεια και μας λεγανε επενδυστε για να το σηκωσετε. Φετος επενδυσαμε,ειχαμε την καλυτερη ομαδα και δεν το σηκωσαμε. Δηλαδη τι αλλο αποδεικτικο στοιχειο θελουμε? Να μην χασουμε τους τιτλους που δεν θα παρουμε ουτως η αλλως? Να πεις οτι παιρναμε και κανα πρωταθλημα καθε 5 χρονια,να πεις,παει στο διαολο θα το προσπαθησουμε θα το κυνηγησουμε και λοιπα. 33 χρονια εχουμε να το σηκωσουμε και οι ανθρωποι δεν αφηνουν ουτε κοκκαλακι. Δεν εχουν καν την τσιπα να πουν,αντε ας το παρουν φετος και θα το κλεψουμε τα επομενα χρονια. Θελουν να το κλεψουν ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ.

Αν ο ΠΑΟΚ κατσει και δεχτει την τιμωρια και πει δεν πειραζει παιδια του χρονου,κομμενος για μενα. Καθαρα λογω αυτοσεβασμου και αυτοεκτιμησης στον εαυτο μου,αλλα και στον συλλογο
kos έγραψε:
να μετρησουμε τις πειρες μας :lol:
-3 ο γαυρος
-3 η κουλα γιατι εφυγε
-3 ο ΠΑΟΚ για το πιστολι
επαναληψη του ματς με κουλα
δεν μπορει να κριθει το πρωταθλημα στα δικαστηρια. θα υπαρχουν σοβαρα θεματα. καποια στιγμη θα πρεπει να γινει και ενας τελικος κυπελλου. ολοι ευχαριστημενοι να ειναι δεν ειναι εφικτο. λιγο με απειλες, λιγο με φιφα κτλ κτλ θα τα βρουν οι δυο ποντιοι και θα ξαναγινει το ματς.
διαφορετικα grexit.


-3 η κουλα επειδη εφυγε με επαναληψη του αγωνα δεν υφισταται πουθενα να ξες.Αν κρινουν οτι εφυγε η κουλα,σημαινει πως χανει και το ματς στα χαρτια. Και αν τιμωρηθει ο ΠΑΟΚ για το πιστολι,παει -6 νομιζω.

Για αυτο σου λεω,η θα παρουμε το ματς στα χαρτια και θα φαμε -6,οποτε παλι βγαινει κερδισμενη η κουλα. Η θα φαει ποινη ο Ιβαν σαν προσωπο και η κουλα θα παρει το ματς στα χαρτια.

Αλλα εδω θα ειμαστε να μετρησουμε τις πειρες μας :P
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΟΚ- Νέα ΑΕΚ 19:30 11/3 PAOKmania Web Radio - NS1

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Τρί 13 Μαρ 2018, 18:39

το ηχητικό με τις τρομοκρατημένες αδερφές ψυχές παίζει πουθενά ?
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες